Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci – FINAŁ – wyniki (19.09.2026, Warszawa (AWF))
Podsumowanie
W zawodach zapisano 90 startów 82 zawodników w 20 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 metrów K U12 (9 startujących) – wygrała Gabriela Karwowska z wynikiem 8.76; 100 m K U14 (9 startujących) – wygrała Pola Sieszpowska z wynikiem 13.19; 60 metrów M U12 (7 startujących) – wygrał Antoni Wielgosz z wynikiem 9.05. 85 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Gabriela Karwowska8.76
- 🥈 Barbara Smolira8.82
- 🥉 Natalia Kot8.85
- 🥇 Antoni Wielgosz9.05
- 🥈 Władysław Adamczyk9.11
- 🥉 Maciej Kulesza9.56
- 🥇 Przemysław Wielocha15.50
- 🥇 Pola Sieszpowska13.19
- 🥈 Julia Orlińska13.24
- 🥉 Barbara Strumińska13.26
- 🥇 Jan Skwierczyński13.02
- 🥈 Piotr PARYPIŃSKI Michał13.07
- 🥉 Wiktor Nowak13.74
- 🥇 Alicja Pełszyńska54.10
- 🥇 Antoni Pijewski59.45
- 🥇 Zuzanna Rybicka50.54
- 🥈 Anna Choińska51.00
- 🥉 Marta Wysocka51.86
- 🥇 Hanna Batory44.88
- 🥈 Zuzanna Rokita45.25
- 🥉 Natalia Kieszkowska45.36
- 🥇 Antoni Wielgosz48.82
- 🥈 Władysław Adamczyk50.27
- 🥉 Bruno Ojeda Filipow52.02
- 🥇 Aleksander Ojeda Filipow40.12
- 🥈 Aleksander Wojciechowski45.60
- 🥉 Franciszek Choiński46.01
- 🥇 Dominika Wyszyńska2:00.53
- 🥈 Hanna Krawczak2:01.45
- 🥉 Alicja Michalczyk2:08.54
- 🥇 Nela Głuchowska1:46.89
- 🥈 Alicja Tuszyńska1:50.64
- 🥉 Łucja Węgier1:56.68
- 🥇 Tomasz Nowicki2:03.32
- 🥇 Kinga Skotnicka3:22.01
- 🥈 Aleksandra Gapińska3:24.61
- 🥉 Patrycja Paprocka3:27.92
- 🥇 Adam Czuba3:06.26
- 🥈 Marcel Frankowski3:06.35
- 🥉 Aleksander Żbikowski3:24.23
- 🥇 Pola Rogalska1.40
- 🥈 Maria Pietrzak1.25
- 🥈 Antonina Chabierska1.25
- 🥇 Mateusz Romańczuk11.07
- 🥇 Wiktoria Jeznach9.45
- 🥈 Julia Mutrynowska7.06
- 🥉 Aniela Śniadoch6.68
- 🥇 Mikołaj Korniszewski8.40
- 🥈 Juliusz Kur4.41
60 metrów K U12 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Gabriela Karwowska2015 | KS Ciechan Ciechanów | 8.76 |
| 2. | Barbara Smolira2016 | OKS Skra Warszawa | 8.82 |
| 3. | Natalia Kot2015 | RK Athletics Warszawa | 8.85 |
| 4. | Zofia Falenta2015 | LKS Osuchów | 9.16 |
| 4. | Marta Wysocka2015 | KM Aktywni Sochaczew | 9.16 |
| 6. | Kornelia Dołęgowska2015 | PUKS Jedynka Łosice | 9.35 |
| 7. | Agata Tymińska2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.42 |
| 8. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 9.67 |
| 9. | Aniela Marosz2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 9.73 |
60 metrów M U12 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Wielgosz2015 | KM Aktywni Sochaczew | 9.05 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 9.11 |
| 3. | Maciej Kulesza2015 | OKS Skra Warszawa | 9.56 |
| 4. | Wojciech Żołądek2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.07 |
| 5. | Jan Adamiak2016 | KM Aktywni Sochaczew | 10.71 |
| 6. | Isaac Althamer2017 | KS Atak Agrykola Warszawa | 10.77 |
| 7. | Antoni Woliński2017 | KS Ciechan Ciechanów | 11.27 |
100 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Przemysław Wielocha2014 | UKS Sporting Zielonki | 15.50 |
100 m K U14 (9)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Sieszpowska2014 | Warszawska Akademia LA | 13.19 |
| 2. | Julia Orlińska2014 | KM Aktywni Sochaczew | 13.24 |
| 3. | Barbara Strumińska2013 | KS Atak Agrykola Warszawa | 13.26 |
| 4. | Natalia Kieszkowska2013 | MUKS Płock | 13.32 |
| 5. | Pola Antczak2013 | KS Ciechan Ciechanów | 13.49 |
| 6. | Aleksandra Górczyńska2013 | UKS Herkules Sulejówek | 13.60 |
| 7. | Aleksandra Morawska2013 | KM Aktywni Sochaczew | 13.72 |
| 8. | Zofia Waraksa2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 13.95 |
| 9. | Alicja Iwanek2013 | UKS Sporting Zielonki | 13.99 |
100 m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Jan Skwierczyński2013 | MKS Pogoń Siedlce | 13.02 |
| 2. | Piotr PARYPIŃSKI Michał2013 | KS Ciechan Ciechanów | 13.07 |
| 3. | Wiktor Nowak2013 | RKS Ursus Warszawa | 13.74 |
| 4. | Kacper Kuczyński2014 | KS Ciechan Ciechanów | 14.18 |
| 5. | Antoni Gajda2014 | KM Aktywni Sochaczew | 14.19 |
| 6. | Franciszek Kopka2014 | UKS Bieniewiczanka Błonie | 14.32 |
| 7. | Wiktor Lun2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 15.78 |
300 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Alicja Pełszyńska2016 | KS AZS AWF Warszawa | 54.10 |
300 m · U12 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Pijewski2018 | RK Athletics Warszawa | 59.45 |
300 m K U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Zuzanna Rybicka2015 | Athletics next Puławy | 50.54 |
| 2. | Anna Choińska2015 | LKS Mazowsze Teresin | 51.00 |
| 3. | Marta Wysocka2015 | KM Aktywni Sochaczew | 51.86 |
| 4. | Aniela Zych2016 | RK Athletics Warszawa | 52.30 |
| 5. | Agata Tymińska2015 | KS Atak Agrykola Warszawa | 54.37 |
300 m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hanna Batory2014 | UKS Filipides Teresin | 44.88 |
| 2. | Zuzanna Rokita2014 | Athletics next Puławy | 45.25 |
| 3. | Natalia Kieszkowska2013 | MUKS Płock | 45.36 |
| 4. | Paulina Omen2013 | RKS Ursus Warszawa | 46.73 |
| 5. | Olga Przychodzień2013 | UKS Sporting Zielonki | 46.95 |
| 6. | Łucja Mickiewicz2013 | UKS Sporting Zielonki | 49.00 |
300 m M U12 (3)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Wielgosz2015 | KM Aktywni Sochaczew | 48.82 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 50.27 |
| 3. | Bruno Ojeda Filipow2016 | KS AZS AWF Warszawa | 52.02 |
300 m M U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Ojeda Filipow2013 | KS AZS AWF Warszawa | 40.12 |
| 2. | Aleksander Wojciechowski2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 45.60 |
| 3. | Franciszek Choiński2013 | LKS Mazowsze Teresin | 46.01 |
| 4. | Antoni Gajda2014 | KM Aktywni Sochaczew | 46.61 |
| 5. | Maksymilian Strzałka2013 | LKS Mazowsze Teresin | 47.68 |
600 m K U12 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Dominika Wyszyńska2015 | UKS Melo Błonie | 2:00.53 |
| 2. | Hanna Krawczak2016 | Athletics next Puławy | 2:01.45 |
| 3. | Alicja Michalczyk2015 | UKS Bieniewiczanka Błonie | 2:08.54 |
| 4. | Marcelina Piwowarska2015 | UKS Bieniewiczanka Błonie | 2:09.51 |
| 5. | Alina Dobrzyńska2016 | UKS Bieniewiczanka Błonie | 2:16.75 |
600 m K U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Nela Głuchowska2013 | OKS Skra Warszawa | 1:46.89 |
| 2. | Alicja Tuszyńska2013 | GKS Wilga Garwolin | 1:50.64 |
| 3. | Łucja Węgier2014 | UKS Sporting Zielonki | 1:56.68 |
| 4. | Chidera Ezeibe2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1:56.98 |
600 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tomasz Nowicki2013 | RK Athletics Warszawa | 2:03.32 |
1000 m K U14 (6)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kinga Skotnicka2013 | UKS Sporting Zielonki | 3:22.01 |
| 2. | Aleksandra Gapińska2014 | MUKS Płock | 3:24.61 |
| 3. | Patrycja Paprocka2013 | MKS Pogoń Siedlce | 3:27.92 |
| 4. | Malwina Jarosz2014 | LKS Osuchów | 3:32.52 |
| 5. | Liliana Kozłowska2013 | KM Aktywni Sochaczew | 3:37.20 |
| 6. | Maria Kierdelewicz2014 | OKS Skra Warszawa | 4:22.46 |
1000 m M U14 (7)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Adam Czuba2014 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:06.26 |
| 2. | Marcel Frankowski2014 | MUKS Płock | 3:06.35 |
| 3. | Aleksander Żbikowski2013 | MUKS Płock | 3:24.23 |
| 4. | Ignacy Smolira2014 | OKS Skra Warszawa | 3:28.12 |
| 5. | Aleksander Makuła2013 | KS Partyzant Leszno | 3:34.81 |
| 6. | Maciej Kierdelewicz2013 | OKS Skra Warszawa | 3:35.96 |
| 7. | Michał Zabijak2013 | Siedlce | 3:45.00 |
Skok wzwyż K U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Rogalska2013 | KS Ciechan Ciechanów | 1.40 |
| 2. | Maria Pietrzak2014 | UKS Melo Błonie | 1.25 |
| 2. | Antonina Chabierska2014 | Kuma Run Warszawa | 1.25 |
| 4. | Gabriela Kozanecka2014 | MUKS Płock | 1.20 |
| 5. | Wiktoria Dzikowska2014 | UKS Filipides Teresin | 1.10 |
pchnięcie kulą · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mateusz Romańczuk2013 | UKS Zielonka | 11.07 |
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktoria Jeznach2013 | KM Aktywni Sochaczew | 9.45 |
| 2. | Julia Mutrynowska2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 7.06 |
| 3. | Aniela Śniadoch2014 | UKS Filipides Teresin | 6.68 |
| 4. | Hanna Batory2014 | UKS Filipides Teresin | 6.02 |
| 5. | Agata Kryszeń2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 5.27 |
Pchnięcie kulą M U14 (4kg) (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Mikołaj Korniszewski2014 | KS Ciechan Ciechanów | 8.40 |
| 2. | Juliusz Kur2014 | KS Atak Agrykola Warszawa | 4.41 |
Inne zawody w tym terminie
- Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie 2026 - FINAŁ · Chorzów
- Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci - Finał · Warszawa
- MAŁY MEMORIAŁ E.LOKAJSKIEGO DLA DZIECI-FINAŁ · Warszawa
- Las Młochowski Biega 2026 · Podkowa Leśna
- Staropolska Olimpiada 2026 · Bydgoszcz
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Gabriela Karwowska
- Barbara Smolira
- Natalia Kot
- Antoni Wielgosz
- Władysław Adamczyk
- Maciej Kulesza
- Przemysław Wielocha
- Pola Sieszpowska
- Julia Orlińska
- Barbara Strumińska
- Jan Skwierczyński
- Piotr PARYPIŃSKI Michał
- Wiktor Nowak
- Alicja Pełszyńska
- Antoni Pijewski
- Zuzanna Rybicka
- Anna Choińska
- Marta Wysocka
- Hanna Batory
- Zuzanna Rokita
- Natalia Kieszkowska
- Bruno Ojeda Filipow
- Aleksander Ojeda Filipow
- Aleksander Wojciechowski
- Franciszek Choiński
- Dominika Wyszyńska
- Hanna Krawczak
- Alicja Michalczyk
- Nela Głuchowska
- Alicja Tuszyńska
- Łucja Węgier
- Tomasz Nowicki
- Kinga Skotnicka
- Aleksandra Gapińska
- Patrycja Paprocka
- Adam Czuba
- Marcel Frankowski
- Aleksander Żbikowski
- Pola Rogalska
- Maria Pietrzak
- Antonina Chabierska
- Mateusz Romańczuk
- Wiktoria Jeznach
- Julia Mutrynowska
- Aniela Śniadoch
- Mikołaj Korniszewski
- Juliusz Kur
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- MAŁY MEMORIAŁ E.LOKAJSKIEGO DLA DZIECI-FINAŁ · 2026-09-19 · Warszawa
- Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci - Finał · 2026-09-19 · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci · 2026-09-27 · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci (WMOZLA) · 2026-09-27 · Warszawa
- JESIENNE ZAWODY DLA DZIECI · 2026-09-27 · Warszawa
- 18. Bieg Frog Race 2026 · 2026-09-06 · Żabieniec
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · 2026-09-20 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie sezonu · 2026-09-26 · Warszawa
- Wielobojowe Zakończenie Sezonu 2026 · 2026-09-26 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 300 m · 8 lat · chłopcy
- 60 m · 8 lat · chłopcy
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 600 m · 10 lat · dziewczęta
- 60 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · chłopcy
- 300 m · 11 lat · dziewczęta
- 600 m · 11 lat · dziewczęta
- 60 m · 11 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 1000 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 60 m · 12 lat · dziewczęta
- 1000 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 1000 m · 13 lat · dziewczęta
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy