Warszawska Liga Lekkoatletyczna – wyniki (13.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 50 startów 47 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok wzwyż M (5 startujących) – wygrał Filip Dziwiszek z wynikiem 1.95; 110 m pł M (4 startujących) – wygrał Marcel Banaszek z wynikiem 15.14; 100 m K (3 startujących) – wygrała Aleksandra Szymczuk z wynikiem 12.54. 44 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Szymczuk12.54
- 🥈 Lena Balas12.74
- 🥉 Daria Duda12.90
- 🥇 Eric Marek10.21
- 🥈 Jan Andrzejewski11.32
- 🥇 Carmen Nowicka24.75
- 🥈 Apolonia Marecka26.72
- 🥇 Bartosz Polak22.59
- 🥈 Wojciech Koczkodaj23.48
- 🥉 Sebastian Demski23.50
- 🥇 Stanisław Zieliński51.43
- 🥈 Arkadiusz Skrobiński53.82
- 🥉 Nikolas Chardykow54.60
- 🥇 Marcin Nagórek2:00.55
- 🥈 Robert Celiński2:11.68
- 🥇 Gabriela Przesmycka4:54.64
- 🥈 Alicja Zimowicz5:01.68
- 🥇 Igor Nowakowski4:16.24
- 🥇 Idalia Buda15.15
- 🥈 Michalina Kuśmierczyk15.77
- 🥉 Maria Brudnicka18.40
- 🥇 Marcel Banaszek15.14
- 🥈 Piotr Gajda16.53
- 🥉 Bruno Rokita16.60
- 🥇 Paulina Jakubiak4.69
- 🥇 Wiktoria Barna1.50
- 🥈 Urszula Malinowska1.40
- 🥇 Filip Dziwiszek1.95
- 🥈 Andrzej Kasprzak1.90
- 🥉 Szymon Kosmowski1.80
- 🥇 Michał Chernik2.70
- 🥇 Blanka Karwińska1.90
- 🥇 Adam Jastrzębski2.90
- 🥇 Anna Kicińska14.68
- 🥇 Małgorzata Ochtera7.37
- 🥇 Dymytro Viktorovych Ostapchuk13.34
- 🥇 Wiktor Adamski11.80
- 🥇 Alan Nagórka13.40
- 🥇 Nadia Obrębska23.95
- 🥈 Agata Opatrzyk20.45
- 🥇 Dymytro Viktorovych Ostapchuk45.92
- 🥇 Jędrzej Wiśniewski32.75
- 🥇 Franciszek Kondratowicz50.60
- 🥇 Gabriela Andrukonis49.22
- 🥈 Michalina Muszyńska31.31
- 🥇 Barbara Brudnicka17.59
- 🥇 Małgorzata Ochtera19.82
100 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Szymczuk2008 | AKL Ursynów Warszawa | 12.54 |
| 2. | Lena Balas2012 | OKS Start Otwock | 12.74 |
| 3. | Daria Duda2010 | UKS Filipides Teresin | 12.90 |
100 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Eric Marek2003 | () | 10.21 |
| 2. | Jan Andrzejewski2010 | RK Athletics Warszawa | 11.32 |
200 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Carmen Nowicka2005 | KS AZS AWF Warszawa | 24.75 |
| 2. | Apolonia Marecka2008 | KS Czempion Warszawa | 26.72 |
200 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Polak2003 | KS Sprinterzy.com Kraków | 22.59 |
| 2. | Wojciech Koczkodaj1998 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 23.48 |
| 3. | Sebastian Demski1991 | KS Sprintwarsaw | 23.50 |
400 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Zieliński2001 | AKL Ursynów Warszawa | 51.43 |
| 2. | Arkadiusz Skrobiński2000 | KS Sprintwarsaw | 53.82 |
| 3. | Nikolas Chardykow2005 | KS Czempion Warszawa | 54.60 |
800 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcin Nagórek1980 | KS Agros Zamość | 2:00.55 |
| 2. | Robert Celiński1973 | KS AZS AWF Warszawa | 2:11.68 |
1500 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Przesmycka2011 | UKS LA Basket Warszawa | 4:54.64 |
| 2. | Alicja Zimowicz2010 | Ducla Academy Warszawa | 5:01.68 |
1500 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Nowakowski2005 | LKS Osuchów | 4:16.24 |
100 m pł K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Idalia Buda2010 | AKL Ursynów Warszawa | 15.15 |
| 2. | Michalina Kuśmierczyk2010 | MKL Jurand Szczytno | 15.77 |
| 3. | Maria Brudnicka2009 | MLKL Płock | 18.40 |
110 m pł M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marcel Banaszek2009 | UKS Orzełki Warszawa | 15.14 |
| 2. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 16.53 |
| 3. | Bruno Rokita2010 | UKS Młodzik Warszawa | 16.60 |
| 4. | Adam Dubiel1979 | KS AZS AWF Warszawa | 17.31 |
Skok w dal K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paulina Jakubiak2007 | UKS LA Basket Warszawa | 4.69 |
Skok wzwyż K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Barna2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1.50 |
| 2. | Urszula Malinowska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 1.40 |
Skok wzwyż M (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Dziwiszek2009 | UKS Melo Błonie | 1.95 |
| 2. | Andrzej Kasprzak1986 | KS Lemiesz Team Warszawa | 1.90 |
| 3. | Szymon Kosmowski2006 | KS AZS AWF Warszawa | 1.80 |
| 4. | Jędrzej Wiśniewski2009 | KS AZS AWF Warszawa | 1.65 |
| 5. | Filip Daniluk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1.55 |
skok o tyczce · SKS Feniks Siedlce (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Chernik2013 | SKS Feniks Siedlce | 2.70 |
Skok o tyczce K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Blanka Karwińska2016 | KS AZS AWF Warszawa | 1.90 |
Skok o tyczce M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Jastrzębski2011 | SKS Feniks Siedlce | 2.90 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Kicińska2005 | AZS UMCS Lublin | 14.68 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Ochtera2010 | UKS Clan Ostrołęka | 7.37 |
Pchnięcie kulą M (7.26kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dymytro Viktorovych Ostapchuk2004 | UKRAINE | 13.34 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Adamski2010 | KS Podlasie Białystok | 11.80 |
Pchnięcie kulą M U20 (6kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alan Nagórka2008 | KS Podlasie Białystok | 13.40 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Obrębska2012 | MKL Jurand Szczytno | 23.95 |
| 2. | Agata Opatrzyk2012 | MLKL Płock | 20.45 |
Rzut dyskiem M (2kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dymytro Viktorovych Ostapchuk2004 | UKRAINE | 45.92 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Wiśniewski2009 | KS AZS AWF Warszawa | 32.75 |
Rzut młotem M U18 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Kondratowicz2012 | OKS Skra Warszawa | 50.60 |
Rzut oszczepem K (600) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Andrukonis2002 | KS Podlasie Białystok | 49.22 |
| 2. | Michalina Muszyńska2008 | KS Podlasie Białystok | 31.31 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Barbara Brudnicka2013 | MLKL Płock | 17.59 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Ochtera2010 | UKS Clan Ostrołęka | 19.82 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · Warszawa
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · Lubin
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · Bydgoszcz
- Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików · Kraków
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · Łódź
- 2. Jesienny Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Szczecin
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Szymczuk
- Lena Balas
- Daria Duda
- Eric Marek
- Jan Andrzejewski
- Carmen Nowicka
- Apolonia Marecka
- Bartosz Polak
- Wojciech Koczkodaj
- Sebastian Demski
- Stanisław Zieliński
- Arkadiusz Skrobiński
- Nikolas Chardykow
- Marcin Nagórek
- Robert Celiński
- Gabriela Przesmycka
- Alicja Zimowicz
- Igor Nowakowski
- Idalia Buda
- Michalina Kuśmierczyk
- Maria Brudnicka
- Marcel Banaszek
- Piotr Gajda
- Bruno Rokita
- Paulina Jakubiak
- Wiktoria Barna
- Urszula Malinowska
- Filip Dziwiszek
- Andrzej Kasprzak
- Szymon Kosmowski
- Michał Chernik
- Blanka Karwińska
- Adam Jastrzębski
- Anna Kicińska
- Małgorzata Ochtera
- Dymytro Viktorovych Ostapchuk
- Wiktor Adamski
- Alan Nagórka
- Nadia Obrębska
- Agata Opatrzyk
- Jędrzej Wiśniewski
- Franciszek Kondratowicz
- Gabriela Andrukonis
- Michalina Muszyńska
- Barbara Brudnicka
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · 2026-09-27 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · 2026-09-27 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · 2026-09-26 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · 2026-09-26 · Warszawa
- Mistrzostwa Mazowsze U16 2026 · 2026-09-12 · Ciechanów
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · 2026-09-12 · Ciechanów
- 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 · 2026-09-12 · Lublin