VIII Polanik CUP Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny – wyniki (14.09.2025, Piotrków Trybunalski)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 246 startów 205 zawodników w 44 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K U14 (33 startujących) – wygrała Maja Pietruszczak z wynikiem 12.64; 400m K U14 (18 startujących) – wygrała Hanna Izdebska z wynikiem 1:01.75; 60m K U10 (17 startujących) – wygrała Marta Kaźmierczak z wynikiem 10.03. 246 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Marta Kaźmierczak10.03
- 🥈 Agata Niedzielska10.21
- 🥉 Amelia Kałużna10.46
- 🥇 Lena Banasiak12.43
- 🥈 Kornelia Bińkiewicz12.48
- 🥉 Antonina Łucja Dryżek12.79
- 🥇 Mikołaj Wojciechowski9.93
- 🥈 Wojciech Głuszcz10.24
- 🥉 Mikołaj Mateusiak10.26
- 🥇 Antoni Pijewski10.58
- 🥈 Wojciech Izdebski11.23
- 🥉 Szymon Fijałkowski11.59
- 🥇 Natalia Sikorska15.54
- 🥈 Zuzanna Mateusiak16.17
- 🥉 Gabrysia Kuligowska16.21
- 🥇 Maja Pietruszczak12.64
- 🥈 Alicja Patek12.97
- 🥉 Natalia Dędek13.05
- 🥇 Nikola Zięba13.51
- 🥈 Agata Kozera14.01
- 🥉 Julia Langowska14.02
- 🥇 Jan Marek Górski16.35
- 🥈 Fabian Józefecki17.20
- 🥉 Kacper Królikowski17.38
- 🥇 Tymoteusz Klimek13.37
- 🥈 Tymoteusz Załęczny14.11
- 🥉 Filip Bartos14.83
- 🥇 Kacper Będkowski12.96
- 🥈 Piotr Brożek13.00
- 🥉 Szymon Harasimowicz15.96
- 🥇 Zofia Kobalczyk35.71
- 🥈 Iga Łysakowska36.31
- 🥉 Natalia Morawiec37.06
- 🥇 Emilia Bąkowicz31.36
- 🥈 Emilia Czapla31.45
- 🥉 Natalia Sikorska33.05
- 🥇 Kornelia Bińkiewicz41.53
- 🥇 Iwo Markiewicz35.63
- 🥈 Wojciech Głuszcz37.43
- 🥉 Leon Abramczyk41.12
- 🥇 Maciej Morawiec32.27
- 🥈 Kacper Przybylski34.32
- 🥉 Jan Marek Górski37.07
- 🥇 Marta Kaźmierczak1:22.07
- 🥈 Wlodislava Chahkowska1:26.97
- 🥇 Sabina Jędrzejczyk1:11.58
- 🥈 Milena Brożek1:15.68
- 🥇 Hanna Izdebska1:01.75
- 🥈 Julia Górnik1:03.06
- 🥉 Maja Suwara1:04.07
- 🥇 Amelia Zarębska1:11.18
- 🥈 Justyna Kaźmierczak1:11.84
- 🥉 Vanessa Kiełbik1:13.73
- 🥇 Jan Marek Górski1:13.79
- 🥈 Antoni Muszalski1:16.81
- 🥉 Adrian Dędek1:19.45
- 🥇 Krzysztof Muszkiet1:10.31
- 🥈 Stanisław Szymczyk1:13.61
- 🥉 Tymoteusz Klimek1:14.40
- 🥇 Szymon Bąkowicz1:01.33
- 🥇 Łucja Bińkiewicz2:08.84
- 🥈 Iga Kołodziejczyk2:12.56
- 🥉 Zofia Zieja2:22.42
- 🥇 Karolina Czarniak1:45.06
- 🥈 Wiktoria Stobiecka1:45.63
- 🥉 Hanna Piwowarska1:48.88
- 🥇 Agata Kozera1:48.37
- 🥈 Maja Białas1:53.14
- 🥉 Kaja Szajder1:58.34
- 🥇 Antoni Muszalski2:03.31
- 🥈 Aleksander Gawin2:08.39
- 🥉 Fabian Józefecki2:09.34
- 🥇 Marcin Gradowski1:50.69
- 🥈 Szymon Wach1:52.86
- 🥉 Marcel Krzysztof Michalczyk3:12.05
- 🥇 Szymon Gryglak1:42.40
- 🥇 Pola Bieniek3:05.35
- 🥈 Joanna Płuciennik3:07.59
- 🥇 Łucja Ciesielska2:24.94
- 🥈 Amelia Merk2:27.91
- 🥉 Zuzanna Dzianach2:33.29
- 🥇 Maria Matusiak2:48.87
- 🥇 Tymoteusz Szymański3:02.84
- 🥈 Leo Jachimczak3:07.35
- 🥇 Kacper Olędzki2:33.61
- 🥈 Krzysztof Gierus2:48.26
- 🥉 Jakub Sachrajda2:52.05
- 🥇 Mateusz Matusiak2:23.53
- 🥈 Szymon Harasimowicz2:36.31
- 🥇 Joanna Jagiełło13:57.71
- 🥇 Zuzanna Łakomska12:29.61
- 🥈 Katarzyna Kubiś14:42.76
- 🥇 Nina Patury13:10.01
- 🥇 Jagoda Kowalska15:48.81
- 🥇 Oleksandr Gaidai13:00.51
- 🥇 Damian Bieniek10:41.14
- 🥈 Sylwester Burzyński11:00.08
- 🥉 Krzysztof Bąkowicz11:21.78
- 🥇 Konrad Jagiełło12:33.45
- 🥈 Tadeusz Pawlikowski13:51.30
- 🥉 Michał Kochanowski14:37.14
- 🥇 Hubert Patury14:27.09
- 🥇 Łukasz Kulbat13:51.29
- 🥈 Łukasz Deląg13:55.62
- 🥉 Jakub Pietrzczyk14:28.58
- 🥇 Mikołaj Lasota14:53.62
60m K U10 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marta Kaźmierczak2016 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 10.03 |
| 2. | Agata Niedzielska2016 | BKL Bełchatów | 10.21 |
| 3. | Amelia Kałużna2016 | BKL Bełchatów | 10.46 |
| 4. | Zofia Kobalczyk2016 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 10.53 |
| 5. | Oliwia Kowalska2015 | UKS Czempion Bełchatów | 10.58 |
| 6. | Zofia Kaczorowska2016 | BKL Bełchatów | 10.90 |
| 7. | Iga Łysakowska2017 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 10.95 |
| 8. | Hanna Kubiak2017 | UKS Czempion Bełchatów | 11.14 |
| 9. | Nela Szymańska2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.23 |
| 10. | Pola Szczypińska2017 | BKL Bełchatów | 11.36 |
60m K U8 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Banasiak2019 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.43 |
| 2. | Kornelia Bińkiewicz2018 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 12.48 |
| 3. | Antonina Łucja Dryżek2018 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 12.79 |
| 4. | Alicja Żerek2019 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13.13 |
| 5. | Kornelia Makowska2018 | LUKS Gomunice | 13.38 |
| 6. | Nela Motylska2019 | LUKS Gomunice | 14.18 |
| 7. | Nela Słomian2018 | BKL Bełchatów | 14.22 |
| 8. | Maria Kaczorowska2019 | BKL Bełchatów | 14.37 |
| 9. | Nikola Anna Michalczyk2018 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 14.70 |
| 10. | Klara Alicja Dędek2021 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 16.91 |
60m M U10 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Wojciechowski2016 | BKL Bełchatów | 9.93 |
| 2. | Wojciech Głuszcz2016 | UKS Vis Skierniewice | 10.24 |
| 3. | Mikołaj Mateusiak2017 | BKL Bełchatów | 10.26 |
| 4. | Tymon Żałoba2016 | UKS Vis Skierniewice | 10.43 |
| 5. | Rajan Mościński2016 | BKL Bełchatów | 10.57 |
| 6. | Aleksander Karbowiak2016 | — | 10.77 |
| 7. | Bartłomiej Jan Kołdarz2017 | — | 10.87 |
| 8. | Milan Słomian2016 | BKL Bełchatów | 10.97 |
| 9. | Patryk Salon2016 | BKL Bełchatów | 11.01 |
| 10. | Mikołaj Kiereś2017 | BKL Bełchatów | 11.15 |
60m M U8 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 10.58 |
| 2. | Wojciech Izdebski2018 | — | 11.23 |
| 3. | Szymon Fijałkowski2018 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.59 |
| 4. | Mikołaj Deląg2019 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 12.10 |
| 5. | Stanisław Jakub Andrzejczyk2019 | — | 12.50 |
| 6. | Jan Adamczyk2019 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.67 |
| 7. | Mikołaj Kulbat2019 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13.46 |
| 8. | Jakub Kubiś2019 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13.99 |
| 9. | Tadeusz Bystroński2021 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 18.58 |
100m K U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Sikorska2014 | LKS Koluszki | 15.54 |
| 2. | Zuzanna Mateusiak2015 | BKL Bełchatów | 16.17 |
| 3. | Gabrysia Kuligowska2014 | UKS Czempion Bełchatów | 16.21 |
| 4. | Tatiana Michałowska2014 | BKL Bełchatów | 16.30 |
| 5. | Liliana Łuczak2015 | LUKS Gomunice | 16.54 |
| 6. | Pola Bieniek2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 16.84 |
| 7. | Łucja Bińkiewicz2015 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 17.10 |
| 8. | Zuzanna Stasiak2015 | UKS Vis Skierniewice | 17.30 |
| 9. | Iga Kołodziejczyk2015 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 17.52 |
| 10. | Aleksandra Brożek2015 | SP Dłutów | 17.80 |
100m K U14 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.64 |
| 2. | Alicja Patek2012 | UKS Czempion Bełchatów | 12.97 |
| 3. | Natalia Dędek2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13.05 |
| 4. | Weronika Morawiec2013 | BKL Bełchatów | 13.61 |
| 5. | Kornelia Skrobek2012 | UKS Czempion Bełchatów | 13.88 |
| 6. | Julia Dolot2013 | UMLKS Pegaz Opoczno | 13.92 |
| 7. | Wiktoria Majek2012 | LKS Koluszki | 14.22 |
| 8. | Lena Hałaczkiewicz2013 | BKL Bełchatów | 14.34 |
| 9. | Łucja Rosa2012 | UKS Vis Skierniewice | 14.44 |
| 10. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 14.49 |
100m K U16 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikola Zięba2010 | LKS Omega Kleszczów | 13.51 |
| 2. | Agata Kozera2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 14.01 |
| 3. | Julia Langowska2011 | BKL Bełchatów | 14.02 |
| 4. | Lena Frankiewicz2011 | BKL Bełchatów | 14.11 |
| 5. | Amelia Zarębska2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 14.12 |
| 6. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 14.34 |
| 7. | Zuzanna Anna Staniaszek2010 | LKS Koluszki | 14.35 |
| 8. | Maja Białas2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 14.38 |
| 9. | Pola Gorzeń2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 15.69 |
100m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Górski2014 | RUN-FUN | 16.35 |
| 2. | Fabian Józefecki2014 | UKS Vis Skierniewice | 17.20 |
| 3. | Kacper Królikowski2015 | BKL Bełchatów | 17.38 |
| 4. | Bartosz Kłąb2015 | UKS Vis Skierniewice | 18.20 |
100m M U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 13.37 |
| 2. | Tymoteusz Załęczny2012 | UKS Czempion Bełchatów | 14.11 |
| 3. | Filip Bartos2013 | BKL Bełchatów | 14.83 |
| 4. | Stanisław Szymczyk2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 15.03 |
| 5. | Krzysztof Muszkiet2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 15.05 |
| 6. | Adam Cybulski2013 | LKS Vectra Włocławek | 15.36 |
| 7. | Krzysztof Gierus2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 16.56 |
| 8. | Franciszek Żałoba2013 | UKS Vis Skierniewice | 18.46 |
| 9. | Marcel Krzysztof Michalczyk2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 21.51 |
100m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Będkowski2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.96 |
| 2. | Piotr Brożek2011 | RKS Łódź | 13.00 |
| 3. | Szymon Harasimowicz2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 15.96 |
200m K U10 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Kobalczyk2016 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 35.71 |
| 2. | Iga Łysakowska2017 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 36.31 |
| 3. | Natalia Morawiec2017 | — | 37.06 |
| 4. | Maja Fijałkowska2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 40.12 |
200m K U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Bąkowicz2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 31.36 |
| 2. | Emilia Czapla2014 | BKL Bełchatów | 31.45 |
| 3. | Natalia Sikorska2014 | LKS Koluszki | 33.05 |
| 4. | Aleksandra Łysakowska2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 34.37 |
| 5. | Natalia Gębicka2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 35.47 |
| 6. | Adrianna Ćwiklińska2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 36.89 |
| 7. | Natalia Ewelina Michalczyk2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 37.30 |
| 8. | Natalia Burzyńska2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 38.95 |
200m K U8 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kornelia Bińkiewicz2018 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 41.53 |
200m M U10 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iwo Markiewicz2016 | BKL Bełchatów | 35.63 |
| 2. | Wojciech Głuszcz2016 | UKS Vis Skierniewice | 37.43 |
| 3. | Leon Abramczyk2017 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 41.12 |
| 4. | Bartłomiej Białas2016 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 47.18 |
200m M U12 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maciej Morawiec2014 | Łódzkie | 32.27 |
| 2. | Kacper Przybylski2014 | BKL Bełchatów | 34.32 |
| 3. | Jan Marek Górski2014 | RUN-FUN | 37.07 |
| 4. | Natan Just2015 | — | 38.65 |
| 5. | Kacper Sęk2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 42.67 |
| 6. | Sebastian Gacek2015 | UKS Vis Skierniewice | 42.74 |
400m K U10 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marta Kaźmierczak2016 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:22.07 |
| 2. | Wlodislava Chahkowska2017 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:26.97 |
400m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sabina Jędrzejczyk2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:11.58 |
| 2. | Milena Brożek2014 | RKS Łódź | 1:15.68 |
400m K U14 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Izdebska2013 | UKS Olimp Kozienice | 1:01.75 |
| 2. | Julia Górnik2012 | Athletics Team Radomsko | 1:03.06 |
| 3. | Maja Suwara2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:04.07 |
| 4. | Zuzanna Sokołowska2012 | UKS Czempion Bełchatów | 1:05.38 |
| 5. | Natalia Dędek2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:06.56 |
| 6. | Natalia Sosnowska2013 | RKS Łódź | 1:06.65 |
| 7. | Urszula Zarzycka2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:07.55 |
| 8. | Anna Przystałowska2013 | LKS Vectra Włocławek | 1:08.52 |
| 9. | Maria Pole2012 | BKL Bełchatów | 1:08.92 |
| 10. | Karolina Kuleta2013 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:11.68 |
400m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Zarębska2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:11.18 |
| 2. | Justyna Kaźmierczak2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:11.84 |
| 3. | Vanessa Kiełbik2010 | LKS Omega Kleszczów | 1:13.73 |
400m M U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Górski2014 | RUN-FUN | 1:13.79 |
| 2. | Antoni Muszalski2014 | LKS Koluszki | 1:16.81 |
| 3. | Adrian Dędek2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:19.45 |
400m M U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Muszkiet2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:10.31 |
| 2. | Stanisław Szymczyk2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:13.61 |
| 3. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 1:14.40 |
| 4. | Mikołaj Jagiełło2013 | Run Team Milejów | 1:18.40 |
400m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Bąkowicz2010 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:01.33 |
600m K U12 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Bińkiewicz2015 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:08.84 |
| 2. | Iga Kołodziejczyk2015 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:12.56 |
| 3. | Zofia Zieja2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:22.42 |
| 4. | Liliana Kania2014 | UMLKS Pegaz Opoczno | 2:26.24 |
| 5. | Amelia Kupis2014 | UMLKS Pegaz Opoczno | 2:32.85 |
| 6. | Eliza Abramczyk2015 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:36.29 |
600m K U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Czarniak2013 | LKS Vectra Włocławek | 1:45.06 |
| 2. | Wiktoria Stobiecka2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:45.63 |
| 3. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 1:48.88 |
| 4. | Patrycja Kowalska2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:52.75 |
| 5. | Iga Siewiera2012 | BKL Bełchatów | 1:55.99 |
| 6. | Maja Piekarska2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:58.36 |
| 7. | Nikola Figas2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:00.31 |
| 8. | Lena Czyżewska2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:03.88 |
| 9. | Zuzanna Ponińska2013 | LKS Vectra Włocławek | 2:05.56 |
| 10. | Lena Telus2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:06.91 |
600m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Kozera2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:48.37 |
| 2. | Maja Białas2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:53.14 |
| 3. | Kaja Szajder2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:58.34 |
| 4. | Pola Gorzeń2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:04.42 |
600m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Muszalski2014 | LKS Koluszki | 2:03.31 |
| 2. | Aleksander Gawin2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:08.39 |
| 3. | Fabian Józefecki2014 | UKS Vis Skierniewice | 2:09.34 |
| 4. | Mieszko Zieliński2014 | UKS Czempion Bełchatów | 2:19.58 |
600m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcin Gradowski2012 | LKS Koluszki | 1:50.69 |
| 2. | Szymon Wach2012 | UKS Czempion Bełchatów | 1:52.86 |
| 3. | Marcel Krzysztof Michalczyk2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 3:12.05 |
600m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Gryglak2011 | LKS Koluszki | 1:42.40 |
800m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Bieniek2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 3:05.35 |
| 2. | Joanna Płuciennik2014 | UKS Czempion Bełchatów | 3:07.59 |
800m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Ciesielska2012 | LKS Koluszki | 2:24.94 |
| 2. | Amelia Merk2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:27.91 |
| 3. | Zuzanna Dzianach2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:33.29 |
800m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Matusiak2011 | LKS Omega Kleszczów | 2:48.87 |
800m M U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Szymański2014 | niest. Łódź | 3:02.84 |
| 2. | Leo Jachimczak2014 | UKS Czempion Bełchatów | 3:07.35 |
800m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Olędzki2013 | UKS Czempion Bełchatów | 2:33.61 |
| 2. | Krzysztof Gierus2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:48.26 |
| 3. | Jakub Sachrajda2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:52.05 |
800m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Matusiak2010 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:23.53 |
| 2. | Szymon Harasimowicz2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:36.31 |
3000m K Master_40 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Jagiełło1980 | Run Team Milejów | 13:57.71 |
3000m K Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Łakomska1998 | OLTS Opoczno Sport Team | 12:29.61 |
| 2. | Katarzyna Kubiś1993 | — | 14:42.76 |
3000m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Patury2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 13:10.01 |
3000m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Kowalska2010 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 15:48.81 |
3000m M Master_35 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oleksandr Gaidai1989 | — | 13:00.51 |
3000m M Master_40 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Damian Bieniek1984 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 10:41.14 |
| 2. | Sylwester Burzyński1984 | IntHome Twój Inteligentny Dom | 11:00.08 |
| 3. | Krzysztof Bąkowicz1982 | — | 11:21.78 |
| 4. | Mariusz Skrobek1981 | Ultra Piotrków | 11:52.21 |
| 5. | Mateusz Piotr Sokołowski1984 | Ultra Piotrków | 11:57.18 |
| 6. | Andrzej Pawlikowski1982 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 15:24.02 |
3000m M Master_45 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Konrad Jagiełło1980 | Run Team Milejów | 12:33.45 |
| 2. | Tadeusz Pawlikowski1975 | — | 13:51.30 |
| 3. | Michał Kochanowski1979 | Ultra Piotrków | 14:37.14 |
| 4. | Przemysław Kowara1979 | — | 15:00.59 |
3000m M Master_50 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Patury1972 | — | 14:27.09 |
3000m M Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Kulbat1991 | — | 13:51.29 |
| 2. | Łukasz Deląg1991 | — | 13:55.62 |
| 3. | Jakub Pietrzczyk2001 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 14:28.58 |
| 4. | Maciej Korpas2002 | — | 15:16.35 |
3000m M U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Lasota2005 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 14:53.62 |
Inne zawody w tym terminie
- X Bielański Bieg Dzika · Warszawa (Park Młociński)
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Marta Kaźmierczak
- Agata Niedzielska
- Amelia Kałużna
- Lena Banasiak
- Kornelia Bińkiewicz
- Antonina Łucja Dryżek
- Mikołaj Wojciechowski
- Wojciech Głuszcz
- Mikołaj Mateusiak
- Antoni Pijewski
- Wojciech Izdebski
- Szymon Fijałkowski
- Natalia Sikorska
- Zuzanna Mateusiak
- Gabrysia Kuligowska
- Maja Pietruszczak
- Alicja Patek
- Natalia Dędek
- Nikola Zięba
- Agata Kozera
- Julia Langowska
- Jan Marek Górski
- Fabian Józefecki
- Kacper Królikowski
- Tymoteusz Klimek
- Tymoteusz Załęczny
- Filip Bartos
- Kacper Będkowski
- Piotr Brożek
- Szymon Harasimowicz
- Zofia Kobalczyk
- Iga Łysakowska
- Natalia Morawiec
- Emilia Bąkowicz
- Emilia Czapla
- Iwo Markiewicz
- Leon Abramczyk
- Maciej Morawiec
- Kacper Przybylski
- Wlodislava Chahkowska
- Sabina Jędrzejczyk
- Milena Brożek
- Hanna Izdebska
- Julia Górnik
- Maja Suwara
- Amelia Zarębska
- Justyna Kaźmierczak
- Vanessa Kiełbik
- Antoni Muszalski
- Adrian Dędek
- Krzysztof Muszkiet
- Stanisław Szymczyk
- Szymon Bąkowicz
- Łucja Bińkiewicz
- Iga Kołodziejczyk
- Zofia Zieja
- Karolina Czarniak
- Wiktoria Stobiecka
- Hanna Piwowarska
- Maja Białas
- Kaja Szajder
- Aleksander Gawin
- Marcin Gradowski
- Szymon Wach
- Marcel Krzysztof Michalczyk
- Szymon Gryglak
- Pola Bieniek
- Joanna Płuciennik
- Łucja Ciesielska
- Amelia Merk
- Zuzanna Dzianach
- Maria Matusiak
- Tymoteusz Szymański
- Leo Jachimczak
- Kacper Olędzki
- Krzysztof Gierus
- Jakub Sachrajda
- Mateusz Matusiak
- Joanna Jagiełło
- Zuzanna Łakomska
- Katarzyna Kubiś
- Nina Patury
- Jagoda Kowalska
- Oleksandr Gaidai
- Damian Bieniek
- Sylwester Burzyński
- Krzysztof Bąkowicz
- Konrad Jagiełło
- Tadeusz Pawlikowski
- Michał Kochanowski
- Hubert Patury
- Łukasz Kulbat
- Łukasz Deląg
- Jakub Pietrzczyk
- Mikołaj Lasota
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 6 runda · 2025-09-21 · Warszawa