POLAtleci

Warszawska Liga Lekkoatletyczna – wyniki (13.09.2026, Warszawa)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 50 startów 47 zawodników w 28 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok wzwyż M (5 startujących) – wygrał Filip Dziwiszek z wynikiem 1.95; 110 m pł M (4 startujących) – wygrał Marcel Banaszek z wynikiem 15.14; 100 m K (3 startujących) – wygrała Aleksandra Szymczuk z wynikiem 12.54. 44 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

100 m K
  1. 🥇 Aleksandra Szymczuk12.54
  2. 🥈 Lena Balas12.74
  3. 🥉 Daria Duda12.90
100 m M
  1. 🥇 Eric Marek10.21
  2. 🥈 Jan Andrzejewski11.32
200 m K
  1. 🥇 Carmen Nowicka24.75
  2. 🥈 Apolonia Marecka26.72
200 m M
  1. 🥇 Bartosz Polak22.59
  2. 🥈 Wojciech Koczkodaj23.48
  3. 🥉 Sebastian Demski23.50
400 m M
  1. 🥇 Stanisław Zieliński51.43
  2. 🥈 Arkadiusz Skrobiński53.82
  3. 🥉 Nikolas Chardykow54.60
800 m M
  1. 🥇 Marcin Nagórek2:00.55
  2. 🥈 Robert Celiński2:11.68
1500 m K
  1. 🥇 Gabriela Przesmycka4:54.64
  2. 🥈 Alicja Zimowicz5:01.68
1500 m M
  1. 🥇 Igor Nowakowski4:16.24
100 m pł K
  1. 🥇 Idalia Buda15.15
  2. 🥈 Michalina Kuśmierczyk15.77
  3. 🥉 Maria Brudnicka18.40
110 m pł M
  1. 🥇 Marcel Banaszek15.14
  2. 🥈 Piotr Gajda16.53
  3. 🥉 Bruno Rokita16.60
Skok w dal K
  1. 🥇 Paulina Jakubiak4.69
Skok wzwyż K
  1. 🥇 Wiktoria Barna1.50
  2. 🥈 Urszula Malinowska1.40
Skok wzwyż M
  1. 🥇 Filip Dziwiszek1.95
  2. 🥈 Andrzej Kasprzak1.90
  3. 🥉 Szymon Kosmowski1.80
  1. 🥇 Michał Chernik2.70
Skok o tyczce K
  1. 🥇 Blanka Karwińska1.90
Skok o tyczce M
  1. 🥇 Adam Jastrzębski2.90
  1. 🥇 Anna Kicińska14.68
  1. 🥇 Małgorzata Ochtera7.37
  1. 🥇 Dymytro Viktorovych Ostapchuk13.34
  1. 🥇 Wiktor Adamski11.80
  1. 🥇 Alan Nagórka13.40
  1. 🥇 Nadia Obrębska23.95
  2. 🥈 Agata Opatrzyk20.45
  1. 🥇 Dymytro Viktorovych Ostapchuk45.92
  1. 🥇 Jędrzej Wiśniewski32.75
  1. 🥇 Franciszek Kondratowicz50.60
  1. 🥇 Gabriela Andrukonis49.22
  2. 🥈 Michalina Muszyńska31.31
  1. 🥇 Barbara Brudnicka17.59
  1. 🥇 Małgorzata Ochtera19.82

100 m K (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksandra Szymczuk200812.54
2.Lena Balas201212.74
3.Daria Duda201012.90

100 m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Eric Marek200310.21
2.Jan Andrzejewski201011.32

200 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Carmen Nowicka200524.75
2.Apolonia Marecka200826.72

200 m M (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Bartosz Polak200322.59
2.Wojciech Koczkodaj199823.48
3.Sebastian Demski199123.50

400 m M (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Stanisław Zieliński200151.43
2.Arkadiusz Skrobiński200053.82
3.Nikolas Chardykow200554.60

800 m M (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Marcin Nagórek19802:00.55
2.Robert Celiński19732:11.68

1500 m K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Gabriela Przesmycka20114:54.64
2.Alicja Zimowicz20105:01.68

1500 m M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Igor Nowakowski20054:16.24

100 m pł K (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Idalia Buda201015.15
2.Michalina Kuśmierczyk201015.77
3.Maria Brudnicka200918.40

110 m pł M (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Marcel Banaszek200915.14
2.Piotr Gajda201016.53
3.Bruno Rokita201016.60
4.Adam Dubiel197917.31

Skok w dal K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Paulina Jakubiak20074.69

Skok wzwyż K (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wiktoria Barna20101.50
2.Urszula Malinowska20121.40

Skok wzwyż M (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Filip Dziwiszek20091.95
2.Andrzej Kasprzak19861.90
3.Szymon Kosmowski20061.80
4.Jędrzej Wiśniewski20091.65
5.Filip Daniluk20101.55

skok o tyczce · SKS Feniks Siedlce (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Michał Chernik20132.70

Skok o tyczce K (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Blanka Karwińska20161.90

Skok o tyczce M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Adam Jastrzębski20112.90

Pchnięcie kulą K (4kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Kicińska200514.68

Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Małgorzata Ochtera20107.37

Pchnięcie kulą M (7.26kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dymytro Viktorovych Ostapchuk200413.34

Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wiktor Adamski201011.80

Pchnięcie kulą M U20 (6kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Alan Nagórka200813.40

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Nadia Obrębska201223.95
2.Agata Opatrzyk201220.45

Rzut dyskiem M (2kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dymytro Viktorovych Ostapchuk200445.92

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jędrzej Wiśniewski200932.75

Rzut młotem M U18 (5kg) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Franciszek Kondratowicz201250.60

Rzut oszczepem K (600) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Gabriela Andrukonis200249.22
2.Michalina Muszyńska200831.31

Rzut oszczepem K U16 (500) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Barbara Brudnicka201317.59

Rzut oszczepem K U18 (500) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Małgorzata Ochtera201019.82
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Poprzednia / następna edycja i cykl