POLAtleci

8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 – wyniki (13.09.2026, Łódź)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 59 startów 57 zawodników w 30 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m M U18 (5 startujących) – wygrał Kacper Krakowiak z wynikiem 11.56; 100 m K U16 (4 startujących) – wygrała Maja Pietruszczak z wynikiem 12.89; 100 m M (3 startujących) – wygrał Dominik Kamuda z wynikiem 11.21. 55 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100 m K U14
  1. 🥇 Maria Gough14.44
100 m K U16
  1. 🥇 Maja Pietruszczak12.89
  2. 🥈 Nikola Góra13.24
  3. 🥉 Maria Będkowska13.35
100 m K U18
  1. 🥇 Anna Szczepaniak13.31
100 m K U20
  1. 🥇 Hanna Piątkowska12.73
  2. 🥈 Julia Wieliczko14.21
100 m M
  1. 🥇 Dominik Kamuda11.21
  2. 🥈 Nikodem Gerber11.32
  3. 🥉 Leopold Abai12.20
100 m M U16
  1. 🥇 Kamil Woźniak12.34
  2. 🥈 Ignacy Prus12.74
100 m M U18
  1. 🥇 Kacper Krakowiak11.56
  2. 🥇 Beniamin Chorążewicz11.56
  3. 🥉 Piotr Raduła11.63
100 m M U20
  1. 🥇 Oliwier Szczygielski11.31
  2. 🥈 Patryk Pawlak11.72
  3. 🥉 Oliwier Sukiennik12.55
100 metrów K SP
  1. 🥇 Alicja Tralewska15.40
200 m M
  1. 🥇 Beniamin Chorążewicz23.10
  2. 🥈 Marcin Więckowski26.20
300 m M
  1. 🥇 Jan Batorski37.25
  2. 🥈 Wiktor Bródka37.80
400 m K
  1. 🥇 Anna Jadwiszczak1:01.69
  2. 🥈 Liliana Szafrańska1:05.88
400 m M
  1. 🥇 Piotr Kacprzak53.74
  2. 🥈 Przemysław Palma56.55
600 m K
  1. 🥇 Tatiana Trzeciak1:41.87
  2. 🥈 Hanna Grabska1:50.09
600 m M
  1. 🥇 Stanisław Górnisiewicz1:42.04
800 m M
  1. 🥇 Kajetan Szczepańczyk2:02.79
  1. 🥇 Rafał Wieczorek17.48
  2. 🥈 Ignacy Prus18.18
  1. 🥇 Kacper Tulin15.86
  2. 🥈 Filip Babiasz16.89
  1. 🥇 Filip Granas55.28
  2. 🥈 Jan Stolarz59.02
Skok w dal K
  1. 🥇 Amelia Wąsala5.20
  2. 🥈 Olga Budkiewicz4.64
  3. 🥉 Aleksandra Gębicz4.63
Skok w dal M
  1. 🥇 Piotr Boryna5.73
Skok wzwyż K
  1. 🥇 Maria Szymańska1.45
Skok wzwyż M
  1. 🥇 Artur Rygielski1.66
  1. 🥇 Zuzanna Piwońska8.86
  2. 🥈 Martyna Kubacka7.13
  1. 🥇 Joanna Marszelewska46.85
  2. 🥈 Olga Kubiak27.75
  1. 🥇 Magdalena Pastuszenko18.12
  1. 🥇 Amelia Tomaszewska28.48
  2. 🥈 Zofia Pełka22.86
  3. 🥉 Lena Wojtkun21.41
  1. 🥇 Lena Szlugaj22.20
  1. 🥇 Kinga Majewska24.73
  1. 🥇 Wojciech Kowalik46.11
  2. 🥈 Olaf Grad40.51
  3. 🥉 Danylo Lutsenko39.08

100 m K U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maria Gough201314.44

100 m K U16 (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maja Pietruszczak201212.89
2.Nikola Góra201113.24
3.Maria Będkowska201113.35
4.Patrycja Florczak201213.38

100 m K U18 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Szczepaniak200913.31

100 m K U20 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Hanna Piątkowska200812.73
2.Julia Wieliczko200714.21

100 m M (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dominik Kamuda200411.21
2.Nikodem Gerber200111.32
3.Leopold Abai199412.20

100 m M U16 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kamil Woźniak201112.34
2.Ignacy Prus201112.74

100 m M U18 (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Krakowiak200911.56
1.Beniamin Chorążewicz200911.56
3.Piotr Raduła201011.63
4.Jakub Suślik200911.66
5.Jakub Pąpka200911.99

100 m M U20 (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Oliwier Szczygielski200811.31
2.Patryk Pawlak200811.72
3.Oliwier Sukiennik200712.55

100 metrów K SP (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Alicja Tralewska201515.40

200 m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Beniamin Chorążewicz200923.10
2.Marcin Więckowski198426.20

300 m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jan Batorski201037.25
2.Wiktor Bródka201237.80

400 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Jadwiszczak20101:01.69
2.Liliana Szafrańska20101:05.88

400 m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Piotr Kacprzak200953.74
2.Przemysław Palma200956.55

600 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tatiana Trzeciak20111:41.87
2.Hanna Grabska20121:50.09

600 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Stanisław Górnisiewicz20121:42.04

800 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kajetan Szczepańczyk20062:02.79

110 m pł M U16 (91.4) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Rafał Wieczorek201117.48
2.Ignacy Prus201118.18

110 m pł M U18 (91.4) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kacper Tulin201015.86
2.Filip Babiasz201016.89

400 m pł M U18 (84.0) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Filip Granas201055.28
2.Jan Stolarz201059.02

Skok w dal K (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Wąsala20115.20
2.Olga Budkiewicz20114.64
3.Aleksandra Gębicz20114.63

Skok w dal M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Piotr Boryna20075.73

Skok wzwyż K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Maria Szymańska20121.45

Skok wzwyż M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Artur Rygielski20111.66

Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zuzanna Piwońska20138.86
2.Martyna Kubacka20137.13

Rzut dyskiem K (1kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Joanna Marszelewska200446.85
2.Olga Kubiak201127.75

Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Magdalena Pastuszenko201318.12

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Amelia Tomaszewska201128.48
2.Zofia Pełka201122.86
3.Lena Wojtkun201221.41

Rzut oszczepem K U14 (400) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Lena Szlugaj201322.20

Rzut oszczepem K U18 (500) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kinga Majewska201224.73

Rzut oszczepem M U18 (700) (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wojciech Kowalik201046.11
2.Olaf Grad201040.51
3.Danylo Lutsenko201039.08
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Medaliści → profile

Poprzednia / następna edycja i cykl