Warszawska Liga Biegowa 2026 - 2 runda – wyniki (22.03.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 366 startów 260 zawodników w 30 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (67 startujących) – wygrała Pola Wiśniewska z wynikiem 8.86; 60 m · mężczyźni (50 startujących) – wygrał Tymoteusz Klimek z wynikiem 8.07; 300 m · kobiety (36 startujących) – wygrała Iga Ozimkiewicz z wynikiem 46.60. 189 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Pola Wiśniewska8.86
- 🥇 Eliza Dorota Kryszkiewicz8.86
- 🥉 Pola Liliana Muzyka8.94
- 🥇 Michał Sadoch8.86
- 🥇 Julia Dutkowska8.80
- 🥇 Tymoteusz Klimek8.07
- 🥈 Adam Daniel Rowicki8.90
- 🥉 Mateusz Mariusz Mika8.91
- 🥇 Iga Kruk8.78
- 🥇 Bartosz Kręzel9.31
- 🥇 Pola Gajdosz8.33
- 🥈 Aleksandra Rybicka8.78
- 🥇 Tomasz Tomaszewski8.89
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk8.84
- 🥈 Albert Filipkowski9.32
- 🥉 Adam Nowakowski9.33
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska8.68
- 🥈 Maria Bucholska9.21
- 🥉 Aleksandra Słowik9.29
- 🥇 Franciszek Bucholski7.77
- 🥈 Jakub Różycki8.06
- 🥉 Artur Kaska8.38
- 🥇 Wiktoria Naliwko8.31
- 🥈 Maja Grzelka8.38
- 🥉 Natalia Sójka8.48
- 🥇 Natalia Jeżewska8.18
- 🥈 Zofia Wachnik8.67
- 🥉 Aleksandra Krystkiewicz9.08
- 🥇 Dorota Woźniakowska9.70
- 🥇 Mateusz Mariusz Mika46.68
- 🥈 Dominik Piotr Bobowski46.75
- 🥉 Filip Jakub Turyk47.17
- 🥇 Iga Ozimkiewicz46.60
- 🥈 Amelia Górnaś49.66
- 🥉 Klara Magdalena Mika50.34
- 🥇 Adam Daniel Rowicki48.19
- 🥈 Igor Konrad Ozimkiewicz48.88
- 🥉 Teodor Vasileuski52.36
- 🥇 Dorota Woźniakowska53.24
- 🥈 Aleksandra Tabor53.62
- 🥉 Urszula Antczak53.83
- 🥇 Michał Sadoch47.60
- 🥈 Aleksander Kruk49.90
- 🥉 Jerzy Mikołajczyk50.62
- 🥇 Pola Sieszpowska46.87
- 🥈 Aleksandra Górczyńska47.01
- 🥉 Alicja Bogulas47.18
- 🥇 Artur Kaska43.57
- 🥈 Franciszek Bucholski43.71
- 🥉 Jan Jasiaczyk45.86
- 🥇 Natalia Śmigiera43.35
- 🥈 Aleksandra Krystkiewicz48.76
- 🥉 Małgorzata Drewniak50.39
- 🥇 Tymoteusz Klimek45.00
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:39.34
- 🥈 Gabriel Aleksander Rutkowski1:48.07
- 🥉 Kamil Grabowski2:05.03
- 🥇 Lena Borsuk1:56.44
- 🥈 Pola Kosim1:58.50
- 🥉 Chidera Ezeibe2:02.89
- 🥇 Danuta Kontny2:09.15
- 🥇 Julia Kowalczyk1:55.55
- 🥇 Aleksandra Antczak1:53.14
- 🥈 Maja Czernik1:54.99
- 🥉 Agata Parol1:57.78
- 🥇 Jakub Różycki1:48.20
- 🥈 Artur Kaska1:49.66
- 🥉 Aleksander Makuła1:55.89
- 🥇 Krzysztof Wypych1:41.88
60 m · kobiety (67)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 8.86 |
| 1. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 8.86 |
| 3. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.94 |
| 4. | Marianna Jarosz-Jarszewska2014 | — | 9.03 |
| 5. | Dominika Aleksandra Klonowska2014 | — | 9.06 |
| 6. | Marcelina Gierwat2014 | — | 9.08 |
| 7. | Klara Magdalena Mika2014 | — | 9.12 |
| 8. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 9.20 |
| 9. | Amelia Górnaś2013 | — | 9.23 |
| 10. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.52 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.86 |
60 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 8.80 |
60 m · mężczyźni (50)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.07 |
| 2. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.90 |
| 3. | Mateusz Mariusz Mika2012 | — | 8.91 |
| 4. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.17 |
| 5. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.20 |
| 6. | Adam Miłosek2016 | — | 9.34 |
| 7. | Piotr Jarzębiński2016 | — | 9.37 |
| 8. | Ignacy Nowakowski2014 | — | 9.40 |
| 9. | Ignacy Stanisław Bielec2015 | — | 9.60 |
| 10. | Kazimierz Jedynak2016 | — | 9.62 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.78 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.31 |
60 m · RK Athletics Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.33 |
| 2. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 8.78 |
60 m · RKS Ursus Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.89 |
60 m · U12 (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.84 |
| 2. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.32 |
| 3. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.33 |
| 4. | Fabian Krupa2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.37 |
| 5. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.42 |
| 6. | Bruno Korczyński2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.71 |
| 7. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 9.93 |
| 8. | Krystian Twardowski2017 | UKS Herkules Sulejówek | 9.97 |
| 9. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 10.05 |
| 10. | Julian Świętochowski2016 | UKS Herkules Sulejówek | 10.12 |
60 m · U12 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 8.68 |
| 2. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.21 |
| 3. | Aleksandra Słowik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.29 |
| 4. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.33 |
| 5. | Helena Ligocka2016 | MKS Marcovia Marki | 9.36 |
| 6. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 9.62 |
| 7. | Gabriela Klonowska2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.76 |
| 8. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 9.77 |
| 9. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 9.86 |
| 10. | Lena Pomorska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.91 |
60 m · U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.77 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.06 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.38 |
| 4. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.57 |
| 5. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.59 |
| 6. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.68 |
| 7. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.97 |
| 8. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.06 |
| 9. | Aleksander Kaszuba2014 | Warszawska Akademia LA | 9.14 |
| 10. | Michał Zgórzak2014 | niest. Warszawa | 9.33 |
60 m · U14 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Naliwko2013 | OKS Skra Warszawa | 8.31 |
| 2. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.38 |
| 3. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.48 |
| 4. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.50 |
| 5. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 8.55 |
| 6. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.82 |
| 7. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 8.83 |
| 8. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 8.86 |
| 9. | Julia Barszczewska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 8.90 |
| 10. | Pola Zielińska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.94 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Jeżewska2012 | UKS MTE Milanówek | 8.18 |
| 2. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.67 |
| 3. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 9.08 |
60 m · UKS HERKULES SULEJÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 9.70 |
300 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Mariusz Mika2012 | — | 46.68 |
| 2. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 46.75 |
| 3. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 47.17 |
300 m · kobiety (36)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Ozimkiewicz2012 | UKS Herkules Sulejówek | 46.60 |
| 2. | Amelia Górnaś2013 | — | 49.66 |
| 3. | Klara Magdalena Mika2014 | — | 50.34 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.63 |
| 4. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.63 |
| 6. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 50.95 |
| 7. | Marianna Jarosz-Jarszewska2014 | — | 51.00 |
| 8. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 51.95 |
| 9. | Danuta Kontny2014 | — | 52.51 |
| 10. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 52.70 |
300 m · mężczyźni (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 48.19 |
| 2. | Igor Konrad Ozimkiewicz2014 | — | 48.88 |
| 3. | Teodor Vasileuski2015 | — | 52.36 |
| 4. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 53.08 |
| 5. | Wojciech Majer2015 | — | 53.36 |
| 6. | Bartosz Stanisław Rajski2015 | — | 53.46 |
| 7. | Adam Czarnecki2016 | — | 55.74 |
| 8. | Nazariy Poladko-Alleyne2018 | — | 55.92 |
| 9. | Tymon Zań2016 | — | 56.09 |
| 10. | Kazimierz Jedynak2016 | — | 56.33 |
300 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 53.24 |
| 2. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 53.62 |
| 3. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 53.83 |
| 4. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 55.09 |
| 5. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 55.92 |
| 6. | Lena Pomorska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 56.33 |
| 7. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 56.63 |
| 8. | Hanna Strońska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 57.52 |
| 9. | Amelia Lesiewicz2018 | niest. Łódź | 58.04 |
| 10. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 58.36 |
300 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.60 |
| 2. | Aleksander Kruk2015 | OKS Skra Warszawa | 49.90 |
| 3. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 50.62 |
| 4. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.89 |
| 5. | Konstanty Szczygłowski2015 | KS Atleta Warszawa | 53.67 |
| 6. | Julian Świętochowski2016 | UKS Herkules Sulejówek | 55.95 |
| 7. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 56.43 |
| 8. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 56.45 |
| 9. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 56.47 |
| 10. | Antoni Dumański2015 | RK Athletics Warszawa | 57.21 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 46.87 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 47.01 |
| 3. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 47.18 |
| 4. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.04 |
| 5. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 48.13 |
| 6. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 48.48 |
| 7. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 49.44 |
| 8. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 50.31 |
| 9. | Natalia Pomorska2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.12 |
| 10. | Amelia Wzorek2013 | UKS Herkules Sulejówek | 52.17 |
300 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.57 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 43.71 |
| 3. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.86 |
| 4. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.59 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 47.67 |
| 6. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 49.79 |
| 7. | Aleksander Kaszuba2014 | Warszawska Akademia LA | 51.10 |
| 8. | Tolisław Kowal2014 | UKS Herkules Sulejówek | 54.57 |
| 9. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 58.60 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 43.35 |
| 2. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 48.76 |
| 3. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 50.39 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 45.00 |
600 m · 12-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:39.34 |
| 2. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:48.07 |
| 3. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 2:05.03 |
600 m · 13-14 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:56.44 |
| 2. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:58.50 |
| 3. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:02.89 |
| 4. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:04.51 |
| 5. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:05.71 |
| 6. | Zuzanna Piklikiewicz2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:08.17 |
600 m · kobiety (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Danuta Kontny2014 | — | 2:09.15 |
600 m · MKS Marcovia Marki (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:55.55 |
600 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:53.14 |
| 2. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 1:54.99 |
| 3. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:57.78 |
| 4. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:03.64 |
| 5. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 2:10.18 |
600 m · U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 1:48.20 |
| 2. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:49.66 |
| 3. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:55.89 |
| 4. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:55.99 |
| 5. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 1:59.61 |
| 6. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 2:38.52 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:41.88 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Pola Wiśniewska
- Eliza Dorota Kryszkiewicz
- Pola Liliana Muzyka
- Michał Sadoch
- Julia Dutkowska
- Tymoteusz Klimek
- Adam Daniel Rowicki
- Mateusz Mariusz Mika
- Iga Kruk
- Bartosz Kręzel
- Pola Gajdosz
- Aleksandra Rybicka
- Tomasz Tomaszewski
- Jędrzej Kowalczyk
- Albert Filipkowski
- Adam Nowakowski
- Zuzanna Mieszkowska
- Maria Bucholska
- Aleksandra Słowik
- Franciszek Bucholski
- Jakub Różycki
- Artur Kaska
- Wiktoria Naliwko
- Maja Grzelka
- Natalia Sójka
- Natalia Jeżewska
- Zofia Wachnik
- Aleksandra Krystkiewicz
- Dorota Woźniakowska
- Dominik Piotr Bobowski
- Filip Jakub Turyk
- Iga Ozimkiewicz
- Amelia Górnaś
- Klara Magdalena Mika
- Igor Konrad Ozimkiewicz
- Teodor Vasileuski
- Aleksandra Tabor
- Urszula Antczak
- Aleksander Kruk
- Jerzy Mikołajczyk
- Pola Sieszpowska
- Aleksandra Górczyńska
- Alicja Bogulas
- Jan Jasiaczyk
- Natalia Śmigiera
- Małgorzata Drewniak
- Franciszek Maciej Rokicki
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Kamil Grabowski
- Lena Borsuk
- Pola Kosim
- Chidera Ezeibe
- Danuta Kontny
- Julia Kowalczyk
- Aleksandra Antczak
- Maja Czernik
- Agata Parol
- Aleksander Makuła
- Krzysztof Wypych
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 1 runda STADION · 2026-03-08 · Warszawa
- Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego W Lekkoatletyce SZKÓŁ PODSTAWOWYCH · 2026-03-23 · Spała
- Marki na Przełaj – DZIECI · 2026-03-28 · Marki
Rankingi miesiąca (marzec 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 850 m – Wawerski Miting Lekkoatletyczny RK Athletics Cup (Korzeniowski Cup) · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 850 m – Wawerski Miting Lekkoatletyczny RK Athletics Cup (Korzeniowski Cup) · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- Bieg uliczny / przełaj 1200 m – Marki na Przełaj – DZIECI · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy