11. Memoriał Wiesława Murawskiego – wyniki (09.09.2026, Sztum)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 43 startów 37 zawodników w 21 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal K (7 startujących) – wygrała Julia Winogrodzka z wynikiem 5.75; 100 m K (4 startujących) – wygrała Monika Pietrzak z wynikiem 13.29; 100 m K U16 (4 startujących) – wygrała Łucja Stan z wynikiem 13.73. 42 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Blanka Kresimon10.42
- 🥇 Szymon Gimiński9.90
- 🥇 Monika Pietrzak13.29
- 🥈 Martyna Górnik13.61
- 🥉 Aleksandra Ingielewicz14.43
- 🥇 Julia Winogrodzka12.66
- 🥇 Weronika Kopyczyńska15.64
- 🥈 Antonina Czapczyk15.90
- 🥇 Łucja Stan13.73
- 🥈 Nina Żukowska15.47
- 🥉 Zuzanna Wabiszczewicz15.64
- 🥇 Karol Lis11.25
- 🥇 Karol Drozdowski15.50
- 🥇 Antoni Pięta13.47
- 🥇 Natalia Chrzanowska46.25
- 🥈 Lena Kryszkiewicz-Podlecka50.13
- 🥉 Iga Piasecka52.37
- 🥇 Nina Żukowska52.81
- 🥇 Bogusław Dobek45.83
- 🥈 Oliwier Kaczorowski47.22
- 🥇 Antoni Pięta43.45
- 🥇 Barbara Flis1:46.47
- 🥈 Lena Tanona1:51.90
- 🥇 Julia Winogrodzka5.75
- 🥈 Kinga Burczyc5.71
- 🥉 Amelia Pieczeniak5.41
- 🥇 Zuzanna Bielewicz4.89
- 🥈 Marta Tomaszewska4.10
- 🥇 Julia Sawosz5.22
- 🥈 Zofia Połeć4.49
- 🥉 Milena Martyś4.01
- 🥇 Jeremiasz Zaniewicz5.02
- 🥇 Anna Steiniger22.10
- 🥇 Marika Kasprowicz36.65
- 🥇 Tomasz Tokaj47.58
- 🥈 Aleks Dyńka28.85
60 m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Blanka Kresimon2016 | CSiR Susz | 10.42 |
60 m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Gimiński2015 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 9.90 |
100 m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Monika Pietrzak2010 | SKLA Sopot | 13.29 |
| 2. | Martyna Górnik2009 | CSiR Susz | 13.61 |
| 3. | Aleksandra Ingielewicz2009 | MOS Zatoka Braniewo | 14.43 |
| 4. | Joanna Suchorab2010 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 17.38 |
100 m K FINAŁ (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Winogrodzka2004 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 12.66 |
100 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Kopyczyńska2014 | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 15.64 |
| 2. | Antonina Czapczyk2014 | CSiR Susz | 15.90 |
100 m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Stan2012 | SKL Filippides Starogard Gdański | 13.73 |
| 2. | Nina Żukowska2012 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 15.47 |
| 3. | Zuzanna Wabiszczewicz2012 | LKS Zantyr Sztum | 15.64 |
| 4. | Dominika Żółtowska2012 | LKS Zantyr Sztum | 15.82 |
100 m M FINAŁ (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Lis1996 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 11.25 |
100 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Drozdowski2014 | SSP Orka Iława | 15.50 |
100 m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Pięta2012 | LKS Zantyr Sztum | 13.47 |
300 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Chrzanowska2013 | MKS Sambor Tczew | 46.25 |
| 2. | Lena Kryszkiewicz-Podlecka2014 | KKL Rodło Kwidzyn | 50.13 |
| 3. | Iga Piasecka2013 | KKL Rodło Kwidzyn | 52.37 |
300 m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nina Żukowska2012 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 52.81 |
300 m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bogusław Dobek2014 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 45.83 |
| 2. | Oliwier Kaczorowski2014 | KKL Rodło Kwidzyn | 47.22 |
300 m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Pięta2012 | LKS Zantyr Sztum | 43.45 |
600 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Barbara Flis2012 | KS Polonia Pasłęk | 1:46.47 |
| 2. | Lena Tanona2011 | UKS Gimpas Pasłęk | 1:51.90 |
Skok w dal K (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Winogrodzka2004 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 5.75 |
| 2. | Kinga Burczyc2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.71 |
| 3. | Amelia Pieczeniak2008 | MKS Sambor Tczew | 5.41 |
| 4. | Monika Pietrzak2010 | SKLA Sopot | 5.23 |
| 5. | Martyna Górnik2009 | CSiR Susz | 5.06 |
| 6. | Paulina Skrzyniarz2006 | CSiR Susz | 4.47 |
| 7. | Sofiia Sinitsa2009 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 4.33 |
Skok w dal K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Bielewicz2013 | LKS Zantyr Sztum | 4.89 |
| 2. | Marta Tomaszewska2013 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 4.10 |
Skok w dal K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Sawosz2011 | KL Iskra Białogard | 5.22 |
| 2. | Zofia Połeć2012 | KS Polonia Pasłęk | 4.49 |
| 3. | Milena Martyś2011 | MKS GALA Gdańsk | 4.01 |
| 4. | Zuzanna Wabiszczewicz2012 | LKS Zantyr Sztum | 3.48 |
Skok w dal M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jeremiasz Zaniewicz2013 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 5.02 |
Rzut oszczepem K (600) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Steiniger2008 | LKS Zantyr Sztum | 22.10 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Kasprowicz2010 | LKS Lubawa | 36.65 |
Rzut oszczepem M U18 (700) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Tokaj2010 | SKLA Sopot | 47.58 |
| 2. | Aleks Dyńka2010 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 28.85 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Blanka Kresimon
- Szymon Gimiński
- Monika Pietrzak
- Martyna Górnik
- Aleksandra Ingielewicz
- Julia Winogrodzka
- Weronika Kopyczyńska
- Antonina Czapczyk
- Łucja Stan
- Nina Żukowska
- Zuzanna Wabiszczewicz
- Karol Lis
- Karol Drozdowski
- Antoni Pięta
- Natalia Chrzanowska
- Lena Kryszkiewicz-Podlecka
- Iga Piasecka
- Bogusław Dobek
- Oliwier Kaczorowski
- Barbara Flis
- Lena Tanona
- Kinga Burczyc
- Amelia Pieczeniak
- Zuzanna Bielewicz
- Marta Tomaszewska
- Julia Sawosz
- Zofia Połeć
- Milena Martyś
- Jeremiasz Zaniewicz
- Anna Steiniger
- Marika Kasprowicz
- Tomasz Tokaj
- Aleks Dyńka
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · 2026-09-12 · Olsztyn
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · 2026-09-12 · Słupsk
- Euro Cup w Wielobojach 2026 · 2026-09-25 · Szczecinek
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · 2026-09-13 · Bydgoszcz
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 · 2026-09-26 · Słupsk
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta