Międzyszkolny Cykliczny Praski Mityng Lekkoatletyczny RK Athletics CUP – wyniki (27.09.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 71 startów 41 zawodników w 20 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K U14 (7 startujących) – wygrała Alicja Łukasik z wynikiem 13.54; 100m M U14 (7 startujących) – wygrał Jan Mering z wynikiem 14.15; 60m K U12 (5 startujących) – wygrała Agata Siekierska z wynikiem 9.31. 71 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Jadranka Hanna Lis10.20
- 🥈 Liliana Aniszewska10.43
- 🥉 Alicja Gontarz10.71
- 🥇 Agata Siekierska9.31
- 🥈 Blanka Ludwikowska9.76
- 🥉 Laura Przybysz10.20
- 🥇 Valeriia Skibina11.52
- 🥇 Marcel Michalski10.82
- 🥇 Artur Celiński9.16
- 🥈 Wojciech Nowicki9.71
- 🥉 Leon Miros9.89
- 🥇 Emilia Glegoła17.01
- 🥈 Alicja Aniszewska17.43
- 🥇 Alicja Łukasik13.54
- 🥈 Aleksandra Dobkowska14.49
- 🥉 Emilia Depta14.58
- 🥇 Helena Malik14.87
- 🥈 Iga Korzycka15.39
- 🥉 Kornelia Bierzanowska15.41
- 🥇 Tymoteusz Konarski14.22
- 🥈 Aleksander Kaszuba14.82
- 🥉 Władysław Sabat15.38
- 🥇 Jan Mering14.15
- 🥈 Julian Urbaniak14.68
- 🥉 Karol Celiński14.81
- 🥇 Liliana Aniszewska39.47
- 🥈 Alicja Gontarz41.18
- 🥉 Nela Aniszewska41.93
- 🥇 Agata Siekierska33.02
- 🥈 Blanka Ludwikowska33.23
- 🥉 Laura Przybysz37.57
- 🥇 Valeriia Skibina41.03
- 🥇 Marcel Michalski40.31
- 🥇 Artur Celiński31.01
- 🥈 Leon Miros33.73
- 🥉 Adam Gąsiorowski34.03
- 🥇 Natalia Anasiewicz56.10
- 🥈 Emilia Glegoła1:00.69
- 🥇 Emilia Depta49.79
- 🥈 Aleksandra Dobkowska53.54
- 🥉 Natalia Nietubyć54.69
- 🥇 Iga Korzycka54.35
- 🥈 Kornelia Bierzanowska56.97
- 🥉 Julia Wysocka57.32
- 🥇 Tymoteusz Konarski50.71
- 🥈 Władysław Sabat53.20
- 🥉 Aleksander Kaszuba57.47
- 🥇 Jan Mering48.27
- 🥈 Wiktor Waglowski51.95
- 🥉 Karol Celiński52.10
60m K U10 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jadranka Hanna Lis2017 | — | 10.20 |
| 2. | Liliana Aniszewska2016 | — | 10.43 |
| 3. | Alicja Gontarz2017 | RK Athletics Warszawa | 10.71 |
| 4. | Nela Aniszewska2017 | RK Athletics Warszawa | 11.45 |
60m K U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.31 |
| 2. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.76 |
| 3. | Laura Przybysz2015 | RK Athletics Warszawa | 10.20 |
| 4. | Amelia Małkowska2015 | RK Athletics Warszawa | 10.61 |
| 5. | Maja Klusek2015 | RK Athletics Warszawa | 10.79 |
60m K U8 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Valeriia Skibina2018 | RK Athletics Warszawa | 11.52 |
60m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Michalski2017 | RK Athletics Warszawa | 10.82 |
60m M U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.16 |
| 2. | Wojciech Nowicki2015 | — | 9.71 |
| 3. | Leon Miros2015 | MyVinci School | 9.89 |
| 4. | Adam Gąsiorowski2015 | — | 9.94 |
| 5. | Jan Buras2015 | MyVinci School | 10.07 |
100m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Glegoła2014 | RK Athletics Warszawa | 17.01 |
| 2. | Alicja Aniszewska2014 | — | 17.43 |
100m K U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Łukasik2012 | RK Athletics Warszawa | 13.54 |
| 2. | Aleksandra Dobkowska2013 | RK Athletics Warszawa | 14.49 |
| 3. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 14.58 |
| 4. | Alicja Bach2012 | RK Athletics Warszawa | 14.66 |
| 5. | Pola Kowalczyk2013 | — | 15.19 |
| 6. | Natalia Nietubyć2013 | RK Athletics Warszawa | 15.20 |
| 7. | Amelia Stanik2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 17.51 |
100m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Malik2011 | RK Athletics Warszawa | 14.87 |
| 2. | Iga Korzycka2011 | MyVinci School | 15.39 |
| 3. | Kornelia Bierzanowska2011 | UKS Ostrobramska | 15.41 |
| 4. | Julia Wysocka2011 | MyVinci School | 16.66 |
100m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Konarski2014 | RK Athletics Warszawa | 14.22 |
| 2. | Aleksander Kaszuba2014 | Warszawska Akademia LA | 14.82 |
| 3. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 15.38 |
| 4. | Władysław Święcicki2014 | RK Athletics Warszawa | 17.26 |
100m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Mering2012 | RK Athletics Warszawa | 14.15 |
| 2. | Julian Urbaniak2013 | RK Athletics Warszawa | 14.68 |
| 3. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 14.81 |
| 4. | Franciszek Winiarski2013 | RK Athletics Warszawa | 15.10 |
| 5. | Wiktor Waglowski2013 | RK Athletics Warszawa | 15.39 |
| 6. | Tomasz Nowicki2013 | RK Athletics Warszawa | 15.74 |
| 7. | Jan Czerniak2013 | RK Athletics Warszawa | 17.07 |
200m K U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Aniszewska2016 | — | 39.47 |
| 2. | Alicja Gontarz2017 | RK Athletics Warszawa | 41.18 |
| 3. | Nela Aniszewska2017 | RK Athletics Warszawa | 41.93 |
200m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 33.02 |
| 2. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 33.23 |
| 3. | Laura Przybysz2015 | RK Athletics Warszawa | 37.57 |
| 4. | Maja Klusek2015 | RK Athletics Warszawa | 40.51 |
200m K U8 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Valeriia Skibina2018 | RK Athletics Warszawa | 41.03 |
200m M U10 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Michalski2017 | RK Athletics Warszawa | 40.31 |
200m M U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 31.01 |
| 2. | Leon Miros2015 | MyVinci School | 33.73 |
| 3. | Adam Gąsiorowski2015 | — | 34.03 |
| 4. | Wojciech Nowicki2015 | — | 34.18 |
| 5. | Jan Buras2015 | MyVinci School | 36.35 |
300m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Anasiewicz2014 | RK Athletics Warszawa | 56.10 |
| 2. | Emilia Glegoła2014 | RK Athletics Warszawa | 1:00.69 |
300m K U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 49.79 |
| 2. | Aleksandra Dobkowska2013 | RK Athletics Warszawa | 53.54 |
| 3. | Natalia Nietubyć2013 | RK Athletics Warszawa | 54.69 |
| 4. | Alicja Bach2012 | RK Athletics Warszawa | 55.74 |
300m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Korzycka2011 | MyVinci School | 54.35 |
| 2. | Kornelia Bierzanowska2011 | UKS Ostrobramska | 56.97 |
| 3. | Julia Wysocka2011 | MyVinci School | 57.32 |
300m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Konarski2014 | RK Athletics Warszawa | 50.71 |
| 2. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 53.20 |
| 3. | Aleksander Kaszuba2014 | Warszawska Akademia LA | 57.47 |
| 4. | Władysław Święcicki2014 | RK Athletics Warszawa | 59.62 |
300m M U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Mering2012 | RK Athletics Warszawa | 48.27 |
| 2. | Wiktor Waglowski2013 | RK Athletics Warszawa | 51.95 |
| 3. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 52.10 |
| 4. | Tomasz Nowicki2013 | RK Athletics Warszawa | 55.05 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Jadranka Hanna Lis
- Liliana Aniszewska
- Alicja Gontarz
- Agata Siekierska
- Blanka Ludwikowska
- Laura Przybysz
- Valeriia Skibina
- Marcel Michalski
- Artur Celiński
- Wojciech Nowicki
- Leon Miros
- Emilia Glegoła
- Alicja Aniszewska
- Alicja Łukasik
- Aleksandra Dobkowska
- Emilia Depta
- Helena Malik
- Iga Korzycka
- Kornelia Bierzanowska
- Tymoteusz Konarski
- Aleksander Kaszuba
- Władysław Sabat
- Jan Mering
- Julian Urbaniak
- Karol Celiński
- Nela Aniszewska
- Adam Gąsiorowski
- Natalia Anasiewicz
- Natalia Nietubyć
- Julia Wysocka
- Wiktor Waglowski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- RK Athletics CUP - Wawerski cykl lekkoatletyczny - czwórbój lekkoatletyczny · 2025-09-13 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 6 runda · 2025-09-21 · Warszawa