Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 – wyniki (20.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 246 startów 199 zawodników w 51 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m M (33 startujących) – wygrał Jakub Szymczyk z wynikiem 11.22; 100 m K (25 startujących) – wygrała Aleksandra Szymczuk z wynikiem 12.53; 200 m K (20 startujących) – wygrała Amelia Jabłonkowska z wynikiem 26.55. 228 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Joanna Szczepańska13.64
- 🥇 Mateusz Rozpędzik11.70
- 🥇 Aleksandra Szymczuk12.53
- 🥈 Amelia Jabłonkowska13.10
- 🥉 Barbara Kostrzewska13.13
- 🥇 Jakub Szymczyk11.22
- 🥈 Oskar Kurpan11.35
- 🥉 Igor Myśków11.36
- 🥇 Patryk Raszyk24.77
- 🥇 Amelia Jabłonkowska26.55
- 🥈 Barbara Rzepiela26.96
- 🥉 Maria Ciupak27.90
- 🥇 Oliwier Szczygielski22.12
- 🥈 Marcin Suchta23.46
- 🥉 Jan Andrzejewski23.47
- 🥇 Dominika Skolimowska47.12
- 🥇 Antonina Mazur43.57
- 🥈 Iga Ozimkiewicz44.39
- 🥉 Maja Suwara44.44
- 🥇 Stanisław Radzki41.46
- 🥈 Bartosz Zieliński41.90
- 🥉 Jan Golański42.04
- 🥇 Antoni Kurek55.14
- 🥇 Bernard Badeński50.26
- 🥇 Hanna Izdebska59.30
- 🥈 Klaudia Cyrankowska1:03.82
- 🥉 Lea Sieradzka1:04.57
- 🥇 Daniel Romaniuk50.78
- 🥈 Kacper Krupa51.15
- 🥉 Patryk Sałczyński51.22
- 🥇 Weronika Przeździecka2:17.61
- 🥈 Ewa Gryboś2:17.78
- 🥉 Danuta Woszczek2:17.95
- 🥇 Bartek Miedzianowski1:57.70
- 🥈 Bartłomiej Suchocki1:59.54
- 🥉 Benedykt Paul2:03.47
- 🥇 Alina Kiedryńska4:38.10
- 🥈 Maja Bętkowska4:47.12
- 🥉 Gabriela Przesmycka4:47.37
- 🥇 Paweł Podbielski3:59.43
- 🥈 Igor Rulka4:00.90
- 🥉 Wojciech Karwowski4:01.71
- 🥇 Aleksandra Niemiec11:37.98
- 🥇 Wiktor Jaworski8:28.74
- 🥈 Paweł Chyłek9:22.42
- 🥉 Stanisław Piotrowski9:29.84
- 🥇 Maria Kamińska18.96
- 🥇 Idalia Buda14.99
- 🥈 Zuzanna Brodowska15.46
- 🥉 Wiktoria Barna19.66
- 🥇 Michał Bugaj15.15
- 🥈 Jan Bogusławski-Michniak15.23
- 🥉 Cezary Pawlak15.44
- 🥇 Zofia Świątkowska59.87
- 🥈 Anna Dłutowska1:04.69
- 🥇 Bartosz Polak5.74
- 🥇 Agnieszka Wilgocka5.55
- 🥈 Paulina Woźniak4.45
- 🥉 Aleksandra Długołęcka4.25
- 🥇 Aleksandra Sochacka5.56
- 🥈 Pola Grochowska4.90
- 🥉 Julia Pawlak4.87
- 🥇 Jan Samul7.01
- 🥈 Jakub Wolski5.85
- 🥉 Witold Lewicki5.43
- 🥇 Stanisław Wojtkowski5.44
- 🥈 Paweł Kimona5.09
- 🥇 Paulina Woźniak9.37
- 🥇 Miłosz Wtulich12.19
- 🥇 Joanna Babiak1.31
- 🥈 Zuzanna Brodowska1.25
- 🥇 Filip Dziwiszek1.90
- 🥇 Bartosz Rokoszny1.90
- 🥉 Szymon Kosmowski1.85
- 🥇 Michał Chernik2.51
- 🥇 Adam Jastrzębski3.31
- 🥈 Jan Bogusławski-Michniak3.01
- 🥉 Krzysztof Klepacki2.71
- 🥇 Joanna Babiak7.18
- 🥇 Daria Skowrońska11.64
- 🥈 Julita Stecko11.28
- 🥇 Dawid Robakowski12.54
- 🥇 Joanna Marszelewska48.82
- 🥇 Maria Kamińska20.71
- 🥇 Patryk Kamionek36.31
- 🥈 Szymon Kosmowski36.18
- 🥇 Szymon Łuczak53.25
- 🥇 Antoni Zembrzuski31.46
- 🥈 Jan Samul28.08
- 🥇 Aleksander Słowik25.31
- 🥇 Gabriela Warecka28.21
- 🥇 Lena Komarnicka26.22
- 🥇 Justyna Stachyra45.74
- 🥈 Adrianna Pawlak18.43
- 🥇 Daria Skowrońska30.53
- 🥈 Aleksandra Sochacka23.13
- 🥇 Dawid Robakowski48.86
- 🥈 Antoni Zembrzuski31.50
- 🥇 Jan Newecki36.39
- 🥈 Bartłomiej Piecha29.13
- 🥇 Antoni Dehnel33.80
100 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Szczepańska2011 | AKL Ursynów Warszawa | 13.64 |
100 m · U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Rozpędzik2009 | WKS Wawel Kraków | 11.70 |
100 m K (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Szymczuk2008 | AKL Ursynów Warszawa | 12.53 |
| 2. | Amelia Jabłonkowska2008 | SRS Kondycja Piaseczno | 13.10 |
| 3. | Barbara Kostrzewska1998 | KS AZS AWF Warszawa | 13.13 |
| 4. | Barbara Rzepiela2007 | OKS Skra Warszawa | 13.46 |
| 5. | Antonina Galach2009 | UKS LA Basket Warszawa | 13.51 |
| 6. | Karolina Gastoł2004 | KS AZS AWF Warszawa | 13.60 |
| 7. | Maria Sirocka2002 | KS Sprinterzy.com Kraków | 13.64 |
| 8. | Weronika Długołęcka2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 13.85 |
| 9. | Maria Ciupak2011 | UKS Herkules Sulejówek | 13.88 |
| 10. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 13.97 |
100 m M (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Szymczyk2004 | KS AZS AWF Warszawa | 11.22 |
| 2. | Oskar Kurpan2009 | WKS Wawel Kraków | 11.35 |
| 3. | Igor Myśków2009 | UKS Olimp Kozienice | 11.36 |
| 3. | Nikodem Gerber2001 | OŚ AZS Poznań | 11.36 |
| 5. | Bartosz Polak2003 | KS Sprinterzy.com Kraków | 11.41 |
| 6. | Kennedy Saviour1999 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.54 |
| 7. | Marcin Suchta2001 | MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 11.57 |
| 8. | Jakub Wolski2008 | UKS LA Basket Warszawa | 11.60 |
| 8. | Franciszek Nowotnik2009 | RKS Ursus Warszawa | 11.60 |
| 10. | Daniel Kossowski1981 | RLTL GGG Radom | 11.70 |
200 m · U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Raszyk2010 | RK Athletics Warszawa | 24.77 |
200 m K (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Jabłonkowska2008 | SRS Kondycja Piaseczno | 26.55 |
| 2. | Barbara Rzepiela2007 | OKS Skra Warszawa | 26.96 |
| 3. | Maria Ciupak2011 | UKS Herkules Sulejówek | 27.90 |
| 4. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 28.13 |
| 5. | Adrianna Orłowska2011 | UKS Sporting Zielonki | 28.29 |
| 6. | Natalia Bielawska2008 | MKS Polonia Warszawa | 28.34 |
| 7. | Iga Wachta2009 | UKS Filipides Teresin | 28.63 |
| 8. | Amelia Zarębska2011 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 28.95 |
| 9. | Aleksandra Strużyńska2006 | Akademia Sportu Otwock | 29.10 |
| 10. | Adrianna Mika2011 | UKS Gepard Warszawa | 29.24 |
200 m M (19)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Szczygielski2008 | RKS Łódź | 22.12 |
| 2. | Marcin Suchta2001 | MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 23.46 |
| 3. | Jan Andrzejewski2010 | RK Athletics Warszawa | 23.47 |
| 4. | Piotr Uszyński2009 | KS Ciechan Ciechanów | 23.66 |
| 5. | Michał Bugaj2010 | WKS Wawel Kraków | 23.71 |
| 6. | Kennedy Saviour1999 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 23.72 |
| 7. | Daniel Nowacki2010 | RKS Łódź | 24.07 |
| 8. | Nikodem Jackowski2009 | SSP Orka Iława | 24.69 |
| 9. | Adam Ciurzyński2010 | KS Sprintwarsaw | 24.85 |
| 10. | Antoni Grabski2011 | OKS Skra Warszawa | 24.92 |
300 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Skolimowska2013 | OKS Skra Warszawa | 47.12 |
300 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Mazur2012 | UKS Herkules Sulejówek | 43.57 |
| 2. | Iga Ozimkiewicz2012 | UKS Herkules Sulejówek | 44.39 |
| 3. | Maja Suwara2013 | LKS Zuza Running Team Opoczno | 44.44 |
| 4. | Kaja Ochmańska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.38 |
| 5. | Zuzanna Kramarska2012 | OKS Skra Warszawa | 48.33 |
| 6. | Malina Brzezińska2013 | UKS Otrębusy | 49.52 |
300 m M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Radzki2011 | RK Athletics Warszawa | 41.46 |
| 2. | Bartosz Zieliński2012 | UKS Herkules Sulejówek | 41.90 |
| 3. | Jan Golański2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 42.04 |
| 4. | Kacper Jaryniuk2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 45.73 |
400 m · U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Kurek2008 | MKS Polonia Warszawa | 55.14 |
400 m · U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bernard Badeński2005 | OKS Skra Warszawa | 50.26 |
400 m K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Izdebska2013 | UKS Olimp Kozienice | 59.30 |
| 2. | Klaudia Cyrankowska2010 | OKS Skra Warszawa | 1:03.82 |
| 3. | Lea Sieradzka2012 | UKS 48 Warszawa | 1:04.57 |
| 4. | Zofia Brzezińska2010 | UKS Otrębusy | 1:04.82 |
| 5. | Hanna Wrzeszcz2012 | KS Czempion Warszawa | 1:09.61 |
400 m M (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daniel Romaniuk2001 | MKS Polonia Warszawa | 50.78 |
| 2. | Kacper Krupa2005 | MKS Polonia Warszawa | 51.15 |
| 3. | Patryk Sałczyński2008 | MKS Pilica Białobrzegi | 51.22 |
| 4. | Bartosz Kosmowski2010 | BKS Wataha Warszawa | 52.78 |
| 5. | Szymon Krupski2010 | SSP Orka Iława | 54.04 |
| 6. | Łukasz Pawłowski1982 | KS Sprintwarsaw | 54.98 |
| 7. | Dawid Chrząstek2010 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 54.99 |
| 8. | Kamil Bąk2006 | KKS Victoria Stalowa Wola | 55.60 |
| 9. | Mieszko Chachurski2007 | AKL Ursynów Warszawa | 56.03 |
| 10. | Ignacy Sadłoń2010 | UKS 48 Warszawa | 57.05 |
800 m K (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Przeździecka2008 | UKS 48 Warszawa | 2:17.61 |
| 2. | Ewa Gryboś1990 | MKS Polonia Warszawa | 2:17.78 |
| 3. | Danuta Woszczek1978 | UKS Olimp Kozienice | 2:17.95 |
| 4. | Aleksandra Pochranowicz1990 | 7PRO Team Szczecinek | 2:18.28 |
| 5. | Zuzanna Konieczny2009 | OKS Skra Warszawa | 2:24.48 |
| 6. | Zuzanna Siecińska2009 | CSiR Susz | 2:27.08 |
| 7. | Łucja Podkańska2011 | UKS Herkules Sulejówek | 2:27.66 |
| 8. | Zofia Bałaban2012 | UKS 48 Warszawa | 2:29.09 |
| 9. | Helena Wrzeszcz2009 | AKL Ursynów Warszawa | 2:30.23 |
| 10. | Anastazja Saweliewa2012 | UKS Herkules Sulejówek | 2:30.91 |
800 m M (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartek Miedzianowski2008 | KS Pro Athlete Grudziądz | 1:57.70 |
| 2. | Bartłomiej Suchocki2007 | MKS Polonia Warszawa | 1:59.54 |
| 3. | Benedykt Paul2010 | UKS 48 Warszawa | 2:03.47 |
| 4. | Jerzy Golec2007 | RKS Ursus Warszawa | 2:09.21 |
| 5. | Szymon Cebula2010 | TS Wieliczanka Wieliczka | 2:09.92 |
| 6. | Konrad Kobiałka1978 | KS Lemiesz Team Warszawa | 2:10.54 |
| 7. | Robert Celiński1973 | KS AZS AWF Warszawa | 2:12.79 |
| 8. | Franciszek Rokicki2012 | UKS Herkules Sulejówek | 2:14.15 |
| 9. | Michał Brzozowski2010 | MKS Agros Chełm | 2:14.60 |
1500 m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alina Kiedryńska2003 | KS AZS AWF Warszawa | 4:38.10 |
| 2. | Maja Bętkowska2010 | RK Athletics Warszawa | 4:47.12 |
| 3. | Gabriela Przesmycka2011 | UKS LA Basket Warszawa | 4:47.37 |
| 4. | Julia Marciniak2002 | OKS Skra Warszawa | 4:55.58 |
1500 m M (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paweł Podbielski2008 | AKL Ursynów Warszawa | 3:59.43 |
| 2. | Igor Rulka2008 | MKS Polonia Warszawa | 4:00.90 |
| 3. | Wojciech Karwowski1993 | KU AZS WAT w Warszawie | 4:01.71 |
| 4. | Franciszek Cebula2009 | UKS Lider Siercza | 4:13.63 |
| 5. | Paweł Wegner2005 | RLTL GGG Radom | 4:30.36 |
| 6. | Robert Czyżak2009 | SSP Orka Iława | 4:31.83 |
| 7. | Mateusz Rozmus1994 | Passion First Warszawa | 4:39.79 |
| 8. | Ignacy Trepka2010 | KS Czempion Warszawa | 5:01.49 |
| 9. | Igor Kluczewski2009 | LKS Gol-Start Częstochowa | 5:02.62 |
| 10. | Grzegorz Piliszek1987 | OKS Skra Warszawa | 5:20.25 |
3000 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Niemiec2008 | OKS Skra Warszawa | 11:37.98 |
3000 m M (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Jaworski2008 | RK Athletics Warszawa | 8:28.74 |
| 2. | Paweł Chyłek2009 | AKL Ursynów Warszawa | 9:22.42 |
| 3. | Stanisław Piotrowski2009 | AKL Ursynów Warszawa | 9:29.84 |
| 4. | Bartosz Majer2010 | KS Czempion Warszawa | 9:34.86 |
| 5. | Mikołaj Stach2010 | OKS Skra Warszawa | 9:36.05 |
| 6. | Stanisław Kaźmierczak2009 | KS Lemiesz Team Warszawa | 9:43.44 |
| 7. | Mikołaj Kos-Nowicki2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10:24.18 |
| 8. | Piotr Iwanek2009 | RK Athletics Warszawa | 11:24.49 |
100 m pł K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Kamińska2008 | KS AZS AWF Warszawa | 18.96 |
100 m pł K U18 (76.2) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Idalia Buda2010 | AKL Ursynów Warszawa | 14.99 |
| 2. | Zuzanna Brodowska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 15.46 |
| 3. | Wiktoria Barna2010 | KS AZS AWF Warszawa | 19.66 |
110 m pł M U18 (91.4) (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Bugaj2010 | WKS Wawel Kraków | 15.15 |
| 2. | Jan Bogusławski-Michniak2010 | KS AZS AWF Warszawa | 15.23 |
| 3. | Cezary Pawlak2010 | KS AZS AWF Warszawa | 15.44 |
| 4. | Jakub Bieniek2009 | UKS LA Basket Warszawa | 15.81 |
| 5. | Krzysztof Multarzyński2009 | UKS LA Basket Warszawa | 16.63 |
| 6. | Rafał Rafałowicz2009 | KS AZS AWF Warszawa | 17.04 |
| 7. | Filip Daniluk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 19.16 |
400 m pł K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Świątkowska1998 | KS Lemiesz Team Warszawa | 59.87 |
| 2. | Anna Dłutowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1:04.69 |
skok w dal · Sen (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Polak2003 | KS Sprinterzy.com Kraków | 5.74 |
Skok w dal K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agnieszka Wilgocka1998 | WKS Wawel Kraków | 5.55 |
| 2. | Paulina Woźniak2004 | KS Sprintwarsaw | 4.45 |
| 3. | Aleksandra Długołęcka2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 4.25 |
| 4. | Maria Sirocka2002 | KS Sprinterzy.com Kraków | 4.14 |
Skok w dal K U18 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Sochacka2009 | UKS LA Basket Warszawa | 5.56 |
| 2. | Pola Grochowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 4.90 |
| 3. | Julia Pawlak2012 | UKS Sporting Zielonki | 4.87 |
| 4. | Antonina Galach2009 | UKS LA Basket Warszawa | 4.79 |
Skok w dal M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Samul2008 | UKS LA Basket Warszawa | 7.01 |
| 2. | Jakub Wolski2008 | UKS LA Basket Warszawa | 5.85 |
| 3. | Witold Lewicki2008 | UKS Melo Błonie | 5.43 |
Skok w dal M U18 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Wojtkowski2012 | UKS Sporting Zielonki | 5.44 |
| 2. | Paweł Kimona2009 | KS Ciechan Ciechanów | 5.09 |
Trójskok K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paulina Woźniak2004 | KS Sprintwarsaw | 9.37 |
Trójskok M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Wtulich2006 | KS Ciechan Ciechanów | 12.19 |
Skok wzwyż K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Babiak2007 | MKL Warszawianka Warszawa | 1.31 |
| 2. | Zuzanna Brodowska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 1.25 |
Skok wzwyż M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Dziwiszek2009 | UKS Melo Błonie | 1.90 |
| 1. | Bartosz Rokoszny2008 | MKS Truso Elbląg | 1.90 |
| 3. | Szymon Kosmowski2006 | KS AZS AWF Warszawa | 1.85 |
| 4. | Maksymilian Bryczyński2012 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1.80 |
| 5. | Jakub Bieniek2009 | UKS LA Basket Warszawa | 1.75 |
| 6. | Krzysztof Multarzyński2009 | UKS LA Basket Warszawa | 1.65 |
skok o tyczce · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Chernik2013 | SKS Feniks Siedlce | 2.51 |
Skok o tyczce M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Jastrzębski2011 | SKS Feniks Siedlce | 3.31 |
| 2. | Jan Bogusławski-Michniak2010 | KS AZS AWF Warszawa | 3.01 |
| 3. | Krzysztof Klepacki2013 | SKS Feniks Siedlce | 2.71 |
| 4. | Filip Daniluk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 2.36 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Babiak2007 | MKL Warszawianka Warszawa | 7.18 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daria Skowrońska2009 | UKS LA Basket Warszawa | 11.64 |
| 2. | Julita Stecko2010 | UKS Filipides Teresin | 11.28 |
Pchnięcie kulą M (7.26kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Robakowski2004 | KS AZS AWF Warszawa | 12.54 |
rzut dyskiem · U23 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Marszelewska2004 | KS AZS UWM Olsztyn | 48.82 |
Rzut dyskiem K (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Kamińska2008 | KS AZS AWF Warszawa | 20.71 |
Rzut dyskiem M (2kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patryk Kamionek2004 | UKS LA Basket Warszawa | 36.31 |
| 2. | Szymon Kosmowski2006 | KS AZS AWF Warszawa | 36.18 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Łuczak2010 | UKS 12 Kalisz | 53.25 |
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Zembrzuski2008 | UKS LA Basket Warszawa | 31.46 |
| 2. | Jan Samul2008 | UKS LA Basket Warszawa | 28.08 |
rzut oszczepem · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Słowik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 25.31 |
rzut oszczepem · U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Warecka2009 | KS AZS AWF Warszawa | 28.21 |
rzut oszczepem · U20 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Komarnicka2007 | KS AZS AWF Warszawa | 26.22 |
Rzut oszczepem K (600) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Justyna Stachyra2006 | WKS Wawel Kraków | 45.74 |
| 2. | Adrianna Pawlak2008 | UKS LA Basket Warszawa | 18.43 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daria Skowrońska2009 | UKS LA Basket Warszawa | 30.53 |
| 2. | Aleksandra Sochacka2009 | UKS LA Basket Warszawa | 23.13 |
Rzut oszczepem M (800) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dawid Robakowski2004 | KS AZS AWF Warszawa | 48.86 |
| 2. | Antoni Zembrzuski2008 | UKS LA Basket Warszawa | 31.50 |
Rzut oszczepem M U16 (600) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Newecki2011 | AKL Ursynów Warszawa | 36.39 |
| 2. | Bartłomiej Piecha2012 | AKL Ursynów Warszawa | 29.13 |
Rzut oszczepem M U18 (700)n (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Dehnel2009 | AKL Ursynów Warszawa | 33.80 |
Inne zawody w tym terminie
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · Warszawa
- IV Memoriał im. Ludwika Zająca i Adama Szulca · Żagań
- Kolneński Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Kolno
- XI Bieg Dzika · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Joanna Szczepańska
- Mateusz Rozpędzik
- Aleksandra Szymczuk
- Amelia Jabłonkowska
- Barbara Kostrzewska
- Jakub Szymczyk
- Oskar Kurpan
- Igor Myśków
- Nikodem Gerber
- Patryk Raszyk
- Barbara Rzepiela
- Maria Ciupak
- Oliwier Szczygielski
- Marcin Suchta
- Jan Andrzejewski
- Dominika Skolimowska
- Antonina Mazur
- Iga Ozimkiewicz
- Maja Suwara
- Stanisław Radzki
- Bartosz Zieliński
- Jan Golański
- Antoni Kurek
- Bernard Badeński
- Hanna Izdebska
- Klaudia Cyrankowska
- Lea Sieradzka
- Daniel Romaniuk
- Kacper Krupa
- Patryk Sałczyński
- Weronika Przeździecka
- Ewa Gryboś
- Danuta Woszczek
- Bartek Miedzianowski
- Bartłomiej Suchocki
- Benedykt Paul
- Alina Kiedryńska
- Maja Bętkowska
- Gabriela Przesmycka
- Paweł Podbielski
- Igor Rulka
- Wojciech Karwowski
- Aleksandra Niemiec
- Wiktor Jaworski
- Paweł Chyłek
- Stanisław Piotrowski
- Maria Kamińska
- Idalia Buda
- Zuzanna Brodowska
- Wiktoria Barna
- Michał Bugaj
- Jan Bogusławski-Michniak
- Cezary Pawlak
- Zofia Świątkowska
- Anna Dłutowska
- Bartosz Polak
- Agnieszka Wilgocka
- Paulina Woźniak
- Aleksandra Długołęcka
- Aleksandra Sochacka
- Pola Grochowska
- Julia Pawlak
- Jan Samul
- Jakub Wolski
- Witold Lewicki
- Stanisław Wojtkowski
- Paweł Kimona
- Miłosz Wtulich
- Joanna Babiak
- Filip Dziwiszek
- Bartosz Rokoszny
- Szymon Kosmowski
- Michał Chernik
- Adam Jastrzębski
- Krzysztof Klepacki
- Daria Skowrońska
- Julita Stecko
- Dawid Robakowski
- Joanna Marszelewska
- Patryk Kamionek
- Szymon Łuczak
- Antoni Zembrzuski
- Aleksander Słowik
- Gabriela Warecka
- Lena Komarnicka
- Justyna Stachyra
- Adrianna Pawlak
- Jan Newecki
- Bartłomiej Piecha
- Antoni Dehnel
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · 2026-09-13 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · 2026-09-26 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · 2026-09-26 · Warszawa
- Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików · 2026-09-13 · Kraków
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · 2026-09-12 · Ciechanów
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · 2026-09-13 · Łódź