POLAtleci

Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Ponadpodstawowych – wyniki (05.12.2025, Spała)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 95 startów 95 zawodników w 8 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 200m M U20 (19 startujących) – wygrał Maciej Gruszfeld z wynikiem 23.11; 60m M U20 (16 startujących) – wygrał Szymon Janicki z wynikiem 7.33; 400m M U20 (14 startujących) – wygrał Jan Batorski z wynikiem 53.07. 95 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60m K U20
  1. 🥇 Julia Skóra8.13
  2. 🥈 Lena Brzezińska8.17
  3. 🥉 Amelia Sobieraj8.18
60m M U20
  1. 🥇 Szymon Janicki7.33
  2. 🥈 Ksawery Stępień7.37
  3. 🥉 Juliusz Komorowski7.54
200m K U20
  1. 🥇 Kinga Sawicka25.70
  2. 🥈 Maja Pietruszczak26.06
  3. 🥉 Malwina Sukiennik26.45
200m M U20
  1. 🥇 Maciej Gruszfeld23.11
  2. 🥈 Igor Frach23.82
  3. 🥉 Mateusz Kępski24.05
400m K U20
  1. 🥇 Aleksandra Zielińska58.14
  2. 🥈 Hanna Piątkowska59.61
  3. 🥉 Jagoda Kopacz1:00.81
400m M U20
  1. 🥇 Jan Batorski53.07
  2. 🥈 Wojciech Dobek55.32
  3. 🥉 Aleksander Kulawiak56.30
800m K U20
  1. 🥇 Oliwia Orzechowska2:26.20
  2. 🥈 Hanna Winnicka2:30.51
  3. 🥉 Maja Szydłowska2:41.16
1500m M U20
  1. 🥇 Filip Wielkopolan4:38.51
  2. 🥈 Stanisław Batorski5:08.89
  3. 🥉 Adam Stawowczyk5:09.87

60m K U20 (12)

MiejsceZawodnikWynik
1.Julia Skóra20108.13
2.Lena Brzezińska20108.17
3.Amelia Sobieraj20078.18
4.Julia Modelewska20078.19
5.Aleksandra Szyja vel Szyjkowska20088.21
6.Nikola Wołczyk20128.41
7.Maja Gierach20088.50
8.Nikola Zięba20108.62
9.Patrycja Wazner20108.77
10.Kinga Owczarek20079.27

60m M U20 (16)

MiejsceZawodnikWynik
1.Szymon Janicki20097.33
2.Ksawery Stępień20097.37
3.Juliusz Komorowski20107.54
4.Michał Pasik20107.55
5.Tymon Klucha20107.77
6.Adam Królik20097.85
7.Bartek Płóciennik20087.87
8.Jakub Płóciennik20087.88
9.Marcin Łuczak20087.90
10.Jakub Krakowski20107.98

200m K U20 (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kinga Sawicka200925.70
2.Maja Pietruszczak201226.06
3.Malwina Sukiennik200926.45
4.Martyna Pałągiewicz201026.65
5.Nadia Smyczek200927.21
6.Małgorzata Celeban201027.35
7.Laura Wiese200931.33
8.Justyna Misztela200935.11
9.Wiktoria Dajcz201036.68

200m M U20 (19)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maciej Gruszfeld200923.11
2.Igor Frach200823.82
3.Mateusz Kępski200824.05
4.Oskar Tomczyk200824.11
5.Marcel Łysoniewski200924.35
6.Filip Maksymowicz200824.90
7.Łukasz Ułański200725.04
8.Wiktor Paciorek200725.14
9.Marcin Grabarczyk200925.16
10.Gabriel Kołodziejczyk200925.53

400m K U20 (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Zielińska201158.14
2.Hanna Piątkowska200859.61
3.Jagoda Kopacz20101:00.81
4.Hanna Piwowarska20121:01.98
5.Anna Jadwiszczak20101:06.29
6.Adrianna Witasik20101:12.70
7.Nadia Perońska20101:13.45
8.Emilia Szczurek20081:15.04

400m M U20 (14)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jan Batorski201053.07
2.Wojciech Dobek201055.32
3.Aleksander Kulawiak200956.30
4.Mateusz Świątek200956.90
5.Paweł Jeziorski20101:02.11
6.Wiktor Graczyk20101:02.31
7.Wojciech Zawiasa20101:02.67
8.Michał Cieślak20081:03.21
9.Szymon Sokołowski20091:03.89
10.Andrii Marchyshyn20081:04.23

800m K U20 (8)

MiejsceZawodnikWynik
1.Oliwia Orzechowska20102:26.20
2.Hanna Winnicka20092:30.51
3.Maja Szydłowska20102:41.16
4.Karolina Piekut20102:42.90
5.Vanessa Kiełbik20102:50.72
6.Wiktoria Kusa20092:56.15
7.Iga Astemberg20103:06.89
8.Milena Andrzejczak20103:19.19

1500m M U20 (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Filip Wielkopolan20084:38.51
2.Stanisław Batorski20105:08.89
3.Adam Stawowczyk20105:09.87
4.Mikael Sarkisyan20105:15.04
5.Igor Jabłoński20095:40.72
6.Miłosz Śliwiński20105:45.38
7.Oskar Macek20085:47.85
8.Julian Mordaka20105:59.78
9.Bartłomiej Heleniak20106:08.56
Medaliści, edycje i powiązane rankingi