RK Athletics CUP - Wawerski cykl lekkoatletyczny - czwórbój lekkoatletyczny – wyniki (13.09.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 63 startów 63 zawodników w 9 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 300m K U12 (13 startujących) – wygrała Aleksandra Rybicka z wynikiem 51.78; 300m M U12 (13 startujących) – wygrał Jerzy Mikołajczyk z wynikiem 56.01; 200m K U8 (8 startujących) – wygrała Valeriia Skibina z wynikiem 40.72. 63 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Krystyna Helena Czelej35.30
- 🥈 Aniela Zych36.62
- 🥉 Matylda Gruszczyńska40.14
- 🥇 Valeriia Skibina40.72
- 🥈 Martyna Padjasek45.05
- 🥉 Liliia Schypovalova47.94
- 🥇 Natan Klenczon36.31
- 🥈 Bartłomiej Strakacz37.57
- 🥉 Szymon Jukowski39.67
- 🥇 Franek Płatnerz45.57
- 🥈 Krystian Rybicki46.98
- 🥇 Aleksandra Rybicka51.78
- 🥈 Lilla Sobieraj54.78
- 🥉 Natalia Kot55.44
- 🥇 Aleksandra Antczak51.42
- 🥈 Maria Czelej51.63
- 🥉 Emilia Depta52.02
- 🥇 Helena Malik57.88
- 🥈 Karolina Wajszczak1:11.36
- 🥇 Jerzy Mikołajczyk56.01
- 🥈 Artur Celiński56.34
- 🥉 Leon Miros57.21
- 🥇 Julian Urbaniak55.21
- 🥈 Karol Celiński55.46
- 🥉 Wiktor Waglowski55.60
200m K U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystyna Helena Czelej2016 | — | 35.30 |
| 2. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 36.62 |
| 3. | Matylda Gruszczyńska2017 | RK Athletics Warszawa | 40.14 |
| 4. | Alicja Gontarz2017 | RK Athletics Warszawa | 40.55 |
| 5. | Urszula Grzybicka2016 | RK Athletics Warszawa | 41.44 |
| 6. | Nela Baj-Zajdowska2017 | — | 47.41 |
200m K U8 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Valeriia Skibina2018 | RK Athletics Warszawa | 40.72 |
| 2. | Martyna Padjasek2018 | — | 45.05 |
| 3. | Liliia Schypovalova2018 | — | 47.94 |
| 4. | Hanna Łukaszewska2018 | — | 48.45 |
| 5. | Zofia Jukowska2019 | — | 51.16 |
| 6. | Melaniia Vinnychenko2020 | — | 51.18 |
| 7. | Marcelina Strakacz2018 | — | 52.34 |
| 8. | Wiktoria Sandra Zajdowska2019 | — | 57.47 |
200m M U10 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natan Klenczon2016 | — | 36.31 |
| 2. | Bartłomiej Strakacz2016 | — | 37.57 |
| 3. | Szymon Jukowski2017 | — | 39.67 |
| 4. | Bolesław Górny2016 | — | 40.55 |
| 5. | Jerzy Radzki2016 | — | 42.46 |
| 6. | Marcel Michalski2017 | RK Athletics Warszawa | 43.19 |
200m M U8 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franek Płatnerz2018 | — | 45.57 |
| 2. | Krystian Rybicki2018 | RK Athletics Warszawa | 46.98 |
300m K U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 51.78 |
| 2. | Lilla Sobieraj2014 | RK Athletics Warszawa | 54.78 |
| 3. | Natalia Kot2015 | RK Athletics Warszawa | 55.44 |
| 4. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 58.90 |
| 5. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 59.99 |
| 6. | Natalia Anasiewicz2014 | RK Athletics Warszawa | 1:00.56 |
| 7. | Emilia Glegoła2014 | RK Athletics Warszawa | 1:01.62 |
| 8. | Gabriela Strakacz2015 | — | 1:02.74 |
| 9. | Aleksandra Bołkunow2014 | RK Athletics Warszawa | 1:03.94 |
| 10. | Zosia Drzewowska2015 | RK Athletics Warszawa | 1:06.92 |
300m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 51.42 |
| 2. | Maria Czelej2013 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 51.63 |
| 3. | Emilia Depta2012 | RK Athletics Warszawa | 52.02 |
| 4. | Aleksandra Słysz2012 | — | 55.88 |
| 5. | Natalia Nietubyć2013 | RK Athletics Warszawa | 56.08 |
| 6. | Pola Szatkowska2013 | RK Athletics Warszawa | 58.53 |
300m K U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Malik2011 | RK Athletics Warszawa | 57.88 |
| 2. | Karolina Wajszczak2011 | — | 1:11.36 |
300m M U12 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 56.01 |
| 2. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 56.34 |
| 3. | Leon Miros2015 | MyVinci School | 57.21 |
| 4. | Aleksander Kaszuba2014 | Warszawska Akademia LA | 57.62 |
| 5. | Stanisław Urbaniak2015 | — | 59.24 |
| 6. | Władysław Sabat2014 | RK Athletics Warszawa | 59.70 |
| 7. | Danyil Hrytsenko2015 | SP 404 Warszawa | 1:00.45 |
| 8. | Władysław Święcicki2014 | RK Athletics Warszawa | 1:01.03 |
| 9. | Iwo Kosman2014 | RK Athletics Warszawa | 1:01.38 |
| 10. | Jakub Wojtyniak2014 | RK Athletics Warszawa | 1:01.85 |
300m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julian Urbaniak2013 | RK Athletics Warszawa | 55.21 |
| 2. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 55.46 |
| 3. | Wiktor Waglowski2013 | RK Athletics Warszawa | 55.60 |
| 4. | Jan Bzikot2013 | — | 56.09 |
| 5. | Stefan Trzaskowski2013 | — | 57.69 |
| 6. | Jan Śmierzyński2013 | — | 1:02.33 |
| 7. | Jan Czerniak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:07.58 |
Inne zawody w tym terminie
- Las Młochowski Biega 2025 · Podkowa Leśna
- Bieg Mila MCER · Marki
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Krystyna Helena Czelej
- Aniela Zych
- Matylda Gruszczyńska
- Valeriia Skibina
- Martyna Padjasek
- Liliia Schypovalova
- Natan Klenczon
- Bartłomiej Strakacz
- Szymon Jukowski
- Franek Płatnerz
- Krystian Rybicki
- Aleksandra Rybicka
- Lilla Sobieraj
- Natalia Kot
- Aleksandra Antczak
- Maria Czelej
- Emilia Depta
- Helena Malik
- Karolina Wajszczak
- Jerzy Mikołajczyk
- Artur Celiński
- Leon Miros
- Julian Urbaniak
- Karol Celiński
- Wiktor Waglowski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 6 runda · 2025-09-21 · Warszawa
- Międzyszkolny Cykliczny Praski Mityng Lekkoatletyczny RK Athletics CUP · 2025-09-27 · Warszawa