Warszawska Liga Biegowa 2025 - 3 runda – wyniki (27.04.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 406 startów 293 zawodników w 26 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (77 startujących) – wygrała Klara Małgorzata Korlińska z wynikiem 8.49; 300 m · kobiety (53 startujących) – wygrała Julia Gąsior z wynikiem 44.30; 60 m · mężczyźni (51 startujących) – wygrał Kacper Cendrowski z wynikiem 8.09. 231 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Klara Małgorzata Korlińska8.49
- 🥈 Iga Ciszewska8.86
- 🥉 Dominika Strzeżek8.91
- 🥇 Weronika Ostrowska8.90
- 🥈 Zuzanna Budniak9.03
- 🥇 Kacper Cendrowski8.09
- 🥈 Kamil Jędrzejewski8.28
- 🥉 Aleks Jarema Musialik8.66
- 🥇 Maja Wolszczak8.72
- 🥇 Iga Rachwał8.76
- 🥈 Pola Gajdosz8.83
- 🥉 Zofia Pląska9.13
- 🥇 Artur Kaska8.85
- 🥈 Kacper Kuczyński9.18
- 🥉 Michał Sadoch9.41
- 🥇 Joanna Deja8.88
- 🥇 Pola Antczak8.88
- 🥉 Alicja Wójcik9.05
- 🥇 Franciszek Bucholski8.16
- 🥈 Jakub Różycki8.63
- 🥉 Bartosz Załęski9.15
- 🥇 Michalina Staniak8.31
- 🥈 Maja Oleczek8.45
- 🥉 Julia Wrzesień8.58
- 🥇 Henryk Piasecki8.23
- 🥈 Oliwer Nowakowski8.71
- 🥉 Antoni Kołodziejski9.12
- 🥇 Agata Moszumańska8.58
- 🥈 Alicja Burakowska8.90
- 🥇 Kamil Jędrzejewski41.99
- 🥈 Mateusz Jan Sosnowski42.15
- 🥉 Kacper Cendrowski42.97
- 🥇 Julia Gąsior44.30
- 🥈 Maja Budniak45.79
- 🥉 Lena Strońska48.31
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek45.44
- 🥈 Aleks Jarema Musialik45.90
- 🥉 Artur Kaska46.21
- 🥇 Michał Sadoch48.71
- 🥈 Jędrzej Kowalczyk52.45
- 🥉 Bartosz Sadoch54.02
- 🥇 Maja Czernik47.73
- 🥈 Nadia Dziuda50.05
- 🥉 Lidia Nowińska50.83
- 🥇 Matylda Rogacewicz48.27
- 🥈 Julia Kamińska48.72
- 🥉 Pola Antczak49.70
- 🥇 Gabriel Wolski45.75
- 🥈 Franciszek Bucholski46.42
- 🥉 Jakub Różycki48.35
- 🥇 Maja Wolszczak46.70
- 🥈 Maja Oleczek47.23
- 🥉 Julia Wrzesień48.06
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:52.12
- 🥈 Krzysztof Wypych1:52.59
- 🥉 Gabriel Aleksander Rutkowski1:55.86
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:49.65
- 🥈 Anna Ponczyńska1:51.18
- 🥉 Bianka Dybowska1:52.42
- 🥇 Alicja Goś2:03.46
- 🥈 Maria Wall2:09.69
- 🥉 Katarzyna Gołębiewska2:14.86
- 🥇 Emilia Rzepka1:52.44
- 🥈 Helena Klaus1:58.51
- 🥉 Aleksandra Antczak2:01.14
- 🥇 Borys Mazur1:59.94
- 🥇 Klara Pawlukojć1:42.51
- 🥈 Julia Goździewska2:04.96
- 🥇 Paweł Kalkosiński1:55.08
- 🥈 Oliwer Nowakowski2:01.84
- 🥉 Krzysztof Kalkosiński2:13.47
60 m · kobiety (77)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.49 |
| 2. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.86 |
| 3. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.91 |
| 4. | Amelia Mrozik2011 | — | 9.02 |
| 5. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 9.04 |
| 6. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.05 |
| 7. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 9.13 |
| 8. | Hanna Matuszewska2013 | KS Zawkrze Mława | 9.19 |
| 9. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.31 |
| 10. | Alicja Nasiłowska2012 | KS Partyzant Leszno | 9.50 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.90 |
| 2. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.03 |
60 m · mężczyźni (51)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.09 |
| 2. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.28 |
| 3. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.66 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.93 |
| 5. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.09 |
| 6. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.20 |
| 7. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 9.28 |
| 8. | Wojciech Feliks Kosmowski2012 | — | 9.30 |
| 9. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.32 |
| 9. | Aleksander Kowalski2014 | — | 9.32 |
60 m · OKS Skra Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.72 |
60 m · U12 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.76 |
| 2. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.83 |
| 3. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.13 |
| 4. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.45 |
| 5. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.59 |
| 6. | Oliwia Ostrowska2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.66 |
| 7. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.73 |
| 8. | Iga Gruchalska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.83 |
| 8. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.83 |
| 10. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.93 |
60 m · U12 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.85 |
| 2. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.18 |
| 3. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.41 |
| 4. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.62 |
| 5. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 9.80 |
| 6. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.84 |
| 7. | Ignacy Przybyła2015 | UKS Vis Skierniewice | 9.85 |
| 8. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.91 |
| 9. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.96 |
| 9. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.96 |
60 m · U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.88 |
| 1. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 8.88 |
| 3. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 9.05 |
| 4. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.10 |
| 4. | Nela Kędzior2012 | UKS Rusiec | 9.10 |
| 6. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.11 |
| 7. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.14 |
| 8. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.17 |
| 9. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 9.45 |
| 10. | Wiktoria Kłąb2013 | UKS Vis Skierniewice | 9.49 |
60 m · U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.16 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.63 |
| 3. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.15 |
| 4. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.25 |
| 4. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.25 |
| 6. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.45 |
| 7. | Jakub Infulecki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 9.53 |
| 8. | Krzysztof Kachel2012 | UKS Vis Skierniewice | 10.15 |
60 m · U16 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.31 |
| 2. | Maja Oleczek2011 | KS Atleta Warszawa | 8.45 |
| 3. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.58 |
| 4. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.61 |
| 5. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.66 |
| 6. | Julia Goździewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.17 |
| 7. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 9.44 |
| 8. | Layla Abeid2011 | niest. Łódź | 9.51 |
| 9. | Wiktoria Szczechowska2011 | Warszawska Akademia LA | 9.61 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Henryk Piasecki2011 | RK Athletics Warszawa | 8.23 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.71 |
| 3. | Antoni Kołodziejski2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.12 |
60 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.58 |
| 2. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.90 |
300 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 41.99 |
| 2. | Mateusz Jan Sosnowski2011 | — | 42.15 |
| 3. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 42.97 |
| 4. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 46.86 |
300 m · kobiety (53)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 44.30 |
| 2. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 45.79 |
| 3. | Lena Strońska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.31 |
| 4. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 49.67 |
| 5. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 49.89 |
| 6. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 50.49 |
| 7. | Julia Anna Dmochowska2012 | — | 50.60 |
| 8. | Ada Maria Szymajda2012 | — | 50.65 |
| 9. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 51.16 |
| 10. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.24 |
300 m · mężczyźni (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.44 |
| 2. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 45.90 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 46.21 |
| 4. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 49.21 |
| 5. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 49.51 |
| 6. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.01 |
| 7. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 50.61 |
| 8. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.30 |
| 9. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 52.11 |
| 10. | Aleksander Kowalski2014 | — | 52.50 |
300 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.71 |
| 2. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 52.45 |
| 3. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.02 |
| 4. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 54.07 |
| 5. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 54.12 |
| 6. | Kacper Lewicki2014 | RKS Ursus Warszawa | 55.03 |
| 7. | Fabian Józefecki2014 | UKS Vis Skierniewice | 55.78 |
| 8. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 57.00 |
| 9. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 57.09 |
| 10. | Konstanty Szczygłowski2015 | KS Atleta Warszawa | 57.45 |
300 m · U12 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 47.73 |
| 2. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.05 |
| 3. | Lidia Nowińska2014 | Warszawska Akademia LA | 50.83 |
| 4. | Klara Gozdalska2015 | KS AZS AWF Warszawa | 51.00 |
| 5. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 51.34 |
| 6. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 52.50 |
| 7. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.35 |
| 8. | Maja Nawrocka2014 | KS Ciechan Ciechanów | 54.40 |
| 9. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 55.37 |
| 10. | Aleksandra Wiśniewska2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 56.39 |
300 m · U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 48.27 |
| 2. | Julia Kamińska2012 | UKS Vis Skierniewice | 48.72 |
| 3. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 49.70 |
| 4. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 49.97 |
| 5. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 50.31 |
| 6. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.54 |
| 7. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.38 |
| 8. | Hanna Gułajska2012 | Warszawska Akademia LA | 51.86 |
| 9. | Lidia Potyralska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.48 |
| 10. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 52.65 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 45.75 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 46.42 |
| 3. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 48.35 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 48.46 |
| 5. | Bartosz Załęski2012 | KS Ciechan Ciechanów | 48.82 |
| 6. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 49.86 |
| 7. | Franciszek Sumiński2013 | UKS Vis Skierniewice | 50.65 |
| 8. | Stanisław Lasocki2012 | KS Ciechan Ciechanów | 52.77 |
| 9. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.02 |
| 10. | Filip Szymański2013 | UKS Vis Skierniewice | 53.12 |
300 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 46.70 |
| 2. | Maja Oleczek2011 | KS Atleta Warszawa | 47.23 |
| 3. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 48.06 |
| 4. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 48.50 |
| 5. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 50.34 |
| 6. | Pola Warzybok2011 | Warszawska Akademia LA | 51.22 |
600 m · 12,13,14 lat (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:52.12 |
| 2. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:52.59 |
| 3. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:55.86 |
| 4. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 1:58.49 |
| 5. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 2:00.71 |
| 6. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 2:01.18 |
| 7. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:02.78 |
600 m · 13-14 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:49.65 |
| 2. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:51.18 |
| 3. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:52.42 |
| 4. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:02.61 |
| 5. | Ada Maria Szymajda2012 | — | 2:12.15 |
600 m · kobiety (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Goś2013 | — | 2:03.46 |
| 2. | Maria Wall2013 | — | 2:09.69 |
| 3. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:14.86 |
600 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:52.44 |
| 2. | Helena Klaus2012 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 1:58.51 |
| 3. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 2:01.14 |
| 4. | Lena Kiljańska-Kozłowska2013 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 2:18.20 |
| 5. | Gabriella Szotek2012 | UKS Rusiec | 2:23.37 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 1:59.94 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Pawlukojć2011 | Ducla Academy Warszawa | 1:42.51 |
| 2. | Julia Goździewska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:04.96 |
600 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paweł Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 1:55.08 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 2:01.84 |
| 3. | Krzysztof Kalkosiński2011 | KS Atleta Warszawa | 2:13.47 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Klara Małgorzata Korlińska
- Iga Ciszewska
- Dominika Strzeżek
- Weronika Ostrowska
- Zuzanna Budniak
- Kacper Cendrowski
- Kamil Jędrzejewski
- Aleks Jarema Musialik
- Maja Wolszczak
- Iga Rachwał
- Pola Gajdosz
- Zofia Pląska
- Artur Kaska
- Kacper Kuczyński
- Michał Sadoch
- Joanna Deja
- Pola Antczak
- Alicja Wójcik
- Franciszek Bucholski
- Jakub Różycki
- Bartosz Załęski
- Michalina Staniak
- Maja Oleczek
- Julia Wrzesień
- Henryk Piasecki
- Oliwer Nowakowski
- Antoni Kołodziejski
- Agata Moszumańska
- Alicja Burakowska
- Mateusz Jan Sosnowski
- Julia Gąsior
- Maja Budniak
- Lena Strońska
- Piotr Leszek Gospodarek
- Jędrzej Kowalczyk
- Bartosz Sadoch
- Maja Czernik
- Nadia Dziuda
- Lidia Nowińska
- Matylda Rogacewicz
- Julia Kamińska
- Gabriel Wolski
- Franciszek Maciej Rokicki
- Krzysztof Wypych
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Łucja Kazimierczuk
- Anna Ponczyńska
- Bianka Dybowska
- Alicja Goś
- Maria Wall
- Katarzyna Gołębiewska
- Emilia Rzepka
- Helena Klaus
- Aleksandra Antczak
- Borys Mazur
- Klara Pawlukojć
- Julia Goździewska
- Paweł Kalkosiński
- Krzysztof Kalkosiński
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 2 runda · 2025-04-06 · Warszawa