Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego W Lekkoatletyce SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – wyniki (23.03.2026, Spała)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 333 startów 323 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 200m K U16 (34 startujących) – wygrała Nikola Wołczyk z wynikiem 27.38; 60m K U14 (33 startujących) – wygrała Nadia Kapłaniak z wynikiem 8.93; 200m M U14 (33 startujących) – wygrał Adam Wlazłowski z wynikiem 28.21. 333 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Nadia Kapłaniak8.93
- 🥈 Zuzanna Sęczkowska8.99
- 🥉 Maja Dobrowolska-Studzińska9.00
- 🥇 Maja Pietruszczak8.13
- 🥈 Malina Puchalska8.50
- 🥉 Karolina Meszka8.54
- 🥇 Adam Olejnik8.79
- 🥈 Adam Wroński8.87
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk8.95
- 🥇 Błażej Wójciński7.49
- 🥈 Miłosz Wojajczyk7.57
- 🥉 Jan Tarkowski7.81
- 🥇 Patrycja Kowalska29.28
- 🥈 Zuzanna Grochulska29.77
- 🥉 Zuzanna Herubińska30.04
- 🥇 Nikola Wołczyk27.38
- 🥈 Julia Górnik27.83
- 🥉 Michalina Staniak28.43
- 🥇 Adam Wlazłowski28.21
- 🥈 Dawid Andrzejewski28.94
- 🥉 Michał Aleksander Kukulski29.01
- 🥇 Jakub Lewandowski24.98
- 🥈 Danylo Sydoruk26.17
- 🥉 Kacper Ciesielski26.39
- 🥇 Maja Suwara1:42.61
- 🥈 Amelia Merk1:43.61
- 🥉 Urszula Zarzycka1:47.35
- 🥇 Łucja Ciesielska2:21.49
- 🥈 Aleksandra Włodarczyk2:24.57
- 🥉 Wiktoria Stobiecka2:32.97
- 🥇 Tymoteusz Fajkowski3:01.34
- 🥈 Piotr Jarząbek3:15.71
- 🥉 Patryk Lenarcik3:21.92
- 🥇 Marcin Gradowski2:52.82
- 🥈 Filip Hoffman2:59.03
- 🥉 Jan Kuchta3:02.52
60m K U14 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Kapłaniak2013 | UKS Czempion Bełchatów | 8.93 |
| 2. | Zuzanna Sęczkowska2013 | LKS Koluszki | 8.99 |
| 3. | Maja Dobrowolska-Studzińska2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.00 |
| 4. | Emilia Bąkowicz2014 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 9.05 |
| 5. | Ada Lesiak2013 | SP Dobiecin | 9.13 |
| 6. | Natalia Marlińska2013 | SP Mierzyn | 9.18 |
| 7. | Natalia Mamrot2013 | SP 2 Zelów | 9.33 |
| 8. | Blanka Bielińska2014 | LUKS Boguszyce | 9.39 |
| 9. | Kalina Tomczyk2013 | SP Czarnocin | 9.40 |
| 10. | Emilia Radajewska2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 9.45 |
60m K U16 (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.13 |
| 2. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.50 |
| 3. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.54 |
| 4. | Kornelia Skrobek2012 | UKS Czempion Bełchatów | 8.66 |
| 5. | Zofia Klimczak2011 | SP Wygiełzów | 8.86 |
| 6. | Julia Mirowska2011 | SP Czarnocin | 8.91 |
| 7. | Pola Balas2011 | Athletics Team Radomsko | 8.94 |
| 8. | Ada Głąbała2012 | GLKS Inter Sławno | 9.02 |
| 9. | Wiktoria Pospiszył2012 | SP 2 Zelów | 9.26 |
| 10. | Patrycja Wrzesiak2012 | SP 4 Zelów | 9.35 |
60m M U14 (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Olejnik2013 | LKS Omega Kleszczów | 8.79 |
| 2. | Adam Wroński2013 | SP Jarosty | 8.87 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.95 |
| 4. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.04 |
| 5. | Franciszek Zybura2013 | LKS Omega Kleszczów | 9.09 |
| 6. | Kajetan Kowalski2014 | ZSP Drużbice | 9.21 |
| 7. | Marcel Woźniak2014 | LUKS Boguszyce | 9.23 |
| 8. | Stanisław Głowacki2014 | SP Gomulin | 9.31 |
| 9. | Stanisław Kosiński2014 | LKS Koluszki | 9.33 |
| 10. | Oskar Janus2013 | ZSP Rusiec | 9.35 |
60m M U16 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Błażej Wójciński2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.49 |
| 2. | Miłosz Wojajczyk2012 | BKL Bełchatów | 7.57 |
| 3. | Jan Tarkowski2011 | UKS GOK Zduny | 7.81 |
| 4. | Olaf Biłek2011 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.83 |
| 5. | Kamil Kośka2011 | GLKS Inter Sławno | 8.08 |
| 6. | Kajetan Miszczak2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.10 |
| 7. | Jakub Dubiel2011 | SP Nowe Zduny | 8.16 |
| 8. | Wiktor Zatorski2011 | SP Kleszczów | 8.20 |
| 9. | Bartosz Ciemcioch2011 | SP Kleszczów | 8.21 |
| 10. | Igor Głuszczak2011 | ZSP Rusiec | 8.26 |
200m K U14 (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Kowalska2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 29.28 |
| 2. | Zuzanna Grochulska2014 | SP Łękińsko | 29.77 |
| 3. | Zuzanna Herubińska2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 30.04 |
| 4. | Weronika Moszczyńska2013 | UKS Błyskawica Domaniewice | 30.10 |
| 5. | Pola Sowik2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 30.24 |
| 6. | Dominkia Robakowska2014 | SP Rozprza | 30.43 |
| 7. | Natalia Sikorska2014 | LKS Koluszki | 31.13 |
| 8. | Maja Piekarska2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 31.23 |
| 9. | Zofia Olas2014 | SP Rozprza | 31.53 |
| 10. | Katarzyna Koza2013 | UKS Czempion Bełchatów | 31.56 |
200m K U16 (34)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikola Wołczyk2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 27.38 |
| 2. | Julia Górnik2012 | Athletics Team Radomsko | 27.83 |
| 3. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 28.43 |
| 4. | Karolina Stępniak2011 | SP Czarnocin | 28.46 |
| 5. | Lena Zbroja2011 | Athletics Team Radomsko | 28.61 |
| 6. | Hanna Piwowarska2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 28.72 |
| 7. | Maja Kluba2012 | BKL Bełchatów | 28.96 |
| 8. | Wiktoria Majek2012 | LKS Koluszki | 29.05 |
| 9. | Aleksandra Stępień2011 | Athletics Team Radomsko | 29.18 |
| 10. | Maria Pole2012 | BKL Bełchatów | 29.23 |
200m M U14 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Wlazłowski2013 | UKS Czempion Bełchatów | 28.21 |
| 2. | Dawid Andrzejewski2013 | SP Czarnocin | 28.94 |
| 3. | Michał Aleksander Kukulski2013 | LKS Koluszki | 29.01 |
| 4. | Szymon Buresz2013 | LKS Omega Kleszczów | 30.18 |
| 5. | Filip Franc2014 | SP 4 Zelów | 30.22 |
| 6. | Adam Czapnik2013 | LUKS Boguszyce | 30.31 |
| 7. | Hubert Adamus2013 | SP Rozprza | 30.44 |
| 8. | Nikodem Raczyński2014 | UMLKS Pegaz Opoczno | 30.47 |
| 9. | Jan Wędzonka2015 | SP Rozprza | 30.49 |
| 10. | Kacper Ignaczak2014 | SP Nowe Zduny | 31.69 |
200m M U16 (30)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Lewandowski2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 24.98 |
| 2. | Danylo Sydoruk2011 | SP Nowe Zduny | 26.17 |
| 3. | Kacper Ciesielski2011 | SP Rozprza | 26.39 |
| 4. | Mateusz Nastarowicz2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 26.44 |
| 5. | Adrian Zwoliński2011 | GLKS Inter Sławno | 26.47 |
| 6. | Jimmy Ibok2012 | SP 4 Zelów | 27.03 |
| 7. | Piotr Rejek2012 | LKS Omega Kleszczów | 27.38 |
| 8. | Bartłomiej Panak2011 | SP Łyszkowice | 27.45 |
| 9. | Kacper Uzarczyk2011 | SP 2 Zelów | 27.73 |
| 10. | Wiktor Fedeczko2012 | SP Rozprza | 27.80 |
600m K U14 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Suwara2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:42.61 |
| 2. | Amelia Merk2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:43.61 |
| 3. | Urszula Zarzycka2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1:47.35 |
| 4. | Nikola Sobolewska2014 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 1:52.41 |
| 5. | Julia Grzesiak2013 | UKS Czempion Bełchatów | 1:56.58 |
| 6. | Pola Bieniek2015 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:00.94 |
| 7. | Maria Wieczorek2013 | SP Wygiełzów | 2:01.73 |
| 8. | Alicja Grab2013 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:02.20 |
| 9. | Lena Fiuczek2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:02.36 |
| 10. | Lena Kowalczyk2014 | SP Rozprza | 2:03.95 |
800m K U16 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Ciesielska2012 | LKS Koluszki | 2:21.49 |
| 2. | Aleksandra Włodarczyk2011 | LKS Omega Kleszczów | 2:24.57 |
| 3. | Wiktoria Stobiecka2012 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2:32.97 |
| 4. | Agata Kozera2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:34.49 |
| 5. | Maria Katarzyna Nita2011 | PSP Wola Blakowa | 2:35.23 |
| 6. | Amelia Wyczółkowska2011 | Athletics Team Radomsko | 2:36.03 |
| 7. | Zuzanna Dzianach2012 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 2:40.00 |
| 8. | Maria Matusiak2011 | LKS Omega Kleszczów | 2:43.65 |
| 9. | Alicja Dyrała2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2:44.13 |
| 10. | Nikola Gładka2012 | Athletics Team Radomsko | 2:44.67 |
1000m M U14 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Fajkowski2013 | Athletics Team Radomsko | 3:01.34 |
| 2. | Piotr Jarząbek2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:15.71 |
| 3. | Patryk Lenarcik2013 | GLKS Inter Sławno | 3:21.92 |
| 4. | Marcel Błaszczyk2013 | SP Trzepnica | 3:23.83 |
| 5. | Mikołaj Galwas2013 | SP Łękińsko | 3:27.72 |
| 6. | Adam Stępniak2015 | SP Czarnocin | 3:28.63 |
| 7. | Antoni Muszalski2014 | LKS Koluszki | 3:33.26 |
| 8. | Tomasz Fułczyński2013 | ZSP Rusiec | 3:36.70 |
| 9. | Adam Tanasiewicz2013 | LKS Omega Kleszczów | 3:37.06 |
| 10. | Bartosz Grodek2014 | SP Rozprza | 3:39.42 |
1000m M U16 (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcin Gradowski2012 | LKS Koluszki | 2:52.82 |
| 2. | Filip Hoffman2011 | LKS Omega Kleszczów | 2:59.03 |
| 3. | Jan Kuchta2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 3:02.52 |
| 4. | Szymon Gryglak2011 | LKS Koluszki | 3:05.01 |
| 5. | Tymon Olejnik2011 | SP Rasy | 3:06.41 |
| 6. | Ksawery Daniel Szymański2012 | SP Mierzyn | 3:06.94 |
| 7. | Jan Kwestarz2012 | UKS Błyskawica Domaniewice | 3:13.80 |
| 8. | Kacper Jarmundowicz2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 3:14.15 |
| 9. | Szymon Mielczarek2012 | SP Łękińsko | 3:20.72 |
| 10. | Ksawier Kruk2012 | SP Łyszkowice | 3:20.83 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Nadia Kapłaniak
- Zuzanna Sęczkowska
- Maja Dobrowolska-Studzińska
- Maja Pietruszczak
- Malina Puchalska
- Karolina Meszka
- Adam Olejnik
- Adam Wroński
- Jędrzej Kowalczyk
- Błażej Wójciński
- Miłosz Wojajczyk
- Jan Tarkowski
- Patrycja Kowalska
- Zuzanna Grochulska
- Zuzanna Herubińska
- Nikola Wołczyk
- Julia Górnik
- Michalina Staniak
- Adam Wlazłowski
- Dawid Andrzejewski
- Michał Aleksander Kukulski
- Jakub Lewandowski
- Danylo Sydoruk
- Kacper Ciesielski
- Maja Suwara
- Amelia Merk
- Urszula Zarzycka
- Łucja Ciesielska
- Aleksandra Włodarczyk
- Wiktoria Stobiecka
- Tymoteusz Fajkowski
- Piotr Jarząbek
- Patryk Lenarcik
- Marcin Gradowski
- Filip Hoffman
- Jan Kuchta
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 1 runda STADION · 2026-03-08 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 2 runda · 2026-03-22 · Warszawa