Otwarte Mistrzostwa Namysłowa w LA w kat.U14 i U16.Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego LZS w kat.U12 – wyniki (26.09.2026, Namysłów)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 123 startów 101 zawodników w 29 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal K U14 (21 startujących) – wygrała Kaja Peschke z wynikiem 4.52; Skok w dal K U16 (7 startujących) – wygrała Jessica Pawnuk z wynikiem 5.27; Skok w dal M U14 (7 startujących) – wygrał Remigiusz Zalwert z wynikiem 4.44. 106 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Linda Lerche14.92
- 🥈 Michalina Ochmańska15.97
- 🥉 Anastasiia Koziratska17.70
- 🥇 Wiktoria Klein15.48
- 🥈 Zofia Sowa16.61
- 🥇 Wiktor Brzoza14.15
- 🥈 Bartosz Barycki14.51
- 🥉 Remigiusz Zalwert14.95
- 🥇 Tymoteusz Brzoska12.28
- 🥈 Brunon Wiącek13.10
- 🥇 Sara Dyktyńska15.60
- 🥈 Natalia Olesiak15.65
- 🥉 Hanna Bryś16.77
- 🥇 Feliks Antkowiak16.56
- 🥈 Artur Huć17.73
- 🥉 Adam Krzysztof18.50
- 🥇 Gabriela Staszczyszyn51.08
- 🥈 Zuzanna Wierzbicka58.55
- 🥉 Maria Grzegorzek1:06.41
- 🥇 Kalina Doncbach48.60
- 🥈 Klara Tyszkowska51.17
- 🥇 Olivia Balzasch48.72
- 🥈 Gabriela Kownacka59.52
- 🥇 Dominik Kłak50.18
- 🥈 Eryk Pikulski50.20
- 🥉 Szymon Kaczmarek50.36
- 🥇 Tymoteusz Brzoska41.16
- 🥈 Franciszek Dziadowicz42.92
- 🥉 Antoni Kuczyński48.15
- 🥇 Diana Liebiedievych2:09.26
- 🥈 Natalia Lejczak2:10.54
- 🥇 Magdalena Kubik1:49.56
- 🥈 Natalia Bursakowsa1:51.51
- 🥉 Natalia Płatek2:05.03
- 🥇 Helena Szewczyk1:48.04
- 🥈 Hanna Morawska1:54.46
- 🥇 Mateusz Spyrka2:22.87
- 🥇 Bartosz Bekus1:48.51
- 🥈 Bartlomiej Dolik1:49.66
- 🥉 Jakub Huć2:01.11
- 🥇 Kaja Peschke4.52
- 🥈 Blanka Nalewaja4.24
- 🥉 Julia Bator4.23
- 🥇 Jessica Pawnuk5.27
- 🥈 Zuzanna Myroniuk4.77
- 🥉 Natalia Gucman4.76
- 🥇 Remigiusz Zalwert4.44
- 🥈 Bartosz Bekus4.40
- 🥉 Kacper Blasczyk4.22
- 🥇 Łukasz Buczkowski5.45
- 🥈 Paweł Baldy5.23
- 🥉 Franciszek Dziadowicz5.13
- 🥇 Mia Bierdzio1.25
- 🥈 Zuzanna Reszczyńska1.20
- 🥉 Antonina Piernik1.15
- 🥇 Emilia Stanek1.55
- 🥈 Laura Florczak1.50
- 🥉 Milena Żyznowska1.40
- 🥇 Amelia Kalisz1.45
- 🥈 Zuzanna Czuczwara1.35
- 🥉 Ewelina Kalicun1.30
- 🥇 Oskar Świątek1.10
- 🥇 Oskar Dziubałtowski1.58
- 🥈 Szymon Kaczmarek1.50
- 🥈 Wiktor Brzoza1.50
- 🥇 Julia Stępień12.04
- 🥈 Ewa Jaśnikowska8.54
- 🥉 Zuzanna Pyskata8.48
- 🥇 Julia Stępień10.24
- 🥈 Blanka Henel9.74
- 🥉 Milena Szołdra9.46
- 🥇 Leon Kita12.53
- 🥈 Szymon Skonieczny8.14
- 🥉 Bartosz Barycki7.81
- 🥇 Michał Moskal9.26
- 🥈 Hubert Szczepaniak9.03
- 🥉 Jakub Wróbel7.25
100 m K U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Linda Lerche2013 | LKS Victoria Olesno | 14.92 |
| 2. | Michalina Ochmańska2014 | NKS Start Namysłów | 15.97 |
| 3. | Anastasiia Koziratska2014 | NKS Start Namysłów | 17.70 |
100 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Klein2011 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 15.48 |
| 2. | Zofia Sowa2012 | NKS Start Namysłów | 16.61 |
100 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Brzoza2013 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 14.15 |
| 2. | Bartosz Barycki2013 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 14.51 |
| 3. | Remigiusz Zalwert2014 | LKS Victoria Olesno | 14.95 |
100 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Brzoska2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 12.28 |
| 2. | Brunon Wiącek2012 | UKS Orlica Domaniów | 13.10 |
100 metrów K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Sara Dyktyńska2015 | NKS Start Namysłów | 15.60 |
| 2. | Natalia Olesiak2015 | MUKS Gim 2 Nysa | 15.65 |
| 3. | Hanna Bryś2015 | NKS Start Namysłów | 16.77 |
| 4. | Zuzanna Krasnodębska2015 | MUKS Gim 2 Nysa | 17.54 |
100 metrów M U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Feliks Antkowiak2015 | LKS Victoria Olesno | 16.56 |
| 2. | Artur Huć2016 | LKS Victoria Olesno | 17.73 |
| 3. | Adam Krzysztof2015 | NKS Start Namysłów | 18.50 |
300 m K U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Staszczyszyn2015 | NKS Start Namysłów | 51.08 |
| 2. | Zuzanna Wierzbicka2015 | NKS Start Namysłów | 58.55 |
| 3. | Maria Grzegorzek2015 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1:06.41 |
300 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kalina Doncbach2014 | NKS Start Namysłów | 48.60 |
| 2. | Klara Tyszkowska2014 | NKS Start Namysłów | 51.17 |
300 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Olivia Balzasch2012 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 48.72 |
| 2. | Gabriela Kownacka2012 | NKS Start Namysłów | 59.52 |
300 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Kłak2013 | UKS Orlica Domaniów | 50.18 |
| 2. | Eryk Pikulski2013 | UKS Orlica Domaniów | 50.20 |
| 3. | Szymon Kaczmarek2013 | NKS Start Namysłów | 50.36 |
300 m M U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Brzoska2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 41.16 |
| 2. | Franciszek Dziadowicz2012 | LUKS Podium Kup | 42.92 |
| 3. | Antoni Kuczyński2012 | LKS Victoria Olesno | 48.15 |
600 m K U12 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Diana Liebiedievych2015 | NKS Start Namysłów | 2:09.26 |
| 2. | Natalia Lejczak2015 | NKS Start Namysłów | 2:10.54 |
600 m K U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Kubik2013 | LKS Victoria Olesno | 1:49.56 |
| 2. | Natalia Bursakowsa2014 | NKS Start Namysłów | 1:51.51 |
| 3. | Natalia Płatek2013 | NKS Start Namysłów | 2:05.03 |
| 4. | Olga Janik2013 | NKS Start Namysłów | 2:09.28 |
| 5. | Marta Kaniewska2014 | MUKS Gim 2 Nysa | 2:34.25 |
600 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Szewczyk2012 | NKS Start Namysłów | 1:48.04 |
| 2. | Hanna Morawska2011 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1:54.46 |
600 m M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Spyrka2015 | MUKS Gim 2 Nysa | 2:22.87 |
600 m M U14 (12) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Bekus2013 | LUKS Podium Kup | 1:48.51 |
| 2. | Bartlomiej Dolik2013 | LKS Victoria Olesno | 1:49.66 |
| 3. | Jakub Huć2014 | LKS Victoria Olesno | 2:01.11 |
| 4. | Artem Moskalenko2014 | LKS Victoria Olesno | 2:04.87 |
Skok w dal K U14 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kaja Peschke2013 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 4.52 |
| 2. | Blanka Nalewaja2014 | LUKS Podium Kup | 4.24 |
| 3. | Julia Bator2014 | NKS Start Namysłów | 4.23 |
| 4. | Wiktoria Bieńkowska2013 | LUKS Namysłów | 4.12 |
| 5. | Konstacja Kapica2014 | NKS Start Namysłów | 4.04 |
| 6. | Magdalena Kubik2013 | LKS Victoria Olesno | 4.01 |
| 7. | Malwina Gawor2014 | LUKS Podium Kup | 3.93 |
| 8. | Linda Lerche2013 | LKS Victoria Olesno | 3.78 |
| 9. | Alicja Dyrka2013 | LKS Victoria Olesno | 3.56 |
| 10. | Małgorzata Kowalska2014 | NKS Start Namysłów | 3.51 |
Skok w dal K U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jessica Pawnuk2012 | LKS Victoria Olesno | 5.27 |
| 2. | Zuzanna Myroniuk2012 | LKS Victoria Olesno | 4.77 |
| 3. | Natalia Gucman2011 | LUKS Podium Kup | 4.76 |
| 4. | Antonia Mizia2012 | LKS Victoria Olesno | 4.74 |
| 5. | Karolina Hajduk2011 | LKS Victoria Olesno | 4.52 |
| 6. | Nadia Rogala2012 | LKS Victoria Olesno | 4.09 |
| 7. | Ewelina Kalicun2012 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 3.80 |
Skok w dal M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Remigiusz Zalwert2014 | LKS Victoria Olesno | 4.44 |
| 2. | Bartosz Bekus2013 | LUKS Podium Kup | 4.40 |
| 3. | Kacper Blasczyk2013 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 4.22 |
| 4. | Michał Bechta2014 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 4.15 |
| 5. | Bartosz Barycki2013 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 3.90 |
| 6. | Bartlomiej Dolik2013 | LKS Victoria Olesno | 3.67 |
| 7. | Artem Moskalenko2014 | LKS Victoria Olesno | 3.60 |
Skok w dal M U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Buczkowski2011 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 5.45 |
| 2. | Paweł Baldy2011 | LUKS Podium Kup | 5.23 |
| 3. | Franciszek Dziadowicz2012 | LUKS Podium Kup | 5.13 |
| 4. | Antoni Kuczyński2012 | LKS Victoria Olesno | 4.50 |
| 5. | Oskar Migdał2011 | LUKS Namysłów | 3.58 |
Skok wzwyż K U12 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mia Bierdzio2016 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1.25 |
| 2. | Zuzanna Reszczyńska2015 | UKS Orlica Domaniów | 1.20 |
| 3. | Antonina Piernik2015 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1.15 |
| 4. | Gabriela Staszczyszyn2015 | NKS Start Namysłów | 1.10 |
Skok wzwyż K U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Stanek2013 | NKS Start Namysłów | 1.55 |
| 2. | Laura Florczak2014 | LUKS Namysłów | 1.50 |
| 3. | Milena Żyznowska2014 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1.40 |
| 4. | Hanna Zalewska2013 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1.30 |
Skok wzwyż K U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Kalisz2012 | UKS Orlica Domaniów | 1.45 |
| 2. | Zuzanna Czuczwara2011 | LUKS Namysłów | 1.35 |
| 3. | Ewelina Kalicun2012 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1.30 |
| 4. | Antonina Witewska2012 | NKS Start Namysłów | 1.25 |
Skok wzwyż M U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Świątek2016 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1.10 |
Skok wzwyż M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Dziubałtowski2013 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1.58 |
| 2. | Szymon Kaczmarek2013 | NKS Start Namysłów | 1.50 |
| 2. | Wiktor Brzoza2013 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1.50 |
| 4. | Michał Bechta2014 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1.30 |
| 5. | Jakub Huć2014 | LKS Victoria Olesno | 1.25 |
| 6. | Gabriel Niesłony2013 | LKS Victoria Olesno | 1.20 |
| 7. | Florian Niesłony2013 | LKS Victoria Olesno | 1.10 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Stępień2013 | LUKS Podium Kup | 12.04 |
| 2. | Ewa Jaśnikowska2014 | LUKS Namysłów | 8.54 |
| 3. | Zuzanna Pyskata2014 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 8.48 |
| 4. | Kalina Doncbach2014 | NKS Start Namysłów | 8.30 |
| 5. | Alicja Walczak2013 | LUKS Sukces Komprachcice | 8.11 |
| 6. | Julia Włodarczyk2013 | NKS Start Namysłów | 7.23 |
| 7. | Nina Gąsior2013 | NKS Start Namysłów | 6.16 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Stępień2013 | LUKS Podium Kup | 10.24 |
| 2. | Blanka Henel2011 | NKS Start Namysłów | 9.74 |
| 3. | Milena Szołdra2012 | NKS Start Namysłów | 9.46 |
| 4. | Wiktoria Klein2011 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 9.10 |
| 5. | Emilia Haręza2012 | LUKS Namysłów | 7.91 |
Pchnięcie kulą M U14 (4kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Kita2013 | NKS Start Namysłów | 12.53 |
| 2. | Szymon Skonieczny2013 | UKS Orlica Domaniów | 8.14 |
| 3. | Bartosz Barycki2013 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 7.81 |
| 4. | Igor Mielczarek2013 | UKS Orlica Domaniów | 7.24 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Moskal2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 9.26 |
| 2. | Hubert Szczepaniak2012 | NKS Start Namysłów | 9.03 |
| 3. | Jakub Wróbel2011 | LKS Victoria Olesno | 7.25 |
Inne zawody w tym terminie
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · Warszawa
- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA · Długołęka
- Mistrzostwa Okręgu LDK! U10,U12,U14 · Słupsk
- Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA · Przemyśl
- RK Athletics CUP – Wawerski cykl lekkoatletyczny – czwórbój lekkoatletyczny · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Linda Lerche
- Michalina Ochmańska
- Anastasiia Koziratska
- Wiktoria Klein
- Zofia Sowa
- Wiktor Brzoza
- Bartosz Barycki
- Remigiusz Zalwert
- Tymoteusz Brzoska
- Brunon Wiącek
- Sara Dyktyńska
- Natalia Olesiak
- Hanna Bryś
- Feliks Antkowiak
- Artur Huć
- Adam Krzysztof
- Gabriela Staszczyszyn
- Zuzanna Wierzbicka
- Maria Grzegorzek
- Kalina Doncbach
- Klara Tyszkowska
- Olivia Balzasch
- Gabriela Kownacka
- Dominik Kłak
- Eryk Pikulski
- Szymon Kaczmarek
- Franciszek Dziadowicz
- Antoni Kuczyński
- Diana Liebiedievych
- Natalia Lejczak
- Magdalena Kubik
- Natalia Bursakowsa
- Natalia Płatek
- Helena Szewczyk
- Hanna Morawska
- Mateusz Spyrka
- Bartosz Bekus
- Bartlomiej Dolik
- Jakub Huć
- Kaja Peschke
- Blanka Nalewaja
- Julia Bator
- Jessica Pawnuk
- Zuzanna Myroniuk
- Natalia Gucman
- Kacper Blasczyk
- Łukasz Buczkowski
- Paweł Baldy
- Mia Bierdzio
- Zuzanna Reszczyńska
- Antonina Piernik
- Emilia Stanek
- Laura Florczak
- Milena Żyznowska
- Amelia Kalisz
- Zuzanna Czuczwara
- Ewelina Kalicun
- Oskar Świątek
- Oskar Dziubałtowski
- Julia Stępień
- Ewa Jaśnikowska
- Zuzanna Pyskata
- Blanka Henel
- Milena Szołdra
- Leon Kita
- Szymon Skonieczny
- Michał Moskal
- Hubert Szczepaniak
- Jakub Wróbel
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA · 2026-09-12 · Opole
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 10 lat · chłopcy
- 100 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 100 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy