Bieg Kopernika 2025 pod patronatem Burmistrza Miasta Zielonka – wyniki (27.09.2025, Zielonka)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 73 startów 73 zawodników w 10 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m M (12 startujących) – wygrał Franciszek Kołek z wynikiem 18.76; 300m M U9 (10 startujących) – wygrał Jan Malinowski z wynikiem 56.48; 800m M U11 (10 startujących) – wygrał Rafał Kołek z wynikiem 3:01.66. 73 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Iga Borek23.54
- 🥈 Iza Ziemba23.79
- 🥉 Amelia Ciura23.97
- 🥇 Franciszek Kołek18.76
- 🥈 Wojciech Zaręba19.52
- 🥉 Oskar Dymowski21.56
- 🥇 Zuzanna Pogorzelska1:04.79
- 🥈 Anna Michalczyk1:05.29
- 🥉 Maria Michalczyk1:06.42
- 🥇 Jan Malinowski56.48
- 🥈 Piotr Wojdyr57.55
- 🥉 Franciszek Pomierski59.84
- 🥇 Anna Sieradzka3:04.67
- 🥈 Natalka Maria Gawrysiak3:18.01
- 🥉 Aleksandra Lalak3:32.04
- 🥇 Vanessa Dziuba3:03.15
- 🥈 Zuzanna Kołek3:05.65
- 🥉 Zuzanna Antczak3:10.74
- 🥇 Marіana Yemchuk2:35.78
- 🥈 Emilia Malitka2:39.54
- 🥉 Iga Kowalska2:45.56
- 🥇 Rafał Kołek3:01.66
- 🥈 Jan Zach3:14.56
- 🥉 Kacper Gewont Kempf3:19.52
- 🥇 Antoni Jaczewski2:52.56
- 🥈 Ignacy Grażulis3:09.05
- 🥉 Robert Sieradzki3:18.48
- 🥇 Adrian Henryk Kochański3:24.89
- 🥈 Jędrzej Jóźwik3:30.45
- 🥉 Jakub Zawisza3:48.15
100m K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Borek2019 | — | 23.54 |
| 2. | Iza Ziemba2019 | SP 2 Zielonka | 23.79 |
| 3. | Amelia Ciura2019 | — | 23.97 |
| 4. | Matylda Płonowska2019 | Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin | 24.85 |
| 5. | Łucja Sobieraj2019 | — | 25.06 |
| 6. | Alicja Jankowska2019 | — | 26.89 |
| 7. | Nina Błażejczyk2022 | Przedszkole w Zielonce | 29.58 |
| 8. | Kaja Pawłowska2021 | — | 48.87 |
| 9. | Zofia Krystosiak2021 | — | 48.98 |
100m M (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Kołek2019 | SP 2 Zielonka | 18.76 |
| 2. | Wojciech Zaręba2019 | SP 2 Zielonka | 19.52 |
| 3. | Oskar Dymowski2020 | — | 21.56 |
| 4. | Mateusz Maksymczyk2021 | — | 22.50 |
| 4. | Mateusz Szmurło2019 | — | 22.50 |
| 4. | Marcel Zadrożny2021 | — | 22.50 |
| 4. | Stanisław Krystosiak2019 | — | 22.50 |
| 4. | Aleksander Antczak2019 | — | 22.50 |
| 4. | Filip Henryk Lubowicki2019 | SP 2 Zielonka | 22.50 |
| 4. | Dragomir Karbownik2021 | Przedszkole w Zielonce | 22.50 |
300m K U9 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Pogorzelska2017 | SP 2 Zielonka | 1:04.79 |
| 2. | Anna Michalczyk2017 | — | 1:05.29 |
| 3. | Maria Michalczyk2018 | — | 1:06.42 |
| 4. | Barbara Zach2018 | SP 2 Zielonka | 1:10.24 |
| 5. | Marcelina Zych2017 | SP 2 Kobyłka | 1:12.57 |
| 6. | Oliwia Godysz2017 | — | 1:17.69 |
| 7. | Alicja Bożena Lubowicka2017 | — | 1:18.22 |
| 8. | Maja Wykpisz2018 | — | 1:19.46 |
| 9. | Wiktoria Szmurło2018 | — | 1:19.54 |
300m M U9 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Malinowski2017 | UKS Orły Zielonka | 56.48 |
| 2. | Piotr Wojdyr2017 | UKS Orły Zielonka | 57.55 |
| 3. | Franciszek Pomierski2018 | — | 59.84 |
| 4. | Przemek Jankowski2017 | — | 1:02.57 |
| 5. | Tomasz Ziemba2017 | SP 2 Zielonka | 1:04.56 |
| 6. | Tymon Roguski2017 | — | 1:05.97 |
| 7. | Filip Remiszewski2017 | — | 1:09.58 |
| 8. | Piotr Kostrzewa2017 | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | 1:10.22 |
| 9. | Hubert Sieradzki2018 | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | 1:14.51 |
| 10. | Remigiusz Cholewiński2018 | — | 1:15.49 |
800m K U11 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Sieradzka2016 | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | 3:04.67 |
| 2. | Natalka Maria Gawrysiak2015 | — | 3:18.01 |
| 3. | Aleksandra Lalak2015 | SP 2 Zielonka | 3:32.04 |
| 4. | Marta Szmurło2015 | — | 3:47.58 |
800m K U13 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Vanessa Dziuba2013 | UKS Zielonka | 3:03.15 |
| 2. | Zuzanna Kołek2013 | UKS Zielonka | 3:05.65 |
| 3. | Zuzanna Antczak2013 | SP 1 Zielonka | 3:10.74 |
| 4. | Martyna Kopatysz2013 | SP 2 Zielonka | 3:37.76 |
| 5. | Kinga Rozbicka2016 | — | 3:37.87 |
| 6. | Julia Tomczuk2013 | Zielonka | 4:14.76 |
800m K U15 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marіana Yemchuk2012 | SP 2 Zielonka | 2:35.78 |
| 2. | Emilia Malitka2012 | UKS Zielonka | 2:39.54 |
| 3. | Iga Kowalska2012 | UKS Zielonka | 2:45.56 |
| 4. | Nikola Wielocha2012 | UKS Zielonka | 2:51.67 |
| 5. | Sandra Antczak2012 | — | 3:30.51 |
800m M U11 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Kołek2015 | UKS Zielonka | 3:01.66 |
| 2. | Jan Zach2016 | SP 2 Zielonka | 3:14.56 |
| 3. | Kacper Gewont Kempf2016 | — | 3:19.52 |
| 4. | Szymon Zaręba2015 | SP 2 Zielonka | 3:29.54 |
| 5. | Oliwier Jakacki2015 | UKS Orły Zielonka | 3:36.51 |
| 6. | Jan Jerzy Piechota2015 | — | 3:37.25 |
| 7. | Piotr Lubowicki2015 | — | 3:42.65 |
| 8. | Jakub Stanisław Miś2015 | — | 3:58.65 |
| 9. | Wiktor Godysz2015 | SP 2 Zielonka | 4:12.00 |
| 10. | Kuba Wasiluk2015 | SP 2 Zielonka | 4:26.51 |
800m M U13 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Jaczewski2014 | Mazowieckie | 2:52.56 |
| 2. | Ignacy Grażulis2013 | Zielonka | 3:09.05 |
| 3. | Robert Sieradzki2013 | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN | 3:18.48 |
| 4. | Jacek Kopatysz2016 | SP 2 Zielonka | 3:23.46 |
1000m M U15 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Henryk Kochański2012 | SP 2 Zielonka | 3:24.89 |
| 2. | Jędrzej Jóźwik2012 | UKS Zielonka | 3:30.45 |
| 3. | Jakub Zawisza2012 | UKS Zielonka | 3:48.15 |
| 4. | Aleksander Trzciński2012 | UKS Zielonka | 3:48.89 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Iga Borek
- Iza Ziemba
- Amelia Ciura
- Franciszek Kołek
- Wojciech Zaręba
- Oskar Dymowski
- Zuzanna Pogorzelska
- Anna Michalczyk
- Maria Michalczyk
- Jan Malinowski
- Piotr Wojdyr
- Franciszek Pomierski
- Anna Sieradzka
- Natalka Maria Gawrysiak
- Aleksandra Lalak
- Vanessa Dziuba
- Zuzanna Kołek
- Zuzanna Antczak
- Marіana Yemchuk
- Emilia Malitka
- Iga Kowalska
- Rafał Kołek
- Jan Zach
- Kacper Gewont Kempf
- Antoni Jaczewski
- Ignacy Grażulis
- Robert Sieradzki
- Adrian Henryk Kochański
- Jędrzej Jóźwik
- Jakub Zawisza
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Czwartki lekkoatletyczne 18.09.2025 · 2025-09-18 · Zielonka