Warszawska Liga Biegowa 2025 - 2 runda – wyniki (06.04.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 346 startów 255 zawodników w 34 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (65 startujących) – wygrała Michalina Staniak z wynikiem 8.33; 60 m · mężczyźni (46 startujących) – wygrał Kacper Cendrowski z wynikiem 8.28; 300 m · kobiety (46 startujących) – wygrała Agata Moszumańska z wynikiem 46.23. 199 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Michalina Staniak8.33
- 🥈 Aleksandra Szajkowska8.67
- 🥉 Klara Małgorzata Korlińska8.68
- 🥇 Bartosz Sadoch9.95
- 🥇 Szymon Suszyński8.85
- 🥇 Julia Kochańska8.21
- 🥇 Zofia Ćwil9.65
- 🥇 Julia Dutkowska9.49
- 🥇 Kacper Cendrowski8.28
- 🥈 Mateusz Jan Sosnowski8.36
- 🥉 Piotr Leszek Gospodarek8.39
- 🥇 Szymon Bożałek9.08
- 🥇 Przemysław Obrębowski10.02
- 🥇 Pola Gajdosz8.69
- 🥈 Zofia Pląska9.10
- 🥉 Maja Czernik9.13
- 🥇 Artur Kaska8.88
- 🥈 Michał Sadoch9.25
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk9.26
- 🥇 Hanna Porowska8.44
- 🥈 Natalia Śmigiera8.86
- 🥉 Julia Barszczewska8.91
- 🥇 Franciszek Bucholski8.19
- 🥈 Ignacy Drabik8.61
- 🥉 Jakub Różycki8.84
- 🥇 Henryk Piasecki8.22
- 🥈 Stanisław Żmijewski8.79
- 🥇 Dominika Chmura8.70
- 🥈 Amelia Bień8.75
- 🥉 Anna Napiórkowska9.17
- 🥇 Karol Baryłka8.76
- 🥇 Agata Moszumańska8.41
- 🥇 Kamil Jędrzejewski43.71
- 🥈 Kacper Cendrowski44.50
- 🥉 Jan Warszawski47.36
- 🥇 Agata Moszumańska46.23
- 🥈 Julia Gąsior46.32
- 🥉 Iva Elżbieta Witkowska46.82
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek45.39
- 🥈 Aleks Jarema Musialik46.02
- 🥉 Tomasz Tomaszewski48.22
- 🥇 Artur Kaska46.83
- 🥈 Michał Sadoch49.53
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk51.95
- 🥇 Maja Czernik48.51
- 🥈 Maria Jaczyńska51.32
- 🥉 Lidia Nowińska52.50
- 🥇 Iga Saczuk49.61
- 🥈 Wiktoria Łuczak49.73
- 🥉 Aleksandra Górczyńska49.86
- 🥇 Szymon Suszyński49.10
- 🥈 Jakub Różycki49.67
- 🥉 Franciszek Bucholski50.87
- 🥇 Maja Wolszczak47.10
- 🥈 Julia Wrzesień48.39
- 🥉 Julia Cyganek51.04
- 🥇 Nikodem Jaczyński41.72
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:52.48
- 🥈 Jan Warszawski1:53.99
- 🥇 Marysia Federczyk1:52.00
- 🥈 Bianka Dybowska1:57.51
- 🥉 Lena Borsuk1:59.12
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:56.23
- 🥈 Jan Kazimierz Musztarski2:08.75
- 🥉 Edgar Olszewski2:14.48
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:51.14
- 🥈 Aleksandra Antczak1:57.92
- 🥇 Michał Przybyszewski1:58.35
- 🥈 Dominik Zawadzki2:00.57
- 🥇 Emilia Rzepka1:52.22
- 🥈 Lena Kiljańska-Kozłowska2:11.45
- 🥇 Elżbieta Swat1:48.44
- 🥇 Krzysztof Wypych1:54.85
- 🥈 Karol Baryłka2:00.48
60 m · kobiety (65)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.33 |
| 2. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.67 |
| 3. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.68 |
| 4. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.71 |
| 5. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.73 |
| 5. | Iva Elżbieta Witkowska2013 | — | 8.73 |
| 7. | Alicja Róża Olszak2013 | — | 8.80 |
| 8. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.83 |
| 9. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.84 |
| 10. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.95 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.95 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.85 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.21 |
60 m · Kyoko Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Ćwil2014 | Kyoko Warszawa | 9.65 |
60 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 9.49 |
60 m · mężczyźni (46)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.28 |
| 2. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 8.36 |
| 3. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.39 |
| 4. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.56 |
| 5. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.97 |
| 6. | Kuba Krzysztof Korpal2014 | — | 9.08 |
| 7. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.17 |
| 8. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.19 |
| 9. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.20 |
| 10. | Wojciech Feliks Kosmowski2012 | — | 9.22 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.08 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.02 |
60 m · U12 (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.69 |
| 2. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.10 |
| 3. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.13 |
| 4. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.18 |
| 5. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.36 |
| 6. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 9.44 |
| 7. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 9.54 |
| 8. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.76 |
| 9. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.83 |
| 10. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.86 |
60 m · U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.88 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.25 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.26 |
| 4. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.77 |
| 4. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.77 |
| 6. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.86 |
| 7. | Hubert Merski2015 | KS Ursus Warszawa | 9.97 |
| 8. | Leonard Piskała2016 | Warszawska Akademia LA | 10.28 |
| 9. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 10.36 |
| 10. | Filip Szymanek2017 | Warszawska Akademia LA | 10.60 |
60 m · U14 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Porowska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.44 |
| 2. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.86 |
| 3. | Julia Barszczewska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 8.91 |
| 4. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.95 |
| 5. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.99 |
| 6. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.01 |
| 7. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 9.11 |
| 8. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 9.18 |
| 9. | Nela Kędzior2012 | UKS Rusiec | 9.23 |
| 10. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 9.28 |
60 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.19 |
| 2. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.61 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.84 |
| 4. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.01 |
| 5. | Julian Urbaniak2013 | RK Athletics Warszawa | 9.15 |
| 6. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.36 |
| 7. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.56 |
| 8. | Jan Gotkiewicz2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.72 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.22 |
| 2. | Stanisław Żmijewski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.79 |
60 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.70 |
| 2. | Amelia Bień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.75 |
| 3. | Anna Napiórkowska2011 | UKS Rusiec | 9.17 |
| 4. | Pola Warzybok2011 | Warszawska Akademia LA | 9.19 |
| 5. | Aleksandra Harczuk2011 | KS AZS AWF Warszawa | 9.61 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.76 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.41 |
300 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 43.71 |
| 2. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 44.50 |
| 3. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 47.36 |
| 4. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 1:36.63 |
300 m · kobiety (46)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 46.23 |
| 2. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 46.32 |
| 3. | Iva Elżbieta Witkowska2013 | — | 46.82 |
| 4. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.26 |
| 5. | Alicja Róża Olszak2013 | — | 48.70 |
| 6. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.25 |
| 7. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 50.41 |
| 8. | Antonia Rose Oley-Trojanowska2013 | — | 50.44 |
| 9. | Julia Anna Dmochowska2012 | — | 51.77 |
| 10. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 52.25 |
300 m · mężczyźni (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.39 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 46.02 |
| 3. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.22 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 49.42 |
| 5. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 50.45 |
| 6. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 50.72 |
| 7. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 51.30 |
| 8. | Teodor Vasileuski2015 | — | 54.35 |
| 9. | Kuba Mokrzański2015 | — | 54.40 |
| 10. | Franciszek Malinowski2014 | — | 55.17 |
300 m · U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 46.83 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.53 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 51.95 |
| 4. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 54.49 |
| 5. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 56.43 |
| 6. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 56.89 |
| 7. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 57.59 |
| 8. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 57.70 |
| 9. | Oskar Madej2016 | KS Schulo Team Działdowo | 57.92 |
| 10. | Szymon Kosiński2016 | KS Schulo Team Działdowo | 59.03 |
300 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 48.51 |
| 2. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 51.32 |
| 3. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 52.50 |
| 4. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 53.49 |
| 5. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 54.80 |
| 6. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.85 |
| 7. | Nina Perkowska2014 | Warszawska Akademia LA | 55.58 |
| 8. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.86 |
| 9. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 56.21 |
| 10. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 56.30 |
300 m · U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 49.61 |
| 2. | Wiktoria Łuczak2012 | KS Atleta Warszawa | 49.73 |
| 3. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 49.86 |
| 4. | Maja Koblowska2013 | Warszawska Akademia LA | 49.89 |
| 5. | Zuzanna Mucha2013 | Warszawska Akademia LA | 50.65 |
| 6. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 51.21 |
| 7. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.14 |
| 8. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 52.63 |
| 9. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 53.14 |
| 10. | Lidia Potyralska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.75 |
300 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 49.10 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 49.67 |
| 3. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 50.87 |
| 4. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 53.71 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 47.10 |
| 2. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 48.39 |
| 3. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 51.04 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 41.72 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:52.48 |
| 2. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:53.99 |
600 m · kobiety (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:52.00 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:57.51 |
| 3. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:59.12 |
| 4. | Oliwia Klaudia Śliwińska2011 | — | 2:00.35 |
| 5. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 2:03.47 |
| 6. | Zofia Joanna Trepka2013 | — | 2:07.66 |
| 7. | Wiktoria Wrońska2012 | — | 2:10.68 |
| 8. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:10.69 |
| 9. | Maria Wall2013 | — | 2:17.10 |
600 m · mężczyźni (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:56.23 |
| 2. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:08.75 |
| 3. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:14.48 |
600 m · RK Athletics Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:51.14 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:57.92 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Przybyszewski2012 | KS Schulo Team Działdowo | 1:58.35 |
| 2. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 2:00.57 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:52.22 |
| 2. | Lena Kiljańska-Kozłowska2013 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 2:11.45 |
600 m · UKS SMS KAPRY PRUSZKÓW (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:48.44 |
600 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:54.85 |
| 2. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 2:00.48 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Michalina Staniak
- Aleksandra Szajkowska
- Klara Małgorzata Korlińska
- Bartosz Sadoch
- Szymon Suszyński
- Julia Kochańska
- Zofia Ćwil
- Julia Dutkowska
- Kacper Cendrowski
- Mateusz Jan Sosnowski
- Piotr Leszek Gospodarek
- Szymon Bożałek
- Przemysław Obrębowski
- Pola Gajdosz
- Zofia Pląska
- Maja Czernik
- Artur Kaska
- Michał Sadoch
- Jędrzej Kowalczyk
- Hanna Porowska
- Natalia Śmigiera
- Julia Barszczewska
- Franciszek Bucholski
- Ignacy Drabik
- Jakub Różycki
- Henryk Piasecki
- Stanisław Żmijewski
- Dominika Chmura
- Amelia Bień
- Anna Napiórkowska
- Karol Baryłka
- Agata Moszumańska
- Kamil Jędrzejewski
- Jan Warszawski
- Julia Gąsior
- Iva Elżbieta Witkowska
- Aleks Jarema Musialik
- Tomasz Tomaszewski
- Maria Jaczyńska
- Lidia Nowińska
- Iga Saczuk
- Wiktoria Łuczak
- Aleksandra Górczyńska
- Maja Wolszczak
- Julia Wrzesień
- Julia Cyganek
- Nikodem Jaczyński
- Franciszek Maciej Rokicki
- Marysia Federczyk
- Bianka Dybowska
- Lena Borsuk
- Dominik Piotr Bobowski
- Jan Kazimierz Musztarski
- Edgar Olszewski
- Łucja Kazimierczuk
- Aleksandra Antczak
- Michał Przybyszewski
- Dominik Zawadzki
- Emilia Rzepka
- Lena Kiljańska-Kozłowska
- Elżbieta Swat
- Krzysztof Wypych
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 3 runda · 2025-04-27 · Warszawa