Mityng Perły Mazowsza – wyniki (02.08.2026, Piaseczno)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 184 startów 173 zawodników w 16 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 5000 m M (32 startujących) – wygrał Adam Wasilewski z wynikiem 15:16.43; 400 m K (18 startujących) – wygrała Anna Pałys-Pisarczuk z wynikiem 53.51; 100 m M (16 startujących) – wygrał Jakub Chmiel z wynikiem 10.74. 181 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Iga Nowak10.25
- 🥈 Milena Mołdoch10.94
- 🥉 Alicja Falenta11.00
- 🥇 Julian Okseniuk10.18
- 🥈 Maciej Dobosz10.28
- 🥉 Dorian Rybak10.38
- 🥇 Daria Duda12.78
- 🥈 Julia Dąbrowska13.09
- 🥉 Oliwia Jaromin13.92
- 🥇 Jagoda Dzikowska13.01
- 🥈 Alicja Mitaszka14.38
- 🥉 Aleksandra Sawicka14.75
- 🥇 Emma Gęsiarz16.09
- 🥈 Maria Wasilewska16.53
- 🥉 Julia Aksamit16.80
- 🥇 Jakub Chmiel10.74
- 🥈 Saviour Kennedy11.52
- 🥉 Wojciech Koczkodaj11.58
- 🥇 Adam Kaliński12.29
- 🥈 Isaac Alani15.87
- 🥉 Franciszek Rybak16.37
- 🥇 Ksawery Papka14.75
- 🥈 Igor Walczak15.04
- 🥉 Igor Ryjak15.83
- 🥇 Anna Pałys-Pisarczuk53.51
- 🥈 Weronika Bielińska55.86
- 🥉 Wiktoria Błaszyk56.95
- 🥇 Jan Suchorowski48.43
- 🥈 Mateusz Sztabnik52.83
- 🥉 Arkadiusz Skrobiński53.93
- 🥇 Paulina Rębacz2:13.88
- 🥈 Zuzanna Posłuszna2:20.34
- 🥉 Dominika Seremak2:54.98
- 🥇 Paweł Wegner2:00.43
- 🥈 Paweł Skierkowski2:03.54
- 🥉 Pawel Seremak2:07.27
- 🥇 Danuta Woszczek4:56.08
- 🥈 Paulina Boryś5:03.96
- 🥉 Ewa Pałka5:35.53
- 🥇 Kacper Arendt3:48.36
- 🥈 Paweł Bondaruk4:11.29
- 🥉 Igor Nowakowski4:11.89
- 🥇 Klaudia Chrzanowska20:44.48
- 🥈 Marzena Sadowska21:17.83
- 🥉 Joanna Sprawka23:41.48
- 🥇 Adam Wasilewski15:16.43
- 🥈 Krystian Sopoćko15:17.86
- 🥉 Grzegorz Tymolewski16:31.73
60 m K 2017-2018 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Nowak2018 | MKS Marcovia Marki | 10.25 |
| 2. | Milena Mołdoch2018 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 10.94 |
| 3. | Alicja Falenta2017 | () | 11.00 |
| 4. | Nadia Domeradzka2018 | UKS Olimp Kozienice | 11.23 |
| 5. | Michalina Rajch2018 | () | 11.73 |
| 6. | Marianna Pietrzak2018 | Polska () | 12.91 |
| 7. | Sandra Bilińska2018 | Polska () | 13.03 |
| 8. | Lidia Łączyńska2017 | Polska () | 13.06 |
| 9. | Lena Matysiak2018 | Polska () | 13.16 |
60 m M 2017-2018 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julian Okseniuk2018 | Polska () | 10.18 |
| 2. | Maciej Dobosz2017 | Polska () | 10.28 |
| 3. | Dorian Rybak2017 | Polska () | 10.38 |
| 4. | Tadeusz Styczek2018 | Polska () | 10.83 |
| 5. | Ryszard Kasprzak2018 | Polska () | 11.01 |
100 m K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Daria Duda2010 | UKS Filipides Teresin | 12.78 |
| 2. | Julia Dąbrowska2010 | RLTL GGG Radom | 13.09 |
| 3. | Oliwia Jaromin2007 | KS Sprint Bielsko-Biała | 13.92 |
| 4. | Paulina Skrzypek2001 | Polska () | 14.21 |
| 5. | Aleksandra Kujawa1999 | Polska () | 14.69 |
| 6. | Justyna Nowak1984 | Polska () | 16.37 |
| 7. | Agata Maniewska1986 | Polska () | 16.49 |
| 8. | Monika Walczak1989 | Polska () | 17.52 |
| 9. | Monika Jagiełło1984 | Polska () | 28.95 |
100 m K 2012-2014 (8)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jagoda Dzikowska2012 | UKS Filipides Teresin | 13.01 |
| 2. | Alicja Mitaszka2013 | UKS Kamionka | 14.38 |
| 3. | Aleksandra Sawicka2007 | UKS Otrębusy | 14.75 |
| 4. | Zuzanna Korzeniowska2013 | UKS Kamionka | 14.94 |
| 5. | Nadia Kożuch2013 | UKS Kamionka | 15.21 |
| 6. | Malwina Jarosz2014 | LKS Osuchów | 15.51 |
| 7. | Maja Wiśniewska2012 | MKS Bank BS Płońsk | 15.62 |
| 8. | Julia Osiecka2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 16.15 |
100 m K 2015-2016 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emma Gęsiarz2015 | SRS Kondycja Piaseczno | 16.09 |
| 2. | Maria Wasilewska2016 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 16.53 |
| 3. | Julia Aksamit2016 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 16.80 |
| 4. | Alicja Nowocin2016 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 17.06 |
| 5. | Weronika Stano2015 | SRS Kondycja Piaseczno | 17.50 |
| 6. | Anastasiia Zhigalina2015 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 17.57 |
| 7. | Patrycja Ołtarzewska2015 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 19.78 |
100 m M (16)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Chmiel2001 | AZS UMCS Lublin | 10.74 |
| 2. | Saviour Kennedy2002 | CANADA | 11.52 |
| 3. | Wojciech Koczkodaj1998 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.58 |
| 4. | Aleksander Idzik2008 | UKSM Ekipa Bielachy Kielce | 11.66 |
| 5. | Aleksander Okoń1993 | AZS UMCS Lublin | 11.73 |
| 6. | Filip Andrzejewski2000 | Polska () | 12.02 |
| 7. | Wojciech Kuśmirek2011 | UKS Filipides Teresin | 12.24 |
| 8. | Dawid Strupiński2004 | KS Sprintwarsaw | 12.47 |
| 9. | Grzegorz Piliszek1987 | OKS Skra Warszawa | 12.88 |
| 10. | Paweł Kostuj1995 | Polska () | 13.34 |
100 m M 2012-2014 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Kaliński2012 | RLTL GGG Radom | 12.29 |
| 2. | Isaac Alani2014 | USA | 15.87 |
| 3. | Franciszek Rybak2014 | () | 16.37 |
100 m M 2015-2016 (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ksawery Papka2015 | KS Harpagan Tarnobrzeg | 14.75 |
| 2. | Igor Walczak2015 | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 15.04 |
| 3. | Igor Ryjak2015 | Polska () | 15.83 |
| 4. | Szymon Styczek2016 | Polska () | 16.31 |
| 5. | Antoni Juchnikowski2016 | SRS Kondycja Piaseczno | 16.46 |
| 6. | Olivier Głowacz2016 | Polska () | 16.65 |
| 7. | Mateusz Machnicki2016 | Polska () | 17.63 |
| 8. | Tymon Rajch2016 | Polska () | 18.07 |
| 9. | Michał Ofiński2015 | Polska () | 18.55 |
| 10. | Jakub Czaplicki2015 | UKS Rusiec | 18.78 |
400 m K (18)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Anna Pałys-Pisarczuk1995 | KS AZS AWF Wrocław | 53.51 |
| 2. | Weronika Bielińska2001 | KS AZS AWF Warszawa | 55.86 |
| 3. | Wiktoria Błaszyk1996 | OŚ AZS Poznań | 56.95 |
| 4. | Amelia Czwodzińska2005 | AZS UMCS Lublin | 57.88 |
| 5. | Weronika Chojka1997 | KS AZS AWF Wrocław | 58.06 |
| 6. | Maja Lao2010 | RLTL GGG Radom | 59.33 |
| 7. | Dorota Gadzińska1999 | Polska () | 1:01.31 |
| 8. | Anna Jadwiszczak2010 | KS Żeglina Sieradz | 1:02.20 |
| 9. | Aleksandra Matysiak2009 | LKS Góra Biega Góra Kalwaria | 1:06.04 |
| 10. | Paulina Skrzypek2001 | Polska () | 1:06.37 |
400 m M (11)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Suchorowski2001 | AKL Ursynów Warszawa | 48.43 |
| 2. | Mateusz Sztabnik2000 | AKL Ursynów Warszawa | 52.83 |
| 3. | Arkadiusz Skrobiński2000 | KS Sprintwarsaw | 53.93 |
| 4. | Grzegorz Piliszek1987 | OKS Skra Warszawa | 58.20 |
| 5. | Mariusz Siejka1977 | SRS Kondycja Piaseczno | 58.23 |
| 6. | Filip Andrzejewski2000 | Polska () | 59.24 |
| 7. | Michael Goncharov1989 | KS Lemiesz Team Warszawa | 1:02.52 |
| 8. | Michał Mroczek2013 | UKS Olimp Skaryszew | 1:06.39 |
| 9. | Sebastian Włodkowski2011 | Polska () | 1:12.92 |
| 10. | Antonio Mucha2015 | UKS Olimp Skaryszew | 1:18.49 |
800 m K (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paulina Rębacz2004 | KS Żeglina Sieradz | 2:13.88 |
| 2. | Zuzanna Posłuszna2006 | AZS UMCS Lublin | 2:20.34 |
| 3. | Dominika Seremak1994 | () | 2:54.98 |
| 4. | Agnieszka Wiewiura1984 | Polska () | 2:57.12 |
| 5. | Aleksandra Kujawa1999 | Polska () | 3:04.86 |
| 6. | Kowalik Dorota1997 | () | 3:07.58 |
| 7. | Monika Strzyżys1994 | Polska () | 3:25.33 |
800 m M (15)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paweł Wegner2005 | RLTL GGG Radom | 2:00.43 |
| 2. | Paweł Skierkowski2002 | KS AZS AWF Warszawa | 2:03.54 |
| 3. | Pawel Seremak1982 | niest. Warszawa | 2:07.27 |
| 4. | Przemysław Barański1993 | MLUKS Trzebiatów | 2:11.47 |
| 5. | Rafał Golec1990 | Polska () | 2:13.38 |
| 6. | Adam Klimczak2011 | AKL Ursynów Warszawa | 2:15.21 |
| 7. | Aleksander Alani2011 | Polska () | 2:25.76 |
| 8. | Arkadiusz Kubaś1980 | Polska () | 2:27.93 |
| 9. | Marcin Plejznerowski1982 | Akademia Sportu Otwock | 2:28.64 |
| 10. | Janusz Jęcek1988 | Polska () | 2:30.75 |
1500 m K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Danuta Woszczek1978 | UKS Olimp Kozienice | 4:56.08 |
| 2. | Paulina Boryś2011 | UKS Filipides Teresin | 5:03.96 |
| 3. | Ewa Pałka1996 | Passion First Warszawa | 5:35.53 |
| 4. | Marzena Sadowska1983 | Polska () | 5:48.18 |
| 5. | Amelia Szymerska2012 | () | 6:39.12 |
| 6. | Marta Jaskuła1982 | Polska () | 6:42.08 |
| 7. | Agnieszka Gulczyńska1980 | Polska () | 6:44.02 |
| 8. | Kamila Bilińska1988 | Polska () | 7:03.93 |
| 9. | Magdalena Machnicka1984 | Polska () | 8:51.18 |
1500 m M (13)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Arendt2002 | GKS Olimpia Grudziądz | 3:48.36 |
| 2. | Paweł Bondaruk2006 | KS Podlasie Białystok | 4:11.29 |
| 3. | Igor Nowakowski2005 | LKS Osuchów | 4:11.89 |
| 4. | Rafał Zabłoński2004 | SRS Kondycja Piaseczno | 4:17.36 |
| 5. | Mahamat Youssouf Ali1998 | CHAD | 4:24.53 |
| 6. | Filip Rękawek1999 | Polska () | 4:24.93 |
| 7. | Włodek Jakubczak1980 | Passion First Warszawa | 4:55.60 |
| 8. | Mateusz Baka1989 | Polska () | 4:57.95 |
| 9. | Paweł Urban1983 | Polska () | 4:58.21 |
| 10. | Jakub Miśkiewicz1995 | Polska () | 5:28.26 |
5000 m K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudia Chrzanowska1994 | Polska () | 20:44.48 |
| 2. | Marzena Sadowska1983 | Polska () | 21:17.83 |
| 3. | Joanna Sprawka1991 | Polska () | 23:41.48 |
| 4. | Klara Jasińska1997 | Polska () | 27:36.90 |
| 5. | Anna Mac1985 | Polska () | 30:47.55 |
| 5. | Julita Pypczyńska1985 | Polska () | 30:47.55 |
| 7. | Iwona Kochman1963 | Polska () | 32:01.56 |
| 8. | Małgorzata Łączyńska1988 | Polska () | 34:18.86 |
| 9. | Kate Wiśniewska1971 | Polska () | 37:15.54 |
5000 m M (32)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Wasilewski1991 | () | 15:16.43 |
| 2. | Krystian Sopoćko1999 | AZS UMCS Lublin | 15:17.86 |
| 3. | Grzegorz Tymolewski2003 | Polska () | 16:31.73 |
| 4. | Rafał Golec1990 | Polska () | 16:34.12 |
| 5. | Igor Kluczewski2009 | LKS Gol-Start Częstochowa | 18:23.94 |
| 6. | Piotr Kanafa1982 | Polska () | 18:38.54 |
| 7. | Aleksander Chmielnicki2010 | Polska () | 19:08.40 |
| 8. | Karol Prochowicz1991 | Polska () | 19:08.61 |
| 9. | Kamil Matysiak1992 | Polska () | 19:11.06 |
| 10. | Cezary Olszewski2004 | Polska () | 19:45.34 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Iga Nowak
- Milena Mołdoch
- Alicja Falenta
- Julian Okseniuk
- Maciej Dobosz
- Dorian Rybak
- Daria Duda
- Julia Dąbrowska
- Oliwia Jaromin
- Jagoda Dzikowska
- Alicja Mitaszka
- Aleksandra Sawicka
- Emma Gęsiarz
- Maria Wasilewska
- Julia Aksamit
- Jakub Chmiel
- Saviour Kennedy
- Wojciech Koczkodaj
- Adam Kaliński
- Isaac Alani
- Franciszek Rybak
- Ksawery Papka
- Igor Walczak
- Igor Ryjak
- Anna Pałys-Pisarczuk
- Weronika Bielińska
- Wiktoria Błaszyk
- Jan Suchorowski
- Mateusz Sztabnik
- Arkadiusz Skrobiński
- Paulina Rębacz
- Zuzanna Posłuszna
- Dominika Seremak
- Paweł Wegner
- Paweł Skierkowski
- Pawel Seremak
- Danuta Woszczek
- Paulina Boryś
- Ewa Pałka
- Kacper Arendt
- Paweł Bondaruk
- Igor Nowakowski
- Klaudia Chrzanowska
- Marzena Sadowska
- Joanna Sprawka
- Adam Wasilewski
- Krystian Sopoćko
- Grzegorz Tymolewski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- XXIX Ogólnopolskie Igrzyska LZS – Finał Centralny · 2026-08-28 · Spała
- 6. Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego · 2026-08-30 · Olsztyn