Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego WMZLA i LZS w Wielobojach 2026. Mityng MKL Jurand Szczytno – wyniki (09.05.2026, Szczytno)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 69 startów 48 zawodników w 19 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100m K Senior (14 startujących) – wygrała Wiktoria Rutkowska z wynikiem 13.05; 200m K Senior (10 startujących) – wygrała Kaja Szczypińska z wynikiem 27.18; 600m K U16 (5 startujących) – wygrała Zofia Połeć z wynikiem 1:52.25. 69 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Gabriela Wodzyńska9.07
- 🥇 Maria Jesień9.02
- 🥈 Zuzanna Lorenc10.10
- 🥇 Pola Wojnicka8.66
- 🥈 Maja Łechtańska9.13
- 🥉 Iga Adamowicz9.34
- 🥇 Jakub Kwaterkiewicz8.64
- 🥈 Borys Bagiński9.47
- 🥇 Wiktoria Rutkowska13.05
- 🥈 Kaja Szczypińska13.42
- 🥉 Patrycja Maleszka13.67
- 🥇 Ignacy Wołczkiewicz11.82
- 🥈 Dawid Rumiński12.10
- 🥉 Dominik Ogulewicz12.36
- 🥇 Kaja Szczypińska27.18
- 🥈 Patrycja Maleszka27.67
- 🥉 Julia Brzóskiewicz28.50
- 🥇 Antoni Artych23.51
- 🥈 Piotr Skrzyński25.30
- 🥉 Dominik Ogulewicz25.82
- 🥇 Maria Jesień47.27
- 🥈 Zuzanna Lorenc55.83
- 🥇 Aleksandra Wojeńska58.71
- 🥈 Patrycja Wróbel59.97
- 🥉 Daria Milewska1:02.92
- 🥇 Antoni Artych51.14
- 🥈 Bartłomiej Smosarski51.40
- 🥉 Szymon Krupski56.20
- 🥇 Weronika Karolewska1:45.95
- 🥈 Gabriela Wodzyńska1:55.74
- 🥇 Pola Wojnicka1:46.42
- 🥈 Maja Łechtańska1:48.55
- 🥉 Iga Adamowicz2:06.56
- 🥇 Zofia Połeć1:52.25
- 🥈 Julia Kalisz1:54.08
- 🥉 Nina Sowa1:57.11
- 🥇 Marcel Skoneczny1:46.31
- 🥈 Jarosław Wiak1:56.77
- 🥇 Jakub Kwaterkiewicz1:41.43
- 🥈 Borys Bagiński2:15.41
- 🥇 Oliwia Randzio2:23.45
- 🥇 Przemysław Holak2:04.64
- 🥈 Filip Leszczyński2:12.70
- 🥇 Emilia Wiśniewska15.35
- 🥈 Michalina Kuśmierczyk16.27
- 🥉 Alicja Grzebińska18.68
60m K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Wodzyńska2014 | UKS MOSiR Działdowo | 9.07 |
60m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Jesień2015 | LKS Masuria Jęcznik | 9.02 |
| 2. | Zuzanna Lorenc2015 | UKS Atos Woźnice | 10.10 |
60m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Wojnicka2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 8.66 |
| 2. | Maja Łechtańska2013 | UKS Akademia Dwójki Olsztyn | 9.13 |
| 3. | Iga Adamowicz2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 9.34 |
60m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Kwaterkiewicz2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 8.64 |
| 2. | Borys Bagiński2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 9.47 |
100m K Senior (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Rutkowska2001 | LUKS Orneta | 13.05 |
| 2. | Kaja Szczypińska2007 | SSP Orka Iława | 13.42 |
| 3. | Patrycja Maleszka2008 | KS AZS UWM Olsztyn | 13.67 |
| 4. | Kinga Barica2008 | SSP Orka Iława | 13.75 |
| 5. | Hanna Kazimierska2012 | KS Polonia Pasłęk | 13.84 |
| 6. | Zuzanna Jabłonowska2012 | KS AZS UWM Olsztyn | 14.07 |
| 7. | Julia Brzóskiewicz2009 | KS Zamek Kurzętnik | 14.08 |
| 8. | Magdalena Radłowska2010 | KS AZS UWM Olsztyn | 14.44 |
| 9. | Wiktoria Gajdamowicz2012 | KS Polonia Pasłęk | 14.50 |
| 10. | Lena Heichel2012 | UKS Piorun Barczewo | 14.56 |
100m M Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Wołczkiewicz2010 | MKL Jurand Szczytno | 11.82 |
| 2. | Dawid Rumiński2003 | LUKS Orneta | 12.10 |
| 3. | Dominik Ogulewicz2007 | UKS Jedynka Bartoszyce | 12.36 |
| 4. | Piotr Skrzyński1967 | W-MKLAM Olsztyn | 12.64 |
200m K Senior (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kaja Szczypińska2007 | SSP Orka Iława | 27.18 |
| 2. | Patrycja Maleszka2008 | KS AZS UWM Olsztyn | 27.67 |
| 3. | Julia Brzóskiewicz2009 | KS Zamek Kurzętnik | 28.50 |
| 4. | Kinga Barica2008 | SSP Orka Iława | 28.64 |
| 5. | Lena Heichel2012 | UKS Piorun Barczewo | 29.34 |
| 6. | Zuzanna Polak2008 | KS Jelonki Dobre Miasto | 29.54 |
| 7. | Wiktoria Gajdamowicz2012 | KS Polonia Pasłęk | 30.26 |
| 8. | Daria Mikuć2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 30.88 |
| 9. | Ewa Skrzyńska1968 | W-MKLAM Olsztyn | 32.06 |
| 10. | Aleksandra Maciejewska2012 | KS Polonia Pasłęk | 32.40 |
200m M Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Artych2008 | MKL Jurand Szczytno | 23.51 |
| 2. | Piotr Skrzyński1967 | W-MKLAM Olsztyn | 25.30 |
| 3. | Dominik Ogulewicz2007 | UKS Jedynka Bartoszyce | 25.82 |
| 4. | Marcel Skoneczny2012 | UKS Jedynka Bartoszyce | 29.71 |
300m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Jesień2015 | LKS Masuria Jęcznik | 47.27 |
| 2. | Zuzanna Lorenc2015 | UKS Atos Woźnice | 55.83 |
400m K Senior (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Wojeńska2008 | KS AZS UWM Olsztyn | 58.71 |
| 2. | Patrycja Wróbel2004 | KS Polonia Pasłęk | 59.97 |
| 3. | Daria Milewska2010 | KS AZS UWM Olsztyn | 1:02.92 |
400m M Senior (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Artych2008 | MKL Jurand Szczytno | 51.14 |
| 2. | Bartłomiej Smosarski2010 | MKL Jurand Szczytno | 51.40 |
| 3. | Szymon Krupski2010 | SSP Orka Iława | 56.20 |
| 4. | Marcel Dorożyński2008 | KS Polonia Pasłęk | 58.80 |
600m K Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Karolewska2011 | KS AZS UWM Olsztyn | 1:45.95 |
| 2. | Gabriela Wodzyńska2014 | UKS MOSiR Działdowo | 1:55.74 |
600m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Wojnicka2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 1:46.42 |
| 2. | Maja Łechtańska2013 | UKS Akademia Dwójki Olsztyn | 1:48.55 |
| 3. | Iga Adamowicz2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 2:06.56 |
600m K U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Połeć2012 | KS Polonia Pasłęk | 1:52.25 |
| 2. | Julia Kalisz2011 | KS Jelonki Dobre Miasto | 1:54.08 |
| 3. | Nina Sowa2012 | KS Polonia Pasłęk | 1:57.11 |
| 4. | Lena Ruszczyńska2011 | GUKS Asy Dywity | 2:06.55 |
| 5. | Julia Erat2012 | MKL Jurand Szczytno | 2:13.79 |
600m M Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Skoneczny2012 | UKS Jedynka Bartoszyce | 1:46.31 |
| 2. | Jarosław Wiak2012 | KS Polonia Pasłęk | 1:56.77 |
600m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Kwaterkiewicz2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 1:41.43 |
| 2. | Borys Bagiński2013 | KS AZS UWM Olsztyn | 2:15.41 |
800m K Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Randzio2009 | KS AZS UWM Olsztyn | 2:23.45 |
800m M Senior (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Przemysław Holak2008 | KS AZS UWM Olsztyn | 2:04.64 |
| 2. | Filip Leszczyński2007 | KS Jelonki Dobre Miasto | 2:12.70 |
100 m ppł K U18 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Wiśniewska2010 | KS Polonia Pasłęk | 15.35 |
| 2. | Michalina Kuśmierczyk2010 | MKL Jurand Szczytno | 16.27 |
| 3. | Alicja Grzebińska2010 | KS Polonia Pasłęk | 18.68 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Gabriela Wodzyńska
- Maria Jesień
- Zuzanna Lorenc
- Pola Wojnicka
- Maja Łechtańska
- Iga Adamowicz
- Jakub Kwaterkiewicz
- Borys Bagiński
- Wiktoria Rutkowska
- Kaja Szczypińska
- Patrycja Maleszka
- Ignacy Wołczkiewicz
- Dawid Rumiński
- Dominik Ogulewicz
- Julia Brzóskiewicz
- Antoni Artych
- Piotr Skrzyński
- Aleksandra Wojeńska
- Patrycja Wróbel
- Daria Milewska
- Bartłomiej Smosarski
- Szymon Krupski
- Weronika Karolewska
- Zofia Połeć
- Julia Kalisz
- Nina Sowa
- Marcel Skoneczny
- Jarosław Wiak
- Oliwia Randzio
- Przemysław Holak
- Filip Leszczyński
- Emilia Wiśniewska
- Michalina Kuśmierczyk
- Alicja Grzebińska