Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 – wyniki (20.09.2026, Kolno)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 59 startów 54 zawodników w 14 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 600 m M (10 startujących) – wygrał Mateusz Jach z wynikiem 1:27.65; 600 m K (6 startujących) – wygrała Danuta ZDUŃCZYK Lidia z wynikiem 1:43.73; 5000 m M (6 startujących) – wygrał Wiktor Wołosz z wynikiem 17:12.11. 57 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Amelia Sempkowska13.63
- 🥈 Patrycja Zaręba14.53
- 🥉 Melania Troc15.16
- 🥇 Patryk Kurcewicz11.73
- 🥈 Mikołaj Bursiewicz11.97
- 🥇 Patrycja Szczech28.07
- 🥈 Amelia Kamińska30.10
- 🥇 Gabriel Turowski23.35
- 🥈 Wojciech Podchul24.35
- 🥉 Szymon Karpacz25.12
- 🥇 Salma Lehlali41.04
- 🥈 Amelia Sempkowska44.15
- 🥇 Patryk Kurcewicz36.43
- 🥈 Wiktor Przytuła42.74
- 🥉 Leon Tkaczyk49.49
- 🥇 Danuta ZDUŃCZYK Lidia1:43.73
- 🥈 Oliwia GNIAZDOWSKA Lena1:50.93
- 🥉 Dorota Staniszewska2:03.18
- 🥇 Mateusz Jach1:27.65
- 🥈 Daniel Łabanowski1:30.34
- 🥉 Alan Tryląg1:31.66
- 🥇 Natalia Jarzyło3:22.72
- 🥈 Martyna Krawczyk3:28.13
- 🥉 Alicja Reska3:35.91
- 🥇 Krystian Kalinowski3:02.55
- 🥈 Antoni Kowalczyk3:39.36
- 🥉 Bartosz Bączek3:42.54
- 🥇 Justyna Korytkowska10:13.18
- 🥇 Agnieszka Chutkowska23:39.12
- 🥈 Beata Jakucińska24:32.63
- 🥉 Natalia Kołodziejczak26:44.88
- 🥇 Wiktor Wołosz17:12.11
- 🥈 Przemysław Potkaj17:33.23
- 🥉 Vitalii Potoroka17:55.57
- 🥇 Anna Kicińska14.93
- 🥈 Dominika Górska14.71
- 🥉 Klara Masłowska9.46
100 m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Sempkowska2011 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 13.63 |
| 2. | Patrycja Zaręba2012 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 14.53 |
| 3. | Melania Troc2013 | Akademia LA Białystok | 15.16 |
| 4. | Amelia Wiszowata2011 | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 15.37 |
100 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Kurcewicz2010 | UKS Jedyneczka Giżycko | 11.73 |
| 2. | Mikołaj Bursiewicz2009 | UKS Clan Ostrołęka | 11.97 |
200 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Szczech2010 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 28.07 |
| 2. | Amelia Kamińska2012 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 30.10 |
200 m M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Turowski2004 | MKS Juvenia Białystok | 23.35 |
| 2. | Wojciech Podchul2010 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 24.35 |
| 3. | Szymon Karpacz2009 | UKS Jedyneczka Giżycko | 25.12 |
| 4. | Mikołaj Bursiewicz2009 | UKS Clan Ostrołęka | 25.56 |
300 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Salma Lehlali2003 | MOROCCO | 41.04 |
| 2. | Amelia Sempkowska2011 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 44.15 |
300 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Kurcewicz2010 | UKS Jedyneczka Giżycko | 36.43 |
| 2. | Wiktor Przytuła2012 | UKS KOKiS Kolno | 42.74 |
| 3. | Leon Tkaczyk2014 | UKS Jedyneczka Giżycko | 49.49 |
600 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Danuta ZDUŃCZYK Lidia2009 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 1:43.73 |
| 2. | Oliwia GNIAZDOWSKA Lena2012 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 1:50.93 |
| 3. | Dorota Staniszewska2011 | UKS Jedyneczka Giżycko | 2:03.18 |
| 4. | Kornelia Cwalina2012 | GKS GRABOWO () | 2:07.47 |
| 5. | Olga Łynka2011 | I LO W KOLNIE () | 2:26.85 |
| 6. | Wiktoria Duda2015 | () | 3:04.12 |
600 m M (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Jach2010 | UKS Jedyneczka Giżycko | 1:27.65 |
| 2. | Daniel Łabanowski2008 | MKS Juvenia Białystok | 1:30.34 |
| 3. | Alan Tryląg2009 | MKS Juvenia Białystok | 1:31.66 |
| 4. | Paweł Skowroński2014 | UKS Technik Augustów | 1:32.95 |
| 5. | Bartosz Turowski2011 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 1:34.27 |
| 6. | Bartosz Łachacz2013 | MKL Myszyniec | 1:36.12 |
| 7. | Dominik Murach2012 | SP Turośl () | 1:40.62 |
| 8. | Piotr Nerko1972 | Kolno Biega () | 1:49.25 |
| 9. | Paweł Dermetko1991 | () | 1:51.13 |
| 10. | Aleksander Wiśniewski2013 | SP TUROŚL () | 2:01.90 |
1000 m K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Jarzyło2011 | UKS KOKiS Kolno | 3:22.72 |
| 2. | Martyna Krawczyk2009 | UKS KOKiS Kolno | 3:28.13 |
| 3. | Alicja Reska2012 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 3:35.91 |
| 4. | Magdalena Banach1985 | Kolno Biega () | 4:00.50 |
| 5. | Dominika Duda1991 | () | 4:04.65 |
1000 m M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Kalinowski1993 | VI LO Białystok | 3:02.55 |
| 2. | Antoni Kowalczyk2010 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 3:39.36 |
| 3. | Bartosz Bączek2012 | SP Turośl () | 3:42.54 |
| 4. | Kamil Pieńkowski2013 | SP TUROŚL () | 4:18.81 |
3000 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Justyna Korytkowska1986 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 10:13.18 |
5000 m K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agnieszka Chutkowska1979 | () | 23:39.12 |
| 2. | Beata Jakucińska1989 | () | 24:32.63 |
| 3. | Natalia Kołodziejczak2003 | AZS Łódź | 26:44.88 |
| 4. | Aleksandra Tryląg1988 | Nowodworce () | 27:51.37 |
| 5. | Marta Gajewska1990 | Kolno () | 28:07.82 |
5000 m M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Wołosz2007 | UKS Clan Ostrołęka | 17:12.11 |
| 2. | Przemysław Potkaj1994 | UKS Clan Ostrołęka | 17:33.23 |
| 3. | Vitalii Potoroka1996 | () | 17:55.57 |
| 4. | Krystian Kalinowski1993 | VI LO Białystok | 17:56.35 |
| 5. | Kamil Wiśniewski2012 | MKL Myszyniec | 20:08.90 |
| 6. | Piotr Nerko1972 | Kolno Biega () | 22:07.65 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 14.93 |
| 2. | Dominika Górska2008 | KS Podlasie Białystok | 14.71 |
| 3. | Klara Masłowska2010 | KS Podlasie Białystok | 9.46 |
| 4. | Izabela Puciłowska2011 | KS Podlasie Białystok | 7.35 |
| 5. | Amelia Piekarska2011 | Zabiele () | 6.69 |
Inne zawody w tym terminie
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · Warszawa
- IV Memoriał im. Ludwika Zająca i Adama Szulca · Żagań
- XI Bieg Dzika · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Amelia Sempkowska
- Patrycja Zaręba
- Melania Troc
- Patryk Kurcewicz
- Mikołaj Bursiewicz
- Patrycja Szczech
- Amelia Kamińska
- Gabriel Turowski
- Wojciech Podchul
- Szymon Karpacz
- Salma Lehlali
- Wiktor Przytuła
- Leon Tkaczyk
- Danuta ZDUŃCZYK Lidia
- Oliwia GNIAZDOWSKA Lena
- Dorota Staniszewska
- Mateusz Jach
- Daniel Łabanowski
- Alan Tryląg
- Natalia Jarzyło
- Martyna Krawczyk
- Alicja Reska
- Krystian Kalinowski
- Antoni Kowalczyk
- Bartosz Bączek
- Justyna Korytkowska
- Agnieszka Chutkowska
- Beata Jakucińska
- Natalia Kołodziejczak
- Wiktor Wołosz
- Przemysław Potkaj
- Vitalii Potoroka
- Anna Kicińska
- Dominika Górska
- Klara Masłowska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 · 2026-09-12 · Lublin
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · 2026-09-13 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta