Warszawska Liga Biegowa 2024 - 7 runda – wyniki (06.10.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 353 startów 249 zawodników w 35 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · mężczyźni (63 startujących) – wygrał Piotr Leszek Gospodarek z wynikiem 8.51; 60 m · kobiety (52 startujących) – wygrała Antonina Krzemińska z wynikiem 8.83; 300 m · kobiety (45 startujących) – wygrała Natalia Kowalczyk z wynikiem 43.59. 217 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Mateusz Dymek8.47
- 🥈 Bartek Leon Gagatko8.59
- 🥉 Oliwer Nowakowski8.87
- 🥇 Antonina Krzemińska8.83
- 🥈 Aleksandra Irena Mika8.89
- 🥉 Agata Moszumańska8.90
- 🥇 Michał Sadoch9.33
- 🥇 Mishel Khramtsova8.73
- 🥇 Weronika Ostrowska8.79
- 🥈 Maja Budniak8.86
- 🥇 Maja Nawotczyńska8.85
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek8.51
- 🥈 Stanisław Jerzy Pikulski8.69
- 🥉 Aleks Jarema Musialik8.87
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk9.43
- 🥈 Szymon Bożałek9.45
- 🥇 Maja Wolszczak8.69
- 🥇 Lena Kraszewska9.23
- 🥈 Maja Koblowska9.31
- 🥉 Maja Grzelka9.33
- 🥇 Franciszek Bucholski8.70
- 🥈 Szymon Suszyński8.86
- 🥉 Kacper Kuczyński9.20
- 🥇 Ignacy Drabik8.68
- 🥈 Jakub Graniak8.78
- 🥉 Michał Kot8.84
- 🥇 Gabriela Izdebska8.79
- 🥈 Natalia Śmigiera8.91
- 🥉 Joanna Deja8.98
- 🥇 Natalia Kowalczyk8.18
- 🥈 Antonina Karol8.51
- 🥇 Piotr Gajda7.78
- 🥇 Liliana Gas9.15
- 🥈 Iga Rachwał9.41
- 🥇 Klaudia Komorowska8.64
- 🥇 Wiktor Bartosz Trębicki45.18
- 🥈 Oliwer Nowakowski50.35
- 🥇 Natalia Kowalczyk43.59
- 🥈 Liliana Gas46.11
- 🥉 Klaudia Kijas47.23
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek46.23
- 🥈 Franciszek Maciej Rokicki47.56
- 🥉 Aleks Jarema Musialik47.58
- 🥇 Mishel Khramtsova48.09
- 🥈 Apolonia Pawelec48.39
- 🥉 Wiktoria Kuś50.70
- 🥇 Szymon Suszyński48.25
- 🥈 Michał Sadoch50.21
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk52.29
- 🥇 Weronika Ostrowska45.79
- 🥈 Maja Wolszczak47.20
- 🥉 Zuzanna Budniak50.31
- 🥇 Nikodem Jaczyński42.73
- 🥈 Gabriel Wolski48.76
- 🥉 Ignacy Drabik49.22
- 🥇 Joanna Lutomirska44.29
- 🥈 Antonina Karol49.00
- 🥇 Rafał Karasiński44.49
- 🥇 Zofia Lewandowska1:48.37
- 🥈 Bianka Dybowska1:57.37
- 🥉 Marysia Federczyk2:09.93
- 🥇 Michał Szadkowski1:55.37
- 🥈 Gabriel Letkiewicz1:57.74
- 🥉 Krzysztof Wypych1:59.76
- 🥇 Maja Budniak1:48.26
- 🥈 Michalina Krajewska2:01.24
- 🥉 Lena Laskowska2:15.50
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:51.98
- 🥈 Edgar Olszewski1:59.36
- 🥉 Jan Kazimierz Musztarski2:00.49
- 🥇 Szymon Suszyński2:04.11
- 🥇 Elżbieta Swat1:58.03
- 🥇 Maja Spyra1:51.84
- 🥈 Alicja Burakowska1:56.04
- 🥇 Andrzej Galiński1:54.12
- 🥈 Ksawery Mundzik1:57.17
- 🥉 Borys Mazur1:59.75
- 🥇 Maja Trojanowska1:49.71
- 🥈 Julia Drabik2:04.93
60 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.47 |
| 2. | Bartek Leon Gagatko2011 | — | 8.59 |
| 3. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.87 |
| 4. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.48 |
60 m · kobiety (52)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.83 |
| 2. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.89 |
| 3. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.90 |
| 4. | Hanna Porowska2012 | Warszawska Akademia LA | 9.00 |
| 5. | Karolina Jaszczerska2010 | KS Zawkrze Mława | 9.06 |
| 6. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 9.25 |
| 7. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.28 |
| 8. | Julia Kubicka2012 | KS AZS AWF Warszawa | 9.33 |
| 9. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.46 |
| 10. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.52 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.33 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.73 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.79 |
| 2. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 8.86 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.85 |
60 m · mężczyźni (63)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.51 |
| 2. | Stanisław Jerzy Pikulski2013 | — | 8.69 |
| 3. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.87 |
| 3. | Mark Volkov2012 | — | 8.87 |
| 5. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.94 |
| 5. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 8.94 |
| 7. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 8.95 |
| 8. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.96 |
| 9. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.21 |
| 10. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 9.31 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.43 |
| 2. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.45 |
60 m · OKS Skra Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.69 |
60 m · U12 (24)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.23 |
| 2. | Maja Koblowska2013 | Warszawska Akademia LA | 9.31 |
| 3. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.33 |
| 4. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.39 |
| 4. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.39 |
| 6. | Zoja Kraj2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.43 |
| 7. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.51 |
| 8. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.61 |
| 9. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.63 |
| 9. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.63 |
60 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.70 |
| 2. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.86 |
| 3. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.20 |
| 4. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.55 |
| 5. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 9.87 |
| 6. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.97 |
| 7. | Karol Lewko2014 | KS Ciechan Ciechanów | 10.10 |
| 8. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.12 |
| 9. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 10.16 |
| 10. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.18 |
60 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.68 |
| 2. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.78 |
| 3. | Michał Kot2012 | RK Athletics Warszawa | 8.84 |
| 4. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 8.99 |
60 m · U14 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Izdebska2011 | RK Athletics Warszawa | 8.79 |
| 2. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.91 |
| 3. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.98 |
| 4. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 9.05 |
| 5. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 9.13 |
| 6. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.27 |
| 6. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 9.27 |
| 8. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 9.34 |
| 8. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 9.34 |
| 10. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 9.37 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.18 |
| 2. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.51 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.78 |
60 m · UKS LA BASKET WARSZAWA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 9.15 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.41 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.64 |
300 m · 13 - 14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 45.18 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 50.35 |
300 m · kobiety (45)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 43.59 |
| 2. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 46.11 |
| 3. | Klaudia Kijas2010 | — | 47.23 |
| 4. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.66 |
| 5. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 49.86 |
| 6. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 50.64 |
| 7. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 51.77 |
| 8. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.43 |
| 9. | Karolina Batorowicz2012 | Warszawska Akademia LA | 53.01 |
| 10. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 53.16 |
300 m · mężczyźni (36)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 46.23 |
| 2. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 47.56 |
| 3. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 47.58 |
| 4. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 47.72 |
| 5. | Mark Volkov2012 | — | 47.99 |
| 6. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.42 |
| 7. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 48.67 |
| 8. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 49.68 |
| 9. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.42 |
| 10. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 51.40 |
300 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mishel Khramtsova2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.09 |
| 2. | Apolonia Pawelec2013 | Legia Warszawa | 48.39 |
| 3. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 50.70 |
| 4. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 50.86 |
| 5. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 51.05 |
| 6. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 51.08 |
| 7. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 52.20 |
| 8. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 52.27 |
| 9. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 52.46 |
| 10. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 52.70 |
300 m · U12 (12)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 48.25 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.21 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 52.29 |
| 4. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 56.41 |
| 5. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 56.85 |
| 6. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 57.51 |
| 7. | Filip Murawski2016 | KS Atleta Warszawa | 59.02 |
| 8. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 59.26 |
| 9. | Leon Jurczak2014 | RK Athletics Warszawa | 1:00.59 |
| 10. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:01.66 |
300 m · U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Weronika Ostrowska2011 | KS Ciechan Ciechanów | 45.79 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 47.20 |
| 3. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 50.31 |
| 4. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 50.42 |
| 5. | Matylda Rogacewicz2012 | Warszawska Akademia LA | 51.19 |
| 6. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 51.93 |
| 7. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 52.26 |
| 8. | Monika Nowakowska2012 | KS Zawkrze Mława | 55.19 |
| 9. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 55.76 |
| 10. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 55.77 |
300 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 42.73 |
| 2. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 48.76 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 49.22 |
| 4. | Michał Szeler2012 | KS Atleta Warszawa | 53.95 |
300 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 44.29 |
| 2. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 49.00 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 44.49 |
600 m · 11 - 12 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:48.37 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:57.37 |
| 3. | Marysia Federczyk2013 | — | 2:09.93 |
| 4. | Natasza Wysoczanska2012 | — | 2:23.40 |
600 m · 12 - 13 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:55.37 |
| 2. | Gabriel Letkiewicz2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:57.74 |
| 3. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:59.76 |
600 m · 13 - 14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:48.26 |
| 2. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:01.24 |
| 3. | Lena Laskowska2011 | Warszawska Akademia LA | 2:15.50 |
| 4. | Zofia Mundzik2010 | Warszawska Akademia LA | 2:26.25 |
600 m · mężczyźni (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:51.98 |
| 2. | Edgar Olszewski2013 | — | 1:59.36 |
| 3. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:00.49 |
| 4. | Marcin Błachowiak2013 | Warszawska Akademia LA | 2:04.13 |
| 5. | Aleksander Ojeda-Filipow2013 | — | 2:06.95 |
| 6. | Mikołaj Skrzypek2013 | UKS Herkules Sulejówek | 2:15.53 |
| 7. | Piotr Franciszek Kostarski2013 | — | 2:25.07 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:04.11 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:58.03 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:51.84 |
| 2. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:56.04 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:54.12 |
| 2. | Ksawery Mundzik2012 | Warszawska Akademia LA | 1:57.17 |
| 3. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 1:59.75 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1:49.71 |
| 2. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:04.93 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Mateusz Dymek
- Bartek Leon Gagatko
- Oliwer Nowakowski
- Antonina Krzemińska
- Aleksandra Irena Mika
- Agata Moszumańska
- Michał Sadoch
- Mishel Khramtsova
- Weronika Ostrowska
- Maja Budniak
- Maja Nawotczyńska
- Piotr Leszek Gospodarek
- Stanisław Jerzy Pikulski
- Aleks Jarema Musialik
- Mark Volkov
- Jędrzej Kowalczyk
- Szymon Bożałek
- Maja Wolszczak
- Lena Kraszewska
- Maja Koblowska
- Maja Grzelka
- Franciszek Bucholski
- Szymon Suszyński
- Kacper Kuczyński
- Ignacy Drabik
- Jakub Graniak
- Michał Kot
- Gabriela Izdebska
- Natalia Śmigiera
- Joanna Deja
- Natalia Kowalczyk
- Antonina Karol
- Piotr Gajda
- Liliana Gas
- Iga Rachwał
- Klaudia Komorowska
- Wiktor Bartosz Trębicki
- Klaudia Kijas
- Franciszek Maciej Rokicki
- Apolonia Pawelec
- Wiktoria Kuś
- Zuzanna Budniak
- Nikodem Jaczyński
- Gabriel Wolski
- Joanna Lutomirska
- Rafał Karasiński
- Zofia Lewandowska
- Bianka Dybowska
- Marysia Federczyk
- Michał Szadkowski
- Gabriel Letkiewicz
- Krzysztof Wypych
- Michalina Krajewska
- Lena Laskowska
- Dominik Piotr Bobowski
- Edgar Olszewski
- Jan Kazimierz Musztarski
- Elżbieta Swat
- Maja Spyra
- Alicja Burakowska
- Andrzej Galiński
- Ksawery Mundzik
- Borys Mazur
- Maja Trojanowska
- Julia Drabik
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2024 - 8 runda · 2024-10-20 · Warszawa