MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND – wyniki (13.09.2026, Lubin)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 111 startów 103 zawodników w 45 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (7 startujących) – wygrała Maja Wrębel z wynikiem 40.41; 60 m K U10 (6 startujących) – wygrała Antonina Trzcielińska z wynikiem 10.24; 100 m M (6 startujących) – wygrał Piotr Przewoźniak z wynikiem 11.24. 105 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Marcelina Rozmys7.73
- 🥇 Antonina Trzcielińska10.24
- 🥈 Pola Witczak10.64
- 🥉 Michalina Kumor10.70
- 🥇 Bianka Hajłasz9.52
- 🥇 Aleksandra Czerniak8.44
- 🥈 Pola Gajek8.52
- 🥉 Pola Krysiak9.12
- 🥇 Tymoteusz Wilczak9.81
- 🥈 Henryk Wodopian10.62
- 🥉 Michał Klamecki12.36
- 🥇 Tymon Wiśniewski9.87
- 🥇 Marek Rubacha8.06
- 🥈 Igor Ratajczak8.83
- 🥉 Maciej Kucab8.89
- 🥇 Marcelina Rozmys12.15
- 🥈 Paulina Bobowska12.72
- 🥉 Amelia Mastalerz12.98
- 🥇 Piotr Przewoźniak11.24
- 🥈 Adam Mączkowiak11.27
- 🥉 Patryk Borowiec11.85
- 🥇 Weronika Błaszczyk43.55
- 🥈 Zuzanna Murawska47.78
- 🥇 Marianna Dziedzic56.15
- 🥈 Faustyna Kozłowska1:02.34
- 🥉 Gaja Gordijenko1:17.24
- 🥇 Hanna Rostkowska48.27
- 🥈 Kornelia Saluk53.34
- 🥉 Jagoda Janik53.67
- 🥇 Maria Stefanowicz44.41
- 🥈 Mia Kobielska45.92
- 🥉 Julia Truchan47.92
- 🥇 Gabriela Gremblewska44.27
- 🥈 Iga Muchowska45.23
- 🥇 Kasjan Włoch36.98
- 🥈 Nikodem Wawrzyński37.76
- 🥉 Patryk Borowiec38.24
- 🥇 Tymon Wiśniewski53.17
- 🥈 Igor Szydełko54.30
- 🥇 Julia Nowicka1:51.58
- 🥇 Oliwia Siudzik2:15.83
- 🥈 Oliwia Łukaszuk2:17.05
- 🥇 Rozalia Kuś1:57.30
- 🥈 Martyna Szyler1:58.20
- 🥉 Jagoda Danek1:58.76
- 🥇 Ignacy Saracyn2:11.57
- 🥇 Nela Ćwian3:41.73
- 🥇 Maksymilian Kilen3:43.92
- 🥇 Bernadeta Ślońska4:32.12
- 🥈 Kinga Kasprzak4:49.56
- 🥉 Anika Kudarewska5:06.65
- 🥇 Borys Matwiejczyk16.70
- 🥇 Milan Barszczyk15.29
- 🥈 Zakhar Osadchuk15.41
- 🥉 Kacper Zazula15.74
- 🥇 Igor Linkiewicz15.50
- 🥇 Antonina Kulesza5.38
- 🥈 Alicja Chuptyś5.15
- 🥉 Anna Szpaczek4.79
- 🥇 Oliwier Książek5.33
- 🥇 Anna Gałka1.70
- 🥈 Marika Rudnicka1.50
- 🥉 Milena Kudlińska1.45
- 🥇 Laila Lechwar1.55
- 🥈 Oleksandra Dmytrenko1.40
- 🥇 Szymon Szabat1.70
- 🥈 Adam Gajdzis1.30
- 🥇 Natalia Szymczak2.90
- 🥇 Jagoda Wojciechowska3.50
- 🥇 Przemysław Czerniak4.60
- 🥈 Michał Trzcieliński3.70
- 🥇 Kornelia Gawlak9.39
- 🥇 Maja Stasiak12.10
- 🥈 Gabriela Rachwalska8.24
- 🥉 Nikola Olchawa7.53
- 🥇 Małgorzata Kufel10.50
- 🥈 Małgorzata Walczyk9.50
- 🥉 Justyna Dynda7.86
- 🥇 Marika Rudnicka11.09
- 🥇 Tymoteusz Socha10.98
- 🥈 Miłosz Jerzyński8.74
- 🥇 Alicja Gnyp37.69
- 🥈 Laura Głód36.09
- 🥉 Matylda Dłubała27.76
- 🥇 Maja Wrębel40.41
- 🥈 Dorota Czaj31.92
- 🥉 Małgorzata Kufel31.16
- 🥇 Franciszek Makaroński54.00
- 🥇 Wiktoria Górecka34.06
- 🥇 Małgorzata Walczyk29.66
- 🥈 Liwia Rolla28.43
- 🥇 Inga Prokurat31.74
60 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Rozmys2007 | MLKS Agros Żary | 7.73 |
60 m K U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Trzcielińska2017 | LKS Ziębice | 10.24 |
| 2. | Pola Witczak2017 | Akademia Biegowa Żary | 10.64 |
| 3. | Michalina Kumor2017 | MKS Piast Głogów | 10.70 |
| 4. | Matylda Kątna2017 | LSA Team Siechnice | 11.74 |
| 5. | Nadia Gąsior2017 | LKS Ziębice | 11.95 |
| 6. | Helena Michalewicz2017 | Akademia Biegowa Żary | 12.32 |
60 m K U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bianka Hajłasz2016 | MKS Piast Głogów | 9.52 |
60 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Czerniak2014 | AL Tomasza Szymkowiaka | 8.44 |
| 2. | Pola Gajek2013 | MKS Piast Głogów | 8.52 |
| 3. | Pola Krysiak2013 | UKS Achilles Leszno | 9.12 |
60 m M U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Wilczak2017 | MKS Piast Głogów | 9.81 |
| 2. | Henryk Wodopian2018 | MLKS Sokół Lubin | 10.62 |
| 3. | Michał Klamecki2018 | LSA Team Siechnice | 12.36 |
60 m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Wiśniewski2016 | UKS Maszewiak Maszewo | 9.87 |
60 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marek Rubacha2013 | MKS Siechnice | 8.06 |
| 2. | Igor Ratajczak2014 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 8.83 |
| 3. | Maciej Kucab2013 | MLKS Sokół Lubin | 8.89 |
100 m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcelina Rozmys2007 | MLKS Agros Żary | 12.15 |
| 2. | Paulina Bobowska2008 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 12.72 |
| 3. | Amelia Mastalerz2009 | UKS Achilles Leszno | 12.98 |
| 4. | Hanna Andrzejewska2009 | MLKS Agros Żary | 13.23 |
100 m M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Przewoźniak2010 | UKS Achilles Leszno | 11.24 |
| 2. | Adam Mączkowiak2010 | UKS Sprint Przeźmierowo | 11.27 |
| 3. | Patryk Borowiec2010 | MLKS Agros Żary | 11.85 |
| 4. | Jan Dudzik2012 | WKS Śląsk Wrocław | 12.31 |
| 5. | Rodion Hryhorenko2008 | MKL 12 Jelenia Góra | 12.53 |
| 6. | Tomasz Matiaszewski2009 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 12.63 |
300 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Błaszczyk2010 | MLKS Agros Żary | 43.55 |
| 2. | Zuzanna Murawska2009 | MKL 12 Jelenia Góra | 47.78 |
300 m K U10 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marianna Dziedzic2017 | UKS Maszewiak Maszewo | 56.15 |
| 2. | Faustyna Kozłowska2017 | LKS Champion Świdnica | 1:02.34 |
| 3. | Gaja Gordijenko2018 | UKS Strzała Jelenia Góra | 1:17.24 |
300 m K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Rostkowska2015 | KS SMS Szklarska Poręba | 48.27 |
| 2. | Kornelia Saluk2015 | WKS Śląsk Wrocław | 53.34 |
| 3. | Jagoda Janik2015 | LKS Ziębice | 53.67 |
| 4. | Hanna Rabura2015 | MLKS Sokół Lubin | 55.01 |
300 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Stefanowicz2013 | KS Poznań Athletic | 44.41 |
| 2. | Mia Kobielska2013 | AL Tomasza Szymkowiaka | 45.92 |
| 3. | Julia Truchan2013 | MKS Osa Zgorzelec | 47.92 |
300 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Gremblewska2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 44.27 |
| 2. | Iga Muchowska2011 | UKS Maszewiak Maszewo | 45.23 |
300 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kasjan Włoch2012 | KS SMS Szklarska Poręba | 36.98 |
| 2. | Nikodem Wawrzyński2009 | UMKS Iskra Wolsztyn | 37.76 |
| 3. | Patryk Borowiec2010 | MLKS Agros Żary | 38.24 |
300 m M U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymon Wiśniewski2016 | UKS Maszewiak Maszewo | 53.17 |
| 2. | Igor Szydełko2015 | LKS Polkowice | 54.30 |
600 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Nowicka2012 | UKS Sprint Legnica | 1:51.58 |
600 m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Siudzik2015 | MKS Siechnice | 2:15.83 |
| 2. | Oliwia Łukaszuk2016 | KS Śnieżka Karpacz | 2:17.05 |
600 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rozalia Kuś2013 | LKS Champion Świdnica | 1:57.30 |
| 2. | Martyna Szyler2013 | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1:58.20 |
| 3. | Jagoda Danek2014 | KS Śnieżka Karpacz | 1:58.76 |
600 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Saracyn2015 | MLKS Sokół Lubin | 2:11.57 |
1000 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nela Ćwian2012 | MLKS Sokół Lubin | 3:41.73 |
1000 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maksymilian Kilen2014 | UKS Sprint Przeźmierowo | 3:43.92 |
1500 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bernadeta Ślońska2003 | Kraków Athletics Team | 4:32.12 |
| 2. | Kinga Kasprzak2008 | WKS Śląsk Wrocław | 4:49.56 |
| 3. | Anika Kudarewska2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 5:06.65 |
110 m pł M U16 (91.4) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Matwiejczyk2012 | MKS Osa Zgorzelec | 16.70 |
110 m pł M U18 (91.4) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milan Barszczyk2009 | MLKS Agros Żary | 15.29 |
| 2. | Zakhar Osadchuk2009 | KS AZS AWF Wrocław | 15.41 |
| 3. | Kacper Zazula2009 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 15.74 |
| 4. | Marcel Sereda2009 | AL Tomasza Szymkowiaka | 16.18 |
110 m pł M U20 (99.1) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Linkiewicz2007 | MKL 12 Jelenia Góra | 15.50 |
Skok w dal K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Kulesza2011 | UKS Sprint Przeźmierowo | 5.38 |
| 2. | Alicja Chuptyś2012 | WKS Śląsk Wrocław | 5.15 |
| 3. | Anna Szpaczek2011 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 4.79 |
| 4. | Zuzanna Andrzejak2008 | UKS Achilles Leszno | 4.52 |
| 5. | Weronika Błaszczyk2010 | MLKS Agros Żary | 4.40 |
| 6. | Ewa Chińcza2012 | LKS Górnik Wałbrzych | 4.33 |
Skok w dal M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Książek2012 | MLKS Polonia Środa Śląska | 5.33 |
Skok wzwyż K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Gałka2003 | WKS Śląsk Wrocław | 1.70 |
| 2. | Marika Rudnicka2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 1.50 |
| 3. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.45 |
| 4. | Anna Ciućman2009 | WKS Śląsk Wrocław | 1.30 |
Skok wzwyż K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laila Lechwar2013 | MKS Piast Głogów | 1.55 |
| 2. | Oleksandra Dmytrenko2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 1.40 |
Skok wzwyż M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Szabat2012 | MKS Osa Zgorzelec | 1.70 |
| 2. | Adam Gajdzis2011 | WKS Śląsk Wrocław | 1.30 |
Skok o tyczce K - Gr. A (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Szymczak2011 | SL Olimpia Poznań | 2.90 |
Skok o tyczce K - Gr. B (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Wojciechowska2010 | SL Olimpia Poznań | 3.50 |
Skok o tyczce M - Gr. B (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Przemysław Czerniak1984 | SL Olimpia Poznań | 4.60 |
| 2. | Michał Trzcieliński2005 | SL Olimpia Poznań | 3.70 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kornelia Gawlak2007 | MLKS Agros Żary | 9.39 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Stasiak2013 | UKS Maszewiak Maszewo | 12.10 |
| 2. | Gabriela Rachwalska2013 | MKS Piast Głogów | 8.24 |
| 3. | Nikola Olchawa2014 | LKS Ziębice | 7.53 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Kufel2012 | MKS Piast Lwówek Śląski | 10.50 |
| 2. | Małgorzata Walczyk2012 | KL Ziemia Kłodzka | 9.50 |
| 3. | Justyna Dynda2012 | MLKS Polonia Środa Śląska | 7.86 |
| 4. | Gracjana Chmielewska2012 | MLKS Polonia Środa Śląska | 7.51 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marika Rudnicka2009 | LKS Górnik Wałbrzych | 11.09 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Socha2011 | UKS Maszewiak Maszewo | 10.98 |
| 2. | Miłosz Jerzyński2012 | UKS Sprint Przeźmierowo | 8.74 |
Rzut dyskiem K (1kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Gnyp2005 | LKS Górnik Wałbrzych | 37.69 |
| 2. | Laura Głód2008 | LKS Górnik Wałbrzych | 36.09 |
| 3. | Matylda Dłubała2010 | MLKS Sokół Lubin | 27.76 |
| 4. | Maria Błaszczak2008 | LKS Górnik Wałbrzych | 25.93 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wrębel2012 | AZS-AWF Gorzów | 40.41 |
| 2. | Dorota Czaj2011 | MKS Osa Zgorzelec | 31.92 |
| 3. | Małgorzata Kufel2012 | MKS Piast Lwówek Śląski | 31.16 |
| 4. | Martyna Weinold2012 | AZS-AWF Gorzów | 27.60 |
| 5. | Milena Kudlińska2012 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 23.77 |
| 6. | Hanna Łuksin2011 | LKS Górnik Wałbrzych | 22.67 |
| 7. | Magdalena Raczkowiak2012 | UMKS Iskra Wolsztyn | 18.43 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Makaroński2011 | UKS LA Wałcz | 54.00 |
Rzut oszczepem K (600) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Górecka2008 | LKS Górnik Wałbrzych | 34.06 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Walczyk2012 | KL Ziemia Kłodzka | 29.66 |
| 2. | Liwia Rolla2011 | UMKS Iskra Wolsztyn | 28.43 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Inga Prokurat2010 | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 31.74 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · Warszawa
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · Bydgoszcz
- Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików · Kraków
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · Łódź
- 2. Jesienny Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Szczecin
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Marcelina Rozmys
- Antonina Trzcielińska
- Pola Witczak
- Michalina Kumor
- Bianka Hajłasz
- Aleksandra Czerniak
- Pola Gajek
- Pola Krysiak
- Tymoteusz Wilczak
- Henryk Wodopian
- Michał Klamecki
- Tymon Wiśniewski
- Marek Rubacha
- Igor Ratajczak
- Maciej Kucab
- Paulina Bobowska
- Amelia Mastalerz
- Piotr Przewoźniak
- Adam Mączkowiak
- Patryk Borowiec
- Weronika Błaszczyk
- Zuzanna Murawska
- Marianna Dziedzic
- Faustyna Kozłowska
- Gaja Gordijenko
- Hanna Rostkowska
- Kornelia Saluk
- Jagoda Janik
- Maria Stefanowicz
- Mia Kobielska
- Julia Truchan
- Gabriela Gremblewska
- Iga Muchowska
- Kasjan Włoch
- Nikodem Wawrzyński
- Igor Szydełko
- Julia Nowicka
- Oliwia Siudzik
- Oliwia Łukaszuk
- Rozalia Kuś
- Martyna Szyler
- Jagoda Danek
- Ignacy Saracyn
- Nela Ćwian
- Maksymilian Kilen
- Bernadeta Ślońska
- Kinga Kasprzak
- Anika Kudarewska
- Borys Matwiejczyk
- Milan Barszczyk
- Zakhar Osadchuk
- Kacper Zazula
- Igor Linkiewicz
- Antonina Kulesza
- Alicja Chuptyś
- Anna Szpaczek
- Oliwier Książek
- Anna Gałka
- Marika Rudnicka
- Milena Kudlińska
- Laila Lechwar
- Oleksandra Dmytrenko
- Szymon Szabat
- Adam Gajdzis
- Natalia Szymczak
- Jagoda Wojciechowska
- Przemysław Czerniak
- Michał Trzcieliński
- Kornelia Gawlak
- Maja Stasiak
- Gabriela Rachwalska
- Nikola Olchawa
- Małgorzata Kufel
- Małgorzata Walczyk
- Justyna Dynda
- Tymoteusz Socha
- Miłosz Jerzyński
- Alicja Gnyp
- Laura Głód
- Matylda Dłubała
- Maja Wrębel
- Dorota Czaj
- Franciszek Makaroński
- Wiktoria Górecka
- Liwia Rolla
- Inga Prokurat
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA · 2026-09-26 · Długołęka
- IV Memoriał im. Ludwika Zająca i Adama Szulca · 2026-09-20 · Żagań
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · dziewczęta
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 1000 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta