5. Mityng Kwalifikacyjny POZLA 2026 – wyniki (12.09.2026, Sanok)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 30 startów 27 zawodników w 20 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok wzwyż K (3 startujących) – wygrała Anna Reut z wynikiem 1.60; Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3 startujących) – wygrała Patrycja Koza z wynikiem 35.03; 100 m K (2 startujących) – wygrała Julia Bechta z wynikiem 13.01. 28 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Julia Bechta13.01
- 🥈 Magdalena Turek13.12
- 🥇 Michał Piasecki12.29
- 🥇 Emilia Staszewska26.57
- 🥈 Aneta Buciak28.55
- 🥇 Wiktor Ciszewski39.27
- 🥈 Fabian Maziarz39.89
- 🥇 Anastazja Zań1:01.95
- 🥇 Jakub Durda52.01
- 🥇 Zuzanna Paczkowska1:54.24
- 🥇 Zofia Możdżeń4.83
- 🥇 Filip Rodzinka6.45
- 🥇 Anna Reut1.60
- 🥈 Eliza Zajchowska1.50
- 🥉 Milena Zagórska1.45
- 🥇 Danuta Bartłomowicz10.36
- 🥈 Aleksandra Żywiec9.35
- 🥇 Joanna Kopera7.87
- 🥇 Kacper Mróz11.37
- 🥈 Mateusz Wojciechowski9.91
- 🥇 Maja Pijanowska22.59
- 🥇 Danuta Bartłomowicz23.70
- 🥈 Zuzanna Długosz22.86
- 🥇 Patrycja Koza35.03
- 🥈 Lena Szydłowska24.76
- 🥈 Zofia Fugowska24.76
- 🥇 Kacper Mróz31.06
- 🥇 Franciszek Bieńko43.69
- 🥇 Joanna Kopera11.30
- 🥇 Norbert Czepiel38.68
100 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Bechta2012 | LA WIR Czarna | 13.01 |
| 2. | Magdalena Turek2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 13.12 |
100 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Michał Piasecki2012 | LKS Stal Mielec | 12.29 |
200 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Staszewska2012 | KB Krościenko Wyżne | 26.57 |
| 2. | Aneta Buciak2010 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 28.55 |
300 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Ciszewski2011 | LKS Stal Mielec | 39.27 |
| 2. | Fabian Maziarz2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 39.89 |
400 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anastazja Zań2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 1:01.95 |
400 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Durda2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 52.01 |
600 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Paczkowska2013 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1:54.24 |
Skok w dal K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zofia Możdżeń2010 | CWKS Resovia Rzeszów | 4.83 |
Skok w dal M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Filip Rodzinka2008 | CWKS Resovia Rzeszów | 6.45 |
Skok wzwyż K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Reut2010 | KS Komunalni Sanok | 1.60 |
| 2. | Eliza Zajchowska2009 | CWKS Resovia Rzeszów | 1.50 |
| 3. | Milena Zagórska2012 | MUKLA Dębica | 1.45 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Danuta Bartłomowicz2013 | MKS Stal Nowa Dęba | 10.36 |
| 2. | Aleksandra Żywiec2013 | MKS Stal Nowa Dęba | 9.35 |
Pchnięcie kulą K U18 (3kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Kopera2009 | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | 7.87 |
Pchnięcie kulą M U18 (5kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Mróz2010 | MUKLA Dębica | 11.37 |
| 2. | Mateusz Wojciechowski2011 | KML Lubaczów | 9.91 |
Rzut dyskiem K (1kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maja Pijanowska2010 | ULKS Lipinki | 22.59 |
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Danuta Bartłomowicz2013 | MKS Stal Nowa Dęba | 23.70 |
| 2. | Zuzanna Długosz2013 | KB Krościenko Wyżne | 22.86 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Koza2011 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 35.03 |
| 2. | Lena Szydłowska2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 24.76 |
| 2. | Zofia Fugowska2012 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 24.76 |
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Mróz2010 | MUKLA Dębica | 31.06 |
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Franciszek Bieńko2008 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 43.69 |
Rzut oszczepem K U18 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Joanna Kopera2009 | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | 11.30 |
Rzut oszczepem M U18 (700) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Norbert Czepiel2009 | KB Krościenko Wyżne | 38.68 |
Inne zawody w tym terminie
- IX Polanik Cup Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny · Piotrków Trybunalski
- Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (U16) + Polanik Cup (Piotrków, U10/U12) + Mila MCER (Marki) · Ciechanów
- Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego WMZLA U14 i U16 2026 · Olsztyn
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Sprawni-Razem · Zduńska Wola
- Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 2026. Mityng LA z okazji 75-lecia OZLA · Opole
- 13. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza · Słupsk
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Julia Bechta
- Magdalena Turek
- Michał Piasecki
- Emilia Staszewska
- Aneta Buciak
- Wiktor Ciszewski
- Fabian Maziarz
- Anastazja Zań
- Jakub Durda
- Zuzanna Paczkowska
- Zofia Możdżeń
- Filip Rodzinka
- Anna Reut
- Eliza Zajchowska
- Milena Zagórska
- Danuta Bartłomowicz
- Aleksandra Żywiec
- Joanna Kopera
- Kacper Mróz
- Mateusz Wojciechowski
- Maja Pijanowska
- Zuzanna Długosz
- Patrycja Koza
- Lena Szydłowska
- Zofia Fugowska
- Franciszek Bieńko
- Norbert Czepiel
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Letnie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Grup Naborowych LDK! 2026. 6. Mityng Kwalifikacyjny POZLA · 2026-09-26 · Przemyśl