IV Memoriał im. Ludwika Zająca i Adama Szulca – wyniki (20.09.2026, Żagań)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 113 startów 102 zawodników w 19 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m K U10 (32 startujących) – wygrała Klara Szpakowska z wynikiem 9.83; 60 m K U12 (8 startujących) – wygrała Hania Turek z wynikiem 9.45; 600 m K U14 (8 startujących) – wygrała Lena Kaczanowska z wynikiem 1:47.70. 103 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Klara Szpakowska9.83
- 🥈 Weronika Kowalczyk10.08
- 🥉 Maria Murawa10.16
- 🥇 Hania Turek9.45
- 🥈 Michalina Bembnowicz9.49
- 🥉 Antonina Janowska10.20
- 🥇 Maciej Jabłoński11.10
- 🥈 Szymon Dobek11.14
- 🥉 Maksym Marszewski11.37
- 🥇 Dawid Górski9.59
- 🥈 Tymon Wiśniewski9.90
- 🥉 Julian Chwiałkowski10.29
- 🥇 Liliana Przybyła13.43
- 🥈 Urszula Beedle13.59
- 🥉 Alicja Maćkowiak13.95
- 🥇 Miłosz Światłowski13.97
- 🥈 Leon Kwiatkowski14.12
- 🥉 Antoni Sporys14.61
- 🥇 Klara Szpakowska33.98
- 🥈 Pola Witczak38.21
- 🥉 Jullia Lis40.39
- 🥇 Aria Gallewicz33.39
- 🥈 Liliana Rachwalska34.61
- 🥉 Antonina Janowska36.31
- 🥇 Liliana Przybyła27.52
- 🥈 Urszula Beedle29.43
- 🥉 Laura Kurdyk30.20
- 🥇 Wiktor Światłowski38.46
- 🥈 Stanisław Sporys46.64
- 🥇 Stanisław Cioch31.86
- 🥈 Tymon Wiśniewski32.87
- 🥉 Ignacy Bubek34.24
- 🥇 Miłosz Światłowski29.32
- 🥈 Leon Kwiatkowski30.20
- 🥉 Mikołaj Lewicz32.55
- 🥇 Iga Hrebeniuk44.95
- 🥈 Oliwia Wojak46.60
- 🥉 Julianna Urbanowicz46.94
- 🥇 Szymon Mazurkiewicz45.29
- 🥈 Gracjan Wróblewski54.24
- 🥇 Oliwier Górniak55.38
- 🥈 Gabriel Dobrucki55.43
- 🥉 Sebastian Drzymała56.59
- 🥇 Lena Kaczanowska1:47.70
- 🥈 Weronika Wyspiańska1:50.64
- 🥉 Gabriela Rychlik1:51.40
- 🥇 Iga Muchowska1:45.06
- 🥈 Helena Harenda1:47.52
- 🥉 Justyna Koszorek1:48.03
- 🥇 Brayan Marciniak1:40.55
- 🥈 Krystian Ostrowski1:44.82
- 🥉 Tymon Gruszczyński1:50.37
- 🥇 Michał Bajran1:39.40
- 🥈 Maksymilian Cehańczuk1:40.74
- 🥉 Szymon Phung1:49.85
60 m K U10 (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Szpakowska2017 | WKS Sobieski Żagań | 9.83 |
| 2. | Weronika Kowalczyk2017 | KP PIAST IŁOWA | 10.08 |
| 3. | Maria Murawa2017 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 10.16 |
| 4. | Lena Świtała2017 | WKS Sobieski Żagań | 10.45 |
| 5. | Natalia Skoczylas2017 | WKS Sobieski Żagań | 10.52 |
| 6. | Julia Ofiara2017 | WKS Sobieski Żagań | 10.64 |
| 7. | Kaia Gallewicz2018 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 10.75 |
| 8. | Michalina Gorajska2018 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 10.83 |
| 8. | Pola Witczak2017 | Akademia Biegowa Żary | 10.83 |
| 10. | Julia Malasiewicz2016 | niestowarzyszona | 10.87 |
60 m K U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hania Turek2015 | WKS Sobieski Żagań | 9.45 |
| 2. | Michalina Bembnowicz2015 | WKS Sobieski Żagań | 9.49 |
| 3. | Antonina Janowska2015 | WKS Sobieski Żagań | 10.20 |
| 4. | Hanna Daks2015 | Akademia Biegowa Żary | 10.21 |
| 5. | Magdalena Czech2015 | SL GKS Olsza Olszyna | 10.58 |
| 6. | Blanka Micygiewicz2016 | WKS Sobieski Żagań | 10.70 |
| 7. | Barbara Marcyniuk2015 | WKS Sobieski Żagań | 11.00 |
| 8. | Natalia Nowak2016 | Akademia Biegowa Żary | 14.46 |
60 m M U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maciej Jabłoński2017 | WKS Sobieski Żagań () | 11.10 |
| 2. | Szymon Dobek2018 | KP PIAST IŁOWA | 11.14 |
| 3. | Maksym Marszewski2018 | WKS Sobieski Żagań | 11.37 |
| 4. | Szymon Ćwik2018 | KP PIAST IŁOWA | 11.92 |
| 5. | Stanisław Sporys2018 | MLKS Agros Żary | 12.22 |
| 6. | Antoni Kowalczyk2018 | KP PIAST IŁOWA | 12.60 |
60 m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Górski2015 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 9.59 |
| 2. | Tymon Wiśniewski2016 | UKS Maszewiak Maszewo | 9.90 |
| 3. | Julian Chwiałkowski2015 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 10.29 |
| 4. | Kornel Cierniak-Halla2015 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 10.57 |
100 m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Przybyła2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 13.43 |
| 2. | Urszula Beedle2014 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 13.59 |
| 3. | Alicja Maćkowiak2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 13.95 |
| 4. | Małgorzata Chorzępa2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 15.55 |
| 5. | Pola Michalewicz2014 | Akademia Biegowa Żary | 15.61 |
| 6. | Hania Sawicka2014 | WKS Sobieski Żagań | 15.87 |
100 m M U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Światłowski2014 | WKS Sobieski Żagań | 13.97 |
| 2. | Leon Kwiatkowski2014 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 14.12 |
| 3. | Antoni Sporys2014 | MLKS Agros Żary | 14.61 |
| 4. | Mikołaj Lewicz2013 | WKS Sobieski Żagań | 14.98 |
| 5. | Wiktor Stefański2013 | WKS Sobieski Żagań | 15.12 |
| 6. | Antoni Kołecki2013 | WKS Sobieski Żagań | 15.69 |
200 m K U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Szpakowska2017 | WKS Sobieski Żagań | 33.98 |
| 2. | Pola Witczak2017 | Akademia Biegowa Żary | 38.21 |
| 3. | Jullia Lis2018 | MLKS Agros Żary | 40.39 |
200 m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aria Gallewicz2016 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 33.39 |
| 2. | Liliana Rachwalska2015 | MKS Piast Głogów | 34.61 |
| 3. | Antonina Janowska2015 | WKS Sobieski Żagań | 36.31 |
| 4. | Amelia Kosik2015 | WKS Sobieski Żagań | 37.34 |
200 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Przybyła2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 27.52 |
| 2. | Urszula Beedle2014 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 29.43 |
| 3. | Laura Kurdyk2013 | MLKS Agros Żary | 30.20 |
200 m M U10 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Światłowski2018 | WKS Sobieski Żagań | 38.46 |
| 2. | Stanisław Sporys2018 | MLKS Agros Żary | 46.64 |
200 m M U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Cioch2015 | MLKS Agros Żary | 31.86 |
| 2. | Tymon Wiśniewski2016 | UKS Maszewiak Maszewo | 32.87 |
| 3. | Ignacy Bubek2015 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 34.24 |
| 4. | Julian Chwiałkowski2015 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 34.38 |
200 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Światłowski2014 | WKS Sobieski Żagań | 29.32 |
| 2. | Leon Kwiatkowski2014 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 30.20 |
| 3. | Mikołaj Lewicz2013 | WKS Sobieski Żagań | 32.55 |
300 m K U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Hrebeniuk2011 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 44.95 |
| 2. | Oliwia Wojak2012 | Akademia Biegowa Żary | 46.60 |
| 3. | Julianna Urbanowicz2012 | WKS Sobieski Żagań | 46.94 |
300 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Mazurkiewicz2012 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 45.29 |
| 2. | Gracjan Wróblewski2012 | MLKS Agros Żary | 54.24 |
400 m M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Górniak2010 | MLKS Agros Żary | 55.38 |
| 2. | Gabriel Dobrucki2010 | MLKS Agros Żary | 55.43 |
| 3. | Sebastian Drzymała2010 | MLKS Agros Żary | 56.59 |
| 4. | Filip Rewaj2010 | MLKS Agros Żary | 56.74 |
600 m K U14 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Kaczanowska2013 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1:47.70 |
| 2. | Weronika Wyspiańska2013 | WKS Sobieski Żagań | 1:50.64 |
| 3. | Gabriela Rychlik2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:51.40 |
| 4. | Aleksandra Ogińska2014 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1:52.25 |
| 5. | Zuzanna Cioch2013 | MLKS Agros Żary | 1:54.55 |
| 6. | Justyna Kubiak2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:55.50 |
| 7. | Zuzanna Traskowska2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:58.92 |
| 8. | Nadia Furmaniak2014 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 2:04.62 |
600 m K U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Muchowska2011 | UKS Maszewiak Maszewo | 1:45.06 |
| 2. | Helena Harenda2011 | MLKS Agros Żary | 1:47.52 |
| 3. | Justyna Koszorek2011 | MLKS Agros Żary | 1:48.03 |
| 4. | Patrycja Standowicz2011 | Akademia Biegowa Żary | 1:48.48 |
| 5. | Adrianna Woźniak2012 | WKS Sobieski Żagań | 1:52.26 |
600 m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Brayan Marciniak2013 | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 1:40.55 |
| 2. | Krystian Ostrowski2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 1:44.82 |
| 3. | Tymon Gruszczyński2013 | MLKS Agros Żary | 1:50.37 |
| 4. | Jan Kowalec2013 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:50.42 |
| 5. | Bartosz Cieślak2013 | MLKS Agros Żary | 1:59.27 |
| 6. | Grzegorz Guła2013 | SL GKS Olsza Olszyna | 1:59.59 |
| 7. | Maciej Sochacki2014 | MLKS Agros Żary | 2:13.28 |
600 m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Bajran2012 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:39.40 |
| 2. | Maksymilian Cehańczuk2012 | MLKS Agros Żary | 1:40.74 |
| 3. | Szymon Phung2011 | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 1:49.85 |
Inne zawody w tym terminie
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · Warszawa
- Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Kolno
- XI Bieg Dzika · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Klara Szpakowska
- Weronika Kowalczyk
- Maria Murawa
- Hania Turek
- Michalina Bembnowicz
- Antonina Janowska
- Maciej Jabłoński
- Szymon Dobek
- Maksym Marszewski
- Dawid Górski
- Tymon Wiśniewski
- Julian Chwiałkowski
- Liliana Przybyła
- Urszula Beedle
- Alicja Maćkowiak
- Miłosz Światłowski
- Leon Kwiatkowski
- Antoni Sporys
- Pola Witczak
- Jullia Lis
- Aria Gallewicz
- Liliana Rachwalska
- Laura Kurdyk
- Wiktor Światłowski
- Stanisław Sporys
- Stanisław Cioch
- Ignacy Bubek
- Mikołaj Lewicz
- Iga Hrebeniuk
- Oliwia Wojak
- Julianna Urbanowicz
- Szymon Mazurkiewicz
- Gracjan Wróblewski
- Oliwier Górniak
- Gabriel Dobrucki
- Sebastian Drzymała
- Lena Kaczanowska
- Weronika Wyspiańska
- Gabriela Rychlik
- Iga Muchowska
- Helena Harenda
- Justyna Koszorek
- Brayan Marciniak
- Krystian Ostrowski
- Tymon Gruszczyński
- Michał Bajran
- Maksymilian Cehańczuk
- Szymon Phung
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · 2026-09-13 · Lubin
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · chłopcy