Warszawska Liga Biegowa 2025 - 7 runda – wyniki (05.10.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 345 startów 229 zawodników w 33 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (57 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.48; 300 m · kobiety (42 startujących) – wygrała Maja Nawotczyńska z wynikiem 45.20; 60 m · mężczyźni (31 startujących) – wygrał Aleks Jarema Musialik z wynikiem 8.92. 172 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Piotr Maciąg10.35
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.48
- 🥈 Maja Nawotczyńska8.68
- 🥉 Klara Małgorzata Korlińska8.79
- 🥇 Iga Ciszewska8.69
- 🥇 Aleks Jarema Musialik8.92
- 🥈 Dawid Rutkowski9.05
- 🥉 Artur Celiński9.11
- 🥇 Iga Kruk8.86
- 🥇 Aleksandra Rybicka8.97
- 🥇 Lena Brzezińska16.86
- 🥇 Antoni Oszczyk12.82
- 🥇 Artur Kaska8.64
- 🥈 Jędrzej Kowalczyk8.94
- 🥉 Michał Sadoch9.00
- 🥇 Pola Gajdosz8.49
- 🥈 Iga Rachwał8.78
- 🥉 Zofia Pląska9.10
- 🥇 Julia Kochańska8.37
- 🥈 Natalia Śmigiera8.52
- 🥉 Joanna Deja8.64
- 🥇 Ignacy Drabik8.14
- 🥈 Franciszek Bucholski8.22
- 🥉 Tymoteusz Klimek8.24
- 🥇 Michalina Staniak8.31
- 🥈 Julia Wrzesień8.40
- 🥉 Karolina Meszka8.52
- 🥇 Kacper Cendrowski7.93
- 🥈 Kamil Jędrzejewski8.28
- 🥉 Oliwer Nowakowski8.89
- 🥇 Karolina Kołacin8.51
- 🥇 Jan Warszawski43.04
- 🥇 Maja Nawotczyńska45.20
- 🥈 Julia Gąsior45.78
- 🥉 Amelia Mrozik48.19
- 🥇 Aleks Jarema Musialik45.33
- 🥈 Dawid Rutkowski47.98
- 🥉 Adam Daniel Rowicki49.08
- 🥇 Iga Rachwał48.76
- 🥈 Zofia Pląska49.28
- 🥉 Maja Gołąb50.03
- 🥇 Artur Kaska43.96
- 🥈 Michał Sadoch47.44
- 🥉 Tomasz Tomaszewski47.86
- 🥇 Natalia Śmigiera44.29
- 🥈 Aleksandra Górczyńska45.61
- 🥉 Karolina Kołacin45.81
- 🥇 Gabriel Wolski42.92
- 🥈 Franciszek Bucholski43.72
- 🥉 Tymoteusz Klimek46.43
- 🥇 Julia Wrzesień46.08
- 🥈 Maja Wolszczak46.91
- 🥉 Julia Cyganek47.67
- 🥇 Kacper Cendrowski41.20
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:46.92
- 🥈 Anna Ponczyńska1:50.00
- 🥉 Michalina Krajewska1:53.06
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:43.49
- 🥈 Jan Warszawski1:49.78
- 🥉 Gabriel Aleksander Rutkowski1:52.68
- 🥇 Marysia Federczyk1:51.90
- 🥈 Pola Kosim2:00.22
- 🥉 Katarzyna Gołębiewska2:03.52
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:49.64
- 🥈 Jan Kazimierz Musztarski2:01.81
- 🥇 Aleksandra Antczak1:51.35
- 🥇 Borys Mazur1:48.71
- 🥈 Hubert Piechota1:53.17
- 🥉 Aleksander Makuła1:53.81
- 🥇 Gabriela Borys2:17.45
- 🥇 Oliwer Nowakowski1:55.42
- 🥇 Krzysztof Wypych1:47.54
60 m · 13-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Maciąg2012 | — | 10.35 |
60 m · kobiety (57)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.48 |
| 2. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.68 |
| 3. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.79 |
| 4. | Amelia Mrozik2011 | — | 8.81 |
| 5. | Dominika Strzeżek2012 | Akademia Sportu Otwock | 8.97 |
| 6. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 9.01 |
| 7. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 9.03 |
| 8. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.04 |
| 9. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.15 |
| 10. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 9.22 |
60 m · KS Polanik Piotrków Trybunalski (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 8.69 |
60 m · mężczyźni (31)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 8.92 |
| 2. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 9.05 |
| 3. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 9.11 |
| 4. | Jakub Zygmunt Grądzki2014 | — | 9.18 |
| 5. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 9.30 |
| 6. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.58 |
| 7. | Teodor Vasileuski2015 | — | 9.97 |
| 7. | Wiktor Mrozik2013 | — | 9.97 |
| 9. | Stanisław Michał Elżakowski2016 | — | 9.99 |
| 10. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 10.04 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.86 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Rybicka2014 | KS AZS AWF Warszawa | 8.97 |
60 m · specjalna (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Brzezińska2012 | KS Hanza Goleniów | 16.86 |
60 m · specjalna (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Oszczyk2014 | — | 12.82 |
60 m · U12 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.64 |
| 2. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.94 |
| 3. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.00 |
| 4. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 9.03 |
| 5. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.15 |
| 6. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.29 |
| 7. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.52 |
| 8. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.71 |
| 9. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 9.78 |
| 10. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 10.02 |
60 m · U12 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.49 |
| 2. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.78 |
| 3. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.10 |
| 4. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.25 |
| 5. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 9.30 |
| 6. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.36 |
| 7. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 9.58 |
| 8. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.67 |
| 8. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.67 |
| 10. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.71 |
60 m · U14 (25)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.37 |
| 2. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 8.52 |
| 3. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.64 |
| 4. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.70 |
| 5. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.74 |
| 6. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.76 |
| 7. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.85 |
| 8. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.87 |
| 9. | Łucja Rosa2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.88 |
| 10. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.90 |
60 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.14 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.22 |
| 3. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.24 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.55 |
| 5. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.80 |
| 6. | Feliks Goga2013 | KS AZS AWF Warszawa | 9.21 |
| 7. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.50 |
| 8. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.59 |
| 9. | Adam Kantorosiński2013 | KS Zawkrze Mława | 10.57 |
| 10. | Filip Błażyński2013 | UKS Vis Skierniewice | 11.06 |
60 m · U16 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.31 |
| 2. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.40 |
| 3. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.52 |
| 4. | Dominika Chmura2011 | Warszawska Akademia LA | 8.70 |
| 5. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 8.81 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 7.93 |
| 2. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.28 |
| 3. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.89 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.51 |
300 m · 13-14 lat (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 43.04 |
300 m · kobiety (42)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 45.20 |
| 2. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 45.78 |
| 3. | Amelia Mrozik2011 | — | 48.19 |
| 4. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 48.44 |
| 5. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 49.65 |
| 6. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 50.26 |
| 7. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 51.46 |
| 8. | Iga Ciszewska2011 | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 51.58 |
| 9. | Ida Maria Caban2015 | — | 52.05 |
| 10. | Zofia Ćwil2014 | Kyoko Warszawa | 52.55 |
300 m · mężczyźni (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleks Jarema Musialik2014 | — | 45.33 |
| 2. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 47.98 |
| 3. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 49.08 |
| 4. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 50.19 |
| 5. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 53.21 |
| 6. | Teodor Vasileuski2015 | — | 55.36 |
| 7. | Krzysztof Adam Chmura2015 | — | 56.76 |
| 8. | Stanisław Michał Elżakowski2016 | — | 57.32 |
| 9. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 57.48 |
| 10. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 57.49 |
300 m · U12 (22)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 48.76 |
| 2. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 49.28 |
| 3. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 50.03 |
| 4. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.06 |
| 5. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.22 |
| 6. | Kaja Przybyszewska2014 | RK Athletics Warszawa | 52.05 |
| 7. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 52.67 |
| 8. | Antonina Zentara2016 | RK Athletics Warszawa | 53.03 |
| 9. | Barbara Wachnik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.39 |
| 10. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 54.41 |
300 m · U12 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.96 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.44 |
| 3. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.86 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 48.93 |
| 5. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.23 |
| 6. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.11 |
| 7. | Aleksander Kruk2015 | OKS Skra Warszawa | 51.36 |
| 8. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.90 |
| 9. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.11 |
| 10. | Gabriel Falatyn2016 | KS Atleta Warszawa | 53.55 |
300 m · U14 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 44.29 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 45.61 |
| 3. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 45.81 |
| 4. | Kamila Estal2013 | UKS Dziewiątka Kutno | 46.63 |
| 5. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 46.90 |
| 6. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 48.06 |
| 7. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 48.16 |
| 8. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 48.50 |
| 9. | Julia Kamińska2012 | UKS Vis Skierniewice | 48.52 |
| 10. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.58 |
300 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 42.92 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 43.72 |
| 3. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 46.43 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 47.09 |
| 5. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 48.27 |
| 6. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 50.57 |
| 7. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 51.20 |
| 8. | Franciszek Sumiński2013 | UKS Vis Skierniewice | 54.57 |
| 9. | Filip Błażyński2013 | UKS Vis Skierniewice | 1:05.28 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 46.08 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 46.91 |
| 3. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 47.67 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 41.20 |
600 m · 13-14 lat (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:46.92 |
| 2. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:50.00 |
| 3. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:53.06 |
| 4. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:57.78 |
| 5. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:00.62 |
| 6. | Helena Malik2011 | RK Athletics Warszawa | 2:06.96 |
600 m · 13-14 lat (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:43.49 |
| 2. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:49.78 |
| 3. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:52.68 |
600 m · kobiety (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Marysia Federczyk2013 | — | 1:51.90 |
| 2. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:00.22 |
| 3. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:03.52 |
| 4. | Eliza Dobrzycka2013 | — | 2:04.01 |
600 m · mężczyźni (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:49.64 |
| 2. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 2:01.81 |
600 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:51.35 |
600 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Borys Mazur2012 | KS Czempion Warszawa | 1:48.71 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:53.17 |
| 3. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:53.81 |
| 4. | Feliks Goga2013 | KS AZS AWF Warszawa | 1:56.79 |
| 5. | Filip Szymański2013 | UKS Vis Skierniewice | 1:57.17 |
600 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Borys2013 | Warszawska Akademia LA | 2:17.45 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 1:55.42 |
600 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:47.54 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Piotr Maciąg
- Aleksandra Irena Mika
- Maja Nawotczyńska
- Klara Małgorzata Korlińska
- Iga Ciszewska
- Aleks Jarema Musialik
- Dawid Rutkowski
- Artur Celiński
- Iga Kruk
- Aleksandra Rybicka
- Lena Brzezińska
- Antoni Oszczyk
- Artur Kaska
- Jędrzej Kowalczyk
- Michał Sadoch
- Pola Gajdosz
- Iga Rachwał
- Zofia Pląska
- Julia Kochańska
- Natalia Śmigiera
- Joanna Deja
- Ignacy Drabik
- Franciszek Bucholski
- Tymoteusz Klimek
- Michalina Staniak
- Julia Wrzesień
- Karolina Meszka
- Kacper Cendrowski
- Kamil Jędrzejewski
- Oliwer Nowakowski
- Karolina Kołacin
- Jan Warszawski
- Julia Gąsior
- Amelia Mrozik
- Adam Daniel Rowicki
- Maja Gołąb
- Tomasz Tomaszewski
- Aleksandra Górczyńska
- Gabriel Wolski
- Maja Wolszczak
- Julia Cyganek
- Łucja Kazimierczuk
- Anna Ponczyńska
- Michalina Krajewska
- Franciszek Maciej Rokicki
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Marysia Federczyk
- Pola Kosim
- Katarzyna Gołębiewska
- Dominik Piotr Bobowski
- Jan Kazimierz Musztarski
- Aleksandra Antczak
- Borys Mazur
- Hubert Piechota
- Aleksander Makuła
- Gabriela Borys
- Krzysztof Wypych
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 8 runda · 2025-10-19 · Warszawa
- 27. Ursynowski Bieg Passy · 2025-10-11 · Warszawa (Ursynów)
- Czwartki lekkoatletyczne 2.10.2025 · 2025-10-02 · Zielonka
- XI Wielka Ursynowska · 2025-10-04 · Warszawa (Tor Służewiec)
- Czwartki lekkoatletyczne 16.10.2025 · 2025-10-16 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 23.10.2025 · 2025-10-27 · Zielonka
Rankingi miesiąca (październik 2025) z tymi zawodnikami
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy