13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza – wyniki (12.09.2026, Słupsk)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 52 startów 47 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Rzut oszczepem M U18 (700)n (6 startujących) – wygrał Jakub Bucewka z wynikiem 58.02; Skok w dal K (5 startujących) – wygrała Amelia Pieczeniak z wynikiem 5.40; Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (5 startujących) – wygrała Lena Turska z wynikiem 42.77. 50 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Jakub Dyjas11.20
- 🥈 Konrad Trella11.62
- 🥉 Robert Burtowy11.72
- 🥇 Robert Burtowy23.67
- 🥇 Martyna Kryszewska42.88
- 🥈 Łucja Stan44.91
- 🥉 Liliana Sekścińska46.81
- 🥇 Dagmara Konkol1:01.09
- 🥇 Antoni Staroszczyk1:33.60
- 🥇 Klara Śliwińska3:35.38
- 🥇 Monika Szymanowicz4:52.11
- 🥇 Natalia Baran15.02
- 🥇 Jaromir Sobczyński16.70
- 🥇 Oliwier Bońkowski17.48
- 🥈 Aleks Dyńka50.18
- 🥇 Amelia Pieczeniak5.40
- 🥈 Gabriela Kaszuba4.60
- 🥉 Patrycja Danik4.54
- 🥇 Olga Czaja1.46
- 🥈 Agata Piotrowska1.41
- 🥇 Marcelina Witek-Konofał11.72
- 🥇 Magdalena Jaworska10.61
- 🥈 Martyna Trendak8.14
- 🥉 Helena Nowicka8.00
- 🥇 Lena Turska12.57
- 🥇 Mateusz Helman16.00
- 🥇 Bartosz Prymas9.32
- 🥇 Oktawian Wiatr13.22
- 🥈 Wiktor Borek10.74
- 🥇 Lena Turska42.77
- 🥈 Alicja Młynik31.92
- 🥉 Lena Lipińska25.78
- 🥇 Mateusz Gibaszek52.87
- 🥇 Karol Krasucki17.28
- 🥇 Franciszek Landowski20.17
- 🥇 Adrian Borowicz56.73
- 🥇 Hanna Cacko21.31
- 🥇 Martyna Werecka40.52
- 🥈 Daria Rudzińska28.27
- 🥇 Antoni Bernatajtys30.68
- 🥇 Nikodem Parchem22.00
- 🥇 Jakub Bucewka58.02
- 🥈 Hubert Rutkowski48.97
- 🥉 Aleksander Gdaniec46.69
100 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Dyjas2002 | AML Słupsk | 11.20 |
| 2. | Konrad Trella2012 | LKS Ziemi Puckiej Puck | 11.62 |
| 3. | Robert Burtowy2010 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 11.72 |
200 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Robert Burtowy2010 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 23.67 |
300 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Kryszewska2012 | Akademia Biegowa Kartuzy | 42.88 |
| 2. | Łucja Stan2012 | SKL Filippides Starogard Gdański | 44.91 |
| 3. | Liliana Sekścińska2010 | RKS Rumia | 46.81 |
400 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dagmara Konkol2010 | KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo | 1:01.09 |
600 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Staroszczyk2011 | GKS Cartusia Kartuzy | 1:33.60 |
1000 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Śliwińska2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 3:35.38 |
1500 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Monika Szymanowicz2000 | MKL Toruń | 4:52.11 |
100 m pł K U18 (76.2) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Baran2009 | KL Iskra Białogard | 15.02 |
110 m pł M U16 (91.4) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jaromir Sobczyński2011 | KL Gdynia | 16.70 |
110 m pł M U18 (91.4) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 17.48 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 50.18 |
Skok w dal K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Pieczeniak2008 | MKS Sambor Tczew | 5.40 |
| 2. | Gabriela Kaszuba2010 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 4.60 |
| 3. | Patrycja Danik2010 | KL Iskra Białogard | 4.54 |
| 4. | Martyna Bójko2011 | MKS GALA Gdańsk | 4.38 |
| 5. | Zofia Zając2012 | ULKS Skoczek Pogórze | 3.98 |
Skok wzwyż K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Olga Czaja2004 | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1.46 |
| 2. | Agata Piotrowska2012 | ULKS Skoczek Pogórze | 1.41 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Witek-Konofał1995 | AZS UMCS Lublin | 11.72 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Jaworska2013 | KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo | 10.61 |
| 2. | Martyna Trendak2014 | LKS Jantar Ustka | 8.14 |
| 3. | Helena Nowicka2013 | KKS Sfora Bojano | 8.00 |
| 4. | Wiktoria Ferens2013 | AML Słupsk | 7.18 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Turska2011 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 12.57 |
Pchnięcie kulą M (7.26kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Helman2004 | LKS Ziemi Puckiej Puck | 16.00 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Prymas2010 | KL Iskra Białogard | 9.32 |
Pchnięcie kulą M U20 (6kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oktawian Wiatr2008 | KL Gdynia | 13.22 |
| 2. | Wiktor Borek2008 | KL Gdynia | 10.74 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Turska2011 | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 42.77 |
| 2. | Alicja Młynik2011 | LKS Ziemi Puckiej Puck | 31.92 |
| 3. | Lena Lipińska2011 | LKS Jantar Ustka | 25.78 |
| 4. | Daria Rudzińska2011 | LKS Jantar Ustka | 23.18 |
| 5. | Olga Lipińska2016 | UKS Lipusz | 14.97 |
Rzut dyskiem M (2kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Gibaszek1997 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 52.87 |
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Krasucki2013 | ULKS Skoczek Pogórze | 17.28 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Landowski2015 | UKS Lipusz | 20.17 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Borowicz2009 | AML Słupsk | 56.73 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Cacko2014 | ULKS Tychowo | 21.31 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Werecka2012 | AML Słupsk | 40.52 |
| 2. | Daria Rudzińska2011 | LKS Jantar Ustka | 28.27 |
Rzut oszczepem M U14 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Bernatajtys2014 | LKS Jantar Ustka | 30.68 |
Rzut oszczepem M U16 (600) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Parchem2012 | KKS Sfora Bojano | 22.00 |
Rzut oszczepem M U18 (700)n (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Bucewka2010 | AML Słupsk | 58.02 |
| 2. | Hubert Rutkowski2009 | AML Słupsk | 48.97 |
| 3. | Aleksander Gdaniec2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 46.69 |
| 4. | Szymon Kulas2010 | UKS Lipusz | 39.97 |
| 5. | Oliwier Bońkowski2010 | KL Iskra Białogard | 39.66 |
| 6. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 31.89 |
Inne zawody w tym terminie
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · Piotrków Trybunalski
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · Ciechanów
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · Olsztyn
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem · Zduńska Wola
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA · Opole
- 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 · Lublin
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Jakub Dyjas
- Konrad Trella
- Robert Burtowy
- Martyna Kryszewska
- Łucja Stan
- Liliana Sekścińska
- Dagmara Konkol
- Antoni Staroszczyk
- Klara Śliwińska
- Monika Szymanowicz
- Natalia Baran
- Jaromir Sobczyński
- Oliwier Bońkowski
- Aleks Dyńka
- Amelia Pieczeniak
- Gabriela Kaszuba
- Patrycja Danik
- Olga Czaja
- Agata Piotrowska
- Marcelina Witek-Konofał
- Magdalena Jaworska
- Martyna Trendak
- Helena Nowicka
- Lena Turska
- Mateusz Helman
- Bartosz Prymas
- Oktawian Wiatr
- Wiktor Borek
- Alicja Młynik
- Lena Lipińska
- Mateusz Gibaszek
- Karol Krasucki
- Franciszek Landowski
- Adrian Borowicz
- Hanna Cacko
- Martyna Werecka
- Daria Rudzińska
- Antoni Bernatajtys
- Nikodem Parchem
- Jakub Bucewka
- Hubert Rutkowski
- Aleksander Gdaniec
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- 11. Memoriał Wiesława Murawskiego · 2026-09-09 · Sztum
- Euro Cup w Wielobojach 2026 · 2026-09-25 · Szczecinek
- Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 · 2026-09-26 · Słupsk
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa