POLAtleci

Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci – FINAŁ – wyniki (19.09.2026, Warszawa (AWF))

Podsumowanie

W zawodach zapisano 90 startów 82 zawodników w 20 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 60 metrów K U12 (9 startujących) – wygrała Gabriela Karwowska z wynikiem 8.76; 100 m K U14 (9 startujących) – wygrała Pola Sieszpowska z wynikiem 13.19; 60 metrów M U12 (7 startujących) – wygrał Antoni Wielgosz z wynikiem 9.05. 85 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 metrów K U12
  1. 🥇 Gabriela Karwowska8.76
  2. 🥈 Barbara Smolira8.82
  3. 🥉 Natalia Kot8.85
60 metrów M U12
  1. 🥇 Antoni Wielgosz9.05
  2. 🥈 Władysław Adamczyk9.11
  3. 🥉 Maciej Kulesza9.56
100 m · U14
  1. 🥇 Przemysław Wielocha15.50
100 m K U14
  1. 🥇 Pola Sieszpowska13.19
  2. 🥈 Julia Orlińska13.24
  3. 🥉 Barbara Strumińska13.26
100 m M U14
  1. 🥇 Jan Skwierczyński13.02
  2. 🥈 Piotr PARYPIŃSKI Michał13.07
  3. 🥉 Wiktor Nowak13.74
300 m · U12
  1. 🥇 Alicja Pełszyńska54.10
300 m · U12
  1. 🥇 Antoni Pijewski59.45
300 m K U12
  1. 🥇 Zuzanna Rybicka50.54
  2. 🥈 Anna Choińska51.00
  3. 🥉 Marta Wysocka51.86
300 m K U14
  1. 🥇 Hanna Batory44.88
  2. 🥈 Zuzanna Rokita45.25
  3. 🥉 Natalia Kieszkowska45.36
300 m M U12
  1. 🥇 Antoni Wielgosz48.82
  2. 🥈 Władysław Adamczyk50.27
  3. 🥉 Bruno Ojeda Filipow52.02
300 m M U14
  1. 🥇 Aleksander Ojeda Filipow40.12
  2. 🥈 Aleksander Wojciechowski45.60
  3. 🥉 Franciszek Choiński46.01
600 m K U12
  1. 🥇 Dominika Wyszyńska2:00.53
  2. 🥈 Hanna Krawczak2:01.45
  3. 🥉 Alicja Michalczyk2:08.54
600 m K U14
  1. 🥇 Nela Głuchowska1:46.89
  2. 🥈 Alicja Tuszyńska1:50.64
  3. 🥉 Łucja Węgier1:56.68
600 m M U14
  1. 🥇 Tomasz Nowicki2:03.32
1000 m K U14
  1. 🥇 Kinga Skotnicka3:22.01
  2. 🥈 Aleksandra Gapińska3:24.61
  3. 🥉 Patrycja Paprocka3:27.92
1000 m M U14
  1. 🥇 Adam Czuba3:06.26
  2. 🥈 Marcel Frankowski3:06.35
  3. 🥉 Aleksander Żbikowski3:24.23
  1. 🥇 Pola Rogalska1.40
  2. 🥈 Maria Pietrzak1.25
  3. 🥈 Antonina Chabierska1.25
  1. 🥇 Mateusz Romańczuk11.07
  1. 🥇 Wiktoria Jeznach9.45
  2. 🥈 Julia Mutrynowska7.06
  3. 🥉 Aniela Śniadoch6.68
  1. 🥇 Mikołaj Korniszewski8.40
  2. 🥈 Juliusz Kur4.41

60 metrów K U12 (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Gabriela Karwowska20158.76
2.Barbara Smolira20168.82
3.Natalia Kot20158.85
4.Zofia Falenta20159.16
4.Marta Wysocka20159.16
6.Kornelia Dołęgowska20159.35
7.Agata Tymińska20159.42
8.Aniela Zych20169.67
9.Aniela Marosz20159.73

60 metrów M U12 (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Wielgosz20159.05
2.Władysław Adamczyk20159.11
3.Maciej Kulesza20159.56
4.Wojciech Żołądek201710.07
5.Jan Adamiak201610.71
6.Isaac Althamer201710.77
7.Antoni Woliński201711.27

100 m · U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Przemysław Wielocha201415.50

100 m K U14 (9)

MiejsceZawodnikWynik
1.Pola Sieszpowska201413.19
2.Julia Orlińska201413.24
3.Barbara Strumińska201313.26
4.Natalia Kieszkowska201313.32
5.Pola Antczak201313.49
6.Aleksandra Górczyńska201313.60
7.Aleksandra Morawska201313.72
8.Zofia Waraksa201313.95
9.Alicja Iwanek201313.99

100 m M U14 (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jan Skwierczyński201313.02
2.Piotr PARYPIŃSKI Michał201313.07
3.Wiktor Nowak201313.74
4.Kacper Kuczyński201414.18
5.Antoni Gajda201414.19
6.Franciszek Kopka201414.32
7.Wiktor Lun201415.78

300 m · U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Alicja Pełszyńska201654.10

300 m · U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Pijewski201859.45

300 m K U12 (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zuzanna Rybicka201550.54
2.Anna Choińska201551.00
3.Marta Wysocka201551.86
4.Aniela Zych201652.30
5.Agata Tymińska201554.37

300 m K U14 (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Hanna Batory201444.88
2.Zuzanna Rokita201445.25
3.Natalia Kieszkowska201345.36
4.Paulina Omen201346.73
5.Olga Przychodzień201346.95
6.Łucja Mickiewicz201349.00

300 m M U12 (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Wielgosz201548.82
2.Władysław Adamczyk201550.27
3.Bruno Ojeda Filipow201652.02

300 m M U14 (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Aleksander Ojeda Filipow201340.12
2.Aleksander Wojciechowski201445.60
3.Franciszek Choiński201346.01
4.Antoni Gajda201446.61
5.Maksymilian Strzałka201347.68

600 m K U12 (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Dominika Wyszyńska20152:00.53
2.Hanna Krawczak20162:01.45
3.Alicja Michalczyk20152:08.54
4.Marcelina Piwowarska20152:09.51
5.Alina Dobrzyńska20162:16.75

600 m K U14 (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Nela Głuchowska20131:46.89
2.Alicja Tuszyńska20131:50.64
3.Łucja Węgier20141:56.68
4.Chidera Ezeibe20131:56.98

600 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tomasz Nowicki20132:03.32

1000 m K U14 (6)

MiejsceZawodnikWynik
1.Kinga Skotnicka20133:22.01
2.Aleksandra Gapińska20143:24.61
3.Patrycja Paprocka20133:27.92
4.Malwina Jarosz20143:32.52
5.Liliana Kozłowska20133:37.20
6.Maria Kierdelewicz20144:22.46

1000 m M U14 (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Adam Czuba20143:06.26
2.Marcel Frankowski20143:06.35
3.Aleksander Żbikowski20133:24.23
4.Ignacy Smolira20143:28.12
5.Aleksander Makuła20133:34.81
6.Maciej Kierdelewicz20133:35.96
7.Michał Zabijak20133:45.00

Skok wzwyż K U14 (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Pola Rogalska20131.40
2.Maria Pietrzak20141.25
2.Antonina Chabierska20141.25
4.Gabriela Kozanecka20141.20
5.Wiktoria Dzikowska20141.10

pchnięcie kulą · U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Mateusz Romańczuk201311.07

Pchnięcie kulą K U14 (2kg) (5)

MiejsceZawodnikWynik
1.Wiktoria Jeznach20139.45
2.Julia Mutrynowska20147.06
3.Aniela Śniadoch20146.68
4.Hanna Batory20146.02
5.Agata Kryszeń20145.27

Pchnięcie kulą M U14 (4kg) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Mikołaj Korniszewski20148.40
2.Juliusz Kur20144.41
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Medaliści → profile

Poprzednia / następna edycja i cykl

    Inne starty medalistów w tym miesiącu

    Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami