Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików – wyniki (13.09.2026, Kraków)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 80 startów 78 zawodników w 36 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (12 startujących) – wygrała Julia Mrozowski z wynikiem 10.21; 600 m K U14 (12) (6 startujących) – wygrała Hanna Polak z wynikiem 1:54.55; 110 m pł M U16 (91.4) (5 startujących) – wygrał Dominik Chmiel z wynikiem 15.45. 75 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Emilia Śpiewla13.32
- 🥈 Sandra Skałka13.64
- 🥇 Kaja Spiżak12.69
- 🥇 Roksana Gałka12.54
- 🥈 Hanna Urbańska13.12
- 🥇 Antoni Rossa11.42
- 🥈 Bartłomiej Ćwikło11.52
- 🥉 Oskar Kurpan11.53
- 🥇 Sebastian Sternal14.20
- 🥇 Antoni Spiesz11.47
- 🥈 Maciej Irzykowski12.16
- 🥇 Tomasz Kupiec23.71
- 🥇 Maja Powroźnik45.47
- 🥈 Zuzanna Sudoł46.67
- 🥇 Vladyslav Vasiuk41.91
- 🥈 Jakub Zajączkowski44.41
- 🥉 Bhawani Shaw44.82
- 🥇 Karol Zwoliński36.29
- 🥈 Mikołaj Wal37.45
- 🥉 Beniamin Zębala37.80
- 🥇 Maja Marzec1:00.56
- 🥈 Zuzanna Cyz1:04.59
- 🥇 Hanna Polak1:54.55
- 🥈 Julia Karkula1:56.40
- 🥉 Aleksandra Pacyga1:58.31
- 🥇 Maja Chodorowska1:41.65
- 🥈 Karolina Sikora1:54.51
- 🥇 Stanisław Kaczmarek1:59.85
- 🥇 Iwona Pacek2:37.42
- 🥇 Lilianna Filar3:49.74
- 🥇 Tymoteusz Radwański2:57.60
- 🥈 Maciej Zyder3:09.99
- 🥇 Ewa Kot14.97
- 🥈 Aleksandra Ryndak16.42
- 🥉 Oliwia Ziemba35.07
- 🥇 Antoni Abramek19.42
- 🥇 Dominik Chmiel15.45
- 🥈 Antoni Markowski17.14
- 🥉 Krystian Gawroński17.35
- 🥇 Michał Bugaj15.08
- 🥇 Agnieszka Wilgocka5.57
- 🥇 Maja Bercal4.01
- 🥈 Maria Kuklicz3.33
- 🥇 Mateusz Olszówka6.39
- 🥇 Hubert Sekuła5.57
- 🥈 Mikołaj Nowak4.46
- 🥇 Julia Sobczyk1.60
- 🥇 Oliwia Kościelniak1.50
- 🥈 Aleksandra Dwornik1.25
- 🥇 Julia Kucek1.20
- 🥇 Piotr Żaczek1.50
- 🥈 Klemens Filas1.20
- 🥇 Arkadiusz Podbielski1.60
- 🥈 Błażej Kordas1.40
- 🥇 Julia Mrozowski10.21
- 🥈 Maja Prokop8.71
- 🥉 Hanna Romaniuk8.26
- 🥇 Milena Hornik8.52
- 🥈 Aleksandra Migas6.87
- 🥉 Emilia Semik6.32
- 🥇 Gabriela Jaworska38.68
- 🥇 Hanna Romaniuk19.44
- 🥇 Piotr Trojanowski29.56
- 🥈 Wiktor Bicz21.52
- 🥇 Jan Trojański33.30
- 🥈 Błażej Kordas31.68
100 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Śpiewla2010 | SKL Sucha Beskidzka | 13.32 |
| 2. | Sandra Skałka2008 | KS AZS AKF Kraków | 13.64 |
100 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kaja Spiżak2014 | WKS Wawel Kraków | 12.69 |
100 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Roksana Gałka2011 | WKS Wawel Kraków | 12.54 |
| 2. | Hanna Urbańska2011 | UKS Lider Siercza | 13.12 |
100 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Rossa2007 | KS AZS AKF Kraków | 11.42 |
| 2. | Bartłomiej Ćwikło2006 | KS AZS AKF Kraków | 11.52 |
| 3. | Oskar Kurpan2009 | WKS Wawel Kraków | 11.53 |
100 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sebastian Sternal2014 | KU AZS Akademii Tarnowskiej | 14.20 |
100 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Spiesz2012 | MKS Tempo Kęty | 11.47 |
| 2. | Maciej Irzykowski2011 | KU AZS Akademii Tarnowskiej | 12.16 |
200 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Kupiec1982 | UKS Lider Siercza | 23.71 |
300 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Powroźnik2013 | SAS AZS AWF Kraków | 45.47 |
| 2. | Zuzanna Sudoł2014 | Kraków Athletics Team | 46.67 |
300 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Vladyslav Vasiuk2013 | OKL Dynamic Olkusz | 41.91 |
| 2. | Jakub Zajączkowski2013 | SKS Kusy Kraków | 44.41 |
| 3. | Bhawani Shaw2013 | KS AZS AKF Kraków | 44.82 |
300 m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karol Zwoliński2011 | KU AZS Akademii Tarnowskiej | 36.29 |
| 2. | Mikołaj Wal2012 | UKS Kobylanka | 37.45 |
| 3. | Beniamin Zębala2011 | Kraków Athletics Team | 37.80 |
400 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Marzec2009 | TS Wieliczanka Wieliczka | 1:00.56 |
| 2. | Zuzanna Cyz2010 | LUKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 1:04.59 |
600 m K U14 (12) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Polak2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 1:54.55 |
| 2. | Julia Karkula2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 1:56.40 |
| 3. | Aleksandra Pacyga2013 | SKL Sucha Beskidzka | 1:58.31 |
| 4. | Zuzanna Łopata2014 | Maraton Gorlice | 2:06.66 |
| 5. | Maria Janik2013 | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2:07.83 |
| 6. | Hanna Chłanda2014 | ULKS Lipinki | 2:08.89 |
600 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Chodorowska2012 | Kraków Athletics Team | 1:41.65 |
| 2. | Karolina Sikora2011 | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1:54.51 |
600 m M U14 (12) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Kaczmarek2014 | KS AZS AKF Kraków | 1:59.85 |
800 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iwona Pacek2008 | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2:37.42 |
1000 m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lilianna Filar2011 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 3:49.74 |
1000 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Radwański2011 | Kraków Athletics Team | 2:57.60 |
| 2. | Maciej Zyder2012 | MLUKS Tarnów | 3:09.99 |
100 m pł K U18 (76.2) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Kot2010 | MLUKS Tarnów | 14.97 |
| 2. | Aleksandra Ryndak2010 | UKS Kobylanka | 16.42 |
| 3. | Oliwia Ziemba2010 | KS AZS AKF Kraków | 35.07 |
100 m pł M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Abramek2013 | SKS Kusy Kraków | 19.42 |
110 m pł M U16 (91.4) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Chmiel2011 | TS Wieliczanka Wieliczka | 15.45 |
| 2. | Antoni Markowski2012 | WKS Wawel Kraków | 17.14 |
| 3. | Krystian Gawroński2011 | SKS Kusy Kraków | 17.35 |
| 4. | Piotr Bednarczyk2012 | SKS Kusy Kraków | 19.63 |
| 5. | Marcin Wielbłąd2012 | KU AZS Akademii Tarnowskiej | 20.89 |
110 m pł M U18 (91.4) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Bugaj2010 | WKS Wawel Kraków | 15.08 |
Skok w dal K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agnieszka Wilgocka1998 | WKS Wawel Kraków | 5.57 |
Skok w dal K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Bercal2012 | UKS bieganie.pl Stryszawa | 4.01 |
| 2. | Maria Kuklicz2012 | LUKS Tytan Ropa | 3.33 |
Skok w dal M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Olszówka2001 | KU AZS Akademii Tarnowskiej | 6.39 |
Skok w dal M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Sekuła2011 | UKS Kobylanka | 5.57 |
| 2. | Mikołaj Nowak2012 | SKS Kusy Kraków | 4.46 |
Skok wzwyż K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Sobczyk2003 | Kraków Athletics Team | 1.60 |
Skok wzwyż K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Kościelniak2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 1.50 |
| 2. | Aleksandra Dwornik2013 | MKS Tempo Kęty | 1.25 |
Skok wzwyż K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kucek2015 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 1.20 |
Skok wzwyż M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Żaczek2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 1.50 |
| 2. | Klemens Filas2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 1.20 |
Skok wzwyż M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Arkadiusz Podbielski2012 | SKS Kusy Kraków | 1.60 |
| 2. | Błażej Kordas2012 | Kraków Athletics Team | 1.40 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Mrozowski2013 | SKL Sucha Beskidzka | 10.21 |
| 2. | Maja Prokop2013 | UKS Kobylanka | 8.71 |
| 3. | Hanna Romaniuk2014 | WKS Wawel Kraków | 8.26 |
| 4. | Emilia Cieślik2014 | OKL Dynamic Olkusz | 8.08 |
| 5. | Elżbieta Czyszczoń2013 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 7.24 |
| 6. | Izabela Kołodziej2013 | SKL Sucha Beskidzka | 6.96 |
| 7. | Karolina Marcinik2014 | UKS Lider Siercza | 6.90 |
| 8. | Laura Kubica2014 | LKS Brzezina Osiek | 6.88 |
| 9. | Eliza Wolak2013 | SKS Kusy Kraków | 6.81 |
| 10. | Aleksandra Kretek2013 | KS Vertical Rytro | 6.47 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Hornik2011 | UKS Romer Rabka-Zdrój | 8.52 |
| 2. | Aleksandra Migas2012 | SKS Kusy Kraków | 6.87 |
| 3. | Emilia Semik2012 | UKS bieganie.pl Stryszawa | 6.32 |
Rzut oszczepem K (600) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Jaworska2005 | WKS Wawel Kraków | 38.68 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Romaniuk2014 | WKS Wawel Kraków | 19.44 |
Rzut oszczepem M U14 (500) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Trojanowski2013 | KS Limanowa Forrest | 29.56 |
| 2. | Wiktor Bicz2014 | SKS Kusy Kraków | 21.52 |
Rzut oszczepem M U16 (600) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Trojański2012 | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 33.30 |
| 2. | Błażej Kordas2012 | Kraków Athletics Team | 31.68 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · Warszawa
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · Lubin
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · Bydgoszcz
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · Łódź
- 2. Jesienny Mityng Lekkoatletyczny 2026 · Szczecin
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Emilia Śpiewla
- Sandra Skałka
- Kaja Spiżak
- Roksana Gałka
- Hanna Urbańska
- Antoni Rossa
- Bartłomiej Ćwikło
- Oskar Kurpan
- Sebastian Sternal
- Antoni Spiesz
- Maciej Irzykowski
- Tomasz Kupiec
- Maja Powroźnik
- Zuzanna Sudoł
- Vladyslav Vasiuk
- Jakub Zajączkowski
- Bhawani Shaw
- Karol Zwoliński
- Mikołaj Wal
- Beniamin Zębala
- Maja Marzec
- Zuzanna Cyz
- Hanna Polak
- Julia Karkula
- Aleksandra Pacyga
- Maja Chodorowska
- Karolina Sikora
- Stanisław Kaczmarek
- Iwona Pacek
- Lilianna Filar
- Tymoteusz Radwański
- Maciej Zyder
- Ewa Kot
- Aleksandra Ryndak
- Oliwia Ziemba
- Antoni Abramek
- Dominik Chmiel
- Antoni Markowski
- Krystian Gawroński
- Michał Bugaj
- Agnieszka Wilgocka
- Maja Bercal
- Maria Kuklicz
- Mateusz Olszówka
- Hubert Sekuła
- Mikołaj Nowak
- Julia Sobczyk
- Oliwia Kościelniak
- Aleksandra Dwornik
- Julia Kucek
- Piotr Żaczek
- Klemens Filas
- Arkadiusz Podbielski
- Błażej Kordas
- Julia Mrozowski
- Maja Prokop
- Hanna Romaniuk
- Milena Hornik
- Aleksandra Migas
- Emilia Semik
- Gabriela Jaworska
- Piotr Trojanowski
- Wiktor Bicz
- Jan Trojański
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej · 2026-09-20 · Warszawa
- Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2026 · 2026-09-20 · Warszawa
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 1000 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 14 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy