Warszawska Liga Biegowa 2026 - 1 runda STADION – wyniki (08.03.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 353 startów 255 zawodników w 24 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (60 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.32; 60 m · mężczyźni (47 startujących) – wygrał Bartosz Długosielski z wynikiem 7.70; 60 m · U12 (40 startujących) – wygrała Nel Jeżewska z wynikiem 9.11. 188 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.32
- 🥈 Pola Liliana Muzyka8.96
- 🥉 Iga Kruk9.06
- 🥇 Bartosz Długosielski7.70
- 🥈 Adam Chudziej8.11
- 🥉 Adam Daniel Rowicki8.97
- 🥇 Lena Brzezińska16.26
- 🥈 Oliwia Kowalska17.31
- 🥇 Antoni Oszczyk12.39
- 🥈 Jakub Sądel17.41
- 🥉 Jakub Mikołaj Skrzypczak20.93
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk9.03
- 🥈 Michał Sadoch9.11
- 🥉 Adam Nowakowski9.48
- 🥇 Nel Jeżewska9.11
- 🥈 Maria Bucholska9.46
- 🥉 Agata Siekierska9.54
- 🥇 Iga Rachwał8.53
- 🥈 Maja Grzelka8.56
- 🥉 Alicja Bogulas8.57
- 🥇 Franciszek Bucholski7.84
- 🥈 Jakub Różycki8.13
- 🥉 Marcel Lezner8.52
- 🥇 Natalia Jeżewska8.24
- 🥈 Aleksandra Andruk8.41
- 🥉 Zofia Wachnik8.64
- 🥇 Tymoteusz Klimek7.97
- 🥇 Jan Kazimierz Musztarski48.44
- 🥈 Filip Jakub Turyk48.78
- 🥉 Kamil Grabowski49.37
- 🥇 Aleksandra Górczyńska45.95
- 🥈 Amelia Górnaś48.18
- 🥉 Pola Liliana Muzyka48.39
- 🥇 Adam Daniel Rowicki48.66
- 🥈 Wojciech Majer53.46
- 🥉 Teodor Vasileuski55.32
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska47.53
- 🥈 Aleksandra Tabor52.49
- 🥉 Aniela Zych52.59
- 🥇 Jerzy Mikołajczyk51.59
- 🥈 Albert Olszewski51.98
- 🥉 Bartosz Sadoch52.63
- 🥇 Artur Kaska43.81
- 🥈 Franciszek Bucholski45.86
- 🥉 Jan Jasiaczyk45.88
- 🥇 Maja Grzelka46.22
- 🥈 Alicja Bogulas46.50
- 🥉 Pola Sieszpowska47.66
- 🥇 Natalia Śmigiera44.26
- 🥈 Natalia Pilarska44.86
- 🥉 Iga Saczuk45.35
- 🥇 Tymoteusz Klimek46.91
- 🥇 Gabriel Aleksander Rutkowski1:52.73
- 🥈 Fabian Józef Gasienica-Brzega1:56.71
- 🥇 Lena Borsuk1:57.87
- 🥈 Pola Kosim1:59.30
- 🥉 Maja Żbikowska2:00.55
- 🥇 Aleksandra Antczak1:52.64
- 🥈 Maja Czernik1:55.49
- 🥉 Julia Kowalczyk1:58.07
- 🥇 Artur Kaska1:46.19
- 🥈 Jakub Różycki1:46.86
- 🥉 Aleksander Makuła2:00.27
- 🥇 Lidia Nowoszewska1:53.02
- 🥈 Alicja Jędrusik2:10.69
60 m · kobiety (60)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.32 |
| 2. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.96 |
| 3. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.06 |
| 4. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 9.12 |
| 5. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 9.23 |
| 6. | Amelia Górnaś2013 | — | 9.26 |
| 7. | Dominika Aleksandra Klonowska2014 | — | 9.28 |
| 8. | Klara Magdalena Mika2014 | — | 9.30 |
| 9. | Maja Żbikowska2012 | — | 9.34 |
| 10. | Maria Wróbel2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.62 |
60 m · mężczyźni (47)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 7.70 |
| 2. | Adam Chudziej2012 | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 8.11 |
| 3. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.97 |
| 4. | Antek Żołyński2015 | — | 9.11 |
| 5. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.16 |
| 6. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 9.25 |
| 7. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.28 |
| 8. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.34 |
| 9. | Filip Jakub Leszczynski2015 | — | 9.57 |
| 10. | Kazimierz Jedynak2016 | — | 9.79 |
60 m · specjalna (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Brzezińska2012 | KS Hanza Goleniów | 16.26 |
| 2. | Oliwia Kowalska2015 | UKS Czempion Bełchatów | 17.31 |
60 m · specjalna (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Oszczyk2014 | — | 12.39 |
| 2. | Jakub Sądel2015 | — | 17.41 |
| 3. | Jakub Mikołaj Skrzypczak2013 | — | 20.93 |
60 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.03 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.11 |
| 3. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.48 |
| 4. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.54 |
| 5. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.84 |
| 6. | Krystian Twardowski2017 | UKS Herkules Sulejówek | 10.11 |
| 6. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.11 |
| 8. | Tomasz Kondraciuk2015 | RKS Ursus Warszawa | 10.23 |
| 9. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 10.30 |
| 10. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 10.33 |
60 m · U12 (40)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nel Jeżewska2015 | UKS MTE Milanówek | 9.11 |
| 2. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.46 |
| 3. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.54 |
| 3. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.54 |
| 5. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.55 |
| 6. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 9.65 |
| 7. | Aleksandra Słowik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.66 |
| 8. | Lilianna Walerczuk2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.74 |
| 9. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.80 |
| 10. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 9.95 |
60 m · U14 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.53 |
| 2. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.56 |
| 3. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.57 |
| 4. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.60 |
| 5. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.74 |
| 6. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.75 |
| 7. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 8.87 |
| 8. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 8.94 |
| 9. | Hanna Matuszewska2013 | KS Zawkrze Mława | 9.05 |
| 10. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 9.09 |
60 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.84 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.13 |
| 3. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.52 |
| 4. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.54 |
| 5. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.65 |
| 6. | Wiktor Nowak2013 | RKS Ursus Warszawa | 9.28 |
| 7. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 9.52 |
| 8. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.55 |
| 9. | Adam Kantorosiński2013 | KS Zawkrze Mława | 10.49 |
60 m · U16 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Jeżewska2012 | UKS MTE Milanówek | 8.24 |
| 2. | Aleksandra Andruk2012 | UKS MTE Milanówek | 8.41 |
| 3. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.64 |
| 4. | Natalia Pilarska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.65 |
| 5. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.95 |
| 6. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 9.26 |
| 7. | Lidia Potyralska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.28 |
| 8. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 9.52 |
| 9. | Laura Ter Borg2012 | RK Athletics Warszawa | 9.60 |
| 10. | Lena Jaroszewska2012 | KS Zawkrze Mława | 10.08 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 7.97 |
300 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 48.44 |
| 2. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 48.78 |
| 3. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 49.37 |
300 m · kobiety (38)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 45.95 |
| 2. | Amelia Górnaś2013 | — | 48.18 |
| 3. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 48.39 |
| 4. | Anna Magdalena Zgorzak2016 | — | 51.50 |
| 5. | Dominika Aleksandra Klonowska2014 | — | 51.55 |
| 6. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 51.60 |
| 7. | Eliza Dobrzycka2013 | — | 51.81 |
| 8. | Lena Kłoszewska2016 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 52.60 |
| 9. | Maria Wróbel2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 53.27 |
| 10. | Alicja Zawada2013 | UKS Dąb Suchy Las | 53.44 |
300 m · mężczyźni (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 48.66 |
| 2. | Wojciech Majer2015 | — | 53.46 |
| 3. | Teodor Vasileuski2015 | — | 55.32 |
| 4. | Kazimierz Jedynak2016 | — | 55.33 |
| 5. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 55.83 |
| 6. | Jan Wasielkiewicz2016 | — | 57.82 |
| 7. | Filip Jakub Leszczynski2015 | — | 58.14 |
| 8. | Adam Cyganek2018 | — | 58.28 |
| 9. | Witold Baliński2016 | Warszawska Akademia LA | 58.98 |
| 10. | Julian Sowa2017 | — | 59.31 |
300 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 47.53 |
| 2. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 52.49 |
| 3. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 52.59 |
| 4. | Lilianna Walerczuk2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 53.50 |
| 5. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 53.70 |
| 6. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 54.42 |
| 7. | Hanna Strońska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.20 |
| 8. | Zofia Kwiatkowska2017 | AKL Ursynów Warszawa | 55.40 |
| 9. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 55.41 |
| 10. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 55.85 |
300 m · U12 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 51.59 |
| 2. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.98 |
| 3. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.63 |
| 4. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 55.86 |
| 5. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 57.03 |
| 6. | Cezary Sidor2017 | RKS Ursus Warszawa | 57.61 |
| 7. | Antoni Przydanek2016 | UKS Herkules Sulejówek | 58.17 |
| 8. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 59.03 |
| 9. | Antoni Piątek2015 | UKS Herkules Sulejówek | 1:01.83 |
| 10. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 1:05.46 |
300 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.81 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 45.86 |
| 3. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.88 |
| 4. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 49.51 |
| 5. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 50.65 |
| 6. | Adam Kantorosiński2013 | KS Zawkrze Mława | 1:02.95 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 46.22 |
| 2. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 46.50 |
| 3. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 47.66 |
| 4. | Wiktoria Grędzińska2013 | KS Zawkrze Mława | 49.48 |
| 5. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 49.54 |
| 6. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 50.17 |
| 7. | Zlata Shpomer2013 | RK Athletics Warszawa | 50.60 |
| 8. | Helena Górska2013 | RKS Ursus Warszawa | 53.50 |
| 9. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 53.70 |
| 10. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 54.02 |
300 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 44.26 |
| 2. | Natalia Pilarska2012 | Warszawska Akademia LA | 44.86 |
| 3. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 45.35 |
| 4. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 50.05 |
| 5. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 50.13 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 46.91 |
600 m · 12-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:52.73 |
| 2. | Fabian Józef Gasienica-Brzega2012 | — | 1:56.71 |
600 m · kobiety (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:57.87 |
| 2. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:59.30 |
| 3. | Maja Żbikowska2012 | — | 2:00.55 |
| 4. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:02.53 |
| 5. | Zuzanna Pszczółkowska2012 | — | 2:06.60 |
| 6. | Maria Wróbel2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:09.62 |
| 7. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:09.87 |
| 8. | Danuta Kontny2014 | — | 2:14.03 |
| 9. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:23.38 |
600 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:52.64 |
| 2. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 1:55.49 |
| 3. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:58.07 |
| 4. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:59.00 |
| 5. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 2:07.48 |
| 6. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:13.86 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:46.19 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 1:46.86 |
| 3. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 2:00.27 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lidia Nowoszewska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:53.02 |
| 2. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:10.69 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Irena Mika
- Pola Liliana Muzyka
- Iga Kruk
- Bartosz Długosielski
- Adam Chudziej
- Adam Daniel Rowicki
- Lena Brzezińska
- Oliwia Kowalska
- Antoni Oszczyk
- Jakub Sądel
- Jakub Mikołaj Skrzypczak
- Jędrzej Kowalczyk
- Michał Sadoch
- Adam Nowakowski
- Nel Jeżewska
- Maria Bucholska
- Agata Siekierska
- Lena Fijołek
- Iga Rachwał
- Maja Grzelka
- Alicja Bogulas
- Franciszek Bucholski
- Jakub Różycki
- Marcel Lezner
- Natalia Jeżewska
- Aleksandra Andruk
- Zofia Wachnik
- Tymoteusz Klimek
- Jan Kazimierz Musztarski
- Filip Jakub Turyk
- Kamil Grabowski
- Aleksandra Górczyńska
- Amelia Górnaś
- Wojciech Majer
- Teodor Vasileuski
- Zuzanna Mieszkowska
- Aleksandra Tabor
- Aniela Zych
- Jerzy Mikołajczyk
- Albert Olszewski
- Bartosz Sadoch
- Artur Kaska
- Jan Jasiaczyk
- Pola Sieszpowska
- Natalia Śmigiera
- Natalia Pilarska
- Iga Saczuk
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Fabian Józef Gasienica-Brzega
- Lena Borsuk
- Pola Kosim
- Maja Żbikowska
- Aleksandra Antczak
- Maja Czernik
- Julia Kowalczyk
- Aleksander Makuła
- Lidia Nowoszewska
- Alicja Jędrusik
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 2 runda · 2026-03-22 · Warszawa
- Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego W Lekkoatletyce SZKÓŁ PODSTAWOWYCH · 2026-03-23 · Spała
- Marki na Przełaj – DZIECI · 2026-03-28 · Marki
Rankingi miesiąca (marzec 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 850 m – Wawerski Miting Lekkoatletyczny RK Athletics Cup (Korzeniowski Cup) · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 850 m – Wawerski Miting Lekkoatletyczny RK Athletics Cup (Korzeniowski Cup) · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- Bieg uliczny / przełaj 1200 m – Marki na Przełaj – DZIECI · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy