XXXII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych – wyniki (20.06.2026, Łódź)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 200 startów 200 zawodników w 30 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K - 2013 (25 startujących) – wygrała Jagoda Trzebuchowska z wynikiem 12.80; Skok wzwyż M - 2015 i mł. (17 startujących) – wygrał Michał Bubka z wynikiem 1.36; Pchnięcie kulą M - 2013 (14 startujących) – wygrał Tomasz Osiński z wynikiem 10.90. 195 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Natalia Chrzanowska8.55
- 🥈 Katarzyna Ziemlewska8.64
- 🥉 Daria Rac9.20
- 🥇 Lilianna Malanowska8.51
- 🥈 Hanna Brzuziewska8.98
- 🥉 Lena Majewska9.15
- 🥇 Lena Landmesser8.73
- 🥈 Dąbrówka Farbiszewska9.03
- 🥉 Aleksandra Czajka9.05
- 🥇 Leon Karwala7.85
- 🥈 Bartosz Suszek7.89
- 🥉 Hubert Obecny7.92
- 🥇 Borys Pilacki9.51
- 🥇 Cezary Szymański9.11
- 🥈 Łukasz Stankiewicz9.59
- 🥉 Tymoteusz Knut9.79
- 🥇 Karolina Czernia42.95
- 🥈 Katarzyna Rachuba47.88
- 🥇 Wiktoria Bylewska47.20
- 🥈 Alicja Stefaniak47.52
- 🥉 Zuzanna Kanarek56.84
- 🥇 Liliana Rogalska51.58
- 🥈 Helena Fałczyńska52.73
- 🥉 Anastazja Tsevon56.03
- 🥇 Szymon Kądziołka42.05
- 🥈 Kajetan Brucki45.11
- 🥇 Piotr Szultka53.77
- 🥇 Dominik Bogdanowicz50.85
- 🥈 Leon Pietkiewicz51.46
- 🥉 Nikodem Czapnik57.54
- 🥇 Nikola Brązkiewicz2:00.48
- 🥈 Wiktoria Rześna2:16.32
- 🥇 Sylwia Pinewska2:01.19
- 🥈 Patrycja Barszcz2:11.97
- 🥉 Marcelina Kołomańska2:13.21
- 🥇 Aleksandra Szubert2:02.27
- 🥈 Hanna Gałażyn2:06.93
- 🥉 Aleksandra Łepecka2:08.89
- 🥇 Franciszek Rejmak3:19.99
- 🥈 Cezary Choszcz3:21.98
- 🥉 Antoni Szopiński3:26.36
- 🥇 Patryk Stryjek3:27.61
- 🥈 Wojciech Gałuszewski3:33.19
- 🥉 Olaf Krajewski3:34.57
- 🥇 Franciszek Cegiełkowski3:44.44
- 🥈 Bartosz Pasieka3:54.44
- 🥉 Jarema Janowski3:54.49
- 🥇 Maja Kwapich4.74
- 🥈 Weronika Wawer4.35
- 🥈 Maja Judek4.35
- 🥇 Zuzanna Bielewicz5.05
- 🥈 Weronika Kowalczyk4.37
- 🥉 Zuzanna Karwaluk4.05
- 🥇 Patryk Janus4.64
- 🥈 Mikołaj Garus4.60
- 🥉 Dominik Mierzchała4.58
- 🥇 Jeremiasz Zaniewicz4.75
- 🥈 Aleks Szram4.69
- 🥉 Jędrek Machniak4.49
- 🥇 Wiktoria Dąbała1.40
- 🥇 Magda Mischke1.40
- 🥉 Alicja Szustak1.35
- 🥇 Martyna Jankowska1.35
- 🥈 Zuzanna Kaszuba1.30
- 🥈 Aleksandra Ryś1.30
- 🥇 Zofia Sirant1.37
- 🥈 Lilianna Szafraniec1.35
- 🥉 Klara Pietrzykowska1.30
- 🥇 Igor Chrzanowski1.45
- 🥇 Antoni Grankowski1.45
- 🥇 Kornel Kochanowski1.45
- 🥇 Tymon Kowalewski1.30
- 🥇 Kacper Bełzak1.30
- 🥉 Patryk Lesiuk1.20
- 🥇 Michał Bubka1.36
- 🥈 Olaf Cieplak1.35
- 🥈 Marcin Gumowski1.35
- 🥇 Jagoda Trzebuchowska12.80
- 🥈 Poliana Przysowa10.36
- 🥉 Lena Krawczak10.28
- 🥇 Tomasz Osiński10.90
- 🥈 Stanisław Górecki10.36
- 🥉 Walenty Pasichnik10.32
60 m K - 2013 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Chrzanowska2013 | MKS Sambor Tczew | 8.55 |
| 2. | Katarzyna Ziemlewska2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 8.64 |
| 3. | Daria Rac2013 | MKS Agros Chełm | 9.20 |
60 m K - 2014 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lilianna Malanowska2014 | LMKS Żak Pyrzyce | 8.51 |
| 2. | Hanna Brzuziewska2014 | KS Polonia Pasłęk | 8.98 |
| 3. | Lena Majewska2014 | Słupca | 9.15 |
| 4. | Aleksandra Dendera2014 | Chełm | 9.48 |
| 5. | Ewa Farana2014 | Skoczów | 10.04 |
60 m K - 2015 i mł. (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Landmesser2015 | Tuchola | 8.73 |
| 2. | Dąbrówka Farbiszewska2015 | MKS Baszta Szamotuły | 9.03 |
| 3. | Aleksandra Czajka2016 | MKS Słupca | 9.05 |
| 4. | Maria Zdziebłowska2016 | UKS Lisy Zgierz | 9.12 |
| 5. | Helena Grajewska2015 | Puszczykowo | 9.14 |
| 6. | Maja Boruch2015 | Szubin | 9.48 |
| 7. | Valeriia Vasiutina2015 | Barcin | 11.47 |
60 m M - 2013 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Karwala2013 | niest. Poznań | 7.85 |
| 2. | Bartosz Suszek2013 | Bydgoszcz | 7.89 |
| 3. | Hubert Obecny2013 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 7.92 |
| 4. | Oliwier Płowaś2013 | Nakło nad Notecią | 8.99 |
60 m M - 2014 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Pilacki2014 | Pomorskie | 9.51 |
60 m M - 2015 i mł. (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Cezary Szymański2015 | Gdańsk | 9.11 |
| 2. | Łukasz Stankiewicz2015 | Suwałki | 9.59 |
| 3. | Tymoteusz Knut2015 | Brusy | 9.79 |
300 m K - 2013 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Czernia2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 42.95 |
| 2. | Katarzyna Rachuba2013 | Pułtusk | 47.88 |
300 m K - 2014 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Bylewska2014 | Słupca | 47.20 |
| 2. | Alicja Stefaniak2014 | BKL Bełchatów | 47.52 |
| 3. | Zuzanna Kanarek2014 | KSLZS Kruszwica | 56.84 |
| 4. | Lena Kubiszewska2014 | Sochaczew | 1:00.79 |
300 m K - 2015 i mł. (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Rogalska2015 | MKS Truso Elbląg | 51.58 |
| 2. | Helena Fałczyńska2015 | Gdańsk | 52.73 |
| 3. | Anastazja Tsevon2015 | Bydgoszcz | 56.03 |
300 m M - 2013 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Kądziołka2013 | MKL Szczecin | 42.05 |
| 2. | Kajetan Brucki2013 | ULKS Talex-Borysław Borzytuchom | 45.11 |
300 m M - 2014 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Szultka2014 | Brusy | 53.77 |
300 m M - 2015 i mł. (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Bogdanowicz2015 | Siedlce | 50.85 |
| 2. | Leon Pietkiewicz2015 | Złotów | 51.46 |
| 3. | Nikodem Czapnik2015 | Skierniewice | 57.54 |
600 m K - 2013 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikola Brązkiewicz2013 | Bydgoszcz | 2:00.48 |
| 2. | Wiktoria Rześna2013 | Sochaczew | 2:16.32 |
600 m K - 2014 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sylwia Pinewska2014 | Piła | 2:01.19 |
| 2. | Patrycja Barszcz2014 | Sochaczew | 2:11.97 |
| 3. | Marcelina Kołomańska2014 | Kielce | 2:13.21 |
| 4. | Kinga Krocz2014 | LUKS Boguszyce | 2:18.58 |
600 m K - 2015 i mł. (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Szubert2015 | Międzychód | 2:02.27 |
| 2. | Hanna Gałażyn2015 | Suwałki | 2:06.93 |
| 3. | Aleksandra Łepecka2015 | Chełm | 2:08.89 |
| 4. | Matylda Depta2015 | Lębork | 2:11.76 |
| 5. | Joanna Chlebna2015 | Kutno | 2:11.79 |
| 6. | Pola Świątkowska2015 | Lębork | 2:13.01 |
| 7. | Amelia Furgała2018 | Międzychód | 2:19.52 |
| 8. | Rozalia Żur2015 | Pszczyna | 2:22.15 |
| 9. | Patrycja Kryszak2015 | Słupca | 2:24.68 |
1000 m M - 2013 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Rejmak2013 | KS Police | 3:19.99 |
| 2. | Cezary Choszcz2013 | Tczew | 3:21.98 |
| 3. | Antoni Szopiński2013 | LKS Brda Przechlewo | 3:26.36 |
| 4. | Kacper Pyda2013 | Szamotuły | 3:33.28 |
1000 m M - 2014 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Stryjek2014 | Bojano | 3:27.61 |
| 2. | Wojciech Gałuszewski2014 | Glinianka | 3:33.19 |
| 3. | Olaf Krajewski2014 | LUKS Start Nakło nad Notecią | 3:34.57 |
| 4. | Bartosz Łepak2014 | Zamość | 3:34.84 |
| 5. | Karol Cendrowski2014 | Glinianka | 3:38.26 |
| 6. | Franciszek Mizerny2014 | Kępno/Łęka Opatowska | 3:56.35 |
1000 m M - 2015 i mł. (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Cegiełkowski2015 | Siedlce | 3:44.44 |
| 2. | Bartosz Pasieka2015 | Ind. Poznań | 3:54.44 |
| 3. | Jarema Janowski2015 | SMS Poznań | 3:54.49 |
| 4. | Tadeusz Żur2015 | Pszczyna | 4:11.51 |
Skok w dal K - 2013 - Gr. A (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Kwapich2013 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 4.74 |
| 2. | Weronika Wawer2013 | Kutno | 4.35 |
| 2. | Maja Judek2013 | Międzychód | 4.35 |
| 4. | Aleksandra Mordarska2013 | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 4.34 |
| 5. | Martyna Ostrych2013 | MKS Olimp Łobez | 4.30 |
| 6. | Aleksandra Pogorzelska2013 | KL Bałtyk Koszalin | 4.29 |
| 7. | Adrianna Czapran2013 | Gdańsk | 4.13 |
| 8. | Amelia Marchalewska2013 | Morąg | 3.99 |
| 9. | Martyna Niedzielska2013 | Glinianka | 3.90 |
| 10. | Lena Karwacka2013 | Kraków | 3.88 |
Skok w dal K - 2013 - Gr. B (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Bielewicz2013 | LKS Zantyr Sztum | 5.05 |
| 2. | Weronika Kowalczyk2013 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 4.37 |
| 3. | Zuzanna Karwaluk2013 | PUKS Jedynka Łosice | 4.05 |
| 4. | Matylda Madeyska2013 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 3.96 |
| 5. | Zuzanna Grzywnowicz2013 | Suwałki | 3.89 |
| 6. | Marysia Rzeźnik2013 | Ostrów Wlkp. | 3.45 |
Skok w dal M - 2013 - Gr. A (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Janus2013 | Kielce | 4.64 |
| 2. | Mikołaj Garus2013 | WKS Wawel Kraków | 4.60 |
| 3. | Dominik Mierzchała2013 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 4.58 |
| 4. | Stanisław Wróbel2013 | Mikołów | 4.16 |
| 5. | Krystian Juziuk2013 | Chełm | 3.96 |
| 6. | Antoni Drożdżal2013 | Kraków | 3.90 |
| 7. | Aleks Seliga2013 | Kutno | 3.79 |
| 8. | Hubert Stoltmann2013 | Brusy | 3.46 |
Skok w dal M - 2013 - Gr. B (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jeremiasz Zaniewicz2013 | LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański | 4.75 |
| 2. | Aleks Szram2013 | Złotów | 4.69 |
| 3. | Jędrek Machniak2013 | Radom (Jedlińsk) | 4.49 |
| 4. | Ignacy Grażulis2013 | Zielonka | 4.44 |
| 5. | Krystian Gejdel2013 | Suwałki | 4.43 |
| 6. | Adam Wojciech2013 | Pszczyna | 4.35 |
| 7. | Fabian Molawka2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 4.32 |
| 8. | Szymon Prus2013 | Tczew | 4.01 |
| 9. | Michał Zabijak2013 | Siedlce | 4.00 |
Skok wzwyż K - 2013 - Gr. A (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Dąbała2013 | Elbląg | 1.40 |
| 1. | Magda Mischke2013 | Bojano | 1.40 |
| 3. | Alicja Szustak2013 | Glinianka | 1.35 |
| 4. | Maria Zagata2013 | MKS Pułtusk | 1.30 |
| 4. | Julianna Opas2013 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1.30 |
| 4. | Agnieszka Noetzel2013 | niest. Gdańsk | 1.30 |
| 4. | Wiktoria Urbanek2013 | UKS Błyskawica Domaniewice | 1.30 |
| 8. | Pola Koszlak2013 | Gdańsk | 1.20 |
Skok wzwyż K - 2014 - Gr. A (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Jankowska2014 | Bielsko-Biała | 1.35 |
| 2. | Zuzanna Kaszuba2014 | Chełm | 1.30 |
| 2. | Aleksandra Ryś2014 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1.30 |
| 2. | Gabriela Dziadak2014 | Pułtusk | 1.30 |
| 2. | Wiktoria Budzyńska2014 | LKS Atleta Gniezno | 1.30 |
| 6. | Natalia Lesman2014 | Gdańsk | 1.25 |
| 6. | Maja Koszlak2014 | Gdańsk | 1.25 |
| 8. | Kornelia Wienke2014 | PLKS Gwda Piła | 1.15 |
| 8. | Natalia Szulim2014 | Glinianka | 1.15 |
| 8. | Helena Kowalczyk2014 | Glinianka | 1.15 |
Skok wzwyż K - 2015 i mł. (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Sirant2015 | UKS Biniakowski Nakło nad Notecią | 1.37 |
| 2. | Lilianna Szafraniec2015 | Łowicz | 1.35 |
| 3. | Klara Pietrzykowska2015 | UKS OSoT Szczecin | 1.30 |
| 4. | Oliwia Dziekońska2015 | Pułtusk | 1.25 |
| 5. | Gabriela Malik2015 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1.20 |
| 5. | Zofia Plutowska2015 | Tczew | 1.20 |
| 5. | Oliwia Szyc2015 | Kępno/Baranów | 1.20 |
| 8. | Maja Kuropatnicka2015 | Gdańsk | 1.15 |
| 8. | Lena Drzyzga2015 | Międzychód | 1.15 |
| 8. | Alicja Szpanel2015 | Kutno | 1.15 |
Skok wzwyż M - 2013 - Gr. A (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Chrzanowski2013 | Pułtusk | 1.45 |
| 1. | Antoni Grankowski2013 | UKS przy ZS Resko | 1.45 |
| 1. | Kornel Kochanowski2013 | Suwałki | 1.45 |
| 1. | Michał Wojdyła2013 | KKL Stal Stalowa Wola | 1.45 |
| 1. | Kacper Stoliński2013 | Aleksandrów Łódzki | 1.45 |
| 6. | Aleksej Bobrowski2013 | Pułtusk | 1.30 |
Skok wzwyż M - 2014 - Gr. A (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Kowalewski2014 | MKS Pułtusk | 1.30 |
| 1. | Kacper Bełzak2014 | Stalowa Wola | 1.30 |
| 3. | Patryk Lesiuk2014 | Międzychód | 1.20 |
| 3. | Piotr Szponar2014 | Chełm | 1.20 |
Skok wzwyż M - 2015 i mł. (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Bubka2015 | Tczew | 1.36 |
| 2. | Olaf Cieplak2015 | Bydgoszcz | 1.35 |
| 2. | Marcin Gumowski2015 | Gdańsk | 1.35 |
| 4. | Szymon Kowalczyk2015 | Bytów | 1.25 |
| 5. | Olaf Guz2015 | Chełm | 1.20 |
| 5. | Jan Filipkowski2015 | Pułtusk | 1.20 |
| 5. | Bartosz Miszczak2015 | Kutno | 1.20 |
| 5. | Oliwier Psyk2015 | Września | 1.20 |
| 9. | Oskar Jackiewicz2015 | Suwałki | 1.10 |
| 9. | Jan Kąkol2015 | Glinianka | 1.10 |
Pchnięcie kulą K - 2013 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Trzebuchowska2013 | KSLZS Kruszwica | 12.80 |
| 2. | Poliana Przysowa2013 | Siedlce | 10.36 |
| 3. | Lena Krawczak2013 | KSLZS Kruszwica | 10.28 |
| 4. | Paulina Jabłonowska2013 | Pułtusk | 10.27 |
| 5. | Ada Ściepuro2013 | Tczew | 10.03 |
| 6. | Julia Kalisz2013 | PLKS Gwda Piła | 9.93 |
| 7. | Amelia Wójcik2013 | MKS Junior Złocieniec | 9.88 |
| 8. | Izabela Parzyk2013 | niest. Gdańsk | 9.74 |
| 9. | Magdalena Jaworska2013 | KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo | 9.55 |
| 10. | Zofia Rogulska2013 | niest. Warszawa | 9.40 |
Pchnięcie kulą M - 2013 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Osiński2013 | Gdańsk | 10.90 |
| 2. | Stanisław Górecki2013 | Gdańsk | 10.36 |
| 3. | Walenty Pasichnik2013 | Glinianka | 10.32 |
| 4. | Tymon Sajewicz2013 | Pszczyna | 9.52 |
| 5. | Krzysztof Stopiński2013 | Piła | 9.07 |
| 6. | Kajetan Logdański2013 | UKS Orkan Środa Wlkp. | 8.93 |
| 7. | Michał Nowicki2013 | Sochaczew | 8.84 |
| 8. | Alan Pawłowski2013 | Pułtusk | 8.82 |
| 9. | Karol Jędrzejczak2013 | Zgierz | 8.53 |
| 10. | Adam Sąkół2013 | Mikołów | 8.23 |
Inne zawody w tym terminie
- Great Kids - Edycja Letnia · Wrocław
- 4. Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski 2026 · Szczecin
- Mistrzostwa Mazowsza U14 · Warszawa
- Nocny Półmaraton Piaseczyński – bieg dzieci · Piaseczno
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Natalia Chrzanowska
- Katarzyna Ziemlewska
- Daria Rac
- Lilianna Malanowska
- Hanna Brzuziewska
- Lena Majewska
- Lena Landmesser
- Dąbrówka Farbiszewska
- Aleksandra Czajka
- Leon Karwala
- Bartosz Suszek
- Hubert Obecny
- Borys Pilacki
- Cezary Szymański
- Łukasz Stankiewicz
- Tymoteusz Knut
- Karolina Czernia
- Katarzyna Rachuba
- Wiktoria Bylewska
- Alicja Stefaniak
- Zuzanna Kanarek
- Liliana Rogalska
- Helena Fałczyńska
- Anastazja Tsevon
- Szymon Kądziołka
- Kajetan Brucki
- Piotr Szultka
- Dominik Bogdanowicz
- Leon Pietkiewicz
- Nikodem Czapnik
- Nikola Brązkiewicz
- Wiktoria Rześna
- Sylwia Pinewska
- Patrycja Barszcz
- Marcelina Kołomańska
- Aleksandra Szubert
- Hanna Gałażyn
- Aleksandra Łepecka
- Franciszek Rejmak
- Cezary Choszcz
- Antoni Szopiński
- Patryk Stryjek
- Wojciech Gałuszewski
- Olaf Krajewski
- Franciszek Cegiełkowski
- Bartosz Pasieka
- Jarema Janowski
- Maja Kwapich
- Weronika Wawer
- Maja Judek
- Zuzanna Bielewicz
- Weronika Kowalczyk
- Zuzanna Karwaluk
- Patryk Janus
- Mikołaj Garus
- Dominik Mierzchała
- Jeremiasz Zaniewicz
- Aleks Szram
- Jędrek Machniak
- Wiktoria Dąbała
- Magda Mischke
- Alicja Szustak
- Martyna Jankowska
- Zuzanna Kaszuba
- Aleksandra Ryś
- Gabriela Dziadak
- Wiktoria Budzyńska
- Zofia Sirant
- Lilianna Szafraniec
- Klara Pietrzykowska
- Igor Chrzanowski
- Antoni Grankowski
- Kornel Kochanowski
- Michał Wojdyła
- Kacper Stoliński
- Tymon Kowalewski
- Kacper Bełzak
- Patryk Lesiuk
- Piotr Szponar
- Michał Bubka
- Olaf Cieplak
- Marcin Gumowski
- Jagoda Trzebuchowska
- Poliana Przysowa
- Lena Krawczak
- Tomasz Osiński
- Stanisław Górecki
- Walenty Pasichnik
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Łódzkiego u12 u14 oraz Regionalne LDK · 2026-06-07 · Bełchatów
Rankingi miesiąca (czerwiec 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy