Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Ponadpodstawowych – wyniki (05.12.2025, Spała)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 95 startów 95 zawodników w 8 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 200m M U20 (19 startujących) – wygrał Maciej Gruszfeld z wynikiem 23.11; 60m M U20 (16 startujących) – wygrał Szymon Janicki z wynikiem 7.33; 400m M U20 (14 startujących) – wygrał Jan Batorski z wynikiem 53.07. 95 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Julia Skóra8.13
- 🥈 Lena Brzezińska8.17
- 🥉 Amelia Sobieraj8.18
- 🥇 Szymon Janicki7.33
- 🥈 Ksawery Stępień7.37
- 🥉 Juliusz Komorowski7.54
- 🥇 Kinga Sawicka25.70
- 🥈 Maja Pietruszczak26.06
- 🥉 Malwina Sukiennik26.45
- 🥇 Maciej Gruszfeld23.11
- 🥈 Igor Frach23.82
- 🥉 Mateusz Kępski24.05
- 🥇 Aleksandra Zielińska58.14
- 🥈 Hanna Piątkowska59.61
- 🥉 Jagoda Kopacz1:00.81
- 🥇 Jan Batorski53.07
- 🥈 Wojciech Dobek55.32
- 🥉 Aleksander Kulawiak56.30
- 🥇 Oliwia Orzechowska2:26.20
- 🥈 Hanna Winnicka2:30.51
- 🥉 Maja Szydłowska2:41.16
- 🥇 Filip Wielkopolan4:38.51
- 🥈 Stanisław Batorski5:08.89
- 🥉 Adam Stawowczyk5:09.87
60m K U20 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Skóra2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.13 |
| 2. | Lena Brzezińska2010 | GLKS Inter Sławno | 8.17 |
| 3. | Amelia Sobieraj2007 | MUKS Park Zduńska Wola | 8.18 |
| 4. | Julia Modelewska2007 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.19 |
| 5. | Aleksandra Szyja vel Szyjkowska2008 | ZSCKZ Bujny | 8.21 |
| 6. | Nikola Wołczyk2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.41 |
| 7. | Maja Gierach2008 | LKS Omega Kleszczów | 8.50 |
| 8. | Nikola Zięba2010 | LKS Omega Kleszczów | 8.62 |
| 9. | Patrycja Wazner2010 | LKS MOSiR Sieradz | 8.77 |
| 10. | Kinga Owczarek2007 | I LO Sieradz | 9.27 |
60m M U20 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Janicki2009 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.33 |
| 2. | Ksawery Stępień2009 | MUKS Park Zduńska Wola | 7.37 |
| 3. | Juliusz Komorowski2010 | LKS MOSiR Sieradz | 7.54 |
| 4. | Michał Pasik2010 | GLKS Inter Sławno | 7.55 |
| 5. | Tymon Klucha2010 | LKS MOSiR Sieradz | 7.77 |
| 6. | Adam Królik2009 | II LO Łowicz | 7.85 |
| 7. | Bartek Płóciennik2008 | I LO Sieradz | 7.87 |
| 8. | Jakub Płóciennik2008 | LKS MOSiR Sieradz | 7.88 |
| 9. | Marcin Łuczak2008 | ZSP Zelów | 7.90 |
| 10. | Jakub Krakowski2010 | MUKS Park Zduńska Wola | 7.98 |
200m K U20 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Sawicka2009 | UMLKS Pegaz Opoczno | 25.70 |
| 2. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 26.06 |
| 3. | Malwina Sukiennik2009 | LKS Omega Kleszczów | 26.45 |
| 4. | Martyna Pałągiewicz2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 26.65 |
| 5. | Nadia Smyczek2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 27.21 |
| 6. | Małgorzata Celeban2010 | MUKS Park Zduńska Wola | 27.35 |
| 7. | Laura Wiese2009 | I LO Sieradz | 31.33 |
| 8. | Justyna Misztela2009 | ZSCKZ Bujny | 35.11 |
| 9. | Wiktoria Dajcz2010 | ZSCKZ Bujny | 36.68 |
200m M U20 (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maciej Gruszfeld2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 23.11 |
| 2. | Igor Frach2008 | BKL Bełchatów | 23.82 |
| 3. | Mateusz Kępski2008 | UMLKS Pegaz Opoczno | 24.05 |
| 4. | Oskar Tomczyk2008 | UMLKS Pegaz Opoczno | 24.11 |
| 5. | Marcel Łysoniewski2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 24.35 |
| 6. | Filip Maksymowicz2008 | BKL Bełchatów | 24.90 |
| 7. | Łukasz Ułański2007 | KS Żeglina Sieradz | 25.04 |
| 8. | Wiktor Paciorek2007 | ZSCKZ Bujny | 25.14 |
| 9. | Marcin Grabarczyk2009 | MUKS Park Zduńska Wola | 25.16 |
| 10. | Gabriel Kołodziejczyk2009 | MUKS Park Zduńska Wola | 25.53 |
400m K U20 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Zielińska2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 58.14 |
| 2. | Hanna Piątkowska2008 | MLKS Agros Żary | 59.61 |
| 3. | Jagoda Kopacz2010 | GLKS Inter Sławno | 1:00.81 |
| 4. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:01.98 |
| 5. | Anna Jadwiszczak2010 | KS Żeglina Sieradz | 1:06.29 |
| 6. | Adrianna Witasik2010 | LKS Omega Kleszczów | 1:12.70 |
| 7. | Nadia Perońska2010 | LKS Omega Kleszczów | 1:13.45 |
| 8. | Emilia Szczurek2008 | ZSCKZ Bujny | 1:15.04 |
400m M U20 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 53.07 |
| 2. | Wojciech Dobek2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 55.32 |
| 3. | Aleksander Kulawiak2009 | LKS MOSiR Sieradz | 56.30 |
| 4. | Mateusz Świątek2009 | LKS MOSiR Sieradz | 56.90 |
| 5. | Paweł Jeziorski2010 | I LO Sieradz | 1:02.11 |
| 6. | Wiktor Graczyk2010 | II LO Łowicz | 1:02.31 |
| 7. | Wojciech Zawiasa2010 | ZSO Zelów | 1:02.67 |
| 8. | Michał Cieślak2008 | ZSP Zelów | 1:03.21 |
| 9. | Szymon Sokołowski2009 | ZSP Zelów | 1:03.89 |
| 10. | Andrii Marchyshyn2008 | ZSCKZ Bujny | 1:04.23 |
800m K U20 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Orzechowska2010 | LKS MOSiR Sieradz | 2:26.20 |
| 2. | Hanna Winnicka2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:30.51 |
| 3. | Maja Szydłowska2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 2:41.16 |
| 4. | Karolina Piekut2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:42.90 |
| 5. | Vanessa Kiełbik2010 | LKS Omega Kleszczów | 2:50.72 |
| 6. | Wiktoria Kusa2009 | ZSCKZ Bujny | 2:56.15 |
| 7. | Iga Astemberg2010 | I LO Sieradz | 3:06.89 |
| 8. | Milena Andrzejczak2010 | I LO Sieradz | 3:19.19 |
1500m M U20 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Wielkopolan2008 | UKS Błyskawica Domaniewice | 4:38.51 |
| 2. | Stanisław Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 5:08.89 |
| 3. | Adam Stawowczyk2010 | ZSP Zelów | 5:09.87 |
| 4. | Mikael Sarkisyan2010 | GLKS Inter Sławno | 5:15.04 |
| 5. | Igor Jabłoński2009 | ZSCKZ Bujny | 5:40.72 |
| 6. | Miłosz Śliwiński2010 | ZSCKU Wolbórz | 5:45.38 |
| 7. | Oskar Macek2008 | ZSP Zelów | 5:47.85 |
| 8. | Julian Mordaka2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 5:59.78 |
| 9. | Bartłomiej Heleniak2010 | ZSCKU Wolbórz | 6:08.56 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Julia Skóra
- Lena Brzezińska
- Amelia Sobieraj
- Szymon Janicki
- Ksawery Stępień
- Juliusz Komorowski
- Kinga Sawicka
- Maja Pietruszczak
- Malwina Sukiennik
- Maciej Gruszfeld
- Igor Frach
- Mateusz Kępski
- Aleksandra Zielińska
- Hanna Piątkowska
- Jagoda Kopacz
- Jan Batorski
- Wojciech Dobek
- Aleksander Kulawiak
- Oliwia Orzechowska
- Hanna Winnicka
- Maja Szydłowska
- Filip Wielkopolan
- Stanisław Batorski
- Adam Stawowczyk
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Podstawowych · 2025-12-04 · Spała
- INDOOR TRACK RUN 2025 ŚWIĄTECZNA PACZKA · 2025-12-20 · Łódź
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 10 runda · 2025-12-14 · Warszawa