Warszawska Liga Biegowa 2025 - 10 runda – wyniki (14.12.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 466 startów 324 zawodników w 42 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (71 startujących) – wygrała Maja Pietruszczak z wynikiem 8.09; 60 m · mężczyźni (58 startujących) – wygrał Jan Marek Senk z wynikiem 7.85; 60 m · U12 (44 startujących) – wygrała Iga Rachwał z wynikiem 8.54. 220 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Maja Pietruszczak8.09
- 🥈 Iga Ciszewska8.58
- 🥉 Klara Małgorzata Korlińska8.64
- 🥇 Bartosz Sadoch9.39
- 🥇 Gabriel Falatyn9.54
- 🥇 Maja Prokopiak8.41
- 🥇 Bartosz Długosielski7.65
- 🥈 Władysław Adamczyk8.89
- 🥇 Jan Marek Senk7.85
- 🥈 Mateusz Jan Sosnowski8.11
- 🥉 Piotr Leszek Gospodarek8.18
- 🥇 Szymon Bożałek8.88
- 🥈 Bruno Korczyński9.54
- 🥇 Artur Celiński8.79
- 🥇 Gabriela Izdebska8.31
- 🥈 Antonina Zentara9.49
- 🥇 Iga Rachwał8.54
- 🥈 Zuzanna Mieszkowska8.70
- 🥈 Zofia Pląska8.70
- 🥇 Artur Kaska8.34
- 🥈 Kacper Kuczyński8.84
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk8.87
- 🥇 Julia Kochańska8.16
- 🥈 Hanna Porowska8.40
- 🥉 Maja Prokopiak8.41
- 🥇 Tymoteusz Klimek7.85
- 🥈 Franciszek Bucholski8.06
- 🥉 Ignacy Drabik8.13
- 🥇 Małgorzata Dudek8.06
- 🥈 Julia Wrzesień8.15
- 🥉 Gabriela Izdebska8.31
- 🥇 Kacper Cendrowski7.74
- 🥈 Kamil Jędrzejewski8.06
- 🥉 Gabriel Letkiewicz8.27
- 🥇 Jan Tomiczak7.77
- 🥇 Tymoteusz Klimek7.85
- 🥇 Julia Wrzesień8.15
- 🥇 Leonard Piskała9.92
- 🥇 Jan Tomiczak39.31
- 🥈 Jan Warszawski43.65
- 🥉 Jan Marek Senk43.88
- 🥇 Iva Elżbieta Witkowska45.15
- 🥈 Lena Lidia Siemiątkowska47.49
- 🥉 Amelia Mrozik48.54
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek42.65
- 🥈 Aleks Jarema Musialik46.22
- 🥉 Jan Kazimierz Musztarski48.74
- 🥇 Artur Kaska43.17
- 🥈 Tomasz Tomaszewski47.43
- 🥉 Kacper Kuczyński48.59
- 🥇 Zuzanna Rożej48.02
- 🥈 Nadia Dziuda48.80
- 🥉 Maja Gołąb49.35
- 🥇 Gabriel Wolski42.36
- 🥈 Tymoteusz Klimek43.71
- 🥉 Jakub Różycki45.30
- 🥇 Natalia Śmigiera45.15
- 🥈 Aleksandra Górczyńska45.69
- 🥉 Aleksandra Turulska46.50
- 🥇 Julia Wrzesień45.64
- 🥈 Maja Wolszczak46.23
- 🥉 Julia Cyganek47.98
- 🥇 Kacper Cendrowski40.35
- 🥈 Jan Marcinkiewicz42.03
- 🥉 Filip Turulski44.17
- 🥇 Jan Warszawski1:43.02
- 🥈 Krzysztof Wypych1:44.12
- 🥉 Gabriel Aleksander Rutkowski1:51.14
- 🥇 Marysia Federczyk1:48.06
- 🥈 Michalina Krajewska1:54.03
- 🥉 Zofia Irena Motacka1:56.29
- 🥇 Anna Ponczyńska1:46.93
- 🥇 Emilia Rzepka1:49.66
- 🥇 Gabriel Letkiewicz1:50.02
- 🥇 Maja Budniak1:48.94
- 🥇 Hubert Piechota1:50.33
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:46.53
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:42.04
- 🥇 Emilia Rzepka1:49.66
- 🥈 Aleksandra Antczak1:54.60
- 🥉 Alisa Novoshylova1:56.24
- 🥇 Hubert Piechota1:50.33
- 🥈 Aleksander Makuła1:52.95
- 🥉 Witold Rydel1:55.75
- 🥇 Oliwer Nowakowski1:59.66
- 🥇 Maja Lomperta1:56.75
- 🥇 Bianka Dybowska1:51.34
60 m · kobiety (71)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.09 |
| 2. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.58 |
| 3. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.64 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.66 |
| 5. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.76 |
| 6. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 8.78 |
| 7. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.85 |
| 8. | Amelia Mrozik2011 | — | 8.86 |
| 9. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.87 |
| 10. | Natalia Orzełowska2012 | — | 8.90 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.39 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.54 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.41 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 7.65 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 8.89 |
60 m · mężczyźni (58)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 7.85 |
| 2. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 8.11 |
| 3. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.18 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.51 |
| 5. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.88 |
| 6. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 8.97 |
| 7. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 9.07 |
| 8. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.08 |
| 9. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.21 |
| 10. | Adam Miłosek2016 | — | 9.23 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.88 |
| 2. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.54 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 8.79 |
60 m · RK Athletics Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.31 |
| 2. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 9.49 |
60 m · U12 (44)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.54 |
| 2. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 8.70 |
| 2. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 8.70 |
| 4. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 8.79 |
| 5. | Zoja Kraj2014 | KS AZS AWF Warszawa | 8.82 |
| 6. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 9.02 |
| 7. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 9.11 |
| 8. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.13 |
| 9. | Natalia Pomorska2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.32 |
| 10. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.39 |
60 m · U12 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.34 |
| 2. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 8.84 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.87 |
| 3. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.87 |
| 5. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 8.89 |
| 6. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.92 |
| 7. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.11 |
| 8. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.21 |
| 9. | Aleksander Wojciechowski2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 9.25 |
| 10. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.51 |
60 m · U14 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.16 |
| 2. | Hanna Porowska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.40 |
| 3. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.41 |
| 4. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.44 |
| 5. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.64 |
| 6. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.65 |
| 7. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.70 |
| 8. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.71 |
| 9. | Barbara Strumińska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.82 |
| 10. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 8.85 |
60 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 7.85 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.06 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.13 |
| 4. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.23 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.76 |
| 6. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 8.77 |
| 7. | Aleksander Słowik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.80 |
| 8. | Jakub Infulecki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.06 |
| 9. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 9.14 |
| 10. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.23 |
60 m · U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Dudek2011 | RK Athletics Warszawa | 8.06 |
| 2. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.15 |
| 3. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.31 |
| 4. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.63 |
| 5. | Helena Gąsiorowska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.66 |
| 6. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.02 |
| 7. | Wiktoria Szczechowska2011 | Warszawska Akademia LA | 9.21 |
60 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 7.74 |
| 2. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.06 |
| 3. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.27 |
| 4. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.32 |
| 5. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.58 |
60 m · UKS DIAMOND ATHLETICS BIAŁOŁĘKA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Tomiczak2011 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 7.77 |
60 m · UKS VIS SKIERNIEWICE (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 7.85 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.15 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leonard Piskała2016 | Warszawska Akademia LA | 9.92 |
300 m · 13-14 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Tomiczak2011 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 39.31 |
| 2. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 43.65 |
| 3. | Jan Marek Senk2011 | — | 43.88 |
| 4. | Szymon Krzysztof Gonciarek2011 | — | 51.07 |
| 5. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 51.60 |
300 m · kobiety (40)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iva Elżbieta Witkowska2013 | — | 45.15 |
| 2. | Lena Lidia Siemiątkowska2013 | — | 47.49 |
| 3. | Amelia Mrozik2011 | — | 48.54 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 48.99 |
| 5. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 49.49 |
| 6. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 49.89 |
| 7. | Natalia Orzełowska2012 | — | 50.00 |
| 8. | Amelia Górnaś2013 | — | 50.22 |
| 9. | Gabrysia Karwowska2015 | — | 50.31 |
| 10. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 51.35 |
300 m · mężczyźni (37)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 42.65 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 46.22 |
| 3. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 48.74 |
| 4. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 48.94 |
| 5. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 49.20 |
| 6. | Mateusz Filip Sawczuk2014 | — | 49.52 |
| 7. | Franciszek Bronisz2014 | — | 51.10 |
| 8. | Kuba Mokrzański2015 | — | 51.96 |
| 9. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 52.47 |
| 10. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 52.64 |
300 m · U12 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.17 |
| 2. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.43 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 48.59 |
| 3. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.59 |
| 5. | Aleksander Wojciechowski2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 50.05 |
| 6. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.82 |
| 7. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 51.56 |
| 8. | Ryszard Zawada2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.98 |
| 9. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.56 |
| 10. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.84 |
300 m · U12 (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Rożej2014 | RK Athletics Warszawa | 48.02 |
| 2. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 48.80 |
| 3. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 49.35 |
| 4. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.65 |
| 5. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 50.74 |
| 6. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 50.97 |
| 7. | Maja Nawrocka2014 | KS Ciechan Ciechanów | 52.03 |
| 8. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 52.62 |
| 9. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 52.78 |
| 10. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 53.33 |
300 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 42.36 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 43.71 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 45.30 |
| 4. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 47.42 |
| 5. | Kacper Jaryniuk2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 48.13 |
| 6. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 50.00 |
| 7. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 50.40 |
| 8. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 50.86 |
| 9. | Franciszek Safiański2013 | UKS Herkules Sulejówek | 52.76 |
300 m · U14 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 45.15 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 45.69 |
| 3. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 46.50 |
| 4. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 46.88 |
| 5. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 47.42 |
| 6. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 48.36 |
| 7. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.41 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 49.03 |
| 9. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 49.32 |
| 9. | Antonina Mytych2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.32 |
300 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 45.64 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 46.23 |
| 3. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 47.98 |
| 4. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 48.84 |
300 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 40.35 |
| 2. | Jan Marcinkiewicz2011 | RK Athletics Warszawa | 42.03 |
| 3. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 44.17 |
| 4. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 45.71 |
600 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:43.02 |
| 2. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:44.12 |
| 3. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:51.14 |
600 m · kobiety (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:48.06 |
| 2. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:54.03 |
| 3. | Zofia Irena Motacka2013 | — | 1:56.29 |
| 4. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:58.08 |
| 5. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:05.47 |
| 6. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:10.06 |
| 7. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:10.24 |
600 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:46.93 |
600 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:49.66 |
600 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:50.02 |
600 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:48.94 |
600 m · KS Partyzant Leszno (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:50.33 |
600 m · mężczyźni (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:46.53 |
600 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:42.04 |
600 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:49.66 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:54.60 |
| 3. | Alisa Novoshylova2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:56.24 |
| 4. | Lena Chudzińska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:57.43 |
| 5. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:59.34 |
| 6. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:04.08 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:50.33 |
| 2. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:52.95 |
| 3. | Witold Rydel2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:55.75 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 1:59.66 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Lomperta2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:56.75 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:51.34 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Maja Pietruszczak
- Iga Ciszewska
- Klara Małgorzata Korlińska
- Bartosz Sadoch
- Gabriel Falatyn
- Maja Prokopiak
- Bartosz Długosielski
- Władysław Adamczyk
- Jan Marek Senk
- Mateusz Jan Sosnowski
- Piotr Leszek Gospodarek
- Szymon Bożałek
- Bruno Korczyński
- Artur Celiński
- Gabriela Izdebska
- Antonina Zentara
- Iga Rachwał
- Zuzanna Mieszkowska
- Zofia Pląska
- Artur Kaska
- Kacper Kuczyński
- Jędrzej Kowalczyk
- Michał Sadoch
- Julia Kochańska
- Hanna Porowska
- Tymoteusz Klimek
- Franciszek Bucholski
- Ignacy Drabik
- Małgorzata Dudek
- Julia Wrzesień
- Kacper Cendrowski
- Kamil Jędrzejewski
- Gabriel Letkiewicz
- Jan Tomiczak
- Leonard Piskała
- Jan Warszawski
- Iva Elżbieta Witkowska
- Lena Lidia Siemiątkowska
- Amelia Mrozik
- Aleks Jarema Musialik
- Jan Kazimierz Musztarski
- Tomasz Tomaszewski
- Stanisław Sołtan
- Zuzanna Rożej
- Nadia Dziuda
- Maja Gołąb
- Gabriel Wolski
- Jakub Różycki
- Natalia Śmigiera
- Aleksandra Górczyńska
- Aleksandra Turulska
- Maja Wolszczak
- Julia Cyganek
- Jan Marcinkiewicz
- Filip Turulski
- Krzysztof Wypych
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Marysia Federczyk
- Michalina Krajewska
- Zofia Irena Motacka
- Anna Ponczyńska
- Emilia Rzepka
- Maja Budniak
- Hubert Piechota
- Dominik Piotr Bobowski
- Łucja Kazimierczuk
- Aleksandra Antczak
- Alisa Novoshylova
- Aleksander Makuła
- Witold Rydel
- Oliwer Nowakowski
- Maja Lomperta
- Bianka Dybowska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Podstawowych · 2025-12-04 · Spała
- INDOOR TRACK RUN 2025 ŚWIĄTECZNA PACZKA · 2025-12-20 · Łódź
- Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Ponadpodstawowych · 2025-12-05 · Spała
- INDOOR TRACK RUN - LEKKIE MIKOŁAJKI ATLETYCZNE 2025 · 2025-12-06 · Łódź
Rankingi miesiąca (grudzień 2025) z tymi zawodnikami
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy