POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCE – wyniki (15.05.2026, Wołomin)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 89 startów 89 zawodników w 10 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 1000m M U16 (14 startujących) – wygrał Krzysztof Sawicki z wynikiem 2:55.58; 100m M U16 (13 startujących) – wygrał Alan Marciszewski z wynikiem 12.52; 100m K U16 (11 startujących) – wygrała Maja Wolszczak z wynikiem 13.28. 89 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Maja Wolszczak13.28
- 🥈 Eliza Dorota Kryszkiewicz13.74
- 🥉 Natalia Kręcikij14.06
- 🥇 Alan Marciszewski12.52
- 🥈 Jakub Jarosiewicz12.66
- 🥉 Dawid Klusek13.20
- 🥇 Natalia Śmigiera26.62
- 🥈 Zofia Klimaszyńska29.94
- 🥉 Julia Spytek31.94
- 🥇 Tymoteusz Gładysiak26.61
- 🥈 Mikołaj Kogut26.98
- 🥉 Maciej Pierzchała27.69
- 🥇 Mariem Savenko50.37
- 🥈 Magdalena Szymańska51.49
- 🥉 Zofia Pieńkowska53.34
- 🥇 Franciszek Mazuruk42.36
- 🥈 Mateusz Balcer43.07
- 🥉 Adam Kraszewski44.00
- 🥇 Marіana Yemchuk1:58.00
- 🥈 Hanna Borkowska2:05.03
- 🥉 Małgorzata Wojdyna2:10.15
- 🥇 Krzysztof Mizera1:39.22
- 🥈 Michał Stańczak1:42.48
- 🥉 Nikodem Skarżyński1:49.02
- 🥇 Patrycja Kulesza3:34.24
- 🥈 Liliana Jagielnik3:45.42
- 🥉 Iga Kowalska3:46.92
- 🥇 Krzysztof Sawicki2:55.58
- 🥈 Seweryn Kacprzak3:03.75
- 🥉 Adam Podnajmer3:04.09
100m K U16 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 13.28 |
| 2. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 13.74 |
| 3. | Natalia Kręcikij2011 | SP 2 Ząbki | 14.06 |
| 4. | Mariia Prystai2011 | SP 2 Ząbki | 15.01 |
| 5. | Julia Sztejter2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 15.18 |
| 6. | Natalia Kurzela2012 | SP 2 Marki | 15.46 |
| 6. | Alicja Marszko2012 | SP 2 Radzymin | 15.46 |
| 8. | Oliwia Siedziewska2011 | SP Dobczyn | 15.55 |
| 9. | Antonina Gwizdalska2011 | SP 2 Radzymin | 15.75 |
| 10. | Antonina Opertowska2011 | SP 2 Marki | 16.11 |
100m M U16 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Marciszewski2011 | MKS Marcovia Marki | 12.52 |
| 2. | Jakub Jarosiewicz2011 | SP 4 Ząbki | 12.66 |
| 3. | Dawid Klusek2011 | SP 2 Radzymin | 13.20 |
| 4. | Adrian Henryk Kochański2012 | SP 2 Zielonka | 13.26 |
| 5. | Patryk Bombała2011 | SP 2 Marki | 13.29 |
| 6. | Ignacy Knap2012 | SP 2 Radzymin | 13.52 |
| 7. | Mateusz Kobielski2011 | niest. Warszawa | 13.73 |
| 7. | Franciszek Gołąb2012 | SP 2 Marki | 13.73 |
| 9. | Oliwier Skład2011 | SP 4 Ząbki | 14.10 |
| 10. | Wojciech Hurynowicz2012 | SP 2 Radzymin | 14.41 |
200m K U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 26.62 |
| 2. | Zofia Klimaszyńska2012 | UKS Zielonka | 29.94 |
| 3. | Julia Spytek2011 | SP 2 Radzymin | 31.94 |
| 4. | Aleksandra Mazelan2012 | SP 2 Ząbki | 33.12 |
| 5. | Wiktoria Stanisławska2012 | SP 2 Radzymin | 33.64 |
| 6. | Pola Czarnocka2011 | SP 2 Ząbki | 33.82 |
| 7. | Julia Wroniewska2011 | SP 2 Marki | 41.25 |
200m M U16 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Gładysiak2011 | SP 2 Ząbki | 26.61 |
| 2. | Mikołaj Kogut2011 | SP 2 Radzymin | 26.98 |
| 3. | Maciej Pierzchała2011 | SSP 5 Wołomin | 27.69 |
| 4. | Krzysztof Laskowski2011 | SP 2 Ząbki | 28.63 |
| 5. | Krzysztof Piechota2012 | SP 2 Marki | 28.67 |
| 6. | Stanisław Kurzydłowski2012 | SP 2 Ząbki | 28.74 |
| 7. | Tymon Strychalski2012 | SP 2 Radzymin | 28.84 |
| 8. | Mateusz Graczyk2012 | SP 2 Radzymin | 29.59 |
| 9. | Tomasz Cygan2012 | SP 2 Zielonka | 30.85 |
| 10. | Szymon Stromecki2011 | SP 2 Marki | 34.30 |
300m K U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mariem Savenko2012 | SP 2 Zielonka | 50.37 |
| 2. | Magdalena Szymańska2011 | SP Dobczyn | 51.49 |
| 3. | Zofia Pieńkowska2012 | — | 53.34 |
| 4. | Lilia Hambardzumyan2011 | SP 2 Radzymin | 54.48 |
| 5. | Karolina Godlewska2012 | SP 2 Marki | 55.26 |
| 6. | Maja Jadczak2011 | SP 2 Marki | 57.23 |
| 7. | Ewelina Kornacka2011 | SP 2 Radzymin | 58.59 |
300m M U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Mazuruk2011 | SP 2 Marki | 42.36 |
| 2. | Mateusz Balcer2011 | SP 2 Radzymin | 43.07 |
| 3. | Adam Kraszewski2012 | — | 44.00 |
| 4. | Kacper Opłotny2012 | SSP 5 Wołomin | 44.36 |
| 5. | Mikołaj Szostek2011 | SP 2 Radzymin | 45.07 |
| 6. | Kajetan Mazur2011 | SP 2 Ząbki | 49.64 |
| 7. | Martin Hovhannisyan2011 | SP 2 Ząbki | 49.93 |
600m K U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marіana Yemchuk2012 | SP 2 Zielonka | 1:58.00 |
| 2. | Hanna Borkowska2011 | SP 2 Ząbki | 2:05.03 |
| 3. | Małgorzata Wojdyna2012 | SP 2 Radzymin | 2:10.15 |
| 4. | Adrianna Knap2011 | SP 2 Radzymin | 2:14.16 |
| 5. | Aleksandra Gąsior2012 | SP 2 Marki | 2:22.63 |
| 6. | Antonina Walez2012 | — | 2:59.04 |
600m M U16 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Mizera2011 | SSP 5 Wołomin | 1:39.22 |
| 2. | Michał Stańczak2011 | SP 2 Radzymin | 1:42.48 |
| 3. | Nikodem Skarżyński2012 | — | 1:49.02 |
| 4. | Naween Nakpai2012 | SP 2 Ząbki | 1:54.07 |
| 5. | Szymon Kaliś2012 | SP 2 Ząbki | 1:55.88 |
| 6. | Marcel Sobólski2011 | SP 2 Radzymin | 1:59.00 |
| 7. | Miłosz Piechowski2011 | SP 2 Ząbki | 2:01.44 |
| 8. | Oskar Jarosz2011 | SP 2 Marki | 2:03.24 |
| 9. | Tymoteusz Goździk2012 | SP 2 Ząbki | 2:04.11 |
| 10. | Grzegorz Ratke2011 | SP 2 Marki | 2:15.60 |
1000m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Kulesza2012 | KS Podlasie Białystok | 3:34.24 |
| 2. | Liliana Jagielnik2012 | SP 2 Radzymin | 3:45.42 |
| 3. | Iga Kowalska2012 | UKS Zielonka | 3:46.92 |
| 4. | Lena Laskowska2011 | Warszawska Akademia LA | 3:49.50 |
1000m M U16 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Sawicki2012 | UKS Zielonka | 2:55.58 |
| 2. | Seweryn Kacprzak2012 | SSP 5 Wołomin | 3:03.75 |
| 3. | Adam Podnajmer2012 | SP 2 Ząbki | 3:04.09 |
| 4. | Marcin Sienkiewicz2011 | UKS Zielonka | 3:08.18 |
| 5. | Bartłomiej Królik2012 | SP 2 Marki | 3:12.34 |
| 6. | Stanisław Niziołek2011 | SP 2 Ząbki | 3:12.73 |
| 7. | Oleksii Stashkevych2012 | — | 3:14.19 |
| 8. | Michał Ducki2011 | niest. Warszawa | 3:16.26 |
| 9. | Łukasz Miłek2011 | SP 2 Radzymin | 3:25.81 |
| 10. | Oliwier Madejski2011 | SP 2 Marki | 3:57.25 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Maja Wolszczak
- Eliza Dorota Kryszkiewicz
- Natalia Kręcikij
- Alan Marciszewski
- Jakub Jarosiewicz
- Dawid Klusek
- Natalia Śmigiera
- Zofia Klimaszyńska
- Julia Spytek
- Tymoteusz Gładysiak
- Mikołaj Kogut
- Maciej Pierzchała
- Mariem Savenko
- Magdalena Szymańska
- Zofia Pieńkowska
- Franciszek Mazuruk
- Mateusz Balcer
- Adam Kraszewski
- Marіana Yemchuk
- Hanna Borkowska
- Małgorzata Wojdyna
- Krzysztof Mizera
- Michał Stańczak
- Nikodem Skarżyński
- Patrycja Kulesza
- Liliana Jagielnik
- Iga Kowalska
- Krzysztof Sawicki
- Seweryn Kacprzak
- Adam Podnajmer
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 5 runda · 2026-05-10 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 6 runda · 2026-05-31 · Warszawa
- Mini Copernicus Cup 07.05.2026 · 2026-05-06 · Zielonka
- Mini Copernicus Cup 14.05.2026 · 2026-05-13 · Zielonka
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy