Warszawska Liga Biegowa 2024 - 5 runda – wyniki (09.06.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 349 startów 234 zawodników w 34 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (61 startujących) – wygrała Hanna Karolina Frycze z wynikiem 8.64; 60 m · mężczyźni (57 startujących) – wygrał Mateusz Dymek z wynikiem 8.29; 300 m · kobiety (43 startujących) – wygrała Liliana Gas z wynikiem 46.04. 210 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Hanna Karolina Frycze8.64
- 🥈 Klara Małgorzata Korlińska8.74
- 🥉 Klaudia Komorowska8.83
- 🥇 Lena Strońska9.17
- 🥇 Julia Kochańska8.41
- 🥈 Patrycja Skrzypczyńska8.67
- 🥉 Aleksandra Szajkowska8.87
- 🥇 Maja Budniak8.79
- 🥇 Jakub Wygocki9.52
- 🥇 Laura Zeyer8.84
- 🥇 Mateusz Dymek8.29
- 🥈 Bartek Leon Gagatko8.38
- 🥉 Bartosz Długosielski8.47
- 🥇 Maja Wolszczak8.54
- 🥇 Mishel Khramtsova8.84
- 🥈 Pola Antczak9.25
- 🥉 Maja Grzelka9.47
- 🥇 Władysław Adamczyk9.21
- 🥈 Stanisław Sołtan9.51
- 🥉 Karol Celiński10.05
- 🥇 Gabriel Wolski8.89
- 🥈 Stanisław Żmijewski8.95
- 🥉 Franciszek Sołtan9.16
- 🥇 Natalia Śmigiera8.94
- 🥈 Karolina Kołacin8.97
- 🥉 Hanna Zych9.00
- 🥇 Matylda Staniszewska8.20
- 🥈 Natalia Kowalczyk8.22
- 🥉 Antonina Karol8.58
- 🥇 Piotr Gajda7.63
- 🥇 Franciszek Safiański8.86
- 🥇 Agata Moszumańska8.81
- 🥈 Lena Kraszewska9.00
- 🥇 Adrian Martyński9.49
- 🥇 Liliana Gas46.04
- 🥈 Klara Małgorzata Korlińska46.61
- 🥉 Julia Gąsior47.13
- 🥇 Mateusz Jan Sosnowski47.04
- 🥈 Jan Marek Senk47.60
- 🥉 Antoni Robert Ostrowski48.20
- 🥇 Mishel Khramtsova48.41
- 🥈 Antonina Chabierska51.05
- 🥉 Wiktoria Kuś51.08
- 🥇 Stanisław Sołtan50.12
- 🥈 Franciszek Bucholski52.66
- 🥉 Władysław Adamczyk52.99
- 🥇 Nikodem Jaczyński44.33
- 🥈 Alan Świostek46.15
- 🥉 Gabriel Wolski48.17
- 🥇 Patrycja Skrzypczyńska46.36
- 🥈 Maja Wolszczak46.63
- 🥉 Julia Kochańska47.92
- 🥇 Natalia Kowalczyk42.89
- 🥈 Joanna Lutomirska44.18
- 🥉 Lena Zaborowska44.54
- 🥇 Jan Kazimierz Musztarski2:04.69
- 🥈 Edgar Olszewski2:04.91
- 🥉 Krzysztof Józef Horabik2:29.16
- 🥇 Weronika Wysoczanska2:03.48
- 🥈 Natasza Wysoczanska2:31.05
- 🥇 Wiktor Bartosz Trębicki1:45.69
- 🥈 Jan Marek Senk1:54.09
- 🥇 Maja Budniak1:53.90
- 🥈 Łucja Kazimierczuk1:56.35
- 🥉 Bianka Dybowska1:57.26
- 🥇 Michał Szadkowski1:55.66
- 🥈 Mikołaj Skrzypek2:21.52
- 🥇 Elżbieta Swat1:59.38
- 🥇 Alicja Burakowska1:55.25
- 🥈 Maja Spyra1:57.52
- 🥉 Gabriela Krulak2:02.37
- 🥇 Filip Turulski1:51.25
- 🥈 Andrzej Galiński1:55.24
- 🥉 Ksawery Mundzik2:05.81
- 🥇 Oliwia Tatuch2:08.00
- 🥇 Rafał Karasiński1:53.72
60 m · kobiety (61)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Karolina Frycze2010 | — | 8.64 |
| 2. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.74 |
| 3. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.83 |
| 4. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.91 |
| 5. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.94 |
| 6. | Zuzanna Uziębło2010 | — | 8.97 |
| 7. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 9.08 |
| 8. | Julia Kubicka2012 | KS AZS AWF Warszawa | 9.10 |
| 9. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 9.12 |
| 10. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 9.35 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.17 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.41 |
| 2. | Patrycja Skrzypczyńska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.67 |
| 3. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.87 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.79 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.52 |
60 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laura Zeyer2011 | Legia Warszawa | 8.84 |
60 m · mężczyźni (57)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.29 |
| 2. | Bartek Leon Gagatko2011 | — | 8.38 |
| 3. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.47 |
| 4. | Stanisław Jerzy Pikulski2013 | — | 8.52 |
| 5. | Antoni Robert Ostrowski2011 | — | 8.59 |
| 6. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.67 |
| 7. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.72 |
| 8. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.77 |
| 9. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 8.79 |
| 10. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 8.90 |
60 m · OKS Skra Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.54 |
60 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.84 |
| 2. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.25 |
| 3. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.47 |
| 4. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.48 |
| 5. | Natalia Świder2013 | Fit Camp Warszawa | 9.52 |
| 6. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.54 |
| 7. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.74 |
| 8. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.76 |
| 9. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.95 |
| 10. | Carla Ordon2014 | RK Athletics Warszawa | 10.11 |
60 m · U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.21 |
| 2. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.51 |
| 3. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 10.05 |
| 4. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 10.16 |
| 5. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.29 |
| 6. | Arwik Vinothkumar2014 | RK Athletics Warszawa | 10.37 |
| 7. | Antoni Morawski2015 | KS Ursus Warszawa | 10.40 |
| 8. | Karol Lewko2014 | KS Ciechan Ciechanów | 10.45 |
| 9. | Maciej Turulski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 10.47 |
| 10. | Jan Dutkowski2016 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 10.92 |
60 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 8.89 |
| 2. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.95 |
| 3. | Franciszek Sołtan2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.16 |
| 4. | Piotr Makarski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.37 |
| 5. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.43 |
| 5. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.43 |
60 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.94 |
| 2. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.97 |
| 3. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.00 |
| 4. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 9.20 |
| 5. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.30 |
| 6. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.35 |
| 7. | Aleksandra Boczek2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.81 |
| 8. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 10.04 |
60 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Matylda Staniszewska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.20 |
| 2. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.22 |
| 3. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.58 |
| 4. | Lena Zaborowska2010 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 8.67 |
| 5. | Oliwia Tatuch2010 | KS Zawkrze Mława | 9.13 |
| 6. | Zuzanna Gruda2010 | RK Athletics Warszawa | 9.87 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.63 |
60 m · UKS HERKULES SULEJÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 8.86 |
60 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.81 |
| 2. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.00 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.49 |
300 m · kobiety (43)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 46.04 |
| 2. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 46.61 |
| 3. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 47.13 |
| 4. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 48.03 |
| 5. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 49.92 |
| 6. | Lidia Nowoszewska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.08 |
| 7. | Alicja Dobrowolska2015 | — | 51.55 |
| 8. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.83 |
| 9. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.90 |
| 10. | Hanna Karolina Frycze2010 | — | 52.11 |
300 m · mężczyźni (38)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 47.04 |
| 2. | Jan Marek Senk2011 | — | 47.60 |
| 3. | Antoni Robert Ostrowski2011 | — | 48.20 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 48.38 |
| 5. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 48.62 |
| 6. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 48.64 |
| 7. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 49.59 |
| 8. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 49.94 |
| 9. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 50.60 |
| 10. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 51.09 |
300 m · U12 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.41 |
| 2. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 51.05 |
| 3. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 51.08 |
| 4. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 51.52 |
| 5. | Zofia Bocheńska2014 | UKS Wawer Warszawa | 53.99 |
| 6. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 54.29 |
| 7. | Klara Gozdalska2015 | KS AZS AWF Warszawa | 56.79 |
| 8. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 56.89 |
| 9. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 57.71 |
| 10. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 57.83 |
300 m · U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.12 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 52.66 |
| 3. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 52.99 |
| 4. | Maciej Turulski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 55.71 |
| 5. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 57.76 |
| 6. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 57.95 |
| 7. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 58.12 |
| 8. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 59.22 |
| 9. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 59.37 |
| 10. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 59.47 |
300 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 44.33 |
| 2. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 46.15 |
| 3. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 48.17 |
| 4. | Antoni Bagiński2012 | Warszawska Akademia LA | 50.10 |
| 5. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 51.12 |
| 6. | Michał Szeler2012 | KS Atleta Warszawa | 52.72 |
| 7. | Piotr Makarski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 54.27 |
300 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Skrzypczyńska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 46.36 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 46.63 |
| 3. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 47.92 |
| 4. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 49.05 |
| 5. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 50.83 |
| 6. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 51.29 |
| 7. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 52.19 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.35 |
| 9. | Barbara Rękawek2012 | Legia Warszawa | 53.59 |
| 10. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 54.93 |
300 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 42.89 |
| 2. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 44.18 |
| 3. | Lena Zaborowska2010 | Mazovia ProActiv Ciechanów | 44.54 |
| 4. | Anna MAJ Magdalena2010 | UKS Orzełki Warszawa | 45.43 |
| 5. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 48.33 |
| 6. | Zuzanna Gruda2010 | RK Athletics Warszawa | 58.61 |
600 m · 11-12 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:04.69 |
| 2. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:04.91 |
| 3. | Krzysztof Józef Horabik2013 | — | 2:29.16 |
600 m · 11-12 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Wysoczanska2012 | — | 2:03.48 |
| 2. | Natasza Wysoczanska2012 | — | 2:31.05 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 1:45.69 |
| 2. | Jan Marek Senk2011 | — | 1:54.09 |
600 m · kobiety (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:53.90 |
| 2. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:56.35 |
| 3. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:57.26 |
| 4. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 2:03.41 |
600 m · mężczyźni (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:55.66 |
| 2. | Mikołaj Skrzypek2013 | UKS Herkules Sulejówek | 2:21.52 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:59.38 |
600 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:55.25 |
| 2. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:57.52 |
| 3. | Gabriela Krulak2011 | RK Athletics Warszawa | 2:02.37 |
| 4. | Greta Ordon2012 | RK Athletics Warszawa | 2:12.66 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 1:51.25 |
| 2. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:55.24 |
| 3. | Ksawery Mundzik2012 | Warszawska Akademia LA | 2:05.81 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Tatuch2010 | KS Zawkrze Mława | 2:08.00 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:53.72 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Hanna Karolina Frycze
- Klara Małgorzata Korlińska
- Klaudia Komorowska
- Lena Strońska
- Julia Kochańska
- Patrycja Skrzypczyńska
- Aleksandra Szajkowska
- Maja Budniak
- Jakub Wygocki
- Laura Zeyer
- Mateusz Dymek
- Bartek Leon Gagatko
- Bartosz Długosielski
- Maja Wolszczak
- Mishel Khramtsova
- Pola Antczak
- Maja Grzelka
- Władysław Adamczyk
- Stanisław Sołtan
- Karol Celiński
- Gabriel Wolski
- Stanisław Żmijewski
- Franciszek Sołtan
- Natalia Śmigiera
- Karolina Kołacin
- Hanna Zych
- Matylda Staniszewska
- Natalia Kowalczyk
- Antonina Karol
- Piotr Gajda
- Franciszek Safiański
- Agata Moszumańska
- Lena Kraszewska
- Adrian Martyński
- Liliana Gas
- Julia Gąsior
- Mateusz Jan Sosnowski
- Jan Marek Senk
- Antoni Robert Ostrowski
- Antonina Chabierska
- Wiktoria Kuś
- Franciszek Bucholski
- Nikodem Jaczyński
- Alan Świostek
- Joanna Lutomirska
- Lena Zaborowska
- Jan Kazimierz Musztarski
- Edgar Olszewski
- Krzysztof Józef Horabik
- Weronika Wysoczanska
- Natasza Wysoczanska
- Wiktor Bartosz Trębicki
- Łucja Kazimierczuk
- Bianka Dybowska
- Michał Szadkowski
- Mikołaj Skrzypek
- Elżbieta Swat
- Alicja Burakowska
- Maja Spyra
- Gabriela Krulak
- Filip Turulski
- Andrzej Galiński
- Ksawery Mundzik
- Oliwia Tatuch
- Rafał Karasiński