Warszawska Liga Biegowa 2024 - 8 runda – wyniki (20.10.2024, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 319 startów 221 zawodników w 33 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (61 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.83; 300 m · kobiety (45 startujących) – wygrała Natalia Kowalczyk z wynikiem 42.98; 60 m · mężczyźni (44 startujących) – wygrał Piotr Leszek Gospodarek z wynikiem 8.53. 202 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Mateusz Dymek8.48
- 🥈 Oliwer Nowakowski8.91
- 🥉 Sebastian Michał Witkowski9.56
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.83
- 🥈 Aleksandra Szajkowska8.92
- 🥉 Maja Nawotczyńska8.95
- 🥇 Szymon Suszyński8.58
- 🥇 Natalia Kowalczyk8.16
- 🥇 Antonina Karol8.50
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek8.53
- 🥈 Artur Kaska9.12
- 🥉 Tomasz Tomaszewski9.28
- 🥇 Antonina Krzemińska8.72
- 🥇 Zoja Kraj9.42
- 🥈 Wiktoria Kuś9.48
- 🥉 Patrycja Piechocka9.53
- 🥇 Franciszek Bucholski8.54
- 🥈 Kacper Kuczyński9.23
- 🥉 Michał Sadoch9.39
- 🥇 Michalina Staniak8.62
- 🥈 Klaudia Komorowska8.72
- 🥉 Malina Puchalska8.92
- 🥇 Jakub Graniak8.42
- 🥈 Ignacy Drabik8.86
- 🥉 Gabriel Wolski8.99
- 🥇 Zuzanna Brodowska8.61
- 🥈 Maja Trojanowska9.20
- 🥇 Piotr Gajda7.65
- 🥇 Wiktor Bartosz Trębicki45.11
- 🥈 Franciszek Maciej Rokicki47.00
- 🥉 Oliwer Nowakowski49.71
- 🥇 Natalia Kowalczyk42.98
- 🥈 Liliana Gas46.35
- 🥉 Natalia Śmigiera47.48
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek45.65
- 🥈 Dominik Piotr Bobowski47.17
- 🥉 Artur Kaska47.92
- 🥇 Wiktoria Kuś50.64
- 🥈 Aleksandra Antczak51.17
- 🥉 Antonina Chabierska51.25
- 🥇 Michał Sadoch47.91
- 🥈 Szymon Suszyński49.03
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk53.19
- 🥇 Karolina Kołacin47.41
- 🥈 Lena Kruglińska49.80
- 🥉 Barbara Rękawek50.62
- 🥇 Nikodem Jaczyński42.56
- 🥈 Alan Świostek46.74
- 🥉 Gabriel Wolski47.34
- 🥇 Joanna Lutomirska44.65
- 🥈 Antonina Karol48.91
- 🥇 Rafał Karasiński43.52
- 🥇 Zofia Lewandowska1:51.02
- 🥈 Bianka Dybowska1:56.42
- 🥉 Marysia Federczyk1:59.20
- 🥇 Michał Antoszewski1:47.84
- 🥈 Dominik Piotr Bobowski1:53.70
- 🥉 Marcel Stępniak1:56.97
- 🥇 Maja Budniak1:51.63
- 🥈 Michalina Krajewska2:00.67
- 🥉 Lena Laskowska2:12.97
- 🥇 Andrzej Galiński1:51.45
- 🥇 Michał Szadkowski1:49.22
- 🥇 Elżbieta Swat1:56.02
- 🥇 Szymon Suszyński2:10.45
- 🥇 Borys Mazur2:01.33
- 🥇 Maja Spyra1:53.86
- 🥈 Zofia Wachnik2:05.62
- 🥇 Maja Trojanowska1:50.86
- 🥈 Julia Drabik2:06.50
- 🥇 Alicja Burakowska1:52.08
60 m · 12-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Dymek2010 | — | 8.48 |
| 2. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.91 |
| 3. | Sebastian Michał Witkowski2012 | — | 9.56 |
60 m · kobiety (61)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.83 |
| 2. | Aleksandra Szajkowska2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.92 |
| 3. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.95 |
| 4. | Agata Moszumańska2012 | Warszawska Akademia LA | 8.96 |
| 4. | Hanna Karolina Frycze2010 | — | 8.96 |
| 6. | Karolina Jaszczerska2010 | KS Zawkrze Mława | 9.10 |
| 7. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 9.13 |
| 8. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.23 |
| 9. | Julia Kubicka2012 | KS AZS AWF Warszawa | 9.33 |
| 10. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 9.44 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.58 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 8.16 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 8.50 |
60 m · mężczyźni (44)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.53 |
| 2. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 9.12 |
| 3. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 9.28 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.39 |
| 5. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.45 |
| 6. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.57 |
| 7. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.58 |
| 8. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.60 |
| 9. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.63 |
| 10. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.82 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antonina Krzemińska2010 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.72 |
60 m · U12 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zoja Kraj2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.42 |
| 2. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 9.48 |
| 3. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 9.53 |
| 4. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.69 |
| 5. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 9.73 |
| 6. | Marianna Czorniej2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.78 |
| 7. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 9.82 |
| 8. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.97 |
| 9. | Aniela Charmuszko2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.25 |
| 10. | Natalia Nietubyć2013 | RK Athletics Warszawa | 10.27 |
60 m · U12 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.54 |
| 2. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.23 |
| 3. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.39 |
| 4. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.51 |
| 5. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 9.75 |
| 6. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 10.11 |
| 7. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 10.44 |
| 8. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.50 |
| 9. | Filip Szymanek2017 | Warszawska Akademia LA | 10.72 |
| 10. | Aleksander Grygoruk2016 | Warszawska Akademia LA | 11.12 |
60 m · U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.62 |
| 2. | Klaudia Komorowska2011 | Warszawska Akademia LA | 8.72 |
| 3. | Malina Puchalska2012 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.92 |
| 4. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 9.05 |
| 5. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 9.17 |
| 6. | Dolores Wasińska2012 | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 9.23 |
| 7. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 9.32 |
| 8. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 9.38 |
| 9. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.43 |
| 10. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 9.47 |
60 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Graniak2011 | KS AZS AWF Warszawa | 8.42 |
| 2. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.86 |
| 3. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 8.99 |
60 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Brodowska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 8.61 |
| 2. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 9.20 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Gajda2010 | UKS MTE Milanówek | 7.65 |
300 m · 12-14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Bartosz Trębicki2011 | — | 45.11 |
| 2. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 47.00 |
| 3. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 49.71 |
300 m · kobiety (45)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Kowalczyk2010 | KS AZS AWF Warszawa | 42.98 |
| 2. | Liliana Gas2010 | UKS LA Basket Warszawa | 46.35 |
| 3. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 47.48 |
| 4. | Lidia Nowoszewska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.57 |
| 5. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 48.04 |
| 6. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 49.79 |
| 7. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 50.04 |
| 8. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 50.23 |
| 9. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 51.20 |
| 10. | Zofia Olszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 51.37 |
300 m · mężczyźni (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 45.65 |
| 2. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 47.17 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 47.92 |
| 4. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.52 |
| 5. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 50.06 |
| 6. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.27 |
| 7. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 50.90 |
| 8. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 52.16 |
| 9. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 53.06 |
| 10. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 53.96 |
300 m · U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Kuś2013 | KS Atleta Warszawa | 50.64 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 51.17 |
| 3. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 51.25 |
| 4. | Lea Vasileva2013 | KS AZS AWF Warszawa | 52.75 |
| 5. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 55.42 |
| 6. | Maja Malinowska2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 56.49 |
| 7. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 57.11 |
| 8. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 59.47 |
| 9. | Aleksandra Stach2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:00.22 |
| 10. | Aleksandra Wiśniewska2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:01.20 |
300 m · U12 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.91 |
| 2. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 49.03 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 53.19 |
| 4. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 53.98 |
| 5. | Ivo Vasilev2016 | KS AZS AWF Warszawa | 56.16 |
| 6. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 56.38 |
| 7. | Stefan Jarski2015 | RK Athletics Warszawa | 58.35 |
| 8. | Przemysław Obrębowski2014 | RK Athletics Warszawa | 58.98 |
| 9. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1:03.56 |
| 10. | Aleksander Grygoruk2016 | Warszawska Akademia LA | 1:08.87 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 47.41 |
| 2. | Lena Kruglińska2011 | Warszawska Akademia LA | 49.80 |
| 3. | Barbara Rękawek2012 | Legia Warszawa | 50.62 |
| 4. | Zuzanna Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 50.76 |
| 5. | Karolina Batorowicz2012 | Warszawska Akademia LA | 52.23 |
| 6. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.24 |
| 7. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 53.85 |
| 8. | Aleksandra Boczek2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.33 |
| 9. | Aniela Kukowka2012 | RK Athletics Warszawa | 55.47 |
| 10. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 57.17 |
300 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Jaczyński2011 | UKS Orzełki Warszawa | 42.56 |
| 2. | Alan Świostek2012 | UKS Technik Radom | 46.74 |
| 3. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 47.34 |
| 4. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 50.38 |
300 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Lutomirska2010 | UKS LA Basket Warszawa | 44.65 |
| 2. | Antonina Karol2010 | KS Zawkrze Mława | 48.91 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Karasiński2010 | KS Atak Agrykola Warszawa | 43.52 |
600 m · 11-12 lat (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Lewandowska2012 | — | 1:51.02 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:56.42 |
| 3. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:59.20 |
| 4. | Zofia Joanna Trepka2013 | — | 2:01.52 |
| 5. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 2:06.09 |
600 m · 11-13 lat (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Antoszewski2011 | — | 1:47.84 |
| 2. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:53.70 |
| 3. | Marcel Stępniak2012 | Warszawska Akademia LA | 1:56.97 |
| 4. | Jędrzej Moraczewski2012 | Warszawska Akademia LA | 1:59.07 |
| 5. | Miłosz Maksymilian Karpiński2012 | — | 1:59.92 |
| 6. | Edgar Olszewski2013 | — | 2:03.65 |
| 7. | Szymon Rogalski2013 | KS Ciechan Ciechanów | 2:19.98 |
600 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Budniak2011 | KS Ciechan Ciechanów | 1:51.63 |
| 2. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 2:00.67 |
| 3. | Lena Laskowska2011 | Warszawska Akademia LA | 2:12.97 |
| 4. | Laura Maria Hörberg2011 | — | 2:18.98 |
600 m · Legia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Andrzej Galiński2012 | Legia Warszawa | 1:51.45 |
600 m · MKS Tempo Kęty (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Szadkowski2012 | MKS Tempo Kęty | 1:49.22 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:56.02 |
600 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 2:10.45 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 2:01.33 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Spyra2011 | KS Zawkrze Mława | 1:53.86 |
| 2. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:05.62 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Trojanowska2010 | KS AZS AWF Warszawa | 1:50.86 |
| 2. | Julia Drabik2010 | UKS LA Basket Warszawa | 2:06.50 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Burakowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:52.08 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Mateusz Dymek
- Oliwer Nowakowski
- Sebastian Michał Witkowski
- Aleksandra Irena Mika
- Aleksandra Szajkowska
- Maja Nawotczyńska
- Szymon Suszyński
- Natalia Kowalczyk
- Antonina Karol
- Piotr Leszek Gospodarek
- Artur Kaska
- Tomasz Tomaszewski
- Antonina Krzemińska
- Zoja Kraj
- Wiktoria Kuś
- Patrycja Piechocka
- Franciszek Bucholski
- Kacper Kuczyński
- Michał Sadoch
- Michalina Staniak
- Klaudia Komorowska
- Malina Puchalska
- Jakub Graniak
- Ignacy Drabik
- Gabriel Wolski
- Zuzanna Brodowska
- Maja Trojanowska
- Piotr Gajda
- Wiktor Bartosz Trębicki
- Franciszek Maciej Rokicki
- Liliana Gas
- Natalia Śmigiera
- Dominik Piotr Bobowski
- Aleksandra Antczak
- Antonina Chabierska
- Jędrzej Kowalczyk
- Karolina Kołacin
- Lena Kruglińska
- Barbara Rękawek
- Nikodem Jaczyński
- Alan Świostek
- Joanna Lutomirska
- Rafał Karasiński
- Zofia Lewandowska
- Bianka Dybowska
- Marysia Federczyk
- Michał Antoszewski
- Marcel Stępniak
- Maja Budniak
- Michalina Krajewska
- Lena Laskowska
- Andrzej Galiński
- Michał Szadkowski
- Elżbieta Swat
- Borys Mazur
- Maja Spyra
- Zofia Wachnik
- Julia Drabik
- Alicja Burakowska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2024 - 7 runda · 2024-10-06 · Warszawa