Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA – wyniki (12.09.2026, Opole)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 70 startów 59 zawodników w 33 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (8 startujących) – wygrała Julia Stępień z wynikiem 12.78; Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (6 startujących) – wygrała Karolina Kowalska z wynikiem 30.48; 600 m K U14 (5 startujących) – wygrała Amelia Stefanowska z wynikiem 1:42.20. 68 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Lena Klawikowska14.40
- 🥇 Maria Szafrańska14.25
- 🥈 Maria Jarosz16.19
- 🥇 Barbara Gogolok14.45
- 🥇 Mateusz Szymkowiak11.42
- 🥈 Paweł Gadżała11.54
- 🥉 Stanisław Dzierżyński13.56
- 🥇 Kacper Wróbel15.27
- 🥈 Adam Rychlewski15.28
- 🥉 Szymon Komander15.38
- 🥇 Wiktoria SOBOTA Zuzanna48.77
- 🥇 Magdalena Bawełkiewicz45.84
- 🥇 Szymon Komander52.44
- 🥇 Paweł Łuczak40.63
- 🥈 Wiktor Mądry42.23
- 🥇 Alicia Kardas1:05.25
- 🥇 Stanisław Dzierżyński1:02.65
- 🥇 Amelia Stefanowska1:42.20
- 🥈 Natalia Bursakowsa1:52.89
- 🥉 Julia Idasiak1:59.94
- 🥇 Martyna Stępień1:53.26
- 🥈 Julia Lichota2:04.73
- 🥇 Emilia Bednarz3:23.64
- 🥇 Igor Stanek2:57.02
- 🥇 Tymoteusz Brzoska15.80
- 🥇 Lena Sokół4.51
- 🥈 Nadia Kuźbik3.39
- 🥇 Milena Baran4.47
- 🥈 Zuzanna Weronika Hudyma3.96
- 🥇 Aleksandra Huck1.40
- 🥈 Natalia Łudczak1.25
- 🥇 Jessica Pawnuk1.55
- 🥈 Emilia Kloc1.40
- 🥇 Adam Rychlewski1.35
- 🥇 Jan Sieczka1.60
- 🥇 Julia Stępień12.78
- 🥈 Aleksandra Rosińska9.57
- 🥈 Karolina Kowalska9.57
- 🥇 Hanna Łopuch14.33
- 🥈 Wiktoria Klein9.59
- 🥉 Milena Szołdra9.16
- 🥇 Oskar Olchawa12.63
- 🥇 Karolina Kowalska30.48
- 🥈 Julia Hryhorenko26.65
- 🥉 Alicja Walczak20.22
- 🥇 Marta Kałwak26.75
- 🥈 Łucja Smaga23.39
- 🥉 Milena Szołdra20.97
- 🥇 Leon Kita36.40
- 🥈 Miłosz Weinert28.19
- 🥉 Marcin Adamek20.86
- 🥇 Oskar Olchawa41.30
- 🥇 Julia Hryhorenko32.34
- 🥇 Lena Mulik25.71
- 🥇 Oliwia Puchała17.76
- 🥇 Maja Wojnowska24.36
- 🥈 Wiktoria Klein23.67
- 🥉 Emilia Haręza23.54
100 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Klawikowska2010 | KS AZS AWF Katowice | 14.40 |
100 m K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Szafrańska2014 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 14.25 |
| 2. | Maria Jarosz2014 | MUKS Gim 2 Nysa | 16.19 |
100 m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Barbara Gogolok2012 | Klub Biegacza Gogolin | 14.45 |
100 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Szymkowiak2010 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 11.42 |
| 2. | Paweł Gadżała1992 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 11.54 |
| 3. | Stanisław Dzierżyński2010 | LKS Victoria Olesno | 13.56 |
100 m M U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Wróbel2014 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 15.27 |
| 2. | Adam Rychlewski2014 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 15.28 |
| 3. | Szymon Komander2014 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 15.38 |
300 m K U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria SOBOTA Zuzanna2013 | LKS Zarzewie Prudnik | 48.77 |
300 m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Bawełkiewicz2011 | UKS-MOS Opole | 45.84 |
300 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Komander2014 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 52.44 |
300 m M U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paweł Łuczak2011 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 40.63 |
| 2. | Wiktor Mądry2012 | MUKS Kadet Rawicz | 42.23 |
400 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicia Kardas2010 | UKS-MOS Opole | 1:05.25 |
400 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Dzierżyński2010 | LKS Victoria Olesno | 1:02.65 |
600 m K U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Stefanowska2013 | MUKS Gim 2 Nysa | 1:42.20 |
| 2. | Natalia Bursakowsa2014 | NKS Start Namysłów | 1:52.89 |
| 3. | Julia Idasiak2013 | LKS Victoria Olesno | 1:59.94 |
| 4. | Kaja Cichoń2014 | UKS-MOS Opole | 2:02.83 |
| 5. | Wiktoria Tomys2014 | LKS Victoria Olesno | 2:07.48 |
600 m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Martyna Stępień2012 | UKS-MOS Opole | 1:53.26 |
| 2. | Julia Lichota2011 | NKS Start Namysłów | 2:04.73 |
1000 m K U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Bednarz2011 | LKS Victoria Olesno | 3:23.64 |
1000 m M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Stanek2011 | LKS Victoria Olesno | 2:57.02 |
110 m pł M U16 (91.4) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Brzoska2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 15.80 |
Skok w dal K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Sokół2013 | LZS KL Kotwica Brzeg | 4.51 |
| 2. | Nadia Kuźbik2014 | NKS Start Namysłów | 3.39 |
Skok w dal K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Milena Baran2012 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 4.47 |
| 2. | Zuzanna Weronika Hudyma2011 | LKS Zarzewie Prudnik | 3.96 |
Skok wzwyż K U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Huck2014 | NKS Start Namysłów | 1.40 |
| 2. | Natalia Łudczak2014 | NKS Start Namysłów | 1.25 |
Skok wzwyż K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jessica Pawnuk2012 | LKS Victoria Olesno | 1.55 |
| 2. | Emilia Kloc2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1.40 |
Skok wzwyż M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Rychlewski2014 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1.35 |
Skok wzwyż M U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Sieczka2011 | LUKS Podium Kup | 1.60 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Stępień2013 | LUKS Podium Kup | 12.78 |
| 2. | Aleksandra Rosińska2013 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 9.57 |
| 2. | Karolina Kowalska2014 | UKS 12 Kalisz | 9.57 |
| 4. | Laura Okoń2013 | UKS 12 Kalisz | 9.17 |
| 5. | Julia Włodarczyk2013 | NKS Start Namysłów | 8.36 |
| 6. | Ewa Jaśnikowska2014 | LUKS Namysłów | 8.09 |
| 7. | Zuzanna Zelik2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 7.60 |
| 8. | Joanna Łączna2014 | MUKS Kadet Rawicz | 7.58 |
Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Łopuch2010 | LKS Zarzewie Prudnik | 14.33 |
| 2. | Wiktoria Klein2011 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 9.59 |
| 3. | Milena Szołdra2012 | NKS Start Namysłów | 9.16 |
| 4. | Hanna Serafin2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 8.66 |
Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Olchawa2011 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 12.63 |
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kowalska2014 | UKS 12 Kalisz | 30.48 |
| 2. | Julia Hryhorenko2013 | LKS Zarzewie Prudnik | 26.65 |
| 3. | Alicja Walczak2013 | LUKS Sukces Komprachcice | 20.22 |
| 4. | Aleksandra Rosińska2013 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 17.93 |
| 5. | Joanna Łączna2014 | MUKS Kadet Rawicz | 16.17 |
| 6. | Zuzanna Zelik2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 14.31 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marta Kałwak2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 26.75 |
| 2. | Łucja Smaga2011 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 23.39 |
| 3. | Milena Szołdra2012 | NKS Start Namysłów | 20.97 |
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Leon Kita2013 | NKS Start Namysłów | 36.40 |
| 2. | Miłosz Weinert2013 | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 28.19 |
| 3. | Marcin Adamek2013 | UKS Dziesiątka Radomsko | 20.86 |
| 4. | Przemysław Fąfara2014 | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 19.55 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Olchawa2011 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 41.30 |
Rzut młotem K U14 (2kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Hryhorenko2013 | LKS Zarzewie Prudnik | 32.34 |
Rzut młotem K U16 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Mulik2011 | LKS Zarzewie Prudnik | 25.71 |
Rzut oszczepem K U14 (400) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwia Puchała2013 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 17.76 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wojnowska2011 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 24.36 |
| 2. | Wiktoria Klein2011 | LUKS MGOKSiR Korfantów | 23.67 |
| 3. | Emilia Haręza2012 | LUKS Namysłów | 23.54 |
Inne zawody w tym terminie
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · Piotrków Trybunalski
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · Ciechanów
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · Olsztyn
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem · Zduńska Wola
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · Słupsk
- 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2026 · Lublin
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Lena Klawikowska
- Maria Szafrańska
- Maria Jarosz
- Barbara Gogolok
- Mateusz Szymkowiak
- Paweł Gadżała
- Stanisław Dzierżyński
- Kacper Wróbel
- Adam Rychlewski
- Szymon Komander
- Wiktoria SOBOTA Zuzanna
- Magdalena Bawełkiewicz
- Paweł Łuczak
- Wiktor Mądry
- Alicia Kardas
- Amelia Stefanowska
- Natalia Bursakowsa
- Julia Idasiak
- Martyna Stępień
- Julia Lichota
- Emilia Bednarz
- Igor Stanek
- Tymoteusz Brzoska
- Lena Sokół
- Nadia Kuźbik
- Milena Baran
- Zuzanna Weronika Hudyma
- Aleksandra Huck
- Natalia Łudczak
- Jessica Pawnuk
- Emilia Kloc
- Jan Sieczka
- Julia Stępień
- Aleksandra Rosińska
- Karolina Kowalska
- Hanna Łopuch
- Wiktoria Klein
- Milena Szołdra
- Oskar Olchawa
- Julia Hryhorenko
- Alicja Walczak
- Marta Kałwak
- Łucja Smaga
- Leon Kita
- Miłosz Weinert
- Marcin Adamek
- Lena Mulik
- Oliwia Puchała
- Maja Wojnowska
- Emilia Haręza
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Otwarte Mistrzostwa Namysłowa w LA w kat.U14 i U16.Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego LZS w kat.U12 · 2026-09-26 · Namysłów
- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w LA dzieci - XXI PIKNIK LA · 2026-09-26 · Długołęka
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 1000 m · 15 lat · dziewczęta
- 100 m · 15 lat · dziewczęta
- 300 m · 15 lat · dziewczęta
- 600 m · 15 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 100 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy