Warszawska Liga Biegowa 2025 - 6 runda – wyniki (21.09.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 331 startów 226 zawodników w 25 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (66 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.51; 300 m · kobiety (44 startujących) – wygrała Maja Nawotczyńska z wynikiem 45.20; 60 m · mężczyźni (33 startujących) – wygrał Piotr Leszek Gospodarek z wynikiem 8.49. 189 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Wojciech Feliks Kosmowski9.16
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.51
- 🥈 Iga Ciszewska8.74
- 🥉 Klara Małgorzata Korlińska8.75
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek8.49
- 🥈 Aleks Jarema Musialik8.69
- 🥉 Adam Daniel Rowicki9.04
- 🥇 Antoni Oszczyk12.85
- 🥈 Tymon Jakub Musiał13.77
- 🥉 Jakub Sądel15.97
- 🥇 Lena Brzezińska16.42
- 🥇 Pola Gajdosz8.68
- 🥈 Iga Rachwał8.80
- 🥉 Zofia Pląska8.97
- 🥇 Artur Kaska8.70
- 🥈 Kacper Kuczyński8.96
- 🥉 Tomasz Tomaszewski9.18
- 🥇 Julia Kochańska8.39
- 🥈 Joanna Deja8.70
- 🥉 Milena Mikulska8.78
- 🥇 Franciszek Bucholski8.02
- 🥈 Tymoteusz Klimek8.29
- 🥉 Ignacy Drabik8.37
- 🥇 Kacper Cendrowski8.01
- 🥈 Oliwer Nowakowski8.94
- 🥇 Julia Wrzesień8.39
- 🥇 Jan Warszawski43.05
- 🥇 Maja Nawotczyńska45.20
- 🥈 Iga Ciszewska46.20
- 🥉 Amelia Mrozik47.75
- 🥇 Aleks Jarema Musialik43.86
- 🥈 Piotr Leszek Gospodarek44.23
- 🥉 Adam Daniel Rowicki49.38
- 🥇 Zofia Pląska49.05
- 🥈 Maria Jaczyńska50.49
- 🥉 Maja Nawrocka51.10
- 🥇 Artur Kaska43.86
- 🥈 Tomasz Tomaszewski47.57
- 🥉 Kacper Kuczyński48.00
- 🥇 Franciszek Bucholski45.40
- 🥈 Tymoteusz Klimek46.01
- 🥉 Jakub Różycki46.09
- 🥇 Natalia Śmigiera44.29
- 🥈 Karolina Kołacin46.36
- 🥉 Maja Grzelka48.58
- 🥇 Julia Wrzesień44.43
- 🥈 Julia Cyganek46.22
- 🥇 Kacper Cendrowski40.46
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:44.41
- 🥈 Dominik Piotr Bobowski1:48.35
- 🥉 Jan Warszawski1:48.83
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:50.38
- 🥈 Anna Ponczyńska1:50.87
- 🥉 Marysia Federczyk1:54.08
- 🥇 Emilia Rzepka1:52.12
- 🥈 Aleksandra Antczak1:54.06
- 🥇 Borys Mazur1:50.58
- 🥈 Hubert Piechota1:56.81
- 🥇 Oliwer Nowakowski2:03.13
60 m · 13-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Feliks Kosmowski2012 | — | 9.16 |
60 m · kobiety (66)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.51 |
| 2. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.74 |
| 3. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.75 |
| 4. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.76 |
| 5. | Amelia Mrozik2011 | — | 9.02 |
| 5. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.02 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.03 |
| 8. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.08 |
| 9. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 9.11 |
| 10. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.21 |
60 m · mężczyźni (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.49 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.69 |
| 3. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 9.04 |
| 4. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.21 |
| 5. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.46 |
| 5. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.46 |
| 7. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.61 |
| 8. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.71 |
| 9. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.96 |
| 10. | Adam Jaszczyk2016 | — | 9.97 |
60 m · Specjalna (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Oszczyk2014 | — | 12.85 |
| 2. | Tymon Jakub Musiał2015 | — | 13.77 |
| 3. | Jakub Sądel2015 | — | 15.97 |
| 4. | Arkadiusz Bułka2011 | — | 22.57 |
| 5. | Krystian Solecki2012 | — | 29.34 |
60 m · Specjalna (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Brzezińska2012 | KS Hanza Goleniów | 16.42 |
60 m · U12 (30)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.68 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.80 |
| 3. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 8.97 |
| 4. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.12 |
| 5. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.38 |
| 6. | Oliwia Ostrowska2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.61 |
| 7. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 9.71 |
| 8. | Maja Nawrocka2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.77 |
| 8. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.77 |
| 10. | Nina Perkowska2014 | Warszawska Akademia LA | 9.85 |
60 m · U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.70 |
| 2. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 8.96 |
| 3. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 9.18 |
| 4. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.23 |
| 5. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.34 |
| 6. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.76 |
| 7. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.77 |
| 8. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.78 |
| 9. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.01 |
| 10. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 10.10 |
60 m · U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.39 |
| 2. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.70 |
| 3. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.78 |
| 4. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.80 |
| 5. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.83 |
| 6. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.85 |
| 7. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 8.92 |
| 8. | Barbara Kordulewska2012 | KS Zawkrze Mława | 9.02 |
| 9. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.08 |
| 10. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 9.12 |
60 m · U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.02 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.29 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.37 |
| 4. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.63 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.63 |
| 6. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 8.82 |
| 7. | Piotr PARYPIŃSKI Michał2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.00 |
| 8. | Piotr Goliński2013 | Akademia Sportu Otwock | 9.25 |
| 9. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.43 |
| 10. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.63 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.01 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.94 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.39 |
300 m · 13-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 43.05 |
300 m · kobiety (44)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 45.20 |
| 2. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 46.20 |
| 3. | Amelia Mrozik2011 | — | 47.75 |
| 4. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 48.98 |
| 5. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.48 |
| 6. | Pola Zielińska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.57 |
| 7. | Zofia Ćwil2014 | Kyoko Warszawa | 50.70 |
| 8. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 50.96 |
| 9. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 51.30 |
| 10. | Gabrysia Karwowska2015 | — | 51.71 |
300 m · mężczyźni (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 43.86 |
| 2. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 44.23 |
| 3. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 49.38 |
| 4. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 50.55 |
| 5. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 51.89 |
| 6. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 52.34 |
| 7. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 52.79 |
| 8. | Kajetan Seweryn Dzięgielewski2014 | — | 52.85 |
| 9. | Adam Jaszczyk2016 | — | 53.20 |
| 10. | Wojciech Majer2015 | — | 53.49 |
300 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 49.05 |
| 2. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.49 |
| 3. | Maja Nawrocka2014 | KS Ciechan Ciechanów | 51.10 |
| 4. | Klara Gozdalska2015 | KS AZS AWF Warszawa | 51.27 |
| 5. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 52.92 |
| 6. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 53.64 |
| 7. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 53.91 |
| 8. | Nina Perkowska2014 | Warszawska Akademia LA | 54.30 |
| 9. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 54.71 |
| 10. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 55.19 |
300 m · U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.86 |
| 2. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.57 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 48.00 |
| 4. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 49.68 |
| 5. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 50.21 |
| 6. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.43 |
| 7. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 50.92 |
| 8. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.34 |
| 9. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.12 |
| 10. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.32 |
300 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 45.40 |
| 2. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 46.01 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 46.09 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 46.49 |
| 5. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.82 |
| 6. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 49.13 |
| 7. | Feliks Goga2013 | KS AZS AWF Warszawa | 49.86 |
| 8. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 51.97 |
300 m · U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 44.29 |
| 2. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 46.36 |
| 3. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.58 |
| 4. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 48.73 |
| 5. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 49.17 |
| 6. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 49.33 |
| 7. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 49.38 |
| 8. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 50.63 |
| 9. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 50.73 |
| 10. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 50.95 |
300 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 44.43 |
| 2. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 46.22 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 40.46 |
600 m · 12-13-14 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:44.41 |
| 2. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:48.35 |
| 3. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:48.83 |
| 4. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:50.01 |
| 5. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:57.52 |
| 6. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:01.52 |
600 m · kobiety (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:50.38 |
| 2. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:50.87 |
| 3. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:54.08 |
| 4. | Pola Róża Rakowska2012 | — | 1:55.40 |
| 5. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:58.66 |
| 6. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:00.47 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:03.50 |
| 8. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:03.75 |
| 9. | Maria Wall2013 | — | 2:18.84 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:52.12 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:54.06 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 1:50.58 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:56.81 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 2:03.13 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Wojciech Feliks Kosmowski
- Aleksandra Irena Mika
- Iga Ciszewska
- Klara Małgorzata Korlińska
- Piotr Leszek Gospodarek
- Aleks Jarema Musialik
- Adam Daniel Rowicki
- Antoni Oszczyk
- Tymon Jakub Musiał
- Jakub Sądel
- Lena Brzezińska
- Pola Gajdosz
- Iga Rachwał
- Zofia Pląska
- Artur Kaska
- Kacper Kuczyński
- Tomasz Tomaszewski
- Julia Kochańska
- Joanna Deja
- Milena Mikulska
- Franciszek Bucholski
- Tymoteusz Klimek
- Ignacy Drabik
- Kacper Cendrowski
- Oliwer Nowakowski
- Julia Wrzesień
- Jan Warszawski
- Maja Nawotczyńska
- Amelia Mrozik
- Maria Jaczyńska
- Maja Nawrocka
- Jakub Różycki
- Natalia Śmigiera
- Karolina Kołacin
- Maja Grzelka
- Julia Cyganek
- Franciszek Maciej Rokicki
- Dominik Piotr Bobowski
- Łucja Kazimierczuk
- Anna Ponczyńska
- Marysia Federczyk
- Emilia Rzepka
- Aleksandra Antczak
- Borys Mazur
- Hubert Piechota
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- VIII Polanik CUP Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny · 2025-09-14 · Piotrków Trybunalski
- Bieg Mila MCER · 2025-09-13 · Marki
- RK Athletics CUP - Wawerski cykl lekkoatletyczny - czwórbój lekkoatletyczny · 2025-09-13 · Warszawa
- Czwartki lekkoatletyczne 18.09.2025 · 2025-09-18 · Zielonka