Warszawska Liga Biegowa 2024 - 3 runda – wyniki (24.03.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 382 startów 280 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (91 startujących) – wygrała Michalina Staniak z wynikiem 8.56; 60 m · mężczyźni (72 startujących) – wygrał Bartosz Długosielski z wynikiem 8.59; 300 m · kobiety (48 startujących) – wygrała Natalia Śmigiera z wynikiem 47.38. 251 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Michalina Staniak8.56
- 🥈 Idalia Buda8.69
- 🥉 Antonina Krzemińska8.80
- 🥇 Maja Płoucha8.36
- 🥈 Julia Kochańska8.52
- 🥇 Bartosz Długosielski8.59
- 🥈 Antoni Robert Ostrowski8.64
- 🥉 Jan Marek Senk8.66
- 🥇 Iga Kruk9.45
- 🥇 Mishel Khramtsova9.01
- 🥈 Lena Kraszewska9.17
- 🥉 Apolonia Pawelec9.25
- 🥇 Franciszek Safiański9.17
- 🥈 Michał Sadoch9.57
- 🥉 Filip Majcher10.39
- 🥇 Gabriela Izdebska8.45
- 🥈 Malina Puchalska8.74
- 🥉 Klaudia Komorowska8.76
- 🥇 Gabriel Wolski9.22
- 🥈 Antoni Bagiński9.44
- 🥉 Stanisław Lasocki9.54
- 🥇 Natalia Kowalczyk8.38
- 🥈 Antonina Karol8.64
- 🥉 Zofia Chalaba8.66
- 🥇 Piotr Gajda7.88
- 🥈 Kasjan Królikowski8.81
- 🥇 Natalia Śmigiera47.38
- 🥈 Alicja Antoniak47.39
- 🥉 Maja Płoucha47.58
- 🥇 Miłosz Brudziński44.65
- 🥈 Jan Marek Senk47.17
- 🥉 Franciszek Maciej Rokicki49.38
- 🥇 Mishel Khramtsova50.28
- 🥈 Aleksandra Turulska51.31
- 🥉 Pola Antczak52.02
- 🥇 Michał Sadoch51.03
- 🥈 Szymon Suszyński53.71
- 🥉 Karol Celiński57.11
- 🥇 Gabriela Izdebska45.90
- 🥈 Julia Kochańska46.33
- 🥉 Kaja Królikowska48.06
- 🥇 Natan Okrągły42.47
- 🥈 Gabriel Wolski47.56
- 🥉 Alan Świostek48.41
- 🥇 Nataniel Nowicki45.22
- 🥈 Kasjan Królikowski47.19
- 🥉 Rafał Karasiński48.62
- 🥇 Natalia Kowalczyk44.23
- 🥈 Joanna Lutomirska45.08
- 🥉 Anna MAJ Magdalena46.23
- 🥇 Zofia Lewandowska1:52.16
- 🥈 Marysia Federczyk2:01.22
- 🥉 Elżbieta Swat2:04.53
- 🥇 Michał Szadkowski1:57.40
- 🥇 Maja Budniak1:57.64
- 🥈 Michalina Krajewska2:03.73
- 🥉 Oliwia Klaudia Śliwińska2:03.90
- 🥇 Mishel Khramtsova2:11.03
- 🥇 Lea Vasileva2:12.10
- 🥇 Szymon Suszyński2:13.47
- 🥈 Marcel Lezner2:22.36
- 🥇 Alicja Burakowska1:58.04
- 🥈 Arleta KEELMANN Carmen2:08.58
- 🥇 Karol Kucharski1:56.95
- 🥈 Andrzej Galiński1:57.64
- 🥉 Borys Mazur2:08.37
- 🥇 Weronika Przybysz2:04.46
- 🥈 Julia Drabik2:14.98
- 🥇 Mikołaj Skrzypek2:14.47
60 m · kobiety (91)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.56 |
| 2. | Idalia Buda2010 | AKL Ursynów Warszawa | 8.69 |
| 3. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.80 |
| 4. | Helena Zofia Kęciek2012 | — | 8.94 |
| 5. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.99 |
| 6. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 9.01 |
| 7. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 9.07 |
| 8. | Zuzanna Zawodniak2011 | RK Athletics Warszawa | 9.10 |
| 9. | Vlada Kyrychenko2011 | — | 9.14 |
| 10. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 9.15 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Płoucha2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.36 |
| 2. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.52 |
60 m · mężczyźni (72)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.59 |
| 2. | Antoni Robert Ostrowski2011 | — | 8.64 |
| 3. | Jan Marek Senk2011 | — | 8.66 |
| 4. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.85 |
| 5. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 8.91 |
| 6. | Stanisław Jerzy Pikulski2013 | — | 8.92 |
| 7. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.94 |
| 8. | Julian Kontny2012 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 8.97 |
| 9. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.98 |
| 10. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.04 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.45 |
60 m · U12 (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.01 |
| 2. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.17 |
| 3. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 9.25 |
| 4. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.28 |
| 5. | Adela Mosakowska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.34 |
| 5. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.34 |
| 7. | Barbara Lenkiewicz2013 | Warszawska Akademia LA | 9.59 |
| 8. | Julia Barszczewska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.61 |
| 9. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.65 |
| 10. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.73 |
60 m · U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.17 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.57 |
| 3. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.39 |
| 4. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.59 |
| 5. | Jan Dutkowski2016 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 10.85 |
| 6. | Antoni Iwański2016 | RK Athletics Warszawa | 10.98 |
| 7. | Maciej Mielnik2015 | Warszawska Akademia LA | 11.39 |
| 8. | Filip Szymanek2017 | Warszawska Akademia LA | 11.53 |
60 m · U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.45 |
| 2. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.74 |
| 3. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.76 |
| 4. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.81 |
| 5. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.89 |
| 5. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.89 |
| 7. | Kaja Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 8.93 |
| 8. | Lilianna Kropiewnicka2011 | AKL Ursynów Warszawa | 9.02 |
| 9. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 9.18 |
| 10. | Nela Kędzior2012 | UKS Rusiec | 9.32 |
60 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 9.22 |
| 2. | Antoni Bagiński2012 | Warszawska Akademia LA | 9.44 |
| 3. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.54 |
| 4. | Aleksander Domański2012 | Akademia Sportu Otwock | 9.71 |
| 5. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.85 |
60 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.38 |
| 2. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.64 |
| 3. | Zofia Chalaba2010 | UKS Orzełki Warszawa | 8.66 |
| 4. | Agnieszka Górska2009 | UKS Rusiec | 9.11 |
| 5. | Julia Rybak2010 | KS Ciechan Ciechanów | 9.71 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.88 |
| 2. | Kasjan Królikowski2010 | MKS Polonia Warszawa | 8.81 |
300 m · kobiety (48)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.38 |
| 2. | Alicja Antoniak2010 | UKS Herkules Sulejówek | 47.39 |
| 3. | Maja Płoucha2010 | KS AZS AWF Warszawa | 47.58 |
| 4. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 47.65 |
| 5. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 48.04 |
| 6. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 48.41 |
| 7. | Amelia Malinowska2012 | — | 49.39 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.67 |
| 9. | Antonia Rose Oley-Trojanowska2013 | — | 52.28 |
| 10. | Iga Jeromin2011 | — | 52.93 |
300 m · mężczyźni (36)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Brudziński2010 | UKS Herkules Sulejówek | 44.65 |
| 2. | Jan Marek Senk2011 | — | 47.17 |
| 3. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 49.38 |
| 4. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.10 |
| 5. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 50.67 |
| 6. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 50.96 |
| 7. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 52.09 |
| 8. | Aleksander Ojeda-Filipow2013 | — | 52.32 |
| 9. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 52.48 |
| 10. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 53.08 |
300 m · U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 50.28 |
| 2. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.31 |
| 3. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 52.02 |
| 4. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 52.95 |
| 5. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 53.10 |
| 6. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 53.49 |
| 7. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 53.96 |
| 8. | Barbara Izdebska2013 | RK Athletics Warszawa | 54.43 |
| 9. | Barbara Lenkiewicz2013 | Warszawska Akademia LA | 54.57 |
| 10. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 54.76 |
300 m · U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.03 |
| 2. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 53.71 |
| 3. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 57.11 |
| 4. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 58.34 |
| 5. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 58.99 |
| 6. | Ivo Vasilev2016 | KS AZS AWF Warszawa | 1:00.16 |
| 7. | Karol Lewko2014 | KS Ciechan Ciechanów | 1:00.34 |
| 8. | Filip Majcher2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:01.15 |
| 9. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 1:02.03 |
| 10. | Maciej Mielnik2015 | Warszawska Akademia LA | 1:05.92 |
300 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 45.90 |
| 2. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 46.33 |
