Great Kids - Edycja Letnia – wyniki (20.06.2026, Wrocław)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 38 startów 38 zawodników w 8 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Kids 1 (od 2020) – 100m biegu (9 startujących) – wygrał Gustaw Wilkowski z wynikiem 17.02; Kids 3 (2016-2017) – 400m biegu (9 startujących) – wygrał Dawid Boroń z wynikiem 1:23.28; Kids 2 (2018-2019) – 200m bieg (6 startujących) – wygrał Leon Wojtyłko z wynikiem 38.01. 38 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Emilia Gurak26.13
- 🥈 Sandra Wojciechowska27.94
- 🥇 Gustaw Wilkowski17.02
- 🥈 Antoni Leśniak21.65
- 🥉 Wojciech Puchalski21.66
- 🥇 Zuzanna Gąsiorek38.44
- 🥈 Oliwia Szczepańska-Fil38.84
- 🥉 Marcela Chow-Kunst38.90
- 🥇 Leon Wojtyłko38.01
- 🥈 Emil Banisz40.46
- 🥉 Jan Boroń44.77
- 🥇 Dawid Boroń1:23.28
- 🥈 Jan Paliwoda1:24.00
- 🥉 Oscar Kaczurba1:26.75
- 🥇 Martyna Gorczyca1:21.81
- 🥈 Natalia Lewandowska-Goryl1:24.68
- 🥉 Dalia Duława1:41.43
- 🥇 Dymek Stefan2:19.86
- 🥈 Denis Plotnikov2:39.69
- 🥇 Jakub Puchalski5:04.74
Kids 1 (od 2020) – 100m biegu (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Gurak2021 | — | 26.13 |
| 2. | Sandra Wojciechowska2020 | — | 27.94 |
Kids 1 (od 2020) – 100m biegu (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gustaw Wilkowski2020 | — | 17.02 |
| 2. | Antoni Leśniak2020 | — | 21.65 |
| 3. | Wojciech Puchalski2020 | — | 21.66 |
| 4. | Franciszek Pisarski2022 | — | 24.46 |
| 5. | Piotr Wojas2020 | — | 25.74 |
| 6. | Wojtek Hady2023 | SOLVENTUM RUNNING TEAM | 34.25 |
| 7. | Gabriel Furman2023 | — | 35.47 |
| 8. | Borys Daszkiewicz2022 | — | 35.71 |
| 9. | Antoni Zagiczek2022 | — | 1:19.04 |
Kids 2 (2018-2019) – 200m bieg (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Gąsiorek2018 | — | 38.44 |
| 2. | Oliwia Szczepańska-Fil2019 | KS AZS AWF Wrocław | 38.84 |
| 3. | Marcela Chow-Kunst2018 | KS AZS AWF Wrocław | 38.90 |
| 4. | Jagoda Jacyna2019 | KS AZS AWF Wrocław | 42.05 |
| 5. | Julia Banaś2019 | — | 57.06 |
Kids 2 (2018-2019) – 200m bieg (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Wojtyłko2018 | — | 38.01 |
| 2. | Emil Banisz2019 | — | 40.46 |
| 3. | Jan Boroń2019 | — | 44.77 |
| 4. | Wojciech Kęska2018 | — | 45.55 |
| 5. | Wiktor Banisz2019 | — | 46.66 |
| 6. | Dominik Lewandowski-Goryl2019 | — | 50.35 |
Kids 3 (2016-2017) – 400m biegu (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Boroń2016 | LKS Górnik Wałbrzych | 1:23.28 |
| 2. | Jan Paliwoda2017 | RUN4FUN Oleśnica | 1:24.00 |
| 3. | Oscar Kaczurba2017 | KS AZS AWF Wrocław | 1:26.75 |
| 4. | Milan Antoniak2017 | LSA Team Siechnice | 1:27.37 |
| 5. | Piotr Puchalski2016 | — | 1:31.31 |
| 6. | Aleksander Ratajczyk2017 | — | 1:36.40 |
| 7. | Przemysław Banisz2017 | — | 1:37.54 |
| 8. | Leon Duława2017 | — | 1:41.63 |
| 9. | Filip Kozłowski2016 | GAJKÓW GOAT TEAM | 1:41.68 |
Kids 3 (2016-2017) – 400m biegu (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Gorczyca2016 | RUN4FUN Oleśnica | 1:21.81 |
| 2. | Natalia Lewandowska-Goryl2017 | — | 1:24.68 |
| 3. | Dalia Duława2017 | — | 1:41.43 |
| 4. | Marcelina Gumieniuk2017 | — | 2:05.45 |
Nastolatek 1 (2014-2015) – 600m biegu (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dymek Stefan2015 | — | 2:19.86 |
| 2. | Denis Plotnikov2015 | — | 2:39.69 |
Nastolatek 2 (2012-2013) – 1000m biegu (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Puchalski2013 | — | 5:04.74 |
Inne zawody w tym terminie
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Emilia Gurak
- Sandra Wojciechowska
- Gustaw Wilkowski
- Antoni Leśniak
- Wojciech Puchalski
- Zuzanna Gąsiorek
- Oliwia Szczepańska-Fil
- Marcela Chow-Kunst
- Leon Wojtyłko
- Emil Banisz
- Jan Boroń
- Dawid Boroń
- Jan Paliwoda
- Oscar Kaczurba
- Martyna Gorczyca
- Natalia Lewandowska-Goryl
- Dalia Duława
- Dymek Stefan
- Denis Plotnikov
- Jakub Puchalski