Warszawska Liga Biegowa 2026 - Runda 3 – wyniki (12.04.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 401 startów 264 zawodników w 32 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (67 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.20; 60 m · mężczyźni (49 startujących) – wygrał Piotr Leszek Gospodarek z wynikiem 7.99; 300 m · kobiety (42 startujących) – wygrała Pola Liliana Muzyka z wynikiem 49.80. 199 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.20
- 🥈 Marianna Jarosz-Jarszewska8.89
- 🥉 Pola Liliana Muzyka8.91
- 🥇 Lena Pomorska9.59
- 🥇 Maja Grzelka8.37
- 🥇 Albert Olszewski9.69
- 🥈 Aleksander Jabłoński9.84
- 🥉 Tomasz Zych9.88
- 🥇 Maria Bucholska9.20
- 🥇 Piotr Leszek Gospodarek7.99
- 🥈 Adam Daniel Rowicki8.92
- 🥉 Jakub Zygmunt Grądzki8.94
- 🥇 Helena Ligocka9.25
- 🥇 Antoni Pijewski9.85
- 🥇 Blanka Ludwikowska9.63
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk8.92
- 🥈 Fabian Krupa9.15
- 🥉 Maciej Turulski9.63
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska8.66
- 🥈 Agata Siekierska9.16
- 🥉 Aleksandra Słowik9.43
- 🥇 Iga Rachwał8.29
- 🥈 Pola Gajdosz8.34
- 🥈 Wiktoria Naliwko8.34
- 🥇 Franciszek Bucholski7.86
- 🥈 Jakub Różycki8.01
- 🥉 Artur Kaska8.28
- 🥇 Hanna Zych8.45
- 🥈 Zofia Wachnik8.63
- 🥉 Anita Piotrowska8.79
- 🥇 Tymoteusz Klimek7.99
- 🥇 Albert Filipkowski9.20
- 🥇 Lena Kraszewska8.69
- 🥇 Pola Liliana Muzyka49.80
- 🥈 Mariia Adamenko50.20
- 🥉 Alicja Jagoda Szczurek50.60
- 🥇 Dominik Piotr Bobowski45.83
- 🥈 Filip Jakub Turyk46.94
- 🥉 Adam Daniel Rowicki49.35
- 🥇 Zuzanna Mieszkowska48.88
- 🥈 Agata Siekierska52.28
- 🥉 Blanka Ludwikowska52.51
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk48.53
- 🥈 Maciej Turulski49.63
- 🥉 Jerzy Mikołajczyk49.72
- 🥇 Pola Sieszpowska46.61
- 🥈 Maja Grzelka46.77
- 🥉 Aleksandra Turulska47.35
- 🥇 Artur Kaska43.59
- 🥈 Franciszek Bucholski44.88
- 🥉 Stanisław Sołtan46.97
- 🥇 Natalia Śmigiera43.71
- 🥈 Iga Saczuk45.50
- 🥉 Anita Piotrowska46.25
- 🥇 Tymoteusz Klimek48.16
- 🥇 Franciszek Maciej Rokicki1:42.48
- 🥈 Gabriel Aleksander Rutkowski1:45.26
- 🥇 Pola Kosim1:56.66
- 🥈 Maja Awęcka1:59.20
- 🥉 Joanna Rossowska1:59.86
- 🥇 Jakub Różycki1:47.34
- 🥇 Edgar Olszewski1:54.38
- 🥇 Aleksandra Antczak1:52.95
- 🥈 Agata Parol1:54.16
- 🥉 Julia Kowalczyk1:55.84
- 🥇 Artur Kaska1:43.80
- 🥈 Hubert Piechota1:57.38
- 🥉 Aleksander Makuła2:02.18
- 🥇 Alicja Jędrusik2:02.84
60 m · kobiety (67)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.20 |
| 2. | Marianna Jarosz-Jarszewska2014 | — | 8.89 |
| 3. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 8.91 |
| 4. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 8.92 |
| 4. | Mariia Adamenko2013 | — | 8.92 |
| 6. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.98 |
| 7. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 9.00 |
| 8. | Irena Dorota Biela2014 | — | 9.16 |
| 9. | Maja Żbikowska2012 | — | 9.27 |
| 10. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.31 |
60 m · KS Atak Agrykola Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Pomorska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.59 |
60 m · KS AZS AWF Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 8.37 |
60 m · KS LA Senk Team Warszawa (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.69 |
| 2. | Aleksander Jabłoński2016 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.84 |
| 3. | Tomasz Zych2016 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.88 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.20 |
60 m · mężczyźni (49)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Piotr Leszek Gospodarek2013 | — | 7.99 |
| 2. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.92 |
| 3. | Jakub Zygmunt Grądzki2014 | — | 8.94 |
| 4. | Edgar Olszewski2013 | — | 9.24 |
| 5. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.30 |
| 6. | Piotr Jarzębiński2016 | — | 9.39 |
| 7. | Antoni Passent2015 | — | 9.42 |
| 8. | Daniel Rajski2015 | — | 9.44 |
| 9. | Michał Marczak2017 | — | 9.49 |
| 10. | Artem Cherybylo2016 | — | 9.65 |
60 m · MKS Marcovia Marki (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Ligocka2016 | MKS Marcovia Marki | 9.25 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 9.85 |
60 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.63 |
60 m · U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.92 |
| 2. | Fabian Krupa2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.15 |
| 3. | Maciej Turulski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.63 |
| 4. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.76 |
| 5. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 9.83 |
| 6. | Antoni Dumański2015 | RK Athletics Warszawa | 10.04 |
| 7. | Konstanty Szczygłowski2015 | KS Atleta Warszawa | 10.14 |
| 8. | Artur Czarniecki2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.19 |
| 9. | Antoni Przydanek2016 | UKS Herkules Sulejówek | 10.22 |
| 10. | Cezary Sidor2017 | RKS Ursus Warszawa | 10.34 |
60 m · U12 (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 8.66 |
| 2. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 9.16 |
| 3. | Aleksandra Słowik2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.43 |
| 4. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 9.45 |
| 5. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.48 |
| 6. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 9.57 |
| 7. | Agata Komur2015 | KS Zawkrze Mława | 9.94 |
| 8. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 9.95 |
| 8. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 9.95 |
| 10. | Klara Lesiak2016 | UKS Herkules Sulejówek | 10.07 |
60 m · U14 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Rachwał2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.29 |
| 2. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.34 |
| 2. | Wiktoria Naliwko2013 | OKS Skra Warszawa | 8.34 |
| 4. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 8.40 |
| 5. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.58 |
| 6. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.63 |
| 7. | Emma Audziejczyk2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.71 |
| 8. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 8.79 |
| 9. | Marcelina Arczewska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.82 |
| 10. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 8.84 |
60 m · U14 (14)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.86 |
| 2. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 8.01 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.28 |
| 4. | Jan Jasiaczyk2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.59 |
| 5. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.63 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.63 |
| 7. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.90 |
| 8. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.96 |
| 9. | Tymoteusz Konarski2014 | RK Athletics Warszawa | 9.03 |
| 10. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 9.08 |
60 m · U16 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.45 |
| 2. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.63 |
| 3. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 8.79 |
| 4. | Joanna Deja2012 | KS Atleta Warszawa | 8.86 |
| 4. | Alicja Wójcik2012 | UKS Vis Skierniewice | 8.86 |
| 6. | Zofia Kachniarz2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 9.15 |
| 6. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 9.15 |
| 8. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 9.48 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 7.99 |
60 m · UKS SMS KAPRY PRUSZKÓW (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 9.20 |
60 m · Warszawska Akademia LA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 8.69 |
300 m · kobiety (42)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Liliana Muzyka2015 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 49.80 |
| 2. | Mariia Adamenko2013 | — | 50.20 |
| 3. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 50.60 |
| 4. | Kaja Redkiewicz2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.68 |
| 5. | Amelia Górnaś2013 | — | 50.75 |
| 6. | Maja Żbikowska2012 | — | 50.81 |
| 7. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.82 |
| 8. | Marianna Jarosz-Jarszewska2014 | — | 51.63 |
| 9. | Zuzanna Pszczółkowska2012 | — | 51.74 |
| 10. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 51.95 |
300 m · mężczyźni (30)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Piotr Bobowski2013 | — | 45.83 |
| 2. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 46.94 |
| 3. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 49.35 |
| 4. | Artem Cherybylo2016 | — | 49.92 |
| 5. | Fabian Józef Gasienica-Brzega2012 | — | 50.19 |
| 6. | Kuba Mokrzański2015 | — | 50.83 |
| 7. | Antoni Passent2015 | — | 51.62 |
| 8. | Wojciech Warowny2015 | — | 52.33 |
| 9. | Bartosz Stanisław Rajski2015 | — | 52.42 |
| 10. | Piotr Jarzębiński2016 | — | 53.12 |
300 m · U12 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Mieszkowska2015 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 48.88 |
| 2. | Agata Siekierska2015 | RK Athletics Warszawa | 52.28 |
| 3. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 52.51 |
| 4. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 52.59 |
| 5. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 52.84 |
| 6. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 54.26 |
| 7. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 54.76 |
| 8. | Barbara Senk2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 55.08 |
| 9. | Lena Pomorska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 55.16 |
| 10. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 55.31 |
300 m · U12 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 48.53 |
| 2. | Maciej Turulski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 49.63 |
| 3. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 49.72 |
| 4. | Albert Olszewski2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.23 |
| 5. | Aleksander Kruk2015 | OKS Skra Warszawa | 50.87 |
| 6. | Wojciech Piechocki2015 | KS LA Senk Team Warszawa | 51.50 |
| 7. | Konstanty Szczygłowski2015 | KS Atleta Warszawa | 54.29 |
| 8. | Aleksander Jabłoński2016 | KS LA Senk Team Warszawa | 54.53 |
| 9. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 55.86 |
| 10. | Antoni Dumański2015 | RK Athletics Warszawa | 56.04 |
300 m · U14 (21)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 46.61 |
| 2. | Maja Grzelka2013 | KS AZS AWF Warszawa | 46.77 |
| 3. | Aleksandra Turulska2013 | KS LA Senk Team Warszawa | 47.35 |
| 4. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 47.67 |
| 5. | Nadia Dziuda2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 47.69 |
| 6. | Emma Audziejczyk2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.15 |
| 7. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 48.80 |
| 8. | Julia Dutkowska2014 | Legia Warszawa | 48.92 |
| 9. | Lena Kraszewska2013 | Warszawska Akademia LA | 49.11 |
| 10. | Maria Czelej2013 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 49.16 |
300 m · U14 (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 43.59 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 44.88 |
| 3. | Stanisław Sołtan2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 46.97 |
| 4. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 47.65 |
| 5. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.47 |
| 6. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 48.49 |
| 7. | Tymoteusz Konarski2014 | RK Athletics Warszawa | 48.80 |
| 8. | Dominik Zawadzki2013 | KS Zawkrze Mława | 50.70 |
| 9. | Piotr Bigdoń2014 | KS LA Senk Team Warszawa | 52.83 |
| 10. | Jakub Grygorczuk2013 | Legia Warszawa | 56.10 |
300 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 43.71 |
| 2. | Iga Saczuk2012 | Warszawska Akademia LA | 45.50 |
| 3. | Anita Piotrowska2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 46.25 |
| 4. | Hanna Zych2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 48.31 |
| 5. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 48.62 |
| 6. | Zofia Kachniarz2012 | KS LA Senk Team Warszawa | 50.85 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 48.16 |
600 m · 12,14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Maciej Rokicki2012 | — | 1:42.48 |
| 2. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:45.26 |
600 m · kobiety (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Kosim2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:56.66 |
| 2. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:59.20 |
| 3. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 1:59.86 |
| 4. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:06.85 |
| 5. | Amelia Górnaś2013 | — | 2:07.26 |
| 6. | Zuzanna Piklikiewicz2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:07.73 |
| 7. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 2:09.71 |
| 8. | Danuta Kontny2014 | — | 2:16.50 |
600 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 1:47.34 |
600 m · mężczyźni (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edgar Olszewski2013 | — | 1:54.38 |
600 m · U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:52.95 |
| 2. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:54.16 |
| 3. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:55.84 |
| 4. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 2:01.61 |
| 5. | Nina Kamuda2014 | UKS LA Basket Warszawa | 2:02.43 |
| 6. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 2:10.44 |
| 7. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:20.09 |
600 m · U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:43.80 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:57.38 |
| 3. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 2:02.18 |
| 4. | Kacper Górski2014 | KS Zawkrze Mława | 2:17.58 |
600 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:02.84 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Aleksandra Irena Mika
- Marianna Jarosz-Jarszewska
- Pola Liliana Muzyka
- Lena Pomorska
- Maja Grzelka
- Albert Olszewski
- Aleksander Jabłoński
- Tomasz Zych
- Maria Bucholska
- Piotr Leszek Gospodarek
- Adam Daniel Rowicki
- Jakub Zygmunt Grądzki
- Helena Ligocka
- Antoni Pijewski
- Blanka Ludwikowska
- Jędrzej Kowalczyk
- Fabian Krupa
- Maciej Turulski
- Zuzanna Mieszkowska
- Agata Siekierska
- Aleksandra Słowik
- Iga Rachwał
- Pola Gajdosz
- Wiktoria Naliwko
- Franciszek Bucholski
- Jakub Różycki
- Artur Kaska
- Hanna Zych
- Zofia Wachnik
- Anita Piotrowska
- Tymoteusz Klimek
- Albert Filipkowski
- Lena Kraszewska
- Mariia Adamenko
- Alicja Jagoda Szczurek
- Dominik Piotr Bobowski
- Filip Jakub Turyk
- Jerzy Mikołajczyk
- Pola Sieszpowska
- Aleksandra Turulska
- Stanisław Sołtan
- Natalia Śmigiera
- Iga Saczuk
- Franciszek Maciej Rokicki
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Pola Kosim
- Maja Awęcka
- Joanna Rossowska
- Edgar Olszewski
- Aleksandra Antczak
- Agata Parol
- Julia Kowalczyk
- Hubert Piechota
- Aleksander Makuła
- Alicja Jędrusik
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - Runda 4 (HALA) · 2026-04-26 · Warszawa
- Otwocka Dycha / Otwocka Piątka – biegi dzieci · 2026-04-19 · Otwock
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 16.04.2026 · 2026-04-20 · Zielonka
- Czwartki lekkoatletyczne 23.04.2026 · 2026-04-23 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 23.04.2026 · 2026-04-27 · Zielonka
Rankingi miesiąca (kwiecień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 1200 m – III Bieg im. Józefa Nojiego – Bieg Warszawski · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy