Warszawska Liga Biegowa 2024 - 9 runda – wyniki (17.11.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 438 startów 304 zawodników w 46 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (78 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.64; 60 m · mężczyźni (67 startujących) – wygrał Kacper Olszewski z wynikiem 8.06; 300 m · kobiety (48 startujących) – wygrała Liliana Gas z wynikiem 47.25. 250 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.64
- 🥈 Antonina Krzemińska8.65
- 🥉 Karolina Jaszczerska8.83
- 🥇 Michał Sadoch9.21
- 🥇 Szymon Suszyński8.78
- 🥇 Natalia Kowalczyk8.20
- 🥈 Mishel Khramtsova8.59
- 🥉 Marianna Czorniej9.30
- 🥇 Jakub Wygocki9.30
- 🥇 Weronika Ostrowska8.70
- 🥇 Stanisław Żmijewski8.84
- 🥈 Maciej Siwiło8.90
- 🥇 Laura Zeyer8.91
- 🥇 Kacper Olszewski8.06
- 🥈 Jan Marek Senk8.31
- 🥉 Mateusz Jan Sosnowski8.32
- 🥇 Michalina Staniak8.33
- 🥈 Karolina Meszka8.73
- 🥉 Nadia Dziuda9.63
- 🥇 Filip Wieczorek8.10
- 🥈 Jędrzej Kowalczyk9.32
- 🥉 Szymon Bożałek9.39
- 🥇 Artur Celiński9.47
- 🥇 Franciszek Bucholski8.46
- 🥈 Kacper Kuczyński9.15
- 🥉 Władysław Adamczyk9.17
- 🥇 Pola Antczak9.10
- 🥈 Zoja Kraj9.20
- 🥉 Maja Czernik9.27
- 🥇 Malina Puchalska8.69
- 🥈 Maja Wolszczak8.70
- 🥉 Joanna Deja8.73
- 🥇 Jakub Graniak8.16
- 🥈 Witold Przybylski8.53
- 🥉 Ignacy Drabik8.71
- 🥇 Piotr Gajda7.51
- 🥇 Antonina Karol8.66
- 🥇 Julia Barszczewska9.08
- 🥇 Patrycja Piechocka9.32
- 🥇 Tomasz Tokarski8.90
- 🥇 Jan Łyszkowicz8.62
- 🥇 Agata Moszumańska8.77
- 🥈 Karolina Kołacin8.90
- 🥉 Lena Kraszewska8.94
- 🥇 Liliana Gas47.25
- 🥈 Aleksandra Górczyńska50.92
- 🥉 Natalia Oliwia Dąbrowska50.98
- 🥇 Jan Marek Senk45.96
- 🥈 Piotr Leszek Gospodarek45.97
- 🥉 Artur Kaska47.24
- 🥇 Aleksandra Turulska49.93
- 🥈 Zofia Olszewska50.02
- 🥉 Maja Czernik50.23
- 🥇 Tomasz Tokarski47.88
- 🥈 Michał Sadoch50.32
- 🥉 Kacper Kuczyński50.99
- 🥇 Emilia Pawlukojć46.74
- 🥈 Natalia Śmigiera47.19
- 🥉 Maja Wolszczak47.97
- 🥇 Gabriel Wolski45.75
- 🥈 Alan Świostek46.32
- 🥉 Maciej Siwiło48.40
- 🥇 Natalia Kowalczyk44.09
- 🥈 Antonina Karol49.79
- 🥇 Rafał Karasiński46.34
- 🥇 Maksymilian Tytus Kamiński1:51.45
- 🥈 Gabriel Letkiewicz1:52.69
- 🥇 Zofia Lewandowska1:51.09
- 🥈 Marysia Federczyk1:54.19
- 🥉 Amelia Mąkosza1:54.78
- 🥇 Michalina Krajewska1:55.16
- 🥇 Andrzej Galiński1:50.63
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:49.90
- 🥈 Witek Strzelczyk1:52.62
- 🥉 Edgar Olszewski1:52.73
- 🥇 Michał Szadkowski1:49.77
- 🥇 Jan Szuder1:53.15
- 🥇 Nadia Szopa1:54.90
- 🥇 Szymon Suszyński2:08.37
- 🥇 Natalia Nietubyć2:22.06
- 🥇 Klara Pawlukojć1:46.74
- 🥈 Maja Spyra1:52.90
- 🥉 Gabriela Krulak2:02.86
- 🥇 Witold Przybylski1:46.49
- 🥈 Borys Mazur1:59.57
- 🥉 Filip Karoń2:02.50
- 🥇 Maja Trojanowska1:49.85
- 🥈 Julia Drabik2:05.47
- 🥇 Elżbieta Swat1:52.95
- 🥇 Bianka Dybowska1:54.60
60 m · kobiety (78)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.64 |
| 2. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.65 |
| 3. | Karolina Jaszczerska2010 | KS Zawkrze Mława | 8.83 |
| 4. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.97 |
| 5. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.99 |
| 6. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 9.02 |
| 7. | Vlada Kyrychenko2011 | — | 9.06 |
| 8. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.11 |
| 9. | Amelia Mąkosza2012 | — | 9.12 |
| 10. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 9.13 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.21 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.78 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.20 |
| 2. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.59 |
| 3. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.30 |
| 4. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.33 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.30 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.70 |
60 m · KS LA Senk Team Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.84 |
| 2. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.90 |
60 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laura Zeyer2011 | Legia Warszawa | 8.91 |
60 m · mężczyźni (67)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Olszewski2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.06 |
| 2. | Jan Marek Senk2011 | — | 8.31 |
| 3. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 8.32 |
| 4. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.36 |
| 5. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.37 |
| 6. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.39 |
| 7. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.55 |
| 8. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.82 |
| 9. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.92 |
| 10. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.95 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.33 |
| 2. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.73 |
| 3. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.63 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Wieczorek2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.10 |
| 2. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.32 |
| 3. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.39 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.47 |
60 m · U12 (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.46 |
| 2. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.15 |
| 3. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.17 |
| 4. | Tomasz Grunduls2013 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 9.41 |
| 5. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.46 |
| 6. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 9.58 |
| 7. | Jan Krzemiński2014 | RK Athletics Warszawa | 9.72 |
| 8. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.75 |
| 9. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.85 |
| 10. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.94 |
60 m · U12 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.10 |
| 2. | Zoja Kraj2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.20 |
| 3. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.27 |
| 4. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.33 |
| 5. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.34 |
| 6. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.37 |
| 7. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.74 |
| 8. | Barbara Lenkiewicz2013 | Warszawska Akademia LA | 9.78 |
| 9. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.93 |
| 10. | Wiktoria Kłąb2013 | UKS Vis Skierniewice | 9.97 |
60 m · U14 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.69 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.70 |
| 3. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.73 |
| 4. | Amelia Bień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.79 |
| 5. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.92 |
| 6. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.05 |
| 7. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.10 |
| 8. | Nadia Szopa2012 | RK Athletics Warszawa | 9.14 |
| 9. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 9.15 |
| 10. | Anna Napiórkowska2011 | UKS Rusiec | 9.17 |
60 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.16 |
| 2. | Witold Przybylski2012 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 8.53 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.71 |
| 4. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 8.93 |
| 5. | Kacper Salamon2012 | UKS Vis Skierniewice | 9.81 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.51 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.66 |
60 m · UKS HERKULES SULEJÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Barszczewska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.08 |
60 m · UKS MTE MILANÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 9.32 |
60 m · UKS MTE MILANÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Tokarski2013 | UKS MTE Milanówek | 8.90 |
60 m · UKS VIS SKIERNIEWICE (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Łyszkowicz2013 | UKS Vis Skierniewice | 8.62 |
60 m · Warszawska Akademia LA (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.77 |
| 2. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.90 |
| 3. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 8.94 |
300 m · kobiety (48)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 47.25 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 50.92 |
| 3. | Natalia Oliwia Dąbrowska2011 | — | 50.98 |
| 4. | Iga Bajorek2012 | — | 51.10 |
| 5. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 51.34 |
| 6. | Alicja Dobrowolska2015 | — | 51.87 |
| 7. | Amelia Zalewska2011 | UKS Jedyneczka Giżycko | 52.50 |
| 8. | Pola Mizikowska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.35 |
| 9. | Agata Raczko2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.55 |
| 10. | Aleksandra Obuchowicz2011 | Legia Warszawa | 53.76 |
300 m · mężczyźni (44)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 45.96 |
| 2. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.97 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 47.24 |
| 4. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 47.55 |
| 5. | Mateusz Wojciech Marchlewski2010 | — | 47.99 |
| 6. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.01 |
| 6. | Jan Szuder2010 | RK Athletics Warszawa | 48.01 |
| 8. | Aleksander Ojeda-Filipow2013 | — | 49.00 |
| 9. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 49.98 |
| 10. | Stanisław Jarczyński2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.45 |
300 m · U12 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 49.93 |
| 2. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 50.02 |
| 3. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 50.23 |
| 4. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 50.71 |
| 5. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.72 |
| 6. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 51.19 |
| 7. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 51.45 |
| 8. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 52.02 |
| 9. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 52.24 |
| 10. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 52.85 |
300 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Tokarski2013 | UKS MTE Milanówek | 47.88 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.32 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.99 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 51.04 |
| 5. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.09 |
| 6. | Tomasz Grunduls2013 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 53.16 |
| 7. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.21 |
| 8. | Maciej Turulski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 54.37 |
| 9. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 55.30 |
| 10. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 55.31 |
300 m · U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Pawlukojć2011 | UKS MTE Milanówek | 46.74 |
| 2. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.19 |
| 3. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 47.97 |
| 4. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 48.77 |
| 5. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 50.20 |
| 6. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 50.64 |
| 7. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.26 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.39 |
| 9. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 51.41 |
| 10. | Karolina Batorowicz2012 | Warszawska Akademia LA | 52.70 |
300 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 45.75 |
| 2. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 46.32 |
| 3. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.40 |
300 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 44.09 |
| 2. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 49.79 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 46.34 |
600 m · 13-14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maksymilian Tytus Kamiński2011 | — | 1:51.45 |
| 2. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:52.69 |
600 m · kobiety (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:51.09 |
| 2. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:54.19 |
| 3. | Amelia Mąkosza2012 | — | 1:54.78 |
| 4. | Nina Maciorowska2013 | — | 1:56.88 |
| 5. | Rita Mose2013 | RK Athletics Warszawa | 2:02.55 |
| 6. | Magdalena Leńkowska2012 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2:03.65 |
| 7. | Emilia Szuder2013 | RK Athletics Warszawa | 2:24.18 |
600 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:55.16 |
600 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:50.63 |
600 m · mężczyźni (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:49.90 |
| 2. | Witek Strzelczyk2013 | — | 1:52.62 |
| 3. | Edgar Olszewski2013 | — | 1:52.73 |
| 4. | Marcel Stępniak2012 | Warszawska Akademia LA | 1:56.67 |
| 5. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 1:56.86 |
| 6. | Jakub Leon Włoś2012 | — | 2:03.31 |
600 m · MKS Tempo Kęty (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:49.77 |
600 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Szuder2010 | RK Athletics Warszawa | 1:53.15 |
600 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Szopa2012 | RK Athletics Warszawa | 1:54.90 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:08.37 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Nietubyć2013 | RK Athletics Warszawa | 2:22.06 |
600 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Pawlukojć2011 | Ducla Academy Warszawa | 1:46.74 |
| 2. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:52.90 |
| 3. | Gabriela Krulak2011 | RK Athletics Warszawa | 2:02.86 |
| 4. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 2:03.66 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Witold Przybylski2012 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 1:46.49 |
| 2. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 1:59.57 |
| 3. | Filip Karoń2012 | RK Athletics Warszawa | 2:02.50 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1:49.85 |
| 2. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:05.47 |
600 m · UKS SMS KAPRY PRUSZKÓW (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:52.95 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:54.60 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Irena Mika
- Antonina Krzemińska
- Karolina Jaszczerska
- Michał Sadoch
- Szymon Suszyński
- Natalia Kowalczyk
- Mishel Khramtsova
- Marianna Czorniej
- Jakub Wygocki
- Weronika Ostrowska
- Stanisław Żmijewski
- Maciej Siwiło
- Laura Zeyer
- Kacper Olszewski
- Jan Marek Senk
- Mateusz Jan Sosnowski
- Michalina Staniak
- Karolina Meszka
- Nadia Dziuda
- Filip Wieczorek
- Jędrzej Kowalczyk
- Szymon Bożałek
- Artur Celiński
- Franciszek Bucholski
- Kacper Kuczyński
- Władysław Adamczyk
- Pola Antczak
- Zoja Kraj
- Maja Czernik
- Malina Puchalska
- Maja Wolszczak
- Joanna Deja
- Jakub Graniak
- Witold Przybylski
- Ignacy Drabik
- Piotr Gajda
- Antonina Karol
- Julia Barszczewska
- Patrycja Piechocka
- Tomasz Tokarski
- Jan Łyszkowicz
- Agata Moszumańska
- Karolina Kołacin
- Lena Kraszewska
- Liliana Gas
- Aleksandra Górczyńska
- Natalia Oliwia Dąbrowska
- Piotr Leszek Gospodarek
- Artur Kaska
- Aleksandra Turulska
- Zofia Olszewska
- Emilia Pawlukojć
- Natalia Śmigiera
- Gabriel Wolski
- Alan Świostek
- Rafał Karasiński
- Maksymilian Tytus Kamiński
- Gabriel Letkiewicz
- Zofia Lewandowska
- Marysia Federczyk
- Amelia Mąkosza
- Michalina Krajewska
- Andrzej Galiński
- Dominik Piotr Bobowski
- Witek Strzelczyk
- Edgar Olszewski
- Michał Szadkowski
- Jan Szuder
- Nadia Szopa
- Natalia Nietubyć
- Klara Pawlukojć
- Maja Spyra
- Gabriela Krulak
- Borys Mazur
- Filip Karoń
- Maja Trojanowska
- Julia Drabik
- Elżbieta Swat
- Bianka Dybowska