Warszawska Liga Biegowa 2024 - 10 runda – wyniki (15.12.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 405 startów 296 zawodników w 41 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (73 startujących) – wygrała Antonina Krzemińska z wynikiem 8.67; 60 m · mężczyźni (54 startujących) – wygrał Antoni Roman Feliński z wynikiem 8.06; 300 m · kobiety (41 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 46.88. 204 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Julia Zejer8.75
- 🥇 Katarzyna Mądrzak9.78
- 🥇 Antonina Krzemińska8.67
- 🥈 Agata Moszumańska8.71
- 🥉 Aleksandra Irena Mika8.77
- 🥇 Michał Sadoch9.18
- 🥇 Maja Malinowska9.77
- 🥇 Natalia Kowalczyk8.18
- 🥈 Marianna Czorniej9.32
- 🥇 Władysław Adamczyk9.24
- 🥇 Jakub Wygocki9.53
- 🥇 Piotr Bigdoń9.69
- 🥇 Antonina Karol8.48
- 🥇 Antonina Chabierska9.22
- 🥇 Antoni Roman Feliński8.06
- 🥈 Mateusz Dymek8.33
- 🥉 Bartosz Długosielski8.37
- 🥇 Jan Andrzejewski7.36
- 🥈 Stefan Jarski9.65
- 🥇 Małgorzata Dudek8.00
- 🥈 Maja Pociejewska8.29
- 🥇 Lena Kraszewska8.99
- 🥈 Pola Gajdosz9.00
- 🥉 Pola Antczak9.11
- 🥇 Franciszek Bucholski8.27
- 🥈 Artur Kaska8.68
- 🥉 Kacper Kuczyński9.07
- 🥇 Antonina Olszówka8.19
- 🥈 Michalina Staniak8.29
- 🥉 Gabriela Izdebska8.63
- 🥇 Jakub Graniak8.14
- 🥈 Henryk Piasecki8.32
- 🥉 Karol Czerwiński8.35
- 🥇 Karolina Jaszczerska9.06
- 🥈 Alicja Grabowska9.10
- 🥇 Piotr Gajda7.58
- 🥈 Patryk Raszyk8.30
- 🥇 Karolina Kołacin8.83
- 🥇 Wiktor Bartosz Trębicki45.46
- 🥈 Jan Marek Senk45.98
- 🥇 Julia Gąsior46.88
- 🥈 Klara Małgorzata Korlińska47.92
- 🥉 Liliana Gas48.69
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek45.95
- 🥈 Tomasz Tomaszewski48.16
- 🥉 Franciszek Maciej Rokicki48.30
- 🥇 Zofia Olszewska50.10
- 🥈 Aleksandra Górczyńska50.26
- 🥉 Aleksandra Turulska50.31
- 🥇 Artur Kaska47.32
- 🥈 Michał Sadoch48.78
- 🥉 Jakub Różycki50.84
- 🥇 Lidia Nowoszewska47.38
- 🥈 Weronika Ostrowska47.57
- 🥉 Karolina Kołacin48.34
- 🥇 Alan Świostek46.30
- 🥈 Maciej Siwiło46.92
- 🥉 Oliwer Nowakowski47.47
- 🥇 Natalia Kowalczyk43.21
- 🥈 Joanna Lutomirska45.61
- 🥉 Maja Trojanowska46.71
- 🥇 Rafał Karasiński45.28
- 🥇 Edgar Olszewski2:05.73
- 🥈 Ryszard Januszewski2:16.34
- 🥇 Krzysztof Wypych2:04.40
- 🥇 Aleksandra Joanna Kołakowska1:47.16
- 🥈 Zofia Lewandowska1:50.30
- 🥉 Łucja Kazimierczuk1:53.70
- 🥇 Mikołaj Kos-Nowicki1:44.96
- 🥇 Andrzej Galiński1:55.06
- 🥇 Michał Szadkowski1:55.59
- 🥇 Elżbieta Swat1:55.42
- 🥇 Maja Spyra1:51.21
- 🥈 Gabriela Krulak2:03.02
- 🥉 Emilia Rzepka2:05.13
- 🥇 Marcel Stępniak1:57.60
- 🥇 Maja Trojanowska1:51.74
- 🥈 Julia Drabik2:06.66
- 🥇 Alicja Burakowska1:50.15
- 🥈 Bianka Dybowska1:56.08
60 m · Akademia Sportu Otwock (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Zejer2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.75 |
60 m · Fit Camp Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Katarzyna Mądrzak2014 | Fit Camp Warszawa | 9.78 |
60 m · kobiety (73)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.67 |
| 2. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.71 |
| 3. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.77 |
| 4. | Hanna Porowska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.82 |
| 5. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.84 |
| 6. | Julia Walesiak2010 | RK Athletics Warszawa | 8.85 |
| 6. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.85 |
| 8. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.95 |
| 8. | Laura Zeyer2011 | Legia Warszawa | 8.95 |
| 10. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.05 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.18 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.77 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.18 |
| 2. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.32 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.24 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.53 |
60 m · KS LA Senk Team Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.69 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.48 |
60 m · Kuma Run Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.22 |
60 m · mężczyźni (54)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Roman Feliński2011 | — | 8.06 |
| 2. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.33 |
| 3. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.37 |
| 4. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 8.40 |
| 5. | Bartek Leon Gagatko2011 | — | 8.52 |
| 5. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.52 |
| 7. | Jan Marek Senk2011 | — | 8.62 |
| 8. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 8.72 |
| 9. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.84 |
| 10. | Franciszek Olgierd Tomaszewski2012 | — | 9.02 |
60 m · RK Athletics Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Andrzejewski2010 | RK Athletics Warszawa | 7.36 |
| 2. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 9.65 |
60 m · RK Athletics Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Dudek2011 | RK Athletics Warszawa | 8.00 |
| 2. | Maja Pociejewska2010 | RK Athletics Warszawa | 8.29 |
60 m · U12 (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 8.99 |
| 2. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 9.00 |
| 3. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.11 |
| 4. | Maja Koblowska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.14 |
| 5. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.22 |
| 6. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.23 |
| 7. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.29 |
| 8. | Zuzanna Mucha2013 | Warszawska Akademia LA | 9.43 |
| 9. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 9.53 |
| 10. | Emma Audziejczyk2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.56 |
60 m · U12 (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.27 |
| 2. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.68 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.07 |
| 4. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.13 |
| 5. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.24 |
| 6. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.27 |
| 7. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 9.65 |
| 8. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.69 |
| 9. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.85 |
| 10. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.95 |
60 m · U14 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Olszówka2011 | Warszawska Akademia LA | 8.19 |
| 2. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.29 |
| 3. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.63 |
| 4. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.65 |
| 5. | Amelia Bień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.68 |
| 6. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.70 |
| 7. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.71 |
| 8. | Maja Oleczek2011 | KS Atleta Warszawa | 8.74 |
| 9. | Julia Zejer2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.75 |
| 10. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.77 |
60 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.14 |
| 2. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.32 |
| 3. | Karol Czerwiński2011 | Akademia Sportu Otwock | 8.35 |
| 4. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.45 |
| 5. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.71 |
| 5. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.71 |
| 7. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.83 |
| 8. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.88 |
| 9. | Leon Zaborowski2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.06 |
| 10. | Tadeusz Sosnowski2011 | Akademia Sportu Otwock | 9.23 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Jaszczerska2010 | KS Zawkrze Mława | 9.06 |
| 2. | Alicja Grabowska2010 | Warszawska Akademia LA | 9.10 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.58 |
| 2. | Patryk Raszyk2010 | RK Athletics Warszawa | 8.30 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.83 |
300 m · 13-14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 45.46 |
| 2. | Jan Marek Senk2011 | — | 45.98 |
300 m · kobiety (41)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 46.88 |
| 2. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 47.92 |
| 3. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 48.69 |
| 4. | Laura Zeyer2011 | Legia Warszawa | 48.74 |
| 5. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 48.98 |
| 6. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 49.02 |
| 7. | Iga Bajorek2012 | — | 50.39 |
| 8. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 51.46 |
| 9. | Kinga Kucharska2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.65 |
| 10. | Agata Raczko2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.80 |
300 m · mężczyźni (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.95 |
| 2. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.16 |
| 3. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 48.30 |
| 4. | Aleksander Ojeda-Filipow2013 | — | 48.44 |
| 5. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 49.51 |
| 6. | Franciszek Olgierd Tomaszewski2012 | — | 50.12 |
| 7. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 51.70 |
| 8. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 52.85 |
| 9. | Jan Kazimierz Żak-Didkowski2013 | — | 54.36 |
| 10. | Antoni Mędrykowski2015 | — | 54.64 |
300 m · U12 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 50.10 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 50.26 |
| 3. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.31 |
| 4. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.53 |
| 5. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 50.58 |
| 6. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 50.75 |
| 7. | Maja Koblowska2013 | Warszawska Akademia LA | 51.27 |
| 8. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 51.97 |
| 9. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 52.17 |
| 10. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 52.66 |
300 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 47.32 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.78 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 50.84 |
| 4. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 51.49 |
| 5. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 51.73 |
| 6. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.26 |
| 7. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.13 |
| 8. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 53.60 |
| 9. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 54.83 |
| 10. | Jerzy Raczko2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 54.98 |
300 m · U14 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lidia Nowoszewska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.38 |
| 2. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 47.57 |
| 3. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 48.34 |
| 4. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 48.37 |
| 5. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 49.40 |
| 6. | Nadia Lato2012 | RK Athletics Warszawa | 49.72 |
| 7. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 50.50 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.70 |
| 9. | Karolina Batorowicz2012 | Warszawska Akademia LA | 51.19 |
| 9. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 51.19 |
300 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 46.30 |
| 2. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 46.92 |
| 3. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 47.47 |
| 4. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 48.72 |
| 5. | Marcel Stępniak2012 | Warszawska Akademia LA | 50.11 |
| 6. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.80 |
| 7. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.92 |
| 8. | Piotr Makarski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 57.09 |
300 m · U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 43.21 |
| 2. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 45.61 |
| 3. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 46.71 |
| 4. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 47.75 |
| 5. | Alicja Grabowska2010 | Warszawska Akademia LA | 49.80 |
| 6. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 52.39 |
| 7. | Klara Bednarska-Gumula2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.12 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 45.28 |
600 m · 11-12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:05.73 |
| 2. | Ryszard Januszewski2013 | — | 2:16.34 |
600 m · 12-14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 2:04.40 |
600 m · kobiety (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Joanna Kołakowska2012 | — | 1:47.16 |
| 2. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:50.30 |
| 3. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:53.70 |
| 4. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:54.53 |
| 5. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:56.00 |
| 6. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:57.30 |
| 7. | Lena Lidia Siemiątkowska2013 | — | 2:02.63 |
| 8. | Olga Hanna Gawlik2013 | — | 2:06.67 |
600 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Kos-Nowicki2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:44.96 |
600 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:55.06 |
600 m · MKS Tempo Kęty (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:55.59 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:55.42 |
600 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:51.21 |
| 2. | Gabriela Krulak2011 | RK Athletics Warszawa | 2:03.02 |
| 3. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 2:05.13 |
| 4. | Zuzanna Walendzewicz2012 | KS Ciechan Ciechanów | 2:06.06 |
| 5. | Gabriela Mikucińska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:07.26 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Stępniak2012 | Warszawska Akademia LA | 1:57.60 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1:51.74 |
| 2. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:06.66 |
600 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:50.15 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:56.08 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Julia Zejer
- Katarzyna Mądrzak
- Antonina Krzemińska
- Agata Moszumańska
- Aleksandra Irena Mika
- Michał Sadoch
- Maja Malinowska
- Natalia Kowalczyk
- Marianna Czorniej
- Władysław Adamczyk
- Jakub Wygocki
- Piotr Bigdoń
- Antonina Karol
- Antonina Chabierska
- Antoni Roman Feliński
- Mateusz Dymek
- Bartosz Długosielski
- Jan Andrzejewski
- Stefan Jarski
- Małgorzata Dudek
- Maja Pociejewska
- Lena Kraszewska
- Pola Gajdosz
- Pola Antczak
- Franciszek Bucholski
- Artur Kaska
- Kacper Kuczyński
- Antonina Olszówka
- Michalina Staniak
- Gabriela Izdebska
- Jakub Graniak
- Henryk Piasecki
- Karol Czerwiński
- Karolina Jaszczerska
- Alicja Grabowska
- Piotr Gajda
- Patryk Raszyk
- Karolina Kołacin
- Wiktor Bartosz Trębicki
- Jan Marek Senk
- Julia Gąsior
- Klara Małgorzata Korlińska
- Liliana Gas
- Piotr Leszek Gospodarek
- Tomasz Tomaszewski
- Franciszek Maciej Rokicki
- Zofia Olszewska
- Aleksandra Górczyńska
- Aleksandra Turulska
- Jakub Różycki
- Lidia Nowoszewska
- Weronika Ostrowska
- Alan Świostek
- Maciej Siwiło
- Oliwer Nowakowski
- Joanna Lutomirska
- Maja Trojanowska
- Rafał Karasiński
- Edgar Olszewski
- Ryszard Januszewski
- Krzysztof Wypych
- Aleksandra Joanna Kołakowska
- Zofia Lewandowska
- Łucja Kazimierczuk
- Mikołaj Kos-Nowicki
- Andrzej Galiński
- Michał Szadkowski
- Elżbieta Swat
- Maja Spyra
- Gabriela Krulak
- Emilia Rzepka
- Marcel Stępniak
- Julia Drabik
- Alicja Burakowska
- Bianka Dybowska