| 3. | Kaja Królikowska2012 | MKS Polonia Warszawa | 48.06 |
| 4. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 50.99 |
| 5. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 51.04 |
| 6. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 51.14 |
| 7. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 51.46 |
| 8. | Teresa Jarska2011 | RK Athletics Warszawa | 51.91 |
| 9. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 51.97 |
| 10. | Alicja Kubacka2012 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 52.74 |
300 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natan Okrągły2011 | UKS Gimnazjon Płońsk | 42.47 |
| 2. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 47.56 |
| 3. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 48.41 |
| 4. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 51.02 |
| 5. | Marcel Stawarz2011 | UKS Herkules Sulejówek | 52.47 |
| 6. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 52.86 |
| 7. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 55.53 |
| 8. | Michał Szeler2012 | KS Atleta Warszawa | 58.58 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nataniel Nowicki2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 45.22 |
| 2. | Kasjan Królikowski2010 | MKS Polonia Warszawa | 47.19 |
| 3. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.62 |
300 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 44.23 |
| 2. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 45.08 |
| 3. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 46.23 |
| 4. | Lena Zambrowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 48.46 |
| 5. | Weronika Przybysz2010 | KS AZS AWF Warszawa | 48.98 |
600 m · 11-12 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:52.16 |
| 2. | Marysia Federczyk2013 | — | 2:01.22 |
| 3. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:04.53 |
| 4. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 2:19.68 |
600 m · 11-13 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:57.40 |
600 m · 13-14 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:57.64 |
| 2. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:03.73 |
| 3. | Oliwia Klaudia Śliwińska2011 | — | 2:03.90 |
| 4. | Zuzanna Zawodniak2011 | RK Athletics Warszawa | 2:06.42 |
| 5. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 2:07.64 |
600 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:11.03 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:12.10 |
600 m · U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:13.47 |
| 2. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:22.36 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:58.04 |
| 2. | Arleta KEELMANN Carmen2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:08.58 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Kucharski2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:56.95 |
| 2. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:57.64 |
| 3. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 2:08.37 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Przybysz2010 | KS AZS AWF Warszawa | 2:04.46 |
| 2. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:14.98 |
600 m · UKS HERKULES SULEJÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Skrzypek2013 | UKS Herkules Sulejówek | 2:14.47 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Michalina Staniak
- Idalia Buda
- Antonina Krzemińska
- Maja Płoucha
- Julia Kochańska
- Bartosz Długosielski
- Antoni Robert Ostrowski
- Jan Marek Senk
- Iga Kruk
- Mishel Khramtsova
- Lena Kraszewska
- Apolonia Pawelec
- Franciszek Safiański
- Michał Sadoch
- Filip Majcher
- Gabriela Izdebska
- Malina Puchalska
- Klaudia Komorowska
- Gabriel Wolski
- Antoni Bagiński
- Stanisław Lasocki
- Natalia Kowalczyk
- Antonina Karol
- Zofia Chalaba
- Piotr Gajda
- Kasjan Królikowski
- Natalia Śmigiera
- Alicja Antoniak
- Miłosz Brudziński
- Franciszek Maciej Rokicki
- Aleksandra Turulska
- Pola Antczak
- Szymon Suszyński
- Karol Celiński
- Kaja Królikowska
- Natan Okrągły
- Alan Świostek
- Nataniel Nowicki
- Rafał Karasiński
- Joanna Lutomirska
- Anna MAJ Magdalena
- Zofia Lewandowska
- Marysia Federczyk
- Elżbieta Swat
- Michał Szadkowski
- Maja Budniak
- Michalina Krajewska
- Oliwia Klaudia Śliwińska
- Lea Vasileva
- Marcel Lezner
- Alicja Burakowska
- Arleta KEELMANN Carmen
- Karol Kucharski
- Andrzej Galiński
- Borys Mazur
- Weronika Przybysz
- Julia Drabik
- Mikołaj Skrzypek