Warszawska Liga Biegowa 2025 - 8 runda – wyniki (19.10.2025, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 391 startów 260 zawodników w 36 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (57 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.49; 60 m · mężczyźni (50 startujących) – wygrał Jan Marek Senk z wynikiem 7.90; 300 m · kobiety (37 startujących) – wygrała Maja Nawotczyńska z wynikiem 45.55. 198 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.49
- 🥈 Maja Nawotczyńska8.63
- 🥉 Klara Małgorzata Korlińska8.80
- 🥇 Szymon Suszyński8.50
- 🥇 Julia Kochańska8.20
- 🥈 Maja Grzelka8.72
- 🥇 Bartosz Długosielski7.82
- 🥇 Maciej Siwiło8.62
- 🥈 Filip Turulski8.89
- 🥇 Michalina Krajewska8.84
- 🥇 Jan Marek Senk7.90
- 🥈 Piotr Leszek Gospodarek8.19
- 🥉 Adrian Bartlomiej Ściuba9.11
- 🥇 Szymon Bożałek8.90
- 🥇 Artur Celiński8.89
- 🥇 Lena Brzezińska24.26
- 🥇 Pola Gajdosz8.51
- 🥈 Maja Czernik9.05
- 🥉 Zofia Pląska9.10
- 🥇 Artur Kaska8.47
- 🥈 Tomasz Tomaszewski8.81
- 🥉 Jędrzej Kowalczyk8.94
- 🥇 Karolina Kołacin8.55
- 🥈 Maja Prokopiak8.69
- 🥉 Milena Mikulska8.70
- 🥇 Tymoteusz Klimek7.96
- 🥈 Franciszek Bucholski8.06
- 🥉 Ignacy Drabik8.12
- 🥇 Julia Wrzesień8.23
- 🥈 Michalina Staniak8.32
- 🥉 Karolina Meszka8.53
- 🥇 Kacper Cendrowski7.76
- 🥈 Kamil Jędrzejewski8.04
- 🥉 Oliwer Nowakowski8.75
- 🥇 Elżbieta Swat8.83
- 🥇 Julia Kamińska8.82
- 🥇 Adam Słowik7.94
- 🥇 Maja Pietruszczak8.02
- 🥇 Maja Nawotczyńska45.55
- 🥈 Julia Gąsior46.57
- 🥉 Lena Lidia Siemiątkowska48.19
- 🥇 Jan Marek Senk39.62
- 🥈 Piotr Leszek Gospodarek42.41
- 🥉 Jan Warszawski42.46
- 🥇 Maja Czernik48.23
- 🥈 Zofia Pląska49.18
- 🥉 Nadia Dziuda49.67
- 🥇 Artur Kaska43.86
- 🥈 Michał Sadoch47.24
- 🥉 Tomasz Tomaszewski47.40
- 🥇 Natalia Śmigiera44.19
- 🥈 Aleksandra Górczyńska45.54
- 🥉 Karolina Kołacin45.69
- 🥇 Franciszek Bucholski44.89
- 🥈 Jakub Różycki45.14
- 🥉 Karol Baryłka45.73
- 🥇 Kacper Cendrowski39.92
- 🥈 Filip Turulski44.36
- 🥉 Maciej Siwiło44.51
- 🥇 Julia Wrzesień44.53
- 🥈 Maja Wolszczak45.97
- 🥉 Julia Cyganek47.58
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:41.47
- 🥈 Jan Warszawski1:46.00
- 🥉 Krzysztof Wypych1:49.21
- 🥇 Anna Ponczyńska1:46.27
- 🥈 Bianka Dybowska1:52.76
- 🥉 Michalina Krajewska1:53.29
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski1:49.27
- 🥈 Jan Kazimierz Musztarski1:53.31
- 🥇 Łucja Kazimierczuk1:44.91
- 🥇 Emilia Rzepka1:49.60
- 🥈 Aleksandra Antczak1:53.14
- 🥉 Iga Saczuk1:54.13
- 🥇 Aleksander Makuła1:50.84
- 🥈 Hubert Piechota1:52.93
- 🥉 Filip Szymański1:56.46
- 🥇 Oliwer Nowakowski2:09.66
- 🥇 Lena Laskowska1:59.26
60 m · kobiety (57)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.49 |
| 2. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.63 |
| 3. | Klara Małgorzata Korlińska2011 | — | 8.80 |
| 4. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.94 |
| 5. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.95 |
| 5. | Amelia Mrozik2011 | — | 8.95 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.98 |
| 8. | Emilia Smolarczyk2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.04 |
| 9. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 9.17 |
| 10. | Ania Kosedowska2013 | — | 9.27 |
60 m · KS Atleta Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.50 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kochańska2012 | KS AZS AWF Warszawa | 8.20 |
| 2. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.72 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartosz Długosielski2012 | KS AZS AWF Warszawa | 7.82 |
60 m · KS LA Senk Team Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.62 |
| 2. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.89 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 8.84 |
60 m · mężczyźni (50)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 7.90 |
| 2. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 8.19 |
| 3. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 9.11 |
| 3. | Jakub Zygmunt Grądzki2014 | — | 9.11 |
| 5. | Adrian Martyński2015 | Warszawska Akademia LA | 9.25 |
| 6. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.48 |
| 7. | Szymon Krzysztof Gonciarek2011 | — | 9.53 |
| 8. | Wiktor Mrozik2013 | — | 9.61 |
| 9. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.67 |
| 10. | Teodor Vasileuski2015 | — | 9.74 |
60 m · MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.90 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 8.89 |
60 m · specjalna (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Brzezińska2012 | KS Hanza Goleniów | 24.26 |
60 m · U12 (33)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.51 |
| 2. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 9.05 |
| 3. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.10 |
| 4. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 9.11 |
| 5. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 9.14 |
| 6. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 9.33 |
| 7. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.57 |
| 8. | Kamila Kamińska2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.60 |
| 8. | Lena Fijołek2015 | MKS Marcovia Marki | 9.60 |
| 10. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.61 |
60 m · U12 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.47 |
| 2. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.81 |
| 3. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.94 |
| 4. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 8.97 |
| 5. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 9.04 |
| 6. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.10 |
| 7. | Ignacy Przybyła2015 | UKS Vis Skierniewice | 9.37 |
| 8. | Franciszek Sawicki2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.40 |
| 9. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.48 |
| 10. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.51 |
60 m · U14 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 8.55 |
| 2. | Maja Prokopiak2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.69 |
| 3. | Milena Mikulska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.70 |
| 4. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.73 |
| 5. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.74 |
| 6. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.80 |
| 7. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.81 |
| 8. | Łucja Rosa2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.87 |
| 8. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.87 |
| 10. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 8.94 |
60 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 7.96 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 8.06 |
| 3. | Ignacy Drabik2012 | UKS LA Basket Warszawa | 8.12 |
| 4. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.39 |
| 5. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.70 |
| 6. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 9.26 |
| 7. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.27 |
60 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 8.23 |
| 2. | Michalina Staniak2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.32 |
| 3. | Karolina Meszka2011 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.53 |
| 4. | Wiktoria Szczechowska2011 | Warszawska Akademia LA | 9.26 |
60 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 7.76 |
| 2. | Kamil Jędrzejewski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.04 |
| 3. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 8.75 |
60 m · UKS SMS KAPRY PRUSZKÓW (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 8.83 |
60 m · UKS VIS SKIERNIEWICE (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Kamińska2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.82 |
60 m · UKS WAWER ZS 70 WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Słowik2012 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 7.94 |
60 m · UMLKS PEGAZ OPOCZNO (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pietruszczak2012 | UMLKS Pegaz Opoczno | 8.02 |
300 m · kobiety (37)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Nawotczyńska2011 | KS Zawkrze Mława | 45.55 |
| 2. | Julia Gąsior2011 | MKS Marcovia Marki | 46.57 |
| 3. | Lena Lidia Siemiątkowska2013 | — | 48.19 |
| 4. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 48.70 |
| 5. | Amelia Mrozik2011 | — | 49.09 |
| 6. | Pola Zielińska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 50.34 |
| 7. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 51.08 |
| 8. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 52.49 |
| 9. | Kaja Redkiewicz2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.70 |
| 10. | Klara Magdalena Mika2014 | — | 53.11 |
300 m · mężczyźni (37)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Marek Senk2011 | — | 39.62 |
| 2. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 42.41 |
| 3. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 42.46 |
| 4. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 48.18 |
| 5. | Artur Celiński2015 | RK Athletics Warszawa | 50.29 |
| 6. | Szymon Krzysztof Gonciarek2011 | — | 52.07 |
| 7. | Kuba Mokrzański2015 | — | 52.52 |
| 8. | Wojciech Majer2015 | — | 53.39 |
| 9. | Teodor Vasileuski2015 | — | 53.93 |
| 10. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 54.42 |
300 m · U12 (28)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 48.23 |
| 2. | Zofia Pląska2015 | RK Athletics Warszawa | 49.18 |
| 3. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 49.67 |
| 4. | Maria Jaczyńska2014 | MKS Marcovia Marki | 50.07 |
| 5. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 51.20 |
| 6. | Blanka Baryłka2014 | Warszawska Akademia LA | 52.72 |
| 7. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 53.46 |
| 8. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 54.41 |
| 9. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 54.54 |
| 10. | Kamila Kamińska2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 54.87 |
300 m · U12 (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.86 |
| 2. | Michał Sadoch2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 47.24 |
| 3. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 47.40 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 48.40 |
| 5. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 50.19 |
| 6. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 50.57 |
| 7. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.01 |
| 8. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.26 |
| 9. | Bartosz Sadoch2016 | KS Atak Agrykola Warszawa | 51.72 |
| 10. | Wojciech Schabowski2015 | KS Atleta Warszawa | 55.31 |
300 m · U14 (23)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 44.19 |
| 2. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 45.54 |
| 3. | Karolina Kołacin2012 | Warszawska Akademia LA | 45.69 |
| 4. | Maja Koblowska2013 | Warszawska Akademia LA | 46.07 |
| 5. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 46.56 |
| 6. | Elżbieta Swat2013 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 46.76 |
| 7. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 47.07 |
| 8. | Julia Kamińska2012 | UKS Vis Skierniewice | 48.22 |
| 9. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 48.54 |
| 10. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 48.81 |
300 m · U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 44.89 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 45.14 |
| 3. | Karol Baryłka2013 | Warszawska Akademia LA | 45.73 |
| 4. | Gabriel Wolski2012 | KS Atleta Warszawa | 45.77 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 46.75 |
| 6. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 46.98 |
| 7. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 49.25 |
| 8. | Karol Celiński2013 | RK Athletics Warszawa | 49.64 |
| 9. | Franciszek Sumiński2013 | UKS Vis Skierniewice | 57.92 |
300 m · U16 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Cendrowski2011 | KS Zawkrze Mława | 39.92 |
| 2. | Filip Turulski2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 44.36 |
| 3. | Maciej Siwiło2011 | KS LA Senk Team Warszawa | 44.51 |
300 m · U16 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Wrzesień2011 | Warszawska Akademia LA | 44.53 |
| 2. | Maja Wolszczak2011 | OKS Skra Warszawa | 45.97 |
| 3. | Julia Cyganek2011 | OKS Skra Warszawa | 47.58 |
| 4. | Wiktoria Szczechowska2011 | Warszawska Akademia LA | 52.01 |
600 m · 13-14 lat (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:41.47 |
| 2. | Jan Warszawski2011 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:46.00 |
| 3. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 1:49.21 |
| 4. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:56.03 |
600 m · kobiety (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Ponczyńska2011 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:46.27 |
| 2. | Bianka Dybowska2012 | Warszawska Akademia LA | 1:52.76 |
| 3. | Michalina Krajewska2011 | KS Zawkrze Mława | 1:53.29 |
| 4. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:57.91 |
| 5. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2:00.25 |
| 6. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:00.28 |
| 7. | Helena Malik2011 | RK Athletics Warszawa | 2:00.42 |
| 8. | Eliza Dobrzycka2013 | — | 2:01.87 |
| 9. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:03.93 |
| 10. | Zuzanna Szachowicz2012 | — | 2:13.35 |
600 m · mężczyźni (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 1:49.27 |
| 2. | Jan Kazimierz Musztarski2013 | — | 1:53.31 |
600 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łucja Kazimierczuk2011 | RK Athletics Warszawa | 1:44.91 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Rzepka2012 | KS Atleta Warszawa | 1:49.60 |
| 2. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:53.14 |
| 3. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 1:54.13 |
600 m · U14 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 1:50.84 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:52.93 |
| 3. | Filip Szymański2013 | UKS Vis Skierniewice | 1:56.46 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oliwer Nowakowski2011 | KS Zawkrze Mława | 2:09.66 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Laskowska2011 | Warszawska Akademia LA | 1:59.26 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Irena Mika
- Maja Nawotczyńska
- Klara Małgorzata Korlińska
- Szymon Suszyński
- Julia Kochańska
- Maja Grzelka
- Bartosz Długosielski
- Maciej Siwiło
- Filip Turulski
- Michalina Krajewska
- Jan Marek Senk
- Piotr Leszek Gospodarek
- Adrian Bartlomiej Ściuba
- Jakub Zygmunt Grądzki
- Szymon Bożałek
- Artur Celiński
- Lena Brzezińska
- Pola Gajdosz
- Maja Czernik
- Zofia Pląska
- Artur Kaska
- Tomasz Tomaszewski
- Jędrzej Kowalczyk
- Karolina Kołacin
- Maja Prokopiak
- Milena Mikulska
- Tymoteusz Klimek
- Franciszek Bucholski
- Ignacy Drabik
- Julia Wrzesień
- Michalina Staniak
- Karolina Meszka
- Kacper Cendrowski
- Kamil Jędrzejewski
- Oliwer Nowakowski
- Elżbieta Swat
- Julia Kamińska
- Adam Słowik
- Maja Pietruszczak
- Julia Gąsior
- Lena Lidia Siemiątkowska
- Jan Warszawski
- Nadia Dziuda
- Michał Sadoch
- Natalia Śmigiera
- Aleksandra Górczyńska
- Jakub Różycki
- Karol Baryłka
- Maja Wolszczak
- Julia Cyganek
- Franciszek Maciej Rokicki
- Krzysztof Wypych
- Anna Ponczyńska
- Bianka Dybowska
- Dominik Piotr Bobowski
- Jan Kazimierz Musztarski
- Łucja Kazimierczuk
- Emilia Rzepka
- Aleksandra Antczak
- Iga Saczuk
- Aleksander Makuła
- Hubert Piechota
- Filip Szymański
- Lena Laskowska
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2025 - 7 runda · 2025-10-05 · Warszawa
- 27. Ursynowski Bieg Passy · 2025-10-11 · Warszawa (Ursynów)
- Czwartki lekkoatletyczne 2.10.2025 · 2025-10-02 · Zielonka
- XI Wielka Ursynowska · 2025-10-04 · Warszawa (Tor Służewiec)
- Czwartki lekkoatletyczne 16.10.2025 · 2025-10-16 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 23.10.2025 · 2025-10-27 · Zielonka
Rankingi miesiąca (październik 2025) z tymi zawodnikami
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 600 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 1000 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy
- 600 m · 14 lat · chłopcy
- 60 m · 14 lat · chłopcy