Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Podstawowych – wyniki (04.12.2025, Spała)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 326 startów 326 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K U13 (37 startujących) – wygrała Julia Dolot z wynikiem 8.43; 60m M U15 (35 startujących) – wygrał Miłosz Wojajczyk z wynikiem 7.60; 60m M U13 (34 startujących) – wygrał Adam Olejnik z wynikiem 8.70. 326 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Julia Dolot8.43
- 🥈 Nadia Kapłaniak8.78
- 🥉 Maja Dobrowolska-Studzińska9.11
- 🥇 Maja Pietruszczak8.04
- 🥈 Iga Ciszewska8.67
- 🥉 Karolina Meszka8.68
- 🥇 Adam Olejnik8.70
- 🥈 Piotr Gaworczyk8.80
- 🥉 Szymon Bożałek9.01
- 🥇 Miłosz Wojajczyk7.60
- 🥈 Błażej Wójciński7.69
- 🥉 Natan Łukasiewicz7.95
- 🥇 Zuzanna Herubińska29.46
- 🥈 Urszula Zarzycka29.75
- 🥉 Patrycja Kowalska29.83
- 🥇 Aleksandra Zielińska25.78
- 🥈 Nikola Wołczyk27.65
- 🥉 Julia Górnik27.90
- 🥇 Michał Aleksander Kukulski28.75
- 🥈 Dawid Andrzejewski29.76
- 🥉 Oskar Kołodziejczyk29.84
- 🥇 Jakub Lewandowski25.06
- 🥈 Jakub Kowalski25.59
- 🥉 Krystian Borucki26.21
- 🥇 Amelia Merk1:43.26
- 🥈 Maja Suwara1:43.47
- 🥉 Nikola Sobolewska1:52.57
- 🥇 Łucja Ciesielska1:37.06
- 🥈 Hanna Piwowarska1:42.86
- 🥉 Aleksandra Włodarczyk1:44.39
- 🥇 Tymoteusz Fajkowski3:02.83
- 🥈 Franciszek Gozdal3:15.44
- 🥉 Piotr Jarząbek3:20.05
- 🥇 Marcin Gradowski2:57.76
- 🥈 Filip Hoffman2:59.17
- 🥉 Szymon Gryglak3:01.10
60m K U13 (37)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Dolot2013 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.43 |
| 2. | Nadia Kapłaniak2013 | UKS Czempion Bełchatów | 8.78 |
| 3. | Maja Dobrowolska-Studzińska2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.11 |
| 4. | Natalia Mamrot2013 | SP 2 Zelów | 9.12 |
| 5. | Zuzanna Grochulska2014 | SP Łękińsko | 9.13 |
| 6. | Natalia Marlińska2013 | SP Mierzyn | 9.14 |
| 7. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 9.22 |
| 8. | Emilia Bąkowicz2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 9.25 |
| 9. | Sabina Jędrzejczyk2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 9.30 |
| 10. | Magdalena Kluba2014 | LKS MOSiR Sieradz | 9.57 |
60m K U15 (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.04 |
| 2. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.67 |
| 3. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.68 |
| 4. | Lena Frankiewicz2011 | BKL Bełchatów | 8.71 |
| 5. | Pola Balas2011 | Athletics Team Radomsko | 8.96 |
| 6. | Wiktoria Pospiszył2012 | SP 2 Zelów | 8.98 |
| 7. | Maja Jura2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 9.05 |
| 8. | Aleksandra Stępień2011 | Athletics Team Radomsko | 9.20 |
| 9. | Ada Głąbała2012 | GLKS Inter Sławno | 9.26 |
| 10. | Julia Krawczyk2012 | SP Bujny | 9.34 |
60m M U13 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Olejnik2013 | LKS Omega Kleszczów | 8.70 |
| 2. | Piotr Gaworczyk2013 | SP Bujny | 8.80 |
| 3. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.01 |
| 4. | Adam Wroński2013 | SP Jarosty | 9.03 |
| 5. | Jan Dobrowolski-Studziński2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.07 |
| 6. | Tymon Szczepaniak2014 | Szkoła Gortata Łódź | 9.11 |
| 7. | Wojciech Banasiak2013 | SP Wola Wiązowa | 9.13 |
| 8. | Jan Wędzonka2015 | SP Rozprza | 9.29 |
| 9. | Filip Maślanka2014 | SP Czarnocin | 9.32 |
| 10. | Szymon Pierwoła2014 | PSP z OMS Opoczno | 9.33 |
60m M U15 (35)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Wojajczyk2012 | BKL Bełchatów | 7.60 |
| 2. | Błażej Wójciński2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.69 |
| 3. | Natan Łukasiewicz2011 | Szkoła Gortata Łódź | 7.95 |
| 4. | Kajetan Miszczak2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.14 |
| 5. | Kornel Rydzewski2012 | Szkoła Gortata Łódź | 8.16 |
| 6. | Jakub Sitarz2011 | SP Trzepnica | 8.35 |
| 7. | Jakub Jezierski2011 | SP Jarosty | 8.41 |
| 8. | Fabian Zawiasa2011 | SP Rasy | 8.43 |
| 9. | Bartosz Majchrzak2011 | SP Wola Wiązowa | 8.45 |
| 10. | Dawid Andrysiak2011 | LKS MOSiR Sieradz | 8.46 |
200m K U13 (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Herubińska2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 29.46 |
| 2. | Urszula Zarzycka2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 29.75 |
| 3. | Patrycja Kowalska2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 29.83 |
| 4. | Wiktoria Perka2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 29.90 |
| 5. | Maja Piekarska2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 30.35 |
| 6. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 30.53 |
| 7. | Sandra Vervoort2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 30.60 |
| 8. | Dominkia Robakowska2014 | SP Rozprza | 31.28 |
| 9. | Liliana Woźniak2014 | LUKS Boguszyce | 31.94 |
| 10. | Oliwia Matysiak2014 | GLKS Inter Sławno | 32.59 |
200m K U15 (30)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Zielińska2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 25.78 |
| 2. | Nikola Wołczyk2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 27.65 |
| 3. | Julia Górnik2012 | Athletics Team Radomsko | 27.90 |
| 4. | Maja Kluba2012 | BKL Bełchatów | 28.73 |
| 5. | Karolina Stępniak2011 | SP Czarnocin | 29.13 |
| 6. | Maja Białas2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 29.53 |
| 7. | Maja Winkler2011 | Athletics Team Radomsko | 29.68 |
| 8. | Maria Pole2012 | BKL Bełchatów | 29.71 |
| 9. | Wiktoria Stobiecka2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 29.95 |
| 10. | Malwina Kopera2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 30.08 |
200m M U13 (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Aleksander Kukulski2013 | LKS Koluszki | 28.75 |
| 2. | Dawid Andrzejewski2013 | SP Czarnocin | 29.76 |
| 3. | Oskar Kołodziejczyk2013 | MUKS Park Zduńska Wola | 29.84 |
| 4. | Nikodem Raczyński2014 | UMLKS Pegaz Opoczno | 31.11 |
| 5. | Stanisław Kosiński2014 | LKS Koluszki | 31.27 |
| 6. | Alan Krawczykowski2013 | LKS Omega Kleszczów | 31.30 |
| 7. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 31.34 |
| 8. | Hubert Adamus2013 | SP Rozprza | 31.77 |
| 9. | Maksymilian Ropelski2013 | SP Czarnocin | 32.50 |
| 10. | Alan Skrobek2015 | SP Trzepnica | 32.58 |
200m M U15 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Lewandowski2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 25.06 |
| 2. | Jakub Kowalski2011 | LKS MOSiR Sieradz | 25.59 |
| 3. | Krystian Borucki2011 | Szkoła Gortata Łódź | 26.21 |
| 4. | Adrian Zwoliński2011 | GLKS Inter Sławno | 26.69 |
| 5. | Mateusz Nastarowicz2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 26.69 |
| 6. | Maciej Matusiak2012 | MUKS Park Zduńska Wola | 27.24 |
| 7. | Rafał Kapturkiewicz2011 | LKS MOSiR Sieradz | 27.27 |
| 8. | Mikołaj Ratalewski2011 | ZSP Drużbice | 27.40 |
| 9. | Mikołaj Trębacz2011 | SP Wygiełzów | 27.79 |
| 10. | Piotr Rejek2012 | LKS Omega Kleszczów | 28.17 |
600m K U13 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Merk2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:43.26 |
| 2. | Maja Suwara2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:43.47 |
| 3. | Nikola Sobolewska2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:52.57 |
| 4. | Lena Fiuczek2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:57.89 |
| 5. | Nikola Figas2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:59.54 |
| 6. | Alicja Grab2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:59.62 |
| 7. | Anna Rożej2013 | LKS Koluszki | 2:04.07 |
| 8. | Julia Grzesiak2013 | UKS Czempion Bełchatów | 2:04.72 |
| 9. | Antonia Troń2014 | UMLKS Pegaz Opoczno | 2:06.05 |
| 10. | Maja Szczęsna2014 | SP Łękińsko | 2:08.73 |
600m K U15 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Ciesielska2012 | LKS Koluszki | 1:37.06 |
| 2. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:42.86 |
| 3. | Aleksandra Włodarczyk2011 | LKS Omega Kleszczów | 1:44.39 |
| 4. | Zuzanna Dzianach2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:47.85 |
| 5. | Róża Skotnicka2012 | LKS MOSiR Sieradz | 1:49.42 |
| 6. | Zuzanna Grad2012 | UKS Czempion Bełchatów | 1:50.67 |
| 7. | Agata Kozera2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:52.46 |
| 8. | Patrycja Perka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:53.13 |
| 9. | Zuzanna Gębska2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:58.37 |
| 10. | Kaja Szajder2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:59.66 |
1000m M U13 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Fajkowski2013 | Athletics Team Radomsko | 3:02.83 |
| 2. | Franciszek Gozdal2014 | Szkoła Gortata Łódź | 3:15.44 |
| 3. | Piotr Jarząbek2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:20.05 |
| 4. | Marcel Błaszczyk2013 | SP Trzepnica | 3:28.68 |
| 5. | Oliwier Zieliński2014 | Szkoła Gortata Łódź | 3:31.19 |
| 6. | Adam Stępniak2015 | SP Czarnocin | 3:32.89 |
| 7. | Błażej Dembek2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 3:35.26 |
| 8. | Antoni Muszalski2014 | LKS Koluszki | 3:35.67 |
| 9. | Miłosz Gralak2015 | ZSP Domiechowice | 3:38.97 |
| 10. | Filip Gołębiowski2014 | SP Jarosty | 3:43.39 |
1000m M U15 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcin Gradowski2012 | LKS Koluszki | 2:57.76 |
| 2. | Filip Hoffman2011 | LKS Omega Kleszczów | 2:59.17 |
| 3. | Szymon Gryglak2011 | LKS Koluszki | 3:01.10 |
| 4. | Kacper Kazimierczak2011 | SP 2 Zelów | 3:01.12 |
| 5. | Ksawery Daniel Szymański2012 | SP Mierzyn | 3:01.95 |
| 6. | Tymon Olejnik2011 | SP Rasy | 3:03.66 |
| 7. | Jan Kuchta2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 3:05.29 |
| 8. | Jan Feliksiak2011 | LKS MOSiR Sieradz | 3:05.40 |
| 9. | Ksawery Kluszczyński2013 | Szkoła Gortata Łódź | 3:07.64 |
| 10. | Jan Kwestarz2012 | UKS Błyskawica Domaniewice | 3:14.56 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Julia Dolot
- Nadia Kapłaniak
- Maja Dobrowolska-Studzińska
- Maja Pietruszczak
- Iga Ciszewska
- Karolina Meszka
- Adam Olejnik
- Piotr Gaworczyk
- Szymon Bożałek
- Miłosz Wojajczyk
- Błażej Wójciński
- Natan Łukasiewicz
- Zuzanna Herubińska
- Urszula Zarzycka
- Patrycja Kowalska
- Aleksandra Zielińska
- Nikola Wołczyk
- Julia Górnik
- Michał Aleksander Kukulski
- Dawid Andrzejewski
- Oskar Kołodziejczyk
- Jakub Lewandowski
- Jakub Kowalski
- Krystian Borucki
- Amelia Merk
- Maja Suwara
- Nikola Sobolewska
- Łucja Ciesielska
- Hanna Piwowarska
- Aleksandra Włodarczyk
- Tymoteusz Fajkowski
- Franciszek Gozdal
- Piotr Jarząbek
- Marcin Gradowski
- Filip Hoffman
- Szymon Gryglak
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Ponadpodstawowych · 2025-12-05 · Spała
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 10 runda · 2025-12-14 · Warszawa
- INDOOR TRACK RUN - LEKKIE MIKOŁAJKI ATLETYCZNE 2025 · 2025-12-06 · Łódź
- INDOOR TRACK RUN 2025 ŚWIĄTECZNA PACZKA · 2025-12-20 · Łódź
Rankingi miesiąca (grudzień 2025) z tymi zawodnikami
- 1000 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy