Warszawska Liga Biegowa 2026 - Runda 4 (HALA) – wyniki (26.04.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 346 startów 251 zawodników w 31 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 m · kobiety (68 startujących) – wygrała Aleksandra Irena Mika z wynikiem 8.34; 60 m · mężczyźni (42 startujących) – wygrał Adrian Bartlomiej Ściuba z wynikiem 8.77; 300 m · kobiety (38 startujących) – wygrała Julianna Zofia Nowacka z wynikiem 48.01. 182 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
To runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Pełne wyniki rundy WLB →
Medaliści
- 🥇 Pola Wiśniewska8.78
- 🥇 Aleksandra Irena Mika8.34
- 🥈 Pola Róża Rogalska8.63
- 🥉 Alicja Jagoda Szczurek8.86
- 🥇 Jakub Wygocki9.06
- 🥇 Jakub Różycki7.93
- 🥇 Agata Komur9.78
- 🥇 Natalia Żarłok9.24
- 🥇 Adrian Bartlomiej Ściuba8.77
- 🥈 Adam Daniel Rowicki8.88
- 🥉 Michał Marczak9.47
- 🥇 Jędrzej Kowalczyk9.01
- 🥈 Filip Ściuba9.14
- 🥉 Adam Nowakowski9.33
- 🥇 Maria Bucholska9.31
- 🥈 Aleksandra Tabor9.32
- 🥉 Aniela Zych9.57
- 🥇 Franciszek Bucholski7.86
- 🥈 Artur Kaska8.31
- 🥉 Marcel Lezner8.42
- 🥇 Wiktoria Naliwko8.34
- 🥈 Pola Gajdosz8.40
- 🥉 Pola Antczak8.71
- 🥇 Zofia Wachnik8.51
- 🥈 Zofia Brzezińska8.81
- 🥉 Zofia Jackowska8.93
- 🥇 Tymoteusz Klimek7.94
- 🥇 Krystian Twardowski9.79
- 🥇 Pola Sieszpowska8.35
- 🥈 Natalia Sójka8.46
- 🥇 Julianna Zofia Nowacka48.01
- 🥈 Alicja Dobrowolska48.47
- 🥉 Gabrysia Karwowska50.04
- 🥇 Krzysztof Wypych44.74
- 🥈 Filip Jakub Turyk46.79
- 🥉 Adrian Bartlomiej Ściuba48.09
- 🥇 Jerzy Mikołajczyk49.69
- 🥈 Cezary Sidor54.83
- 🥉 Stanisław Pawłowski55.66
- 🥇 Blanka Ludwikowska50.17
- 🥈 Aleksandra Tabor52.66
- 🥉 Dorota Woźniakowska53.35
- 🥇 Jakub Różycki42.57
- 🥈 Franciszek Bucholski44.95
- 🥉 Artur Kaska45.64
- 🥇 Pola Sieszpowska46.55
- 🥈 Alicja Bogulas47.47
- 🥉 Pola Antczak48.10
- 🥇 Natalia Śmigiera43.71
- 🥈 Aleksandra Krystkiewicz47.05
- 🥉 Zofia Brzezińska47.82
- 🥇 Tymoteusz Klimek45.15
- 🥇 Gabriel Aleksander Rutkowski1:47.49
- 🥈 Edgar Olszewski1:53.94
- 🥇 Joanna Rossowska1:52.78
- 🥈 Lena Borsuk1:56.29
- 🥉 Alicja Jagoda Szczurek1:57.90
- 🥇 Aleksandra Antczak1:51.03
- 🥇 Maja Czernik1:50.52
- 🥈 Julia Kowalczyk1:57.45
- 🥉 Blanka Andrzejczuk1:59.03
- 🥇 Artur Kaska1:45.30
- 🥈 Hubert Piechota1:53.04
- 🥇 Małgorzata Drewniak1:58.15
- 🥈 Alicja Jędrusik2:03.36
- 🥇 Agata Parol1:50.93
- 🥇 Maria Czelej1:55.84
60 m · Akademia Sportu Otwock (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Wiśniewska2013 | Akademia Sportu Otwock | 8.78 |
60 m · kobiety (68)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Irena Mika2013 | — | 8.34 |
| 2. | Pola Róża Rogalska2013 | — | 8.63 |
| 3. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 8.86 |
| 4. | Marianna Jarosz-Jarszewska2014 | — | 8.89 |
| 5. | Eliza Dorota Kryszkiewicz2012 | — | 8.98 |
| 6. | Gabrysia Karwowska2015 | — | 9.03 |
| 7. | Iga Kruk2013 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.06 |
| 8. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 9.15 |
| 9. | Dominika Aleksandra Klonowska2014 | — | 9.22 |
| 10. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 9.28 |
60 m · KS Ciechan Ciechanów (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 9.06 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 7.93 |
60 m · KS Zawkrze Mława (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Komur2015 | KS Zawkrze Mława | 9.78 |
60 m · LKS Góra Biega Góra Kalwaria (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Żarłok2015 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 9.24 |
60 m · mężczyźni (42)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 8.77 |
| 2. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 8.88 |
| 3. | Michał Marczak2017 | — | 9.47 |
| 4. | Piotr Stefaniuk2015 | — | 9.48 |
| 5. | Jakub Kowalski2013 | MKS Siechnice | 9.61 |
| 6. | Teodor Vasileuski2015 | — | 9.66 |
| 7. | Karol Klonowski2017 | — | 9.69 |
| 8. | Wojciech Warowny2015 | — | 9.80 |
| 8. | Maksymilian Wójcicki-Bucałowski2017 | — | 9.80 |
| 10. | Leon Trudnowski2017 | — | 9.81 |
60 m · U12 (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jędrzej Kowalczyk2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.01 |
| 2. | Filip Ściuba2015 | KS Atleta Warszawa | 9.14 |
| 3. | Adam Nowakowski2016 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.33 |
| 4. | Fabian Krupa2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.52 |
| 5. | Bartosz Kręzel2015 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.57 |
| 6. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 9.79 |
| 7. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 9.88 |
| 8. | Witold Baliński2016 | Warszawska Akademia LA | 9.94 |
| 9. | Albert Filipkowski2015 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 10.03 |
| 10. | Antoni Piątek2015 | UKS Herkules Sulejówek | 10.09 |
60 m · U12 (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 9.31 |
| 2. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 9.32 |
| 3. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.57 |
| 4. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 9.61 |
| 5. | Gabriela Klonowska2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.64 |
| 6. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 9.84 |
| 7. | Hanna Kręzel2017 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 9.99 |
| 8. | Hanna Strońska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.01 |
| 9. | Pola Banach2018 | Warszawska Akademia LA | 10.02 |
| 10. | Klara Lesiak2016 | UKS Herkules Sulejówek | 10.08 |
60 m · U14 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 7.86 |
| 2. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.31 |
| 3. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.42 |
| 4. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 8.66 |
| 5. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 8.67 |
| 6. | Piotr PARYPIŃSKI Michał2013 | KS Ciechan Ciechanów | 8.75 |
| 7. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 8.76 |
| 8. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 8.93 |
| 9. | Szymon Bożałek2014 | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 8.96 |
| 10. | Szymon Rogalski2013 | KS Ciechan Ciechanów | 9.27 |
60 m · U14 (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Naliwko2013 | OKS Skra Warszawa | 8.34 |
| 2. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 8.40 |
| 3. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 8.71 |
| 3. | Marcelina Arczewska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 8.71 |
| 5. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 8.75 |
| 6. | Hanna Matuszewska2013 | KS Zawkrze Mława | 8.77 |
| 7. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 8.96 |
| 8. | Agata Radecka2014 | RK Athletics Warszawa | 9.00 |
| 9. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 9.16 |
| 10. | Gaja Krutkow2014 | Warszawska Akademia LA | 9.45 |
60 m · U16 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Wachnik2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 8.51 |
| 2. | Zofia Brzezińska2012 | KS Ciechan Ciechanów | 8.81 |
| 3. | Zofia Jackowska2012 | KS Ciechan Ciechanów | 8.93 |
| 4. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 9.13 |
| 5. | Amelia Sadrzak2012 | Warszawska Akademia LA | 9.20 |
| 6. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 9.39 |
| 7. | Pola Kumińska2012 | KS Ciechan Ciechanów | 10.47 |
60 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 7.94 |
60 m · UKS HERKULES SULEJÓWEK (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krystian Twardowski2017 | UKS Herkules Sulejówek | 9.79 |
60 m · Warszawska Akademia LA (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 8.35 |
| 2. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 8.46 |
300 m · kobiety (38)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julianna Zofia Nowacka2012 | — | 48.01 |
| 2. | Alicja Dobrowolska2015 | — | 48.47 |
| 3. | Gabrysia Karwowska2015 | — | 50.04 |
| 4. | Amelia Górnaś2013 | — | 50.06 |
| 5. | Oliwia Marta Szczeć2015 | — | 50.12 |
| 6. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 50.19 |
| 7. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 50.73 |
| 8. | Marcelina Wachowska2017 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 51.85 |
| 9. | Oliwia Wiktoria Kołecka2013 | — | 51.98 |
| 10. | Marianna Jarosz-Jarszewska2014 | — | 52.03 |
300 m · mężczyźni (26)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Wypych2012 | KS Czempion Warszawa | 44.74 |
| 2. | Filip Jakub Turyk2013 | — | 46.79 |
| 3. | Adrian Bartlomiej Ściuba2014 | — | 48.09 |
| 4. | Adam Daniel Rowicki2016 | — | 49.49 |
| 5. | Jakub Wygocki2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.67 |
| 6. | Wojciech Warowny2015 | — | 51.87 |
| 7. | Teodor Vasileuski2015 | — | 52.61 |
| 8. | Oleksij Mizyn2015 | — | 52.71 |
| 9. | Adam Czarnecki2016 | — | 53.02 |
| 10. | Wojciech Majer2015 | — | 53.88 |
300 m · U12 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jerzy Mikołajczyk2015 | RK Athletics Warszawa | 49.69 |
| 2. | Cezary Sidor2017 | RKS Ursus Warszawa | 54.83 |
| 3. | Stanisław Pawłowski2018 | MKS Marcovia Marki | 55.66 |
| 4. | Krzysztof Kacprzak2017 | MKS Marcovia Marki | 56.20 |
| 5. | Antoni Piątek2015 | UKS Herkules Sulejówek | 56.51 |
| 6. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 57.50 |
| 7. | Ignacy Piątek2017 | UKS Herkules Sulejówek | 1:05.21 |
| 8. | Piotr Włodarski2018 | MKS Marcovia Marki | 1:05.79 |
300 m · U12 (20)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Blanka Ludwikowska2015 | RK Athletics Warszawa | 50.17 |
| 2. | Aleksandra Tabor2015 | Warszawska Akademia LA | 52.66 |
| 3. | Dorota Woźniakowska2015 | UKS Herkules Sulejówek | 53.35 |
| 4. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 53.44 |
| 5. | Urszula Antczak2015 | RK Athletics Warszawa | 54.14 |
| 6. | Antonina Skirzyńska2015 | Warszawska Akademia LA | 54.38 |
| 7. | Maria Bucholska2015 | KS Zawkrze Mława | 55.19 |
| 8. | Aniela Behr2017 | UKS Herkules Sulejówek | 55.58 |
| 9. | Amelia Lesiewicz2018 | niest. Łódź | 56.69 |
| 10. | Hanna Strońska2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 56.93 |
300 m · U14 (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Różycki2013 | KS Zawkrze Mława | 42.57 |
| 2. | Franciszek Bucholski2013 | KS Zawkrze Mława | 44.95 |
| 3. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 45.64 |
| 4. | Dawid Rutkowski2013 | UKS MTE Milanówek | 46.22 |
| 5. | Marcel Lezner2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 46.55 |
| 6. | Szymon Suszyński2013 | KS Atleta Warszawa | 46.62 |
| 7. | Piotr PARYPIŃSKI Michał2013 | KS Ciechan Ciechanów | 46.95 |
| 8. | Ignacy Stępień2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 47.99 |
| 9. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 48.10 |
| 10. | Tomasz Tomaszewski2014 | RKS Ursus Warszawa | 48.20 |
300 m · U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 46.55 |
| 2. | Alicja Bogulas2013 | KS Zawkrze Mława | 47.47 |
| 3. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 48.10 |
| 4. | Maja Gołąb2014 | MKS Marcovia Marki | 48.17 |
| 5. | Natalia Sójka2013 | Warszawska Akademia LA | 48.43 |
| 6. | Patrycja Piechocka2013 | UKS MTE Milanówek | 49.04 |
| 7. | Pola Zielińska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 49.08 |
| 8. | Marcelina Arczewska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 49.28 |
| 9. | Maja Nawrocka2014 | KS Ciechan Ciechanów | 50.86 |
| 10. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 51.53 |
300 m · U16 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Natalia Śmigiera2012 | MKS Marcovia Marki | 43.71 |
| 2. | Aleksandra Krystkiewicz2012 | KS Zawkrze Mława | 47.05 |
| 3. | Zofia Brzezińska2012 | KS Ciechan Ciechanów | 47.82 |
| 4. | Ewa Dąbrowska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 48.46 |
| 5. | Zofia Jackowska2012 | KS Ciechan Ciechanów | 50.39 |
| 6. | Lidia Potyralska2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 52.97 |
300 m · U16 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tymoteusz Klimek2012 | UKS Vis Skierniewice | 45.15 |
600 m · 12-14 lat (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriel Aleksander Rutkowski2012 | — | 1:47.49 |
| 2. | Edgar Olszewski2013 | — | 1:53.94 |
600 m · kobiety (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Rossowska2012 | RK Athletics Warszawa | 1:52.78 |
| 2. | Lena Borsuk2012 | KS Atak Agrykola Warszawa | 1:56.29 |
| 3. | Alicja Jagoda Szczurek2014 | — | 1:57.90 |
| 4. | Maja Awęcka2013 | MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1:58.95 |
| 5. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:07.11 |
| 6. | Zuzanna Piklikiewicz2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2:08.96 |
| 7. | Aleksandra Figlarek2014 | — | 2:13.70 |
600 m · RK Athletics Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Antczak2013 | RK Athletics Warszawa | 1:51.03 |
600 m · U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Czernik2014 | KS Atleta Warszawa | 1:50.52 |
| 2. | Julia Kowalczyk2013 | MKS Marcovia Marki | 1:57.45 |
| 3. | Blanka Andrzejczuk2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:59.03 |
| 4. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 2:02.26 |
| 5. | Katarzyna Gołębiewska2013 | KS AZS AWF Warszawa | 2:15.62 |
600 m · U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Artur Kaska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:45.30 |
| 2. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 1:53.04 |
600 m · U16 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Drewniak2012 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:58.15 |
| 2. | Alicja Jędrusik2012 | KS Zawkrze Mława | 2:03.36 |
600 m · UKS SMS KAPRY PRUSZKÓW (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Agata Parol2014 | UKS SMS KAPRY Pruszków | 1:50.93 |
600 m · UKS WAWER ZS 70 WARSZAWA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Czelej2013 | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 1:55.84 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Pola Wiśniewska
- Aleksandra Irena Mika
- Pola Róża Rogalska
- Alicja Jagoda Szczurek
- Jakub Wygocki
- Jakub Różycki
- Agata Komur
- Natalia Żarłok
- Adrian Bartlomiej Ściuba
- Adam Daniel Rowicki
- Michał Marczak
- Jędrzej Kowalczyk
- Filip Ściuba
- Adam Nowakowski
- Maria Bucholska
- Aleksandra Tabor
- Aniela Zych
- Franciszek Bucholski
- Artur Kaska
- Marcel Lezner
- Wiktoria Naliwko
- Pola Gajdosz
- Pola Antczak
- Marcelina Arczewska
- Zofia Wachnik
- Zofia Brzezińska
- Zofia Jackowska
- Tymoteusz Klimek
- Krystian Twardowski
- Pola Sieszpowska
- Natalia Sójka
- Julianna Zofia Nowacka
- Alicja Dobrowolska
- Gabrysia Karwowska
- Krzysztof Wypych
- Filip Jakub Turyk
- Jerzy Mikołajczyk
- Cezary Sidor
- Stanisław Pawłowski
- Blanka Ludwikowska
- Dorota Woźniakowska
- Alicja Bogulas
- Natalia Śmigiera
- Aleksandra Krystkiewicz
- Gabriel Aleksander Rutkowski
- Edgar Olszewski
- Joanna Rossowska
- Lena Borsuk
- Aleksandra Antczak
- Maja Czernik
- Julia Kowalczyk
- Blanka Andrzejczuk
- Hubert Piechota
- Małgorzata Drewniak
- Alicja Jędrusik
- Agata Parol
- Maria Czelej
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - Runda 3 · 2026-04-12 · Warszawa
- Otwocka Dycha / Otwocka Piątka – biegi dzieci · 2026-04-19 · Otwock
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 16.04.2026 · 2026-04-20 · Zielonka
- Czwartki lekkoatletyczne 23.04.2026 · 2026-04-23 · Zielonka
- Zawody lekkoatletyczne Mini Copernicus Cup 23.04.2026 · 2026-04-27 · Zielonka
Rankingi miesiąca (kwiecień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 9 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 60 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 60 m · 12 lat · chłopcy
- Bieg uliczny / przełaj 1200 m – III Bieg im. Józefa Nojiego – Bieg Warszawski · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 60 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy
- 60 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 60 m · 14 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · chłopcy