INDOOR TRACK RUN - LEKKIE MIKOŁAJKI ATLETYCZNE 2025 – wyniki (06.12.2025, Łódź)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 71 startów 71 zawodników w 22 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60m K U12 (15 startujących) – wygrała Kaja Stalińska z wynikiem 8.98; 60m K U14 (12 startujących) – wygrała Magdalena Marciniak z wynikiem 8.53; 60m M U12 (8 startujących) – wygrał Filip Jan Radowski z wynikiem 9.26. 71 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Klepczarek10.58
- 🥈 Lena Milczarek10.72
- 🥉 Zosia Ciesielska10.95
- 🥇 Kaja Stalińska8.98
- 🥈 Gabrysia Wodzyńska9.24
- 🥉 Aleksandra Maria Skalny9.42
- 🥇 Magdalena Marciniak8.53
- 🥈 Lena Julia Stefaniak8.60
- 🥉 Nikola Olkowska8.80
- 🥇 Adrianna Naomi Szydlik8.25
- 🥈 Elena Świstowska8.42
- 🥉 Iga Ciszewska8.64
- 🥇 Joanna Papszun8.96
- 🥇 Tomasz Grzelka7.83
- 🥇 Tomasz Węsławowicz8.34
- 🥇 Waldemar Orłowski8.76
- 🥇 Łukasz Malanowski7.76
- 🥇 Michał Krygier10.40
- 🥈 Filip Wojciechowski10.70
- 🥉 Miłosz Toczyski10.85
- 🥇 Filip Jan Radowski9.26
- 🥈 Jan Marek Górski9.49
- 🥉 Hubert Karaśkiewiz9.63
- 🥇 Jan Piotrowski8.48
- 🥈 Grzegorz Florczak9.42
- 🥉 Karol Jędrzejczak10.27
- 🥇 Rafał Wieczorek9.31
- 🥇 Oskar Tomczyk7.58
- 🥈 Antoni Kijo7.59
- 🥇 Julian Ławecki7.67
- 🥇 Antoni Ciesielski13.21
- 🥈 Patryk Kotecki13.22
- 🥇 Pola Anna Baran3:22.51
- 🥇 Małgorzata Roksana Koziak4:12.78
- 🥇 Nadia Alicja Pajor3:08.69
- 🥇 Mateusz Jaszczak3:01.15
- 🥇 Robert Podlasiak4:21.29
- 🥇 Kordian Kacper Jadczak2:47.78
60m K U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Klepczarek2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.58 |
| 2. | Lena Milczarek2016 | Akademia Młodych Sportowców DIEGO | 10.72 |
| 3. | Zosia Ciesielska2016 | — | 10.95 |
| 4. | Anita Basińska2016 | UMLKS Pegaz Opoczno | 11.68 |
| 5. | Hanna Kotusiewicz2017 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.10 |
| 6. | Hanna Gajowniczek2017 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.38 |
60m K U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kaja Stalińska2014 | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 8.98 |
| 2. | Gabrysia Wodzyńska2014 | UKS MOSiR Działdowo | 9.24 |
| 3. | Aleksandra Maria Skalny2014 | KS Victoria Trzebinia | 9.42 |
| 4. | Łucja Bednarek2014 | RKS Łódź | 9.47 |
| 5. | Liliana Bedyk2014 | UKS Lisy Zgierz | 9.53 |
| 6. | Alicja Diana Zawadzka2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 9.89 |
| 7. | Joanna Lesiak2015 | Akademia Młodych Sportowców DIEGO | 10.31 |
| 8. | Amelia Kłys2015 | UKS 55 Łódź | 10.42 |
| 9. | Nela Katarzyna Pawłowska2015 | UKS 55 Łódź | 10.51 |
| 10. | Zuzanna Bryczyńska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 10.60 |
60m K U14 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Marciniak2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.53 |
| 2. | Lena Julia Stefaniak2013 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 8.60 |
| 3. | Nikola Olkowska2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 8.80 |
| 4. | Maja Małgorzata Młynarczyk2012 | UKS Azymut Pabianice | 8.97 |
| 5. | Julia Kaleta2013 | UKS 55 Łódź | 9.31 |
| 6. | Barbara Marta Błaszczuk2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 9.39 |
| 7. | Wiktoria Perzyńska2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 9.98 |
| 8. | Jagoda Larkowska2013 | UKS 55 Łódź | 10.14 |
| 9. | Julia Kotlewska2013 | UKS 55 Łódź | 10.36 |
| 10. | Kasjana Grzejszczak2012 | — | 10.39 |
60m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrianna Naomi Szydlik2011 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 8.25 |
| 2. | Elena Świstowska2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.42 |
| 3. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.64 |
| 4. | Julia Walesiak2010 | RK Athletics Warszawa | 8.79 |
60m K U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Papszun2009 | RKS Łódź | 8.96 |
60m M Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Grzelka1979 | KS Sprintwarsaw | 7.83 |
60m M Master_50 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Węsławowicz1974 | KS SprintWarsaw Warszawa | 8.34 |
60m M Master_65 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Waldemar Orłowski1957 | KS Sprint Bielsko-Biała | 8.76 |
60m M Senior (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Malanowski1996 | KS Sprintwarsaw | 7.76 |
60m M U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Krygier2016 | UKS Lisy Zgierz | 10.40 |
| 2. | Filip Wojciechowski2017 | — | 10.70 |
| 3. | Miłosz Toczyski2017 | — | 10.85 |
| 4. | Aleksander Kowalski2017 | UKS Lisy Zgierz | 11.85 |
| 5. | Julian Domagała2016 | Akademia Młodych Sportowców DIEGO | 11.94 |
| 6. | Jakub Madej2017 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.99 |
60m M U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Jan Radowski2014 | — | 9.26 |
| 2. | Jan Marek Górski2014 | RUN-FUN | 9.49 |
| 3. | Hubert Karaśkiewiz2015 | UKS Lisy Zgierz | 9.63 |
| 4. | Krzysztof Karol Guzik2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 9.72 |
| 5. | Damian Larkowski2015 | UKS 55 Łódź | 9.99 |
| 6. | Kacper Orankiewicz2014 | UKS Lisy Zgierz | 10.09 |
| 7. | Marcel Markowski2014 | UKS 55 Łódź | 10.18 |
| 8. | Michał Piotrowski2014 | UKS 55 Łódź | 10.28 |
60m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Piotrowski2013 | KLAM Toruń | 8.48 |
| 2. | Grzegorz Florczak2013 | UKS 55 Łódź | 9.42 |
| 3. | Karol Jędrzejczak2013 | Zgierz | 10.27 |
60m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Wieczorek2011 | RKS Łódź | 9.31 |
60m M U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Tomczyk2008 | UMLKS Pegaz Opoczno | 7.58 |
| 2. | Antoni Kijo2009 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 7.59 |
60m M U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julian Ławecki2007 | RKS Łódź | 7.67 |
60m M U8 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Ciesielski2021 | Akademia Młodych Sportowców DIEGO | 13.21 |
| 2. | Patryk Kotecki2019 | Akademia Młodych Sportowców DIEGO | 13.22 |
1000m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Anna Baran2014 | — | 3:22.51 |
1000m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Roksana Koziak2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 4:12.78 |
1000m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Alicja Pajor2010 | Ducla Academy Warszawa | 3:08.69 |
1000m M Master_35 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Jaszczak1990 | — | 3:01.15 |
1000m M Master_45 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Robert Podlasiak1979 | KS Dynamic Łódź | 4:21.29 |
1000m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kordian Kacper Jadczak2010 | LKS Koluszki | 2:47.78 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Klepczarek
- Lena Milczarek
- Zosia Ciesielska
- Kaja Stalińska
- Gabrysia Wodzyńska
- Aleksandra Maria Skalny
- Magdalena Marciniak
- Lena Julia Stefaniak
- Nikola Olkowska
- Adrianna Naomi Szydlik
- Elena Świstowska
- Iga Ciszewska
- Joanna Papszun
- Tomasz Grzelka
- Tomasz Węsławowicz
- Waldemar Orłowski
- Łukasz Malanowski
- Michał Krygier
- Filip Wojciechowski
- Miłosz Toczyski
- Filip Jan Radowski
- Jan Marek Górski
- Hubert Karaśkiewiz
- Jan Piotrowski
- Grzegorz Florczak
- Karol Jędrzejczak
- Rafał Wieczorek
- Oskar Tomczyk
- Antoni Kijo
- Julian Ławecki
- Antoni Ciesielski
- Patryk Kotecki
- Pola Anna Baran
- Małgorzata Roksana Koziak
- Nadia Alicja Pajor
- Mateusz Jaszczak
- Robert Podlasiak
- Kordian Kacper Jadczak
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- INDOOR TRACK RUN 2025 ŚWIĄTECZNA PACZKA · 2025-12-20 · Łódź
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 10 runda · 2025-12-14 · Warszawa
- Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Podstawowych · 2025-12-04 · Spała
- Halowy Mikołajkowy Mityng LZS dla Szkół Ponadpodstawowych · 2025-12-05 · Spała
Rankingi miesiąca (grudzień 2025) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 1000 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy