I MITING KS DYNAMIC ŁÓDŹ - I klasa PZLA 2026 – wyniki (11.01.2026, Spała)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 119 startów 104 zawodników w 46 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m ppł K U18 (8 startujących) – wygrała Gabriela Warecka z wynikiem 8.49; 60m K U16 (7 startujących) – wygrała Tola Staszewska z wynikiem 8.37; 60m M U18 (7 startujących) – wygrał Hubert Tarasiuk z wynikiem 7.24. 119 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Lena Milczarek10.73
- 🥈 Aleksandra Klepczarek10.77
- 🥉 Zosia Ciesielska10.92
- 🥇 Zuzanna Sęczkowska9.09
- 🥈 Liliana Bedyk9.16
- 🥉 Lena Anna Krzemińska9.27
- 🥇 Tola Staszewska8.37
- 🥈 Aleksandra Szajkowska8.42
- 🥉 Maja Ceglarz8.55
- 🥇 Iga Niezgoda7.74
- 🥈 Natalia Anna Parzych8.03
- 🥉 Anna Maria Dłutowska8.25
- 🥇 Adrianna Pawlak7.91
- 🥈 Karolina Gąsiorowska8.11
- 🥉 Patrycja Milewska8.33
- 🥇 Kalina Kowalczyk11.52
- 🥇 Łukasz Pawłowski7.69
- 🥇 Radosław Stępkowski7.83
- 🥇 Nikolaos Aspradakis7.31
- 🥈 Sebastian Demski7.42
- 🥇 Miłosz Toczyski11.00
- 🥈 Ignacy Łapiński11.87
- 🥇 Hubert Karaśkiewiz9.34
- 🥈 Bruno Korczyński9.99
- 🥇 Alan Rudolf7.69
- 🥈 Kacper Będkowski7.88
- 🥉 Dawid Liczewski8.20
- 🥇 Hubert Tarasiuk7.24
- 🥈 Maksymilian Wolanin7.44
- 🥉 Franciszek Grotkowski7.49
- 🥇 Igor Łuczyński6.89
- 🥈 Krystian Prus7.19
- 🥉 Mateusz Wośko7.20
- 🥇 Weronika Ilczuk26.66
- 🥇 Barbara Nowak36.63
- 🥇 Lena Anna Krzemińska31.85
- 🥈 Liliana Bedyk32.01
- 🥇 Maja Ceglarz27.47
- 🥈 Katarzyna Firaza32.98
- 🥇 Andrzej Sut30.22
- 🥇 Hubert Karaśkiewiz32.02
- 🥇 Kordian Kacper Jadczak23.77
- 🥈 Maksymilian Wolanin23.84
- 🥉 Kuba Wosiek24.77
- 🥇 Mateusz Wośko22.37
- 🥈 Antoni Zembrzuski24.26
- 🥇 Weronika Ilczuk41.51
- 🥇 Jagoda Dzikowska45.66
- 🥈 Lena Ptak47.97
- 🥇 Nadia Smyczek42.86
- 🥈 Liliana Gas45.64
- 🥇 Artsiom Bielawski39.98
- 🥇 Hubert Tarasiuk36.57
- 🥈 Marcel Łysoniewski37.44
- 🥉 Jan Batorski37.46
- 🥇 Mikołaj Cieślak54.45
- 🥇 Wiktoria Śniadoch1:41.76
- 🥇 Lena Weronika Duraj1:36.54
- 🥈 Martyna Pałągiewicz1:38.08
- 🥇 Stanisław Jan Czachor1:25.39
- 🥈 Wojciech Truszkowski1:33.85
- 🥇 Bartosz Suchocki1:58.98
- 🥇 Pola Anna Baran3:36.66
- 🥇 Nadia Alicja Pajor3:11.13
- 🥇 Filip Józef Olejnik2:42.04
- 🥇 Paweł Józef Luma4:16.67
- 🥇 Julia Słocka8.84
- 🥇 Iga Staszewska10.55
- 🥇 Tola Staszewska9.32
- 🥈 Lena Lesiuk9.36
- 🥇 Gabriela Warecka8.49
- 🥈 Aleksandra Sochacka8.66
- 🥉 Anna Maria Dłutowska9.14
- 🥇 Hanna Dusiewicz9.31
- 🥈 Zuzanna Baczyńska9.35
- 🥇 Carmen Nowicka8.79
- 🥈 Katarzyna Polkowska9.69
- 🥇 Bartłomiej Wawrzak9.17
- 🥈 Jan Golański10.88
- 🥇 Jan Bogusławski-Michniak8.68
- 🥈 Jędrzej Janusz Wiśniewski8.69
- 🥉 Michał Szydłowski8.86
- 🥇 Damian Łukasz Kuśmierek8.38
- 🥈 Stach Turkot8.51
- 🥉 Mateusz Wośko8.52
- 🥇 Łukasz Wojtania8.68
60m K U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Milczarek2016 | Akademia Młodych Sportowców DIEGO | 10.73 |
| 2. | Aleksandra Klepczarek2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.77 |
| 3. | Zosia Ciesielska2016 | — | 10.92 |
| 4. | Natalia Lichota2016 | — | 11.12 |
| 4. | Hanna Brodowska2016 | — | 11.12 |
60m K U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 9.09 |
| 2. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 9.16 |
| 3. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 9.27 |
| 4. | Daryna Moliboha2014 | UKS Czempion Bełchatów | 9.80 |
60m K U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tola Staszewska2012 | UKS Czempion Bełchatów | 8.37 |
| 2. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.42 |
| 3. | Maja Ceglarz2012 | UKS Lisy Zgierz | 8.55 |
| 4. | Aleksandra Gębicz2011 | LKS Omega Kleszczów | 8.74 |
| 5. | Aleksandra Eliza Długołęcka2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.96 |
| 6. | Lena Stępniak2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.46 |
| 7. | Kasjana Grzejszczak2012 | — | 10.48 |
60m K U18 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Niezgoda2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.74 |
| 2. | Natalia Anna Parzych2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.03 |
| 3. | Anna Maria Dłutowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.25 |
| 4. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 8.88 |
| 5. | Hanna Maria Czarnecka2009 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.15 |
60m K U20 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrianna Pawlak2008 | UKS LA Basket Warszawa | 7.91 |
| 2. | Karolina Gąsiorowska2007 | Athletics Team Radomsko | 8.11 |
| 3. | Patrycja Milewska2008 | KS Podlasie Białystok | 8.33 |
60m K U8 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kalina Kowalczyk2019 | — | 11.52 |
60m M Master_40 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Pawłowski1982 | KS Sprintwarsaw | 7.69 |
60m M Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Radosław Stępkowski1979 | KS Czempion Warszawa | 7.83 |
60m M Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikolaos Aspradakis2001 | ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1990 | 7.31 |
| 2. | Sebastian Demski1991 | KS Sprintwarsaw | 7.42 |
60m M U10 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Toczyski2017 | — | 11.00 |
| 2. | Ignacy Łapiński2018 | — | 11.87 |
60m M U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Karaśkiewiz2015 | UKS Lisy Zgierz | 9.34 |
| 2. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.99 |
60m M U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Rudolf2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.69 |
| 2. | Kacper Będkowski2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.88 |
| 3. | Dawid Liczewski2012 | SKS Feniks Siedlce | 8.20 |
| 4. | Tymoteusz Załęczny2012 | UKS Czempion Bełchatów | 8.31 |
| 5. | Piotr Majcherek2012 | PSP z OMS Opoczno | 8.47 |
| 6. | Jakub Mackiewicz2012 | SKS Feniks Siedlce | 8.68 |
60m M U18 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Tarasiuk2009 | SKS Feniks Siedlce | 7.24 |
| 2. | Maksymilian Wolanin2010 | KS AZS AWF Warszawa | 7.44 |
| 3. | Franciszek Grotkowski2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.49 |
| 4. | Kuba Wosiek2010 | UKS Czempion Bełchatów | 7.66 |
| 5. | Bartek Krawczyk2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.80 |
| 6. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.82 |
| 7. | Wojciech Kowalik2010 | UKS Dziesiątka Radomsko | 8.21 |
60m M U20 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Łuczyński2007 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 6.89 |
| 2. | Krystian Prus2008 | KS Podlasie Białystok | 7.19 |
| 3. | Mateusz Wośko2008 | UKS Czempion Bełchatów | 7.20 |
| 4. | Alexander Garbicz2008 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.20 |
| 5. | Antoni Zembrzuski2008 | UKS LA Basket Warszawa | 7.32 |
| 6. | Igor Frach2008 | BKL Bełchatów | 7.36 |
200m K Master_35 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Ilczuk1986 | KS Lemiesz Team Warszawa | 26.66 |
200m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Barbara Nowak2015 | UKS Lisy Zgierz | 36.63 |
200m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Anna Krzemińska2014 | LKS Koluszki | 31.85 |
| 2. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 32.01 |
200m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Ceglarz2012 | UKS Lisy Zgierz | 27.47 |
| 2. | Katarzyna Firaza2011 | UKS Lisy Zgierz | 32.98 |
200m M Master_65 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Sut1957 | MKS Aleksandrów Łódzki | 30.22 |
200m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Karaśkiewiz2015 | UKS Lisy Zgierz | 32.02 |
200m M U18 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kordian Kacper Jadczak2010 | LKS Koluszki | 23.77 |
| 2. | Maksymilian Wolanin2010 | KS AZS AWF Warszawa | 23.84 |
| 3. | Kuba Wosiek2010 | UKS Czempion Bełchatów | 24.77 |
200m M U20 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Wośko2008 | UKS Czempion Bełchatów | 22.37 |
| 2. | Antoni Zembrzuski2008 | UKS LA Basket Warszawa | 24.26 |
300m K Master_35 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Ilczuk1986 | KS Lemiesz Team Warszawa | 41.51 |
300m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Dzikowska2012 | UKS Filipides Teresin | 45.66 |
| 2. | Lena Ptak2012 | KKL Kielce | 47.97 |
300m K U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Smyczek2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 42.86 |
| 2. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 45.64 |
300m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artsiom Bielawski2012 | SKS Feniks Siedlce | 39.98 |
300m M U18 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Tarasiuk2009 | SKS Feniks Siedlce | 36.57 |
| 2. | Marcel Łysoniewski2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 37.44 |
| 3. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 37.46 |
| 4. | Bruno Mariusz Rokita2010 | UKS Młodzik Warszawa | 39.45 |
| 5. | Maciej Kępa2010 | Athletics Team Radomsko | 40.78 |
400m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Cieślak2008 | AZS UMCS Lublin | 54.45 |
600m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Śniadoch2012 | UKS Filipides Teresin | 1:41.76 |
600m K U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Weronika Duraj2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1:36.54 |
| 2. | Martyna Pałągiewicz2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:38.08 |
600m M U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Jan Czachor2009 | KS Lemiesz Team Warszawa | 1:25.39 |
| 2. | Wojciech Truszkowski2009 | KS Dynamic Łódź | 1:33.85 |
800m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Suchocki2007 | MKS Polonia Warszawa | 1:58.98 |
1000m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Anna Baran2014 | — | 3:36.66 |
1000m K U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Alicja Pajor2010 | Ducla Academy Warszawa | 3:11.13 |
1000m M U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Józef Olejnik2010 | RLTL GGG Radom | 2:42.04 |
1500m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paweł Józef Luma2008 | KS AZS AWF Warszawa | 4:16.67 |
60 m ppł K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Słocka2001 | KS AZS AWF Warszawa | 8.84 |
60 m ppł K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Staszewska2014 | UKS Czempion Bełchatów | 10.55 |
60 m ppł K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tola Staszewska2012 | UKS Czempion Bełchatów | 9.32 |
| 2. | Lena Lesiuk2011 | KS AZS AWF Warszawa | 9.36 |
60 m ppł K U18 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Warecka2009 | KS AZS AWF Warszawa | 8.49 |
| 2. | Aleksandra Sochacka2009 | UKS LA Basket Warszawa | 8.66 |
| 3. | Anna Maria Dłutowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 9.14 |
| 4. | Idalia Buda2010 | AKL Ursynów Warszawa | 9.18 |
| 5. | Ewa Warecka2009 | KS AZS AWF Warszawa | 9.72 |
| 6. | Alicja Antoniak2010 | UKS Herkules Sulejówek | 9.91 |
| 7. | Zofia Jakubiak2010 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 10.10 |
| 8. | Malwina Sukiennik2009 | LKS Omega Kleszczów | 10.55 |
60 m ppł K U20 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Dusiewicz2008 | KS AZS AWF Warszawa | 9.31 |
| 2. | Zuzanna Baczyńska2007 | KS Podlasie Białystok | 9.35 |
60 m ppł K U23 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Carmen Nowicka2005 | KS AZS AWF Warszawa | 8.79 |
| 2. | Katarzyna Polkowska2006 | KS AZS AWF Warszawa | 9.69 |
60 m ppł M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartłomiej Wawrzak2011 | KKL Kielce | 9.17 |
| 2. | Jan Golański2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.88 |
60 m ppł M U18 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Bogusławski-Michniak2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.68 |
| 2. | Jędrzej Janusz Wiśniewski2009 | KS AZS AWF Warszawa | 8.69 |
| 3. | Michał Szydłowski2009 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.86 |
| 4. | Cezary Pawlak2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.98 |
| 5. | Jakub Bańkowski2010 | KS Podlasie Białystok | 9.28 |
| 6. | Rafał Rafałowicz2009 | KS AZS AWF Warszawa | 9.36 |
60 m ppł M U20 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Damian Łukasz Kuśmierek2007 | MKL Warszawianka Warszawa | 8.38 |
| 2. | Stach Turkot2008 | KS AZS AWF Warszawa | 8.51 |
| 3. | Mateusz Wośko2008 | UKS Czempion Bełchatów | 8.52 |
| 4. | Antoni Tyborowski2008 | UKS Herkules Sulejówek | 8.57 |
| 5. | Oskar Żłobikowski2008 | KS Podlasie Białystok | 8.78 |
| 6. | Szymon Rzepka2008 | KS AZS AWF Warszawa | 10.13 |
| 7. | Stefan Wojciech Bieniecki2007 | KS AZS AWF Warszawa | 10.13 |
60 m ppł M U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Wojtania2004 | RKS Łódź | 8.68 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Lena Milczarek
- Aleksandra Klepczarek
- Zosia Ciesielska
- Zuzanna Sęczkowska
- Liliana Bedyk
- Lena Anna Krzemińska
- Tola Staszewska
- Aleksandra Szajkowska
- Maja Ceglarz
- Iga Niezgoda
- Natalia Anna Parzych
- Anna Maria Dłutowska
- Adrianna Pawlak
- Karolina Gąsiorowska
- Patrycja Milewska
- Kalina Kowalczyk
- Łukasz Pawłowski
- Radosław Stępkowski
- Nikolaos Aspradakis
- Sebastian Demski
- Miłosz Toczyski
- Ignacy Łapiński
- Hubert Karaśkiewiz
- Bruno Korczyński
- Alan Rudolf
- Kacper Będkowski
- Dawid Liczewski
- Hubert Tarasiuk
- Maksymilian Wolanin
- Franciszek Grotkowski
- Igor Łuczyński
- Krystian Prus
- Mateusz Wośko
- Weronika Ilczuk
- Barbara Nowak
- Katarzyna Firaza
- Andrzej Sut
- Kordian Kacper Jadczak
- Kuba Wosiek
- Antoni Zembrzuski
- Jagoda Dzikowska
- Lena Ptak
- Nadia Smyczek
- Liliana Gas
- Artsiom Bielawski
- Marcel Łysoniewski
- Jan Batorski
- Mikołaj Cieślak
- Wiktoria Śniadoch
- Lena Weronika Duraj
- Martyna Pałągiewicz
- Stanisław Jan Czachor
- Wojciech Truszkowski
- Bartosz Suchocki
- Pola Anna Baran
- Nadia Alicja Pajor
- Filip Józef Olejnik
- Paweł Józef Luma
- Julia Słocka
- Iga Staszewska
- Lena Lesiuk
- Gabriela Warecka
- Aleksandra Sochacka
- Hanna Dusiewicz
- Zuzanna Baczyńska
- Carmen Nowicka
- Katarzyna Polkowska
- Bartłomiej Wawrzak
- Jan Golański
- Jan Bogusławski-Michniak
- Jędrzej Janusz Wiśniewski
- Michał Szydłowski
- Damian Łukasz Kuśmierek
- Stach Turkot
- Łukasz Wojtania
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- II MITING KS DYNAMIC ŁÓDŹ - I klasa PZLA 2026 · 2026-01-31 · Spała
Rankingi miesiąca (styczeń 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 15 lat · dziewczęta
- 60 m · 15 lat · chłopcy