Warszawska Liga Biegowa 2026 - 5 runda – wyniki (10.05.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 198 startów 135 zawodników w 23 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (32 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.33; 60 m · mężczyźni (27 startujących) – wygrał Aleks Jarema Musialik z wynikiem 8.21; 300 m · kobiety (19 startujących) – wygrała Oliwia Marta Szczeć z wynikiem 48.53. 107 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Kamil Grabowski8.79
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.33
- 🥈 Eliza Dorota Kryszkiewicz8.75
- 🥉 Lena Julia Mac8.76
- 🥇 Aleks Jarema Musialik8.21
- 🥈 Adrian Bartlomiej Ściuba8.66
- 🥉 Adam Miłosek8.95
- 🥇 Agata Siekierska9.15
- 🥈 Lena Fijołek9.21
- 🥉 Aleksandra Tabor9.22
- 🥇 Adam Nowakowski9.16
- 🥈 Wojciech Schabowski9.67
- 🥉 Antoni Pijewski9.85
- 🥇 Jakub Różycki7.93
- 🥈 Marcel Lezner8.21
- 🥉 Jan Jasiaczyk8.36
- 🥇 Maja Grzelka8.30
- 🥈 Natalia Sójka8.32
- 🥉 Pola Sieszpowska8.40
- 🥇 Zofia Wachnik8.55
- 🥈 Alicja Jędrusik9.36
- 🥇 Aleks Jarema Musialik43.18
- 🥈 Dominik Piotr Bobowski45.06
- 🥉 Filip Jakub Turyk46.91
- 🥇 Amelia Górnaś48.09
- 🥈 Maja Awęcka49.52
- 🥇 Oliwia Marta Szczeć48.53
- 🥈 Danuta Kontny50.74
- 🥉 Lena Kłoszewska52.82
- 🥇 Wojciech Warowny51.19
- 🥈 Michał Marczak52.82
- 🥉 Adam Czarnecki53.49
- 🥇 Blanka Ludwikowska49.49
- 🥈 Agata Siekierska50.23
- 🥈 Aleksandra Tabor50.23
- 🥇 Jerzy Mikołajczyk50.48
- 🥈 Wojciech Schabowski52.51
- 🥉 Krzysztof Kacprzak54.17
- 🥇 Jakub Różycki41.55
- 🥈 Jan Jasiaczyk45.51
- 🥉 Szymon Suszyński46.49
- 🥇 Maja Grzelka44.48
- 🥈 Aleksandra Górczyńska44.61
- 🥉 Pola Wiśniewska45.17
- 🥇 Natalia Śmigiera42.45
- 🥇 Joanna Rossowska1:55.24
- 🥈 Pola Kosim1:55.60
- 🥉 Amelia Górnaś2:04.24
- 🥇 Edgar Olszewski2:01.59
- 🥈 Kamil Grabowski2:03.64
- 🥇 Aleksandra Figlarek2:10.11
- 🥇 Maja Czernik1:47.88
- 🥈 Agata Parol1:51.33
- 🥉 Julia Kowalczyk1:54.70
- 🥇 Hubert Piechota1:55.63
- 🥈 Aleksander Makuła1:57.79
- 🥇 Małgorzata Drewniak2:01.46
- 🥈 Alicja Jędrusik2:02.82
60 m · 13-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 8.79 |
60 m · kobiety (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.33 |
| 2. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 8.75 |
| 3. | Lena Julia Mac2013 | — | 8.76 |
| 4. | Eliza Dobrzycka2013 | — | 8.92 |
| 5. | Amelia Górnaś2013 | — | 9.13 |
| 6. | Krystyna Helena Czelej2016 | — | 9.24 |
| 7. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.49 |
| 8. | Maria Jakubowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.50 |
| 9. | Róża Maria Mirosz2015 | — | 9.53 |
| 10. | Danuta Kontny2014 | — | 9.62 |
60 m · mężczyźni (27)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.21 |
| 2. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 8.66 |
| 3. | Adam Miłosek2016 | — | 8.95 |
| 4. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.19 |
| 5. | Piotr Jarzębiński2016 | — | 9.20 |
| 6. | Fabian Krupa2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.22 |
| 7. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.48 |
| 8. | Michał Marczak2017 | — | 9.50 |
| 9. | Wojciech Warowny2015 | — | 9.68 |
| 10. | Oleksij Mizyn2015 | — | 9.70 |
60 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.15 |
| 2. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.21 |
| 3. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 9.22 |
| 4. | Helena Ligocka2016 | MKS Marcovia Marki | 9.45 |
| 5. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 9.51 |
| 6. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.54 |
| 7. | Gabriela Klonowska2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.59 |
| 8. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.75 |
| 9. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 9.79 |
| 10. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 9.86 |
60 m · U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.16 |
| 2. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 9.67 |
| 3. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 9.85 |
| 4. | Kacper Bar2016 | KS AZS AWF Warszawa | 10.07 |
| 5. | Antoni Piątek2015 | UKS Herkules Sulejówek | 10.09 |
| 6. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 10.72 |
| 7. | Piotr Włodarski2018 | MKS Marcovia Marki | 10.84 |
| 8. | Ignacy Piątek2017 | UKS Herkules Sulejówek | 11.06 |
60 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 7.93 |
| 2. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.21 |
| 3. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.36 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.67 |
| 5. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.74 |
60 m · U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.30 |
| 2. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.32 |
| 3. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 8.40 |
| 4. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.42 |
| 4. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.42 |
| 6. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 8.78 |
| 7. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.86 |
| 8. | Maria Czelej2013 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 8.89 |
| 9. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 9.17 |
| 10. | Gabriela Krupińska2014 | OKS Start Otwock | 9.42 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.55 |
| 2. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 9.36 |
300 m · 12-13 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 43.18 |
| 2. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 45.06 |
| 3. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 46.91 |
| 4. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 47.79 |
300 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Górnaś2013 | — | 48.09 |
| 2. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 49.52 |
300 m · kobiety (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 48.53 |
| 2. | Danuta Kontny2014 | — | 50.74 |
| 3. | Lena Kłoszewska2016 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 52.82 |
| 4. | Maria Jakubowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 53.48 |
| 5. | Natalia Zychowska2015 | — | 53.49 |
| 6. | Zosia Piskorska2015 | — | 56.01 |
| 7. | Hanna Sosnowska2016 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 57.05 |
| 8. | Paulina Fudała2016 | — | 57.18 |
| 9. | Róża Maria Mirosz2015 | — | 58.05 |
| 10. | Helena Marciniak2016 | — | 1:00.00 |
300 m · mężczyźni (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Warowny2015 | — | 51.19 |
| 2. | Michał Marczak2017 | — | 52.82 |
| 3. | Adam Czarnecki2016 | — | 53.49 |
| 4. | Oleksij Mizyn2015 | — | 53.60 |
| 5. | Wojciech Majer2015 | — | 54.31 |
| 6. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 55.96 |
| 7. | Jan Wasielkiewicz2016 | — | 56.37 |
| 8. | Ignacy Grzęda2018 | — | 56.53 |
| 9. | Teodor Vasileuski2015 | — | 56.72 |
| 10. | Juliusz Filip Suzonowicz2018 | — | 57.06 |
300 m · U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 49.49 |
| 2. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 50.23 |
| 2. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 50.23 |
| 4. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 51.44 |
| 5. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 51.68 |
| 6. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 52.92 |
| 7. | Amelia Lesiewicz2018 | niest. Łódź | 54.75 |
| 8. | Hanna Strońska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.29 |
| 9. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 55.60 |
| 10. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 55.74 |
300 m · U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 50.48 |
| 2. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 52.51 |
| 3. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 54.17 |
| 4. | Antoni Piątek2015 | UKS Herkules Sulejówek | 57.43 |
| 5. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 59.70 |
| 6. | Borys Kolasa2018 | Warszawska Akademia LA | 1:00.69 |
| 7. | Ignacy Piątek2017 | UKS Herkules Sulejówek | 1:04.54 |
| 8. | Piotr Włodarski2018 | MKS Marcovia Marki | 1:05.92 |
300 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 41.55 |
| 2. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.51 |
| 3. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 46.49 |
300 m · U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 44.48 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 44.61 |
| 3. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 45.17 |
| 4. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 45.60 |
| 5. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 46.02 |
| 6. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 46.78 |
| 7. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 47.74 |
| 8. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 48.65 |
| 9. | Zuzanna Piklikiewicz2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 50.01 |
| 10. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 50.10 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 42.45 |
600 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 1:55.24 |
| 2. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:55.60 |
| 3. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:04.24 |
600 m · 13-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:01.59 |
| 2. | Kamil Grabowski2011 | ParaSportowi | 2:03.64 |
600 m · kobiety (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Figlarek2014 | — | 2:10.11 |
600 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 1:47.88 |
| 2. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:51.33 |
| 3. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:54.70 |
| 4. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1:56.91 |
| 5. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:59.04 |
| 6. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 1:59.33 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:21.69 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:55.63 |
| 2. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:57.79 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:01.46 |
| 2. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:02.82 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Kamil Grabowski
- Aleksandra Irena Mika
- Eliza Dorota Kryszkiewicz
- Lena Julia Mac
- Aleks Jarema Musialik
- Adrian Bartlomiej Ściuba
- Adam Miłosek
- Agata Siekierska
- Lena Fijołek
- Aleksandra Tabor
- Adam Nowakowski
- Wojciech Schabowski
- Antoni Pijewski
- Jakub Różycki
- Marcel Lezner
- Jan Jasiaczyk
- Maja Grzelka
- Natalia Sójka
- Pola Sieszpowska
- Zofia Wachnik
- Alicja Jędrusik
- Dominik Piotr Bobowski
- Filip Jakub Turyk
- Amelia Górnaś
- Maja Awęcka
- Oliwia Marta Szczeć
- Danuta Kontny
- Lena Kłoszewska
- Wojciech Warowny
- Michał Marczak
- Adam Czarnecki
- Blanka Ludwikowska
- Jerzy Mikołajczyk
- Krzysztof Kacprzak
- Szymon Suszyński
- Aleksandra Górczyńska
- Pola Wiśniewska
- Natalia Śmigiera
- Joanna Rossowska
- Pola Kosim
- Edgar Olszewski
- Aleksandra Figlarek
- Maja Czernik
- Agata Parol
- Julia Kowalczyk
- Hubert Piechota
- Aleksander Makuła
- Małgorzata Drewniak
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 6 runda · 2026-05-31 · Warszawa
- V Bieg 3 Maja w Józefowie · 2026-05-03 · Józefów k. Otwocka
- POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCE · 2026-05-15 · Wołomin
- I Ogólnopolski Miting LA Koluszki 2026 · 2026-05-02 · Koluszki
- Czwartki lekkoatletyczne 7.05.2026 · 2026-05-07 · Zielonka
Rankingi miesiąca (maj 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy