2. Jesienny Mityng Lekkoatletyczny 2026 – wyniki (13.09.2026, Szczecin)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 58 startów 53 zawodników w 25 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal K (9 startujących) – wygrała Laura Jurkiewicz z wynikiem 4.95; 1000 m M (5 startujących) – wygrał Igor Krawczyk z wynikiem 2:40.16; 60 m pł K U12 (68.6/7.0) (4 startujących) – wygrała Hanna Krystek z wynikiem 11.32. 55 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Magdalena Sobczak9.16
- 🥈 Wiktoria Winiarczyk9.82
- 🥉 Zuzanna Piotrowska10.50
- 🥇 Mikołaj Mierzwa9.86
- 🥈 Alan Siwak10.76
- 🥇 Amelia Kacprzak12.64
- 🥇 Klaudiusz Kraiński11.64
- 🥈 Oskar Omiliańczyk11.82
- 🥇 Hanna Rzeszowska28.30
- 🥇 Klaudiusz Kraiński23.54
- 🥈 Dominik Mróz23.60
- 🥇 Lena Kowalska46.85
- 🥈 Zofia Siemak47.36
- 🥉 Hanna Rajnos47.68
- 🥇 Stanisław Ciurzyński38.87
- 🥈 Filip Kułaga39.66
- 🥇 Nadia Madaj1:03.23
- 🥇 Emilia Kesner1:50.69
- 🥇 Rafał Kowalczyk1:26.00
- 🥇 Stanisław Golański1:56.96
- 🥈 Adam Czerwiński2:07.88
- 🥉 Miłosz Madej2:10.65
- 🥇 Igor Krawczyk2:40.16
- 🥈 Mateusz Walas2:49.88
- 🥉 Natan Szymanowski2:52.52
- 🥇 Hanna Krystek11.32
- 🥈 Laura Ława11.57
- 🥉 Melania Kowal11.78
- 🥇 Laura Jurkiewicz4.95
- 🥈 Amelia Kacprzak4.88
- 🥉 Julia Szpiega3.83
- 🥇 Adam Hempoliński-Nowik5.62
- 🥈 Nikodem Kapuściak3.97
- 🥇 Klara Pietrzykowska1.27
- 🥇 Kacper Pietrzak1.70
- 🥇 Nadia Szewczykowska-Domińska9.34
- 🥈 Amelia Podyma8.02
- 🥉 Patrycja Tułowiecka6.05
- 🥇 Aleksandra Wierucka23.00
- 🥈 Milena Lasocka17.01
- 🥉 Nadia Szewczykowska-Domińska15.08
- 🥇 Igor Furmańczyk27.10
- 🥈 Franciszek Maćkowiak16.19
- 🥇 Wojciech Chwastek29.75
- 🥈 Alexander Pawlak27.73
- 🥇 Aleksandra Frejmut35.22
- 🥈 Aleksandra Wierucka26.40
- 🥇 Łukasz Brochocki48.54
- 🥇 Ewa Białek23.02
60 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Magdalena Sobczak2015 | UKL Ósemka Police | 9.16 |
| 2. | Wiktoria Winiarczyk2016 | UKL Ósemka Police | 9.82 |
| 3. | Zuzanna Piotrowska2017 | UKL Ósemka Police | 10.50 |
60 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Mierzwa2015 | KS Police | 9.86 |
| 2. | Alan Siwak2018 | UKL Ósemka Police | 10.76 |
100 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Amelia Kacprzak2010 | LMKS Żak Pyrzyce | 12.64 |
100 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudiusz Kraiński2009 | UKL Ósemka Police | 11.64 |
| 2. | Oskar Omiliańczyk2009 | MKS Junior Złocieniec | 11.82 |
200 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Rzeszowska2010 | KMS Szczecin | 28.30 |
200 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klaudiusz Kraiński2009 | UKL Ósemka Police | 23.54 |
| 2. | Dominik Mróz2009 | MKS Hermes Gryfino | 23.60 |
300 m K (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Lena Kowalska2012 | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 46.85 |
| 2. | Zofia Siemak2013 | MKL Szczecin | 47.36 |
| 3. | Hanna Rajnos2012 | AZS-AWF Gorzów | 47.68 |
300 m M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Ciurzyński2011 | MKS Kusy Szczecin | 38.87 |
| 2. | Filip Kułaga2011 | MKS Kusy Szczecin | 39.66 |
400 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Madaj2010 | MKL Szczecin | 1:03.23 |
600 m K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Emilia Kesner2012 | WMLKS Pomorze Stargard | 1:50.69 |
600 m M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Rafał Kowalczyk2009 | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 1:26.00 |
800 m M (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stanisław Golański2003 | MKL Szczecin | 1:56.96 |
| 2. | Adam Czerwiński2009 | MKL Szczecin | 2:07.88 |
| 3. | Miłosz Madej2009 | WMLKS Pomorze Stargard | 2:10.65 |
1000 m M (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Krawczyk2009 | LMKS Żak Pyrzyce | 2:40.16 |
| 2. | Mateusz Walas2008 | MKL Szczecin | 2:49.88 |
| 3. | Natan Szymanowski2011 | MKS Junior Złocieniec | 2:52.52 |
| 4. | Adam Szulc2012 | MKS Junior Złocieniec | 3:06.66 |
| 5. | Jan Sosiński2012 | AZS-AWF Gorzów | 3:09.30 |
60 m pł K U12 (68.6/7.0) (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Krystek2015 | UKS OSoT Szczecin | 11.32 |
| 2. | Laura Ława2016 | UKS OSoT Szczecin | 11.57 |
| 3. | Melania Kowal2015 | UKS OSoT Szczecin | 11.78 |
| 4. | Klara Pietrzykowska2015 | UKS OSoT Szczecin | 12.32 |
Skok w dal K (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Laura Jurkiewicz2012 | AZS-AWF Gorzów | 4.95 |
| 2. | Amelia Kacprzak2010 | LMKS Żak Pyrzyce | 4.88 |
| 3. | Julia Szpiega2013 | UKS LA Wałcz | 3.83 |
| 4. | Kornelia Maślińska2014 | KS Police | 3.74 |
| 4. | Agata Dylik2014 | AL Międzyzdroje | 3.74 |
| 6. | Martyna Konarzewska2014 | AL Międzyzdroje | 3.42 |
| 7. | Antonina Grabka2012 | MKS Kusy Szczecin | 3.30 |
| 8. | Hanna Winiarska-Och2014 | UKS OSoT Szczecin | 2.92 |
| 9. | Kalina Wysocka2017 | UKS OSoT Szczecin | 2.22 |
Skok w dal M (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Hempoliński-Nowik2012 | MKS Kusy Szczecin | 5.62 |
| 2. | Nikodem Kapuściak2014 | KS Wilki Pomorskie | 3.97 |
Skok wzwyż K (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Klara Pietrzykowska2015 | UKS OSoT Szczecin | 1.27 |
Skok wzwyż M (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kacper Pietrzak2012 | UKS LA Wałcz | 1.70 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nadia Szewczykowska-Domińska2013 | KS Police | 9.34 |
| 2. | Amelia Podyma2013 | UKL Ósemka Police | 8.02 |
| 3. | Patrycja Tułowiecka2015 | KS Police | 6.05 |
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Wierucka2012 | LLKS Pomorze Stargard | 23.00 |
| 2. | Milena Lasocka2011 | LLKS Pomorze Stargard | 17.01 |
| 3. | Nadia Szewczykowska-Domińska2013 | KS Police | 15.08 |
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Furmańczyk2013 | LLKS Pomorze Stargard | 27.10 |
| 2. | Franciszek Maćkowiak2014 | UKS OSoT Szczecin | 16.19 |
Rzut dyskiem M U16 (1kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wojciech Chwastek2013 | MKS Junior Złocieniec | 29.75 |
| 2. | Alexander Pawlak2011 | LLKS Pomorze Stargard | 27.73 |
Rzut młotem K U18 (3kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksandra Frejmut2011 | UKS LA Wałcz | 35.22 |
| 2. | Aleksandra Wierucka2012 | LLKS Pomorze Stargard | 26.40 |
Rzut młotem M U20 (6kg) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Łukasz Brochocki2010 | LLKS Pomorze Stargard | 48.54 |
Rzut oszczepem K U16 (500) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Ewa Białek2011 | AL Międzyzdroje | 23.02 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · Warszawa
- MITING ATHLETICS KIDS WEEKEND · Lubin
- Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U16 i U14 2026 · Bydgoszcz
- Mistrzostwa Małopolski U14, Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików · Kraków
- 8. Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2026 · Łódź
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna · Warszawa
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Magdalena Sobczak
- Wiktoria Winiarczyk
- Zuzanna Piotrowska
- Mikołaj Mierzwa
- Alan Siwak
- Amelia Kacprzak
- Klaudiusz Kraiński
- Oskar Omiliańczyk
- Hanna Rzeszowska
- Dominik Mróz
- Lena Kowalska
- Zofia Siemak
- Hanna Rajnos
- Stanisław Ciurzyński
- Filip Kułaga
- Nadia Madaj
- Emilia Kesner
- Rafał Kowalczyk
- Stanisław Golański
- Adam Czerwiński
- Miłosz Madej
- Igor Krawczyk
- Mateusz Walas
- Natan Szymanowski
- Hanna Krystek
- Laura Ława
- Melania Kowal
- Laura Jurkiewicz
- Julia Szpiega
- Adam Hempoliński-Nowik
- Nikodem Kapuściak
- Klara Pietrzykowska
- Kacper Pietrzak
- Nadia Szewczykowska-Domińska
- Amelia Podyma
- Patrycja Tułowiecka
- Aleksandra Wierucka
- Milena Lasocka
- Igor Furmańczyk
- Franciszek Maćkowiak
- Wojciech Chwastek
- Alexander Pawlak
- Aleksandra Frejmut
- Łukasz Brochocki
- Ewa Białek
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · 2026-09-19 · Chorzów
- Mistrzostwa dzieci i młodzieży - Otwarte Mistrzostwa Euroregionu Pro Europa Viadrina 2026 · 2026-09-25 · Słubice
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 9 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 14 lat · dziewczęta
- 600 m · 14 lat · dziewczęta
- 1000 m · 15 lat · chłopcy
- 300 m · 15 lat · chłopcy
- 600 m · 15 lat · chłopcy