XX Piknik Lekkoatletyczny – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce – wyniki (27.09.2025, Długołęka)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 392 startów 318 zawodników w 24 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K U12 (50 startujących) – wygrała Aniela Chalabala z wynikiem 9.21; 60m K U14 (37 startujących) – wygrała Karolina Misiak z wynikiem 8.47; 200m K U12 (34 startujących) – wygrała Dominika Kuros z wynikiem 31.26. 392 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Natalia Tchir9.82
- 🥈 Alicja Stolarczyk9.87
- 🥉 Martyna Puk10.26
- 🥇 Aniela Chalabala9.21
- 🥈 Róża Łempicka9.28
- 🥉 Zofia Gabriel9.42
- 🥇 Karolina Misiak8.47
- 🥈 Kaja Krzesińska8.56
- 🥉 Maja Krzesińska8.59
- 🥇 Natalia Zgraja8.30
- 🥈 Elena Świstowska8.45
- 🥉 Julia Kępińska8.50
- 🥇 Weronika Miąsik11.19
- 🥈 Amelia Wiśniewska11.30
- 🥉 Marcela Chow-Kunst11.34
- 🥇 Jakub Zdunkiewicz9.62
- 🥈 Aleksander Skóra9.70
- 🥉 Igor Kępiński10.19
- 🥇 Mikołaj Paczka9.07
- 🥈 Sebastaian Meller9.27
- 🥉 Maksymilian Ostaszkiewicz9.37
- 🥇 Piotr Baryś8.40
- 🥈 Frank Maczura8.54
- 🥉 Jakub Faliszewski9.22
- 🥇 Adrian Stopczyński7.77
- 🥈 Sebastian Myjkowski7.77
- 🥉 Mateusz Pyzio8.07
- 🥇 Henryk Kaźmierczak11.38
- 🥈 Franciszek Jaskot11.87
- 🥉 Ignacy Ostaszkiewicz12.14
- 🥇 Natalia Tchir33.77
- 🥈 Martyna Gorczyca35.41
- 🥉 Hanna Bułtralik35.86
- 🥇 Dominika Kuros31.26
- 🥈 Matylda Danel32.00
- 🥉 Milena Adamska32.01
- 🥇 Maja Krzesińska28.52
- 🥈 Alicja Chuptyś28.58
- 🥉 Kaja Krzesińska28.93
- 🥇 Roksana Budzowska28.00
- 🥈 Karolina Wilczyńska28.56
- 🥉 Natasza Krzak28.64
- 🥇 Jakub Zdunkiewicz33.65
- 🥈 Igor Kępiński33.67
- 🥉 Maciej Mićka34.22
- 🥇 Mikołaj Paczka30.76
- 🥈 Jan Wójtowicz31.77
- 🥉 Mateusz Grzegorczyn32.05
- 🥇 Franciszek Hajduk28.60
- 🥈 Frank Maczura28.86
- 🥉 Piotr Hrybacz29.32
- 🥇 Adrian Stopczyński25.05
- 🥈 Mateusz Pyzio27.07
- 🥉 Emilian Buda30.23
- 🥇 Jagoda Litwin2:00.36
- 🥈 Wiktoria Alfawicka2:04.36
- 🥉 Zuzanna Węgłowska2:06.30
- 🥇 Sonia Kita2:00.17
- 🥈 Sara Świdzińska2:00.45
- 🥉 Marta Ławrynowicz2:01.69
- 🥇 Anna Sikora1:47.64
- 🥈 Lena Szklennik1:52.74
- 🥉 Amelia Kapturek1:52.82
- 🥇 Jan Kustra1:58.12
- 🥈 Władysław Owczarkowski1:59.19
- 🥉 Michał Jodkowski2:12.81
- 🥇 Kajetan Leśkiewicz1:41.39
- 🥈 Maciej Puk1:46.20
- 🥉 Franciszek Hajduk1:51.20
- 🥇 Krzysztof Wodyński1:48.66
- 🥈 Emilian Buda1:51.33
- 🥉 Jakub Rejno1:59.35
60m K U10 (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Tchir2016 | GKS Start Długołęka | 9.82 |
| 2. | Alicja Stolarczyk2016 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.87 |
| 3. | Martyna Puk2016 | WKS Śląsk Wrocław | 10.26 |
| 4. | Zuzanna Kwiatkowska2016 | WKS Śląsk Wrocław | 10.28 |
| 5. | Aleksandra Pałaszewska2016 | — | 10.62 |
| 6. | Aleksandra Sławińska2016 | MKS Siechnice | 10.66 |
| 7. | Zofia Nowak2016 | GKS Start Długołęka | 10.76 |
| 8. | Jaśmina Telidecka2016 | UKS Luks Smolec | 10.76 |
| 9. | Dobrawa Gołębiowska2016 | RUN4FUN Oleśnica | 10.77 |
| 10. | Barbara Stankowska2016 | MKS Siechnice | 11.01 |
60m K U12 (50)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aniela Chalabala2014 | GKS Start Długołęka | 9.21 |
| 2. | Róża Łempicka2014 | GKS Start Długołęka | 9.28 |
| 3. | Zofia Gabriel2014 | MKS Siechnice | 9.42 |
| 4. | Matylda Danel2014 | GKS Start Długołęka | 9.48 |
| 5. | Aleksandra Jaskot2015 | GKS Start Długołęka | 9.51 |
| 6. | Pola Murak2015 | WLKS Wrocław | 9.55 |
| 7. | Barbara Sonnenberg2014 | MKS Siechnice | 9.61 |
| 8. | Amelia Kręcisz2015 | GKS Start Długołęka | 9.63 |
| 9. | Helena Szymanowska2014 | KS AZS AWF Wrocław | 9.76 |
| 10. | Katarzyna Dołbaczuk2014 | MKS Siechnice | 9.78 |
60m K U14 (37)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Misiak2012 | GKS Start Długołęka | 8.47 |
| 2. | Kaja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 8.56 |
| 3. | Maja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 8.59 |
| 4. | Alicja Pawłowska2013 | MKS Siechnice | 8.64 |
| 5. | Maja Kucharska2012 | RUN4FUN Oleśnica | 8.74 |
| 6. | Zoria Czarnecka2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.01 |
| 7. | Hanna Błaszczyk2012 | RUN4FUN Oleśnica | 9.03 |
| 8. | Sara Świdzińska2012 | LKS Ziębice | 9.07 |
| 9. | Magdalena Wójcik2013 | GKS Start Długołęka | 9.12 |
| 10. | Gabriela Cela2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.13 |
60m K U16 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Zgraja2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.30 |
| 2. | Elena Świstowska2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.45 |
| 3. | Julia Kępińska2010 | GKS Start Długołęka | 8.50 |
| 4. | Roksana Budzowska2010 | GKS Start Długołęka | 8.61 |
| 5. | Karolina Wilczyńska2011 | RUN4FUN Oleśnica | 8.63 |
| 6. | Magdalena Grądalska2011 | GKS Start Długołęka | 8.72 |
| 7. | Natasza Krzak2010 | RUN4FUN Oleśnica | 8.80 |
| 8. | Zofia Fulara2011 | GKS Start Długołęka | 8.84 |
| 9. | Anna Szpaczek2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.86 |
| 10. | Hanna Wajda2011 | GKS Start Długołęka | 8.88 |
60m K U8 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Miąsik2018 | MKS MOS Wrocław | 11.19 |
| 2. | Amelia Wiśniewska2018 | MKS Siechnice | 11.30 |
| 3. | Marcela Chow-Kunst2018 | KS AZS AWF Wrocław | 11.34 |
| 4. | Aleksandra Sulikowska2018 | RUN4FUN Oleśnica | 11.46 |
| 5. | Matylda Antkowiak2018 | GKS Start Długołęka | 11.49 |
| 6. | Maja Kolisko2018 | KS AZS AWF Wrocław | 11.49 |
| 7. | Alicja Świerczyńska2018 | GKS Start Długołęka | 11.70 |
| 8. | Aleksandra Lenarcik2019 | KS AZS AWF Wrocław | 11.74 |
| 9. | Jagoda Jacyna2019 | KS AZS AWF Wrocław | 11.79 |
| 10. | Maja Borowska2018 | — | 11.80 |
60m M U10 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Zdunkiewicz2017 | LSA Team Siechnice | 9.62 |
| 2. | Aleksander Skóra2016 | KS AZS AWF Wrocław | 9.70 |
| 3. | Igor Kępiński2016 | WKS Śląsk Wrocław | 10.19 |
| 4. | Filip Myjkowski2016 | RUN4FUN Oleśnica | 10.28 |
| 5. | Szymon Dobrowolski2016 | LSA Team Siechnice | 10.32 |
| 6. | Oscar Kaczurba2017 | KS AZS AWF Wrocław | 10.59 |
| 7. | Franciszek Chalabala2017 | GKS Start Długołęka | 10.63 |
| 8. | Jan Paliwoda2017 | RUN4FUN Oleśnica | 10.65 |
| 9. | Stanisław Lew2017 | — | 10.65 |
| 10. | Felix Antoniak2017 | Akademia Sportu Run4Fun | 10.71 |
60m M U12 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Paczka2014 | RUN4FUN Oleśnica | 9.07 |
| 2. | Sebastaian Meller2014 | GKS Start Długołęka | 9.27 |
| 3. | Maksymilian Ostaszkiewicz2014 | WKS Śląsk Wrocław | 9.37 |
| 4. | Edward Lasota2015 | GKS Start Długołęka | 9.55 |
| 5. | Szymon Korzeniowski2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 9.85 |
| 6. | Ivo Górski2015 | MKS Siechnice | 10.33 |
| 7. | Oskar Kukla2015 | GKS Start Długołęka | 10.49 |
| 8. | Wojciech Mazur2015 | — | 10.52 |
| 9. | Igor Ruman2015 | GKS Start Długołęka | 10.66 |
| 10. | Franciszek Stańco2015 | KL Ziemia Kłodzka | 10.71 |
60m M U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Baryś2012 | WKS Śląsk Wrocław | 8.40 |
| 2. | Frank Maczura2012 | WKS Śląsk Wrocław | 8.54 |
| 3. | Jakub Faliszewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 9.22 |
| 4. | Oskar Wikluk2013 | KL Ziemia Kłodzka | 9.39 |
| 5. | Piotr Celiński2013 | MKS Siechnice | 9.59 |
| 6. | Mikołaj Milian2013 | WKS Śląsk Wrocław | 9.87 |
| 7. | Michał Żak2013 | GKS Start Długołęka | 9.96 |
| 8. | Kajetan Żabiński2013 | GKS Start Długołęka | 10.49 |
| 9. | Borys Bajbak2012 | WKS Śląsk Wrocław | 10.76 |
60m M U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Stopczyński2010 | RUN4FUN Oleśnica | 7.77 |
| 2. | Sebastian Myjkowski2010 | RUN4FUN Oleśnica | 7.77 |
| 3. | Mateusz Pyzio2010 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.07 |
| 4. | Antoni Zamojski2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.35 |
| 5. | Rafael Fiore2010 | — | 9.06 |
60m M U8 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Henryk Kaźmierczak2018 | GKS Start Długołęka | 11.38 |
| 2. | Franciszek Jaskot2018 | — | 11.87 |
| 3. | Ignacy Ostaszkiewicz2018 | WKS Śląsk Wrocław | 12.14 |
| 4. | Daniel Malinowski2019 | MKS Siechnice | 12.28 |
| 5. | Ignacy Pałaszewski2018 | — | 12.31 |
| 6. | Michał Adamski2018 | — | 12.64 |
| 7. | Stanisław Kuduk2018 | KS AZS AWF Wrocław | 12.80 |
| 8. | Wojciech Krawczuk2019 | WKS Śląsk Wrocław | 13.14 |
| 9. | Stanisław Lis2019 | GKS Start Długołęka | 13.35 |
| 10. | Cezary Ostrowski2018 | GKS Start Długołęka | 13.67 |
200m K U10 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Tchir2016 | GKS Start Długołęka | 33.77 |
| 2. | Martyna Gorczyca2016 | RUN4FUN Oleśnica | 35.41 |
| 3. | Hanna Bułtralik2016 | WKS Śląsk Wrocław | 35.86 |
| 4. | Liliana Kubacka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 36.04 |
| 5. | Wiktoria Łambucka2017 | RUN4FUN Oleśnica | 36.95 |
| 6. | Aniela Franiak2016 | GKS Start Długołęka | 37.22 |
| 7. | Jaśmina Telidecka2016 | UKS Luks Smolec | 37.34 |
| 8. | Dobrawa Gołębiowska2016 | RUN4FUN Oleśnica | 37.48 |
| 9. | Martyna Milian2016 | WKS Śląsk Wrocław | 38.21 |
| 10. | Nina Dybalska2017 | RUN4FUN Oleśnica | 39.31 |
200m K U12 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Kuros2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 31.26 |
| 2. | Matylda Danel2014 | GKS Start Długołęka | 32.00 |
| 3. | Milena Adamska2014 | GKS Start Długołęka | 32.01 |
| 4. | Patrycja Jemiołek2014 | RUN4FUN Oleśnica | 33.19 |
| 5. | Aleksandra Soroka2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 33.29 |
| 6. | Kaja Tomaszkiewicz2015 | KL Ziemia Kłodzka | 33.40 |
| 7. | Olga Zaustowicz2014 | GKS Start Długołęka | 33.48 |
| 8. | Liwia Burzyńska2014 | WKS Śląsk Wrocław | 33.71 |
| 9. | Pola Murak2015 | WLKS Wrocław | 33.78 |
| 10. | Amelia Kręcisz2015 | GKS Start Długołęka | 33.92 |
200m K U14 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 28.52 |
| 2. | Alicja Chuptyś2012 | WKS Śląsk Wrocław | 28.58 |
| 3. | Kaja Krzesińska2013 | RUN4FUN Oleśnica | 28.93 |
| 4. | Maja Kucharska2012 | RUN4FUN Oleśnica | 29.48 |
| 5. | Zoria Czarnecka2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 29.82 |
| 6. | Nina Chodorowska2012 | RUN4FUN Oleśnica | 29.82 |
| 7. | Julia Sierszyńska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 30.22 |
| 8. | Pola Marianek2013 | WKS Śląsk Wrocław | 30.49 |
| 9. | Kalina Szymczak2013 | WKS Śląsk Wrocław | 30.67 |
| 10. | Gabriela Cela2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 30.90 |
200m K U16 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Roksana Budzowska2010 | GKS Start Długołęka | 28.00 |
| 2. | Karolina Wilczyńska2011 | RUN4FUN Oleśnica | 28.56 |
| 3. | Natasza Krzak2010 | RUN4FUN Oleśnica | 28.64 |
| 4. | Magdalena Grądalska2011 | GKS Start Długołęka | 28.66 |
| 5. | Hanna Wajda2011 | GKS Start Długołęka | 29.25 |
| 6. | Agata Biazik2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 29.34 |
| 7. | Julia Łasisz2010 | KS AZS AWF Wrocław | 29.51 |
| 8. | Hanna Czerwińska2010 | KS AZS AWF Wrocław | 30.02 |
| 9. | Milena Milewska2011 | MKS Siechnice | 30.66 |
| 10. | Kornelia Jaskulska2010 | MKS Siechnice | 31.27 |
200m M U10 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Zdunkiewicz2017 | LSA Team Siechnice | 33.65 |
| 2. | Igor Kępiński2016 | WKS Śląsk Wrocław | 33.67 |
| 3. | Maciej Mićka2016 | MKS Siechnice | 34.22 |
| 4. | Tymoteusz Maj2016 | RUN4FUN Oleśnica | 34.93 |
| 5. | Aleksander Skóra2016 | KS AZS AWF Wrocław | 34.95 |
| 6. | Maksymilian Grędysa2016 | LSA Team Siechnice | 35.51 |
| 7. | Stanisław Lew2017 | — | 35.57 |
| 8. | Szymon Dobrowolski2016 | LSA Team Siechnice | 35.58 |
| 9. | Franciszek Chalabala2017 | GKS Start Długołęka | 35.89 |
| 10. | Leon Kubacki2017 | RUN4FUN Oleśnica | 36.94 |
200m M U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Paczka2014 | RUN4FUN Oleśnica | 30.76 |
| 2. | Jan Wójtowicz2014 | GKS Start Długołęka | 31.77 |
| 3. | Mateusz Grzegorczyn2014 | KL Ziemia Kłodzka | 32.05 |
| 4. | Igor Ratajczak2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 32.27 |
| 5. | Tomasz Wilk2014 | — | 34.13 |
| 6. | Artem Shemchenkov2015 | WKS Śląsk Wrocław | 34.51 |
| 7. | Tymoteusz Leszczyński2014 | WKS Śląsk Wrocław | 36.76 |
200m M U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Hajduk2012 | RUN4FUN Oleśnica | 28.60 |
| 2. | Frank Maczura2012 | WKS Śląsk Wrocław | 28.86 |
| 3. | Piotr Hrybacz2013 | WKS Śląsk Wrocław | 29.32 |
| 4. | Jakub Kowalski2013 | MKS Siechnice | 29.47 |
| 5. | Jakub Faliszewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 29.93 |
| 6. | Szymon Ziętek2013 | GKS Start Długołęka | 31.32 |
| 7. | Marcel Kępiński2013 | GKS Start Długołęka | 31.82 |
| 8. | Piotr Rzepka2013 | LKS Ziębice | 33.05 |
| 9. | Kacper Kałużny2013 | GKS Start Długołęka | 33.09 |
| 10. | Maksymilian Ważny2013 | WKS Śląsk Wrocław | 35.27 |
200m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Stopczyński2010 | RUN4FUN Oleśnica | 25.05 |
| 2. | Mateusz Pyzio2010 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 27.07 |
| 3. | Emilian Buda2011 | RUN4FUN Oleśnica | 30.23 |
600m K U12 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Litwin2014 | GKS Start Długołęka | 2:00.36 |
| 2. | Wiktoria Alfawicka2014 | MKS Siechnice | 2:04.36 |
| 3. | Zuzanna Węgłowska2015 | MKS Siechnice | 2:06.30 |
| 4. | Karolina Beksińska2015 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2:06.99 |
| 5. | Aleksandra Pawluk2014 | GKS Start Długołęka | 2:10.77 |
| 6. | Oliwia Rabiega2014 | MKS Siechnice | 2:17.17 |
| 7. | Patrycja Jemiołek2014 | RUN4FUN Oleśnica | 2:17.98 |
| 8. | Edyta Ostrowska2015 | GKS Start Długołęka | 2:19.19 |
| 9. | Liliana Majkut2015 | RUN4FUN Oleśnica | 2:20.82 |
| 10. | Anisa Martyniak2015 | GKS Start Długołęka | 2:32.76 |
600m K U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sonia Kita2013 | RUN4FUN Oleśnica | 2:00.17 |
| 2. | Sara Świdzińska2012 | LKS Ziębice | 2:00.45 |
| 3. | Marta Ławrynowicz2013 | MKS Siechnice | 2:01.69 |
| 4. | Zuzanna Dybka2013 | WKS Śląsk Wrocław | 2:05.42 |
| 5. | Hanna Świesiulska2012 | GKS Start Długołęka | 2:05.76 |
| 6. | Alicja Dereń2013 | KL Ziemia Kłodzka | 2:06.36 |
| 7. | Lena Polak2013 | WKS Śląsk Wrocław | 2:06.48 |
| 8. | Hanna Jodkowska2012 | MKS Siechnice | 2:06.53 |
| 9. | Michalina Matusik2013 | GKS Start Długołęka | 2:06.58 |
| 10. | Olga Więckowska2013 | LKS Ziębice | 2:10.65 |
600m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Sikora2011 | GKS Start Długołęka | 1:47.64 |
| 2. | Lena Szklennik2010 | MKS Siechnice | 1:52.74 |
| 3. | Amelia Kapturek2010 | KS AZS AWF Wrocław | 1:52.82 |
600m M U12 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kustra2015 | KS AZS AWF Wrocław | 1:58.12 |
| 2. | Władysław Owczarkowski2014 | GKS Start Długołęka | 1:59.19 |
| 3. | Michał Jodkowski2014 | MKS Siechnice | 2:12.81 |
| 4. | Filip Kubica2015 | MKS Siechnice | 2:13.95 |
| 5. | Antoni Górny2015 | MKS MOS Wrocław | 2:16.90 |
| 6. | Piotr Brodzisz2014 | WKS Śląsk Wrocław | 2:24.81 |
600m M U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kajetan Leśkiewicz2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:41.39 |
| 2. | Maciej Puk2013 | WKS Śląsk Wrocław | 1:46.20 |
| 3. | Franciszek Hajduk2012 | RUN4FUN Oleśnica | 1:51.20 |
| 4. | Filip Otwinowski2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1:53.04 |
| 5. | Milan Kostrzewski2013 | RUN4FUN Oleśnica | 1:53.63 |
| 6. | Marcin Chodor2012 | WKS Śląsk Wrocław | 1:54.14 |
| 7. | Adam Przybył2013 | GKS Start Długołęka | 1:54.28 |
| 8. | Mikołaj Milian2013 | WKS Śląsk Wrocław | 2:11.94 |
600m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wodyński2011 | KS AZS AWF Wrocław | 1:48.66 |
| 2. | Emilian Buda2011 | RUN4FUN Oleśnica | 1:51.33 |
| 3. | Jakub Rejno2011 | WKS Śląsk Wrocław | 1:59.35 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Natalia Tchir
- Alicja Stolarczyk
- Martyna Puk
- Aniela Chalabala
- Róża Łempicka
- Zofia Gabriel
- Karolina Misiak
- Kaja Krzesińska
- Maja Krzesińska
- Natalia Zgraja
- Elena Świstowska
- Julia Kępińska
- Weronika Miąsik
- Amelia Wiśniewska
- Marcela Chow-Kunst
- Jakub Zdunkiewicz
- Aleksander Skóra
- Igor Kępiński
- Mikołaj Paczka
- Sebastaian Meller
- Maksymilian Ostaszkiewicz
- Piotr Baryś
- Frank Maczura
- Jakub Faliszewski
- Adrian Stopczyński
- Sebastian Myjkowski
- Mateusz Pyzio
- Henryk Kaźmierczak
- Franciszek Jaskot
- Ignacy Ostaszkiewicz
- Martyna Gorczyca
- Hanna Bułtralik
- Dominika Kuros
- Matylda Danel
- Milena Adamska
- Alicja Chuptyś
- Roksana Budzowska
- Karolina Wilczyńska
- Natasza Krzak
- Maciej Mićka
- Jan Wójtowicz
- Mateusz Grzegorczyn
- Franciszek Hajduk
- Piotr Hrybacz
- Emilian Buda
- Jagoda Litwin
- Wiktoria Alfawicka
- Zuzanna Węgłowska
- Sonia Kita
- Sara Świdzińska
- Marta Ławrynowicz
- Anna Sikora
- Lena Szklennik
- Amelia Kapturek
- Jan Kustra
- Władysław Owczarkowski
- Michał Jodkowski
- Kajetan Leśkiewicz
- Maciej Puk
- Krzysztof Wodyński
- Jakub Rejno
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2025 (DŚL-LBU) · 2025-09-07 · Lubin
- 8.Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci + Mityng · 2025-09-21 · Lubawka