Młodzieżowe zawody lekkoatletyczne – wyniki (04.07.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 146 startów 137 zawodników w 36 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal M (10 startujących) – wygrał Krzysztof Grochowski z wynikiem 7.32; Skok w dal K (9 startujących) – wygrała Małgorzata Jóźwicka z wynikiem 5.99; Skok o tyczce K (9 startujących) – wygrała Victoria Kalitta z wynikiem 3.90. 138 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Kamila Stempkowska11.65
- 🥈 Alicja Wrona-Kutrzepa11.72
- 🥉 Aleksandra Jeż11.74
- 🥇 Hubert Kozelan10.44
- 🥈 Andrii Kosoverov10.55
- 🥉 Kacper Stypa10.57
- 🥇 Aleksandra Jeż24.04
- 🥈 Oliwia Kasprzak24.14
- 🥉 Emilia Wójtowicz24.22
- 🥇 Adrian Wesela21.87
- 🥈 Antoni Rossa21.88
- 🥇 Jan Stańczuk34.51
- 🥈 Borys Paszkiewicz37.21
- 🥉 Adam Jędrzejewski37.89
- 🥇 Lena Pajęcka54.03
- 🥈 Jasmine Kanakanti54.96
- 🥉 Zofia Tomczyk55.84
- 🥇 Bartłomiej Kępiński47.98
- 🥈 Krzysztof Majewski50.26
- 🥇 Julia Marciniak1:35.22
- 🥈 Iga Pazura1:44.81
- 🥉 Maja Łukowska1:56.18
- 🥇 Miłosz Lis1:31.04
- 🥈 Andrzej Piotrowski1:31.18
- 🥉 Bogusław Dobek1:46.95
- 🥇 Bernadeta Ślońska2:09.49
- 🥈 Oliwia Jaromin2:18.37
- 🥇 Miłosz Mierzejewski1:54.13
- 🥈 Hubert Ćwikła1:56.90
- 🥉 Jakub Malik1:58.33
- 🥇 Magdalena Missala4:34.22
- 🥈 Zuzanna Szymańska4:36.08
- 🥉 Kinga Pietras4:43.27
- 🥇 Liwia Włoszczyk13.47
- 🥈 Zofia Rojek13.88
- 🥉 Weronika Barcz-Buch14.01
- 🥇 Oskar Obłękowski13.75
- 🥈 Mateusz Wośko13.83
- 🥉 Szymon Basaj13.84
- 🥇 Wiktoria Gadajska1:00.71
- 🥈 Karina Janik1:02.54
- 🥉 Justyna Jelska1:02.56
- 🥇 Kacper Kędzior51.51
- 🥈 Jakub Adamczyk57.12
- 🥇 Ignacy Pimpicki9:18.54
- 🥇 Małgorzata Jóźwicka5.99
- 🥈 Lena Kanicka5.90
- 🥉 Ewa Rosiak5.79
- 🥇 Krzysztof Grochowski7.32
- 🥈 Szymon Głaszczka6.80
- 🥉 Franciszek Stańczyk6.71
- 🥇 Nikolina Dziadak12.28
- 🥈 Weronika Domagała10.73
- 🥉 Laura Dąbrowska10.67
- 🥇 Miłosz Stróżek14.08
- 🥈 Krystian Żywica14.03
- 🥉 Adrian Olszewski13.82
- 🥇 Patrycja Owczarek1.62
- 🥈 Zofia Simon1.60
- 🥉 Hanna Kobacka1.57
- 🥇 Kacper Bryl1.85
- 🥈 Marcin Jankowski1.70
- 🥇 Victoria Kalitta3.90
- 🥈 Natalia Biskupska3.80
- 🥉 Emilia Kusy3.70
- 🥇 Nikodem Pochopień5.10
- 🥈 Kacper Kurzewski4.70
- 🥉 Michał Gawenda4.60
- 🥇 Iga Wysoczańska15.16
- 🥈 Kinga Konder12.87
- 🥇 Szymon Mazur19.56
- 🥇 Jakub Rodziak17.20
- 🥈 Alan Nagórka14.35
- 🥇 Aleksandra Cieszewska42.10
- 🥈 Iga Wysoczańska41.20
- 🥉 Oliwia Lemanowicz39.87
- 🥇 Jarosław Andrzejczak49.32
- 🥈 Mateusz Kacprzak46.19
- 🥇 Jakub Rodziak57.13
- 🥈 Franciszek Bieńko46.68
- 🥇 Maria Pracharczyk58.05
- 🥈 Alicja Walczak52.14
- 🥉 Łucja Tomczyk33.30
- 🥇 Wiktor Złotowski64.24
- 🥈 Khali Bedoui61.59
- 🥉 Patryk Warchoł56.64
- 🥇 Mariusz Walczak62.72
- 🥈 Paweł Wnukowski57.21
- 🥇 Edyta Bielska39.18
- 🥇 Moustafa Habib62.98
- 🥈 Wojciech Sumiński60.53
- 🥉 Ignacy Adler51.93
100 m K (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kamila Stempkowska2004 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 11.65 |
| 2. | Alicja Wrona-Kutrzepa1996 | AZS UMCS Lublin | 11.72 |
| 3. | Aleksandra Jeż2007 | AZS-AWF Gorzów | 11.74 |
| 4. | Wiktoria Biskup2008 | KS AZS AWF Katowice | 11.91 |
| 5. | Martyna Skierkowska2000 | KS AZS AWF Warszawa | 12.21 |
| 6. | Salomée Rayer2004 | KS AZS AWF Warszawa | 12.45 |
| 7. | Maja Lao2010 | RLTL GGG Radom | 12.65 |
100 m M (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Kozelan2003 | AZS UMCS Lublin | 10.44 |
| 2. | Andrii Kosoverov2006 | KS AZS AKF Kraków | 10.55 |
| 3. | Kacper Stypa2005 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 10.57 |
| 4. | Antoni Rossa2007 | KS AZS AKF Kraków | 10.63 |
| 5. | Michał Petruczeńko2003 | KS AZS AWF Warszawa | 10.71 |
| 6. | Jakub Kuźba2008 | KSLZS Kruszwica | 11.01 |
| 7. | Szymon Kozieł2008 | MKL Toruń | 11.11 |
200 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Jeż2007 | AZS-AWF Gorzów | 24.04 |
| 2. | Oliwia Kasprzak2007 | WLKS Wrocław | 24.14 |
| 3. | Emilia Wójtowicz2003 | AZS UMCS Lublin | 24.22 |
200 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adrian Wesela1998 | OŚ AZS Poznań | 21.87 |
| 2. | Antoni Rossa2007 | KS AZS AKF Kraków | 21.88 |
300 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Stańczuk2005 | KS AZS AWF Warszawa | 34.51 |
| 2. | Borys Paszkiewicz2006 | TS AKS Chorzów | 37.21 |
| 3. | Adam Jędrzejewski2010 | LKS Vectra Włocławek | 37.89 |
400 m K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Pajęcka2007 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 54.03 |
| 2. | Jasmine Kanakanti2007 | WKS Wawel Kraków | 54.96 |
| 3. | Zofia Tomczyk2008 | AZS-AWF Gorzów | 55.84 |
| 4. | Apolonia Marecka2008 | KS Czempion Warszawa | 58.99 |
400 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bartłomiej Kępiński2003 | OKS Start Otwock | 47.98 |
| 2. | Krzysztof Majewski2008 | AZS Łódź | 50.26 |
600 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Marciniak2002 | OKS Skra Warszawa | 1:35.22 |
| 2. | Iga Pazura2010 | SRS Kondycja Piaseczno | 1:44.81 |
| 3. | Maja Łukowska2014 | Ducla Academy Warszawa | 1:56.18 |
600 m M (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Lis2012 | MKL Myszyniec | 1:31.04 |
| 2. | Andrzej Piotrowski1973 | MKS Polonia Warszawa | 1:31.18 |
| 3. | Bogusław Dobek2014 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1:46.95 |
| 4. | Kamil Wiśniewski2012 | MKL Myszyniec | 1:50.44 |
800 m K (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Bernadeta Ślońska2003 | Kraków Athletics Team | 2:09.49 |
| 2. | Oliwia Jaromin2007 | KS Sprint Bielsko-Biała | 2:18.37 |
800 m M (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Mierzejewski2004 | RLTL GGG Radom | 1:54.13 |
| 2. | Hubert Ćwikła2002 | KS AZS AKF Kraków | 1:56.90 |
| 3. | Jakub Malik2001 | KS AZS AWF Wrocław | 1:58.33 |
| 4. | Krzysztof Jakubiec2008 | UKS Orzełki Warszawa | 1:58.39 |
| 5. | Kilian Mika2007 | SRS Kondycja Piaseczno | 2:03.04 |
1500 m K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Missala2005 | KS Czempion Warszawa | 4:34.22 |
| 2. | Zuzanna Szymańska2008 | LKS Vectra Włocławek | 4:36.08 |
| 3. | Kinga Pietras2001 | KS AZS AWF Wrocław | 4:43.27 |
| 4. | Monika Szymanowicz2000 | MKL Toruń | 4:45.09 |
| 5. | Roksana Gaj2007 | KS Sprint Bielsko-Biała | 4:46.02 |
| 6. | Julia Machura2006 | OŚ AZS Poznań | 4:49.64 |
100 m pł K (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Liwia Włoszczyk2004 | KS Agros Zamość | 13.47 |
| 2. | Zofia Rojek2007 | AZS-AWF Gorzów | 13.88 |
| 3. | Weronika Barcz-Buch2002 | AZS Łódź | 14.01 |
| 4. | Łucja Mrugała2008 | KS Komunalni Sanok | 14.04 |
| 5. | Wiktoria Jaworska2006 | OKS Skra Warszawa | 14.30 |
| 6. | Martyna Skierkowska2000 | KS AZS AWF Warszawa | 14.53 |
110 m pł M U20 (99.1) (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Oskar Obłękowski2008 | KS Atak Agrykola Warszawa | 13.75 |
| 2. | Mateusz Wośko2008 | UKS Czempion Bełchatów | 13.83 |
| 3. | Szymon Basaj2004 | OKS Start Otwock | 13.84 |
| 4. | Wojciech Młynarczyk2007 | WKS Wawel Kraków | 14.46 |
| 5. | Rafał Horbowicz1998 | KS AZS AWF Warszawa | 14.55 |
| 6. | Nikodem Kwiatkowski2006 | AZS Łódź | 14.75 |
| 7. | Adam Dubiel1979 | KS AZS AWF Warszawa | 16.72 |
400 m pł K (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Gadajska2006 | RLTL GGG Radom | 1:00.71 |
| 2. | Karina Janik2005 | KS AZS AWF Warszawa | 1:02.54 |
| 3. | Justyna Jelska1999 | KS Prefbet-Sonarol Łomża | 1:02.56 |
| 4. | Julia Idzikowska2006 | OŚ AZS Poznań | 1:04.63 |
400 m pł M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Kędzior2008 | WKS Wawel Kraków | 51.51 |
| 2. | Jakub Adamczyk1979 | KS Dynamic Łódź | 57.12 |
3000 m przeszkody M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ignacy Pimpicki2008 | KS Czempion Warszawa | 9:18.54 |
Skok w dal K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Małgorzata Jóźwicka2002 | KS AZS AWF Warszawa | 5.99 |
| 2. | Lena Kanicka2007 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 5.90 |
| 3. | Ewa Rosiak1991 | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 5.79 |
| 4. | Joanna Bujarowicz2003 | SKLA Sopot | 5.71 |
| 5. | Edyta Bielska2001 | MLUKS Mokasyn Płoty | 5.66 |
| 6. | Kinga Różewicz2009 | KS Agros Zamość | 5.00 |
| 7. | Maja Wojtanowska2008 | KS Komunalni Sanok | 4.79 |
| 8. | Maria Sirocka2002 | KS Sprinterzy.com Kraków | 4.31 |
| 9. | Maria Kamińska2008 | KS AZS AWF Warszawa | 4.27 |
Skok w dal M (10)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Krzysztof Grochowski2007 | KS AZS AWF Warszawa | 7.32 |
| 2. | Szymon Głaszczka2005 | KS AZS AWF Warszawa | 6.80 |
| 3. | Franciszek Stańczyk2006 | KMS Szczecin | 6.71 |
| 4. | Dominik Przyżecki2001 | AKL Ursynów Warszawa | 6.70 |
| 4. | Sambor Zieliński2007 | BKS Bydgoszcz | 6.70 |
| 6. | Daniel Kamiński2005 | KS AZS AWF Warszawa | 6.47 |
| 7. | Bartłomiej Kowalski2007 | MKS Bank BS Płońsk | 6.27 |
| 8. | Piotr Boryna2007 | UKS Vis Skierniewice | 6.21 |
| 9. | Tomasz Mętlak2008 | KS Gwardia Piła | 6.02 |
| 10. | Kamil Pietuszko2005 | KS AZS AWF Warszawa | 5.92 |
Trójskok K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikolina Dziadak2003 | KS AZS AWF Warszawa | 12.28 |
| 2. | Weronika Domagała1998 | AKL Ursynów Warszawa | 10.73 |
| 3. | Laura Dąbrowska2012 | UKS Siódemka Ostrołęka | 10.67 |
| 4. | Aleksandra Stawiecka2008 | Warszawska Akademia LA | 10.29 |
| 5. | Kamila Wolan2008 | KS Komunalni Sanok | 10.26 |
Trójskok M (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Miłosz Stróżek2005 | AZS UMCS Lublin | 14.08 |
| 2. | Krystian Żywica2008 | MKL Toruń | 14.03 |
| 3. | Adrian Olszewski1978 | MKS Piast Głogów | 13.82 |
| 4. | Piotr Boryna2007 | UKS Vis Skierniewice | 13.56 |
| 5. | Łukasz Sobora1978 | KS Lemiesz Team Warszawa | 13.48 |
| 6. | Igor Witek2007 | KS AZS AKF Kraków | 12.05 |
| 7. | Bartłomiej Majerczak2002 | UKS Gimpel Nowy Targ | 11.85 |
Skok wzwyż K (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Patrycja Owczarek2002 | RKS Łódź | 1.62 |
| 2. | Zofia Simon2006 | KS Czempion Warszawa | 1.60 |
| 3. | Hanna Kobacka2008 | UKS Błyskawica Domaniewice | 1.57 |
| 4. | Alicja Karwat2008 | RKS Łódź | 1.47 |
| 4. | Maja Wojtanowska2008 | KS Komunalni Sanok | 1.47 |
Skok wzwyż M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Bryl1988 | MKS Zduńska Wola | 1.85 |
| 2. | Marcin Jankowski1999 | MMKS Gdańskie Lwy | 1.70 |
Skok o tyczce K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Victoria Kalitta2001 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 3.90 |
| 2. | Natalia Biskupska2005 | KKL Kielce | 3.80 |
| 3. | Emilia Kusy1998 | SKLA Sopot | 3.70 |
| 4. | Laura Tyszko2007 | SL Olimpia Poznań | 3.50 |
| 4. | Valentyna Kawalec2003 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 3.50 |
| 4. | Zuzanna Oklińska2008 | KS AZS AWF Warszawa | 3.50 |
| 7. | Katarzyna Grelewicz2006 | WKS Flota Gdynia | 3.30 |
| 8. | Joanna Babiak2007 | MKL Warszawianka Warszawa | 3.10 |
| 8. | Martyna Majewska2003 | WKS Flota Gdynia | 3.10 |
Skok o tyczce M (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nikodem Pochopień2004 | KKL Kielce | 5.10 |
| 2. | Kacper Kurzewski2006 | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 4.70 |
| 3. | Michał Gawenda2005 | KS Warszawianka W-wa | 4.60 |
| 3. | Rafał Horbowicz1998 | KS AZS AWF Warszawa | 4.60 |
| 5. | Karol Białogoński2007 | KKL Kielce | 3.90 |
| 6. | Antoni Chrapek2012 | MKS Ustroń | 3.50 |
Pchnięcie kulą K (4kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Iga Wysoczańska2007 | RLTL GGG Radom | 15.16 |
| 2. | Kinga Konder2005 | RLTL GGG Radom | 12.87 |
Pchnięcie kulą M (7.26kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Szymon Mazur1998 | KS AZS AWF Warszawa | 19.56 |
Pchnięcie kulą M U20 (6kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Rodziak2007 | LUKS Orkan Września | 17.20 |
| 2. | Alan Nagórka2008 | KS Podlasie Białystok | 14.35 |
Rzut dyskiem K (1kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Cieszewska2008 | MKS Bank BS Płońsk | 42.10 |
| 2. | Iga Wysoczańska2007 | RLTL GGG Radom | 41.20 |
| 3. | Oliwia Lemanowicz2006 | KS Ciechan Ciechanów | 39.87 |
Rzut dyskiem M (2kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jarosław Andrzejczak2002 | KS AZS AWF Warszawa | 49.32 |
| 2. | Mateusz Kacprzak1992 | KS AZS AWF Warszawa | 46.19 |
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jakub Rodziak2007 | LUKS Orkan Września | 57.13 |
| 2. | Franciszek Bieńko2008 | UKS Tempo 5 Przemyśl | 46.68 |
Rzut młotem K (4kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Maria Pracharczyk2007 | OKS Skra Warszawa | 58.05 |
| 2. | Alicja Walczak2003 | KS AZS AWF Warszawa | 52.14 |
| 3. | Łucja Tomczyk2008 | UKS Skoczek Władysławów | 33.30 |
Rzut młotem M (7.26kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Złotowski2004 | LKS Vectra Włocławek | 64.24 |
| 2. | Khali Bedoui2000 | QATAR | 61.59 |
| 3. | Patryk Warchoł1999 | OKS Skra Warszawa | 56.64 |
Rzut młotem M U20 (6kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mariusz Walczak1971 | KS AZS AWF Warszawa | 62.72 |
| 2. | Paweł Wnukowski2007 | LKS Vectra Włocławek | 57.21 |
Rzut oszczepem K (600) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Edyta Bielska2001 | MLUKS Mokasyn Płoty | 39.18 |
Rzut oszczepem M (800) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Moustafa Habib2007 | EGYPT | 62.98 |
| 2. | Wojciech Sumiński1994 | KS AZS AWF Warszawa | 60.53 |
| 3. | Ignacy Adler2007 | PLKS Gwda Piła | 51.93 |
| 4. | Jakub Gajda2008 | RLTL GGG Radom | 48.60 |
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Kamila Stempkowska
- Alicja Wrona-Kutrzepa
- Aleksandra Jeż
- Hubert Kozelan
- Andrii Kosoverov
- Kacper Stypa
- Oliwia Kasprzak
- Emilia Wójtowicz
- Adrian Wesela
- Antoni Rossa
- Jan Stańczuk
- Borys Paszkiewicz
- Adam Jędrzejewski
- Lena Pajęcka
- Jasmine Kanakanti
- Zofia Tomczyk
- Bartłomiej Kępiński
- Krzysztof Majewski
- Julia Marciniak
- Iga Pazura
- Maja Łukowska
- Miłosz Lis
- Andrzej Piotrowski
- Bogusław Dobek
- Bernadeta Ślońska
- Oliwia Jaromin
- Miłosz Mierzejewski
- Hubert Ćwikła
- Jakub Malik
- Magdalena Missala
- Zuzanna Szymańska
- Kinga Pietras
- Liwia Włoszczyk
- Zofia Rojek
- Weronika Barcz-Buch
- Oskar Obłękowski
- Mateusz Wośko
- Szymon Basaj
- Wiktoria Gadajska
- Karina Janik
- Justyna Jelska
- Kacper Kędzior
- Jakub Adamczyk
- Ignacy Pimpicki
- Małgorzata Jóźwicka
- Lena Kanicka
- Ewa Rosiak
- Krzysztof Grochowski
- Szymon Głaszczka
- Franciszek Stańczyk
- Nikolina Dziadak
- Weronika Domagała
- Laura Dąbrowska
- Miłosz Stróżek
- Krystian Żywica
- Adrian Olszewski
- Patrycja Owczarek
- Zofia Simon
- Hanna Kobacka
- Kacper Bryl
- Marcin Jankowski
- Victoria Kalitta
- Natalia Biskupska
- Emilia Kusy
- Nikodem Pochopień
- Kacper Kurzewski
- Michał Gawenda
- Rafał Horbowicz
- Iga Wysoczańska
- Kinga Konder
- Szymon Mazur
- Jakub Rodziak
- Alan Nagórka
- Aleksandra Cieszewska
- Oliwia Lemanowicz
- Jarosław Andrzejczak
- Mateusz Kacprzak
- Franciszek Bieńko
- Maria Pracharczyk
- Alicja Walczak
- Łucja Tomczyk
- Wiktor Złotowski
- Khali Bedoui
- Patryk Warchoł
- Mariusz Walczak
- Paweł Wnukowski
- Edyta Bielska
- Moustafa Habib
- Wojciech Sumiński
- Ignacy Adler
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Wakacyjne zawody lekkoatletyczne · 2026-07-11 · Warszawa