POLAtleci

Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Podstawowych – wyniki (04.12.2025, Spała)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 326 startów 326 zawodników w 12 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K U13 (37 startujących) – wygrała Julia Dolot z wynikiem 8.43; 60m M U15 (35 startujących) – wygrał Miłosz Wojajczyk z wynikiem 7.60; 60m M U13 (34 startujących) – wygrał Adam Olejnik z wynikiem 8.70. 326 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60m K U13
  1. 🥇 Julia Dolot8.43
  2. 🥈 Nadia Kapłaniak8.78
  3. 🥉 Maja Dobrowolska-Studzińska9.11
60m K U15
  1. 🥇 Maja Pietruszczak8.04
  2. 🥈 Iga Ciszewska8.67
  3. 🥉 Karolina Meszka8.68
60m M U13
  1. 🥇 Adam Olejnik8.70
  2. 🥈 Piotr Gaworczyk8.80
  3. 🥉 Szymon Bożałek9.01
60m M U15
  1. 🥇 Miłosz Wojajczyk7.60
  2. 🥈 Błażej Wójciński7.69
  3. 🥉 Natan Łukasiewicz7.95
200m K U13
  1. 🥇 Zuzanna Herubińska29.46
  2. 🥈 Urszula Zarzycka29.75
  3. 🥉 Patrycja Kowalska29.83
200m K U15
  1. 🥇 Aleksandra Zielińska25.78
  2. 🥈 Nikola Wołczyk27.65
  3. 🥉 Julia Górnik27.90
200m M U13
  1. 🥇 Michał Aleksander Kukulski28.75
  2. 🥈 Dawid Andrzejewski29.76
  3. 🥉 Oskar Kołodziejczyk29.84
200m M U15
  1. 🥇 Jakub Lewandowski25.06
  2. 🥈 Jakub Kowalski25.59
  3. 🥉 Krystian Borucki26.21
600m K U13
  1. 🥇 Amelia Merk1:43.26
  2. 🥈 Maja Suwara1:43.47
  3. 🥉 Nikola Sobolewska1:52.57
600m K U15
  1. 🥇 Łucja Ciesielska1:37.06
  2. 🥈 Hanna Piwowarska1:42.86
  3. 🥉 Aleksandra Włodarczyk1:44.39
1000m M U13
  1. 🥇 Tymoteusz Fajkowski3:02.83
  2. 🥈 Franciszek Gozdal3:15.44
  3. 🥉 Piotr Jarząbek3:20.05
1000m M U15
  1. 🥇 Marcin Gradowski2:57.76
  2. 🥈 Filip Hoffman2:59.17
  3. 🥉 Szymon Gryglak3:01.10

60m K U13 (37)

MiejsceZawodnikWynik
1.Julia Dolot20138.43
2.Nadia Kapłaniak20138.78
3.Maja Dobrowolska-Studzińska20139.11
4.Natalia Mamrot20139.12
5.Zuzanna Grochulska20149.13
6.Natalia Marlińska20139.14
7.Lena Anna Krzemińska20149.22
8.Emilia Bąkowicz20149.25
9.Sabina Jędrzejczyk20159.30
10.Magdalena Kluba20149.57

60m K U15 (31)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maja Pietruszczak20128.04
2.Iga Ciszewska20118.67
3.Karolina Meszka20118.68
4.Lena Frankiewicz20118.71
5.Pola Balas20118.96
6.Wiktoria Pospiszył20128.98
7.Maja Jura20129.05
8.Aleksandra Stępień20119.20
9.Ada Głąbała20129.26
10.Julia Krawczyk20129.34

60m M U13 (34)

MiejsceZawodnikWynik
1.Adam Olejnik20138.70
2.Piotr Gaworczyk20138.80
3.Szymon Bożałek20149.01
4.Adam Wroński20139.03
5.Jan Dobrowolski-Studziński20139.07
6.Tymon Szczepaniak20149.11
7.Wojciech Banasiak20139.13
8.Jan Wędzonka20159.29
9.Filip Maślanka20149.32
10.Szymon Pierwoła20149.33

60m M U15 (35)

MiejsceZawodnikWynik
1.Miłosz Wojajczyk20127.60
2.Błażej Wójciński20117.69
3.Natan Łukasiewicz20117.95
4.Kajetan Miszczak20128.14
5.Kornel Rydzewski20128.16
6.Jakub Sitarz20118.35
7.Jakub Jezierski20118.41
8.Fabian Zawiasa20118.43
9.Bartosz Majchrzak20118.45
10.Dawid Andrysiak20118.46

200m K U13 (27)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zuzanna Herubińska201329.46
2.Urszula Zarzycka201329.75
3.Patrycja Kowalska201329.83
4.Wiktoria Perka201329.90
5.Maja Piekarska201330.35
6.Zuzanna Sęczkowska201330.53
7.Sandra Vervoort201330.60
8.Dominkia Robakowska201431.28
9.Liliana Woźniak201431.94
10.Oliwia Matysiak201432.59

200m K U15 (30)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Zielińska201125.78
2.Nikola Wołczyk201227.65
3.Julia Górnik201227.90
4.Maja Kluba201228.73
5.Karolina Stępniak201129.13
6.Maja Białas201129.53
7.Maja Winkler201129.68
8.Maria Pole201229.71
9.Wiktoria Stobiecka201229.95
10.Malwina Kopera201230.08

200m M U13 (24)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michał Aleksander Kukulski201328.75
2.Dawid Andrzejewski201329.76
3.Oskar Kołodziejczyk201329.84
4.Nikodem Raczyński201431.11
5.Stanisław Kosiński201431.27
6.Alan Krawczykowski201331.30
7.Jędrzej Kowalczyk201531.34
8.Hubert Adamus201331.77
9.Maksymilian Ropelski201332.50
10.Alan Skrobek201532.58

200m M U15 (34)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jakub Lewandowski201125.06
2.Jakub Kowalski201125.59
3.Krystian Borucki201126.21
4.Adrian Zwoliński201126.69
5.Mateusz Nastarowicz201226.69
6.Maciej Matusiak201227.24
7.Rafał Kapturkiewicz201127.27
8.Mikołaj Ratalewski201127.40
9.Mikołaj Trębacz201127.79
10.Piotr Rejek201228.17

600m K U13 (22)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Merk20131:43.26
2.Maja Suwara20131:43.47
3.Nikola Sobolewska20141:52.57
4.Lena Fiuczek20131:57.89
5.Nikola Figas20131:59.54
6.Alicja Grab20131:59.62
7.Anna Rożej20132:04.07
8.Julia Grzesiak20132:04.72
9.Antonia Troń20142:06.05
10.Maja Szczęsna20142:08.73

600m K U15 (14)

MiejsceZawodnikWynik
1.Łucja Ciesielska20121:37.06
2.Hanna Piwowarska20121:42.86
3.Aleksandra Włodarczyk20111:44.39
4.Zuzanna Dzianach20121:47.85
5.Róża Skotnicka20121:49.42
6.Zuzanna Grad20121:50.67
7.Agata Kozera20111:52.46
8.Patrycja Perka20111:53.13
9.Zuzanna Gębska20111:58.37
10.Kaja Szajder20111:59.66

1000m M U13 (20)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tymoteusz Fajkowski20133:02.83
2.Franciszek Gozdal20143:15.44
3.Piotr Jarząbek20133:20.05
4.Marcel Błaszczyk20133:28.68
5.Oliwier Zieliński20143:31.19
6.Adam Stępniak20153:32.89
7.Błażej Dembek20133:35.26
8.Antoni Muszalski20143:35.67
9.Miłosz Gralak20153:38.97
10.Filip Gołębiowski20143:43.39

1000m M U15 (18)

MiejsceZawodnikWynik
1.Marcin Gradowski20122:57.76
2.Filip Hoffman20112:59.17
3.Szymon Gryglak20113:01.10
4.Kacper Kazimierczak20113:01.12
5.Ksawery Daniel Szymański20123:01.95
6.Tymon Olejnik20113:03.66
7.Jan Kuchta20123:05.29
8.Jan Feliksiak20113:05.40
9.Ksawery Kluszczyński20133:07.64
10.Jan Kwestarz20123:14.56
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Poprzednia / następna edycja i cykl

    Inne starty medalistów w tym miesiącu