8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 – wyniki (13.09.2026, Łódź)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 59 startów 57 zawodników w 30 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m M U18 (5 startujących) – wygrał Kacper Krakowiak z wynikiem 11.56; 100 m K U16 (4 startujących) – wygrała Maja Pietruszczak z wynikiem 12.89; 100 m M (3 startujących) – wygrał Dominik Kamuda z wynikiem 11.21. 55 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Maria Gough14.44
- 🥇 Maja Pietruszczak12.89
- 🥈 Nikola Góra13.24
- 🥉 Maria Będkowska13.35
- 🥇 Anna Szczepaniak13.31
- 🥇 Hanna Piątkowska12.73
- 🥈 Julia Wieliczko14.21
- 🥇 Dominik Kamuda11.21
- 🥈 Nikodem Gerber11.32
- 🥉 Leopold Abai12.20
- 🥇 Kamil Woźniak12.34
- 🥈 Ignacy Prus12.74
- 🥇 Kacper Krakowiak11.56
- 🥇 Beniamin Chorążewicz11.56
- 🥉 Piotr Raduła11.63
- 🥇 Oliwier Szczygielski11.31
- 🥈 Patryk Pawlak11.72
- 🥉 Oliwier Sukiennik12.55
- 🥇 Alicja Tralewska15.40
- 🥇 Beniamin Chorążewicz23.10
- 🥈 Marcin Więckowski26.20
- 🥇 Jan Batorski37.25
- 🥈 Wiktor Bródka37.80
- 🥇 Anna Jadwiszczak1:01.69
- 🥈 Liliana Szafrańska1:05.88
- 🥇 Piotr Kacprzak53.74
- 🥈 Przemysław Palma56.55
- 🥇 Tatiana Trzeciak1:41.87
- 🥈 Hanna Grabska1:50.09
- 🥇 Stanisław Górnisiewicz1:42.04
- 🥇 Kajetan Szczepańczyk2:02.79
- 🥇 Rafał Wieczorek17.48
- 🥈 Ignacy Prus18.18
- 🥇 Kacper Tulin15.86
- 🥈 Filip Babiasz16.89
- 🥇 Filip Granas55.28
- 🥈 Jan Stolarz59.02
- 🥇 Amelia Wąsala5.20
- 🥈 Olga Budkiewicz4.64
- 🥉 Aleksandra Gębicz4.63
- 🥇 Piotr Boryna5.73
- 🥇 Maria Szymańska1.45
- 🥇 Artur Rygielski1.66
- 🥇 Zuzanna Piwońska8.86
- 🥈 Martyna Kubacka7.13
- 🥇 Joanna Marszelewska46.85
- 🥈 Olga Kubiak27.75
- 🥇 Magdalena Pastuszenko18.12
- 🥇 Amelia Tomaszewska28.48
- 🥈 Zofia Pełka22.86
- 🥉 Lena Wojtkun21.41
- 🥇 Lena Szlugaj22.20
- 🥇 Kinga Majewska24.73
- 🥇 Wojciech Kowalik46.11
- 🥈 Olaf Grad40.51
- 🥉 Danylo Lutsenko39.08
100 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Gough2013 | LKS Maraton Turek | 14.44 |
100 m K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 12.89 |
| 2. | Nikola Góra2011 | MKLA Łęczyca | 13.24 |
| 3. | Maria Będkowska2011 | RKS Łódź | 13.35 |
| 4. | Patrycja Florczak2012 | AZS Łódź | 13.38 |
100 m K U18 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Szczepaniak2009 | LKS Maraton Turek | 13.31 |
100 m K U20 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Piątkowska2008 | MLKS Agros Żary | 12.73 |
| 2. | Julia Wieliczko2007 | LKS Maraton Turek | 14.21 |
100 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Kamuda2004 | KS AZS AWF Katowice | 11.21 |
| 2. | Nikodem Gerber2001 | OŚ AZS Poznań | 11.32 |
| 3. | Leopold Abai1994 | OŚ AZS Poznań | 12.20 |
100 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamil Woźniak2011 | RKS Łódź | 12.34 |
| 2. | Ignacy Prus2011 | RKS Łódź | 12.74 |
100 m M U18 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Krakowiak2009 | MKS Aleksandrów Łódzki | 11.56 |
| 1. | Beniamin Chorążewicz2009 | MKS Aleksandrów Łódzki | 11.56 |
| 3. | Piotr Raduła2010 | LKS Orkan Ostrzeszów | 11.63 |
| 4. | Jakub Suślik2009 | CTL ORLĘTA Częstochowa | 11.66 |
| 5. | Jakub Pąpka2009 | OŚ AZS Poznań | 11.99 |
100 m M U20 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwier Szczygielski2008 | RKS Łódź | 11.31 |
| 2. | Patryk Pawlak2008 | AZS Łódź | 11.72 |
| 3. | Oliwier Sukiennik2007 | RKS Łódź | 12.55 |
100 metrów K SP (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Tralewska2015 | LKS Koluszki | 15.40 |
200 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Beniamin Chorążewicz2009 | MKS Aleksandrów Łódzki | 23.10 |
| 2. | Marcin Więckowski1984 | KS Dynamic Łódź | 26.20 |
300 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Batorski2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 37.25 |
| 2. | Wiktor Bródka2012 | AZS Łódź | 37.80 |
400 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Jadwiszczak2010 | KS Żeglina Sieradz | 1:01.69 |
| 2. | Liliana Szafrańska2010 | MKS Aleksandrów Łódzki | 1:05.88 |
400 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Kacprzak2009 | AZS Łódź | 53.74 |
| 2. | Przemysław Palma2009 | RKS Łódź | 56.55 |
600 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tatiana Trzeciak2011 | UKS Azymut Pabianice | 1:41.87 |
| 2. | Hanna Grabska2012 | MKS Aleksandrów Łódzki | 1:50.09 |
600 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Górnisiewicz2012 | UKS Azymut Pabianice | 1:42.04 |
800 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kajetan Szczepańczyk2006 | AZS Łódź | 2:02.79 |
110 m pł M U16 (91.4) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Wieczorek2011 | RKS Łódź | 17.48 |
| 2. | Ignacy Prus2011 | RKS Łódź | 18.18 |
110 m pł M U18 (91.4) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Tulin2010 | UMLKS Pegaz Opoczno | 15.86 |
| 2. | Filip Babiasz2010 | MKS Aleksandrów Łódzki | 16.89 |
400 m pł M U18 (84.0) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Granas2010 | AZS Łódź | 55.28 |
| 2. | Jan Stolarz2010 | RKS Łódź | 59.02 |
Skok w dal K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Wąsala2011 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 5.20 |
| 2. | Olga Budkiewicz2011 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 4.64 |
| 3. | Aleksandra Gębicz2011 | LKS Omega Kleszczów | 4.63 |
Skok w dal M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Boryna2007 | UKS Vis Skierniewice | 5.73 |
Skok wzwyż K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Szymańska2012 | RKS Łódź | 1.45 |
Skok wzwyż M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Rygielski2011 | RKS Łódź | 1.66 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Piwońska2013 | LKS Maraton Turek | 8.86 |
| 2. | Martyna Kubacka2013 | LKS Maraton Turek | 7.13 |
Rzut dyskiem K (1kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Marszelewska2004 | KS AZS UWM Olsztyn | 46.85 |
| 2. | Olga Kubiak2011 | MKLA Łęczyca | 27.75 |
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Pastuszenko2013 | LUKS Gomunice | 18.12 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Tomaszewska2011 | LKS Orkan Ostrzeszów | 28.48 |
| 2. | Zofia Pełka2011 | LUKS Gomunice | 22.86 |
| 3. | Lena Wojtkun2012 | MKS Aleksandrów Łódzki | 21.41 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Szlugaj2013 | LKS Maraton Turek | 22.20 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Majewska2012 | MKLA Łęczyca | 24.73 |
Rzut oszczepem M U18 (700) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Kowalik2010 | UKS Dziesiątka Radomsko | 46.11 |
| 2. | Olaf Grad2010 | KL Lechia Tomaszów Mazowiecki | 40.51 |
| 3. | Danylo Lutsenko2010 | UKS Vis Skierniewice | 39.08 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · Warszawa
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · Lubin
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · Bydgoszcz
- Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików · Kraków
- 2. Jesienny Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Szczecin
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Maria Gough
- Maja Pietruszczak
- Nikola Góra
- Maria Będkowska
- Anna Szczepaniak
- Hanna Piątkowska
- Julia Wieliczko
- Dominik Kamuda
- Nikodem Gerber
- Leopold Abai
- Kamil Woźniak
- Ignacy Prus
- Kacper Krakowiak
- Beniamin Chorążewicz
- Piotr Raduła
- Oliwier Szczygielski
- Patryk Pawlak
- Oliwier Sukiennik
- Alicja Tralewska
- Marcin Więckowski
- Jan Batorski
- Wiktor Bródka
- Anna Jadwiszczak
- Liliana Szafrańska
- Piotr Kacprzak
- Przemysław Palma
- Tatiana Trzeciak
- Hanna Grabska
- Stanisław Górnisiewicz
- Kajetan Szczepańczyk
- Rafał Wieczorek
- Kacper Tulin
- Filip Babiasz
- Filip Granas
- Jan Stolarz
- Amelia Wąsala
- Olga Budkiewicz
- Aleksandra Gębicz
- Piotr Boryna
- Maria Szymańska
- Artur Rygielski
- Zuzanna Piwońska
- Martyna Kubacka
- Joanna Marszelewska
- Olga Kubiak
- Magdalena Pastuszenko
- Amelia Tomaszewska
- Zofia Pełka
- Lena Wojtkun
- Lena Szlugaj
- Kinga Majewska
- Wojciech Kowalik
- Olaf Grad
- Danylo Lutsenko
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów