Jesienne zawody dla dzieci (WMOZLA) – wyniki (27.09.2026, Warszawa)
Podsumowanie
W zawodach zapisano 42 startów 37 zawodników w 13 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: 100 m K U14 (17 startujących) – wygrała Pola Gajdosz z wynikiem 13.55; 100 m M U14 (5 startujących) – wygrał Igor Smogorzewski z wynikiem 12.50; 600 m K U14 (12) (5 startujących) – wygrała Paulina Omen z wynikiem 1:52.70. 34 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.
Medaliści
- 🥇 Julia Szymankiewicz16.30
- 🥈 Julia Smolińska17.64
- 🥇 Pola Gajdosz13.55
- 🥈 Zofia Jędrzejczyk13.62
- 🥉 Marcelina Arczewska13.93
- 🥇 Igor Smogorzewski12.50
- 🥈 Wiktor Nowak14.21
- 🥉 Jan Szałecki15.23
- 🥇 Urszula Seredyńska53.29
- 🥇 Helena Moniuszko50.38
- 🥈 Barbara Podolczak51.03
- 🥉 Joanna Zabłocka52.80
- 🥇 Wiktor Nowak46.85
- 🥈 Władysław Adamczyk48.48
- 🥇 Antoni Bielawski1:48.97
- 🥇 Aleksander Wojciechowski1:51.09
- 🥇 Paulina Omen1:52.70
- 🥈 Mariam Mamedova1:58.39
- 🥉 Dominika Klonowska1:58.46
- 🥇 Stefan Markowski2:13.84
- 🥇 Hubert Piechota3:14.83
- 🥇 Tadeusz Żurek3:32.31
- 🥇 Kazimierz Kwiatkowski3:18.71
100 m · KS Czempion Warszawa (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Julia Szymankiewicz2016 | KS Czempion Warszawa | 16.30 |
| 2. | Julia Smolińska2016 | KS Czempion Warszawa | 17.64 |
100 m K U14 (17)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Pola Gajdosz2014 | RK Athletics Warszawa | 13.55 |
| 2. | Zofia Jędrzejczyk2013 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 13.62 |
| 3. | Marcelina Arczewska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 13.93 |
| 4. | Barbara Błaszczuk2013 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 13.94 |
| 5. | Lucyna Paul2014 | UKS Falenica Warszawa | 14.15 |
| 6. | Zuzanna Dampc2013 | AKL Ursynów Warszawa | 14.42 |
| 7. | Patrycja Iwańska2013 | UKS Falenica Warszawa | 14.53 |
| 8. | Alicja Szczurek2014 | UKS LA Basket Warszawa | 14.67 |
| 9. | Paulina Andrzejewska2013 | UKS Falenica Warszawa | 14.95 |
| 10. | Kaja Trzebieniak2014 | UKS Falenica Warszawa | 15.11 |
100 m M U14 (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Igor Smogorzewski2014 | MKS Pogoń Siedlce | 12.50 |
| 2. | Wiktor Nowak2013 | RKS Ursus Warszawa | 14.21 |
| 3. | Jan Szałecki2014 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 15.23 |
| 4. | Wiktor Lun2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 15.60 |
| 5. | Stefan Markowski2014 | KS Czempion Warszawa | 17.43 |
300 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Urszula Seredyńska2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 53.29 |
300 m K U14 (4)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Helena Moniuszko2014 | UKS Falenica Warszawa | 50.38 |
| 2. | Barbara Podolczak2014 | GKS Piast Gliwice | 51.03 |
| 3. | Joanna Zabłocka2014 | KS Czempion Warszawa | 52.80 |
| 4. | Amelia Więckowska2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 55.02 |
300 m M U14 (2)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Wiktor Nowak2013 | RKS Ursus Warszawa | 46.85 |
| 2. | Władysław Adamczyk2015 | KS AZS AWF Warszawa | 48.48 |
600 m · MKS Polonia Warszawa (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Antoni Bielawski2014 | MKS Polonia Warszawa | 1:48.97 |
600 m · UKS DIAMOND ATHLETICS BIAŁOŁĘKA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Aleksander Wojciechowski2014 | UKS Diamond Athletics Białołęka | 1:51.09 |
600 m K U14 (12) (5)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Paulina Omen2013 | RKS Ursus Warszawa | 1:52.70 |
| 2. | Mariam Mamedova2014 | RKS Ursus Warszawa | 1:58.39 |
| 3. | Dominika Klonowska2014 | UKS LA Basket Warszawa | 1:58.46 |
| 4. | Zofia Wojtuniak2014 | UKS Falenica Warszawa | 2:02.94 |
| 5. | Wanda Markowska2016 | KS Czempion Warszawa | 2:33.48 |
600 m M U14 (12) (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Stefan Markowski2014 | KS Czempion Warszawa | 2:13.84 |
1000 m · U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Hubert Piechota2013 | KS Partyzant Leszno | 3:14.83 |
1000 m · UKS MILA NOWA IWICZNA (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Tadeusz Żurek2013 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:32.31 |
1000 m M U14 (1)
| Miejsce | Zawodnik | Klub | Wynik |
|---|---|---|---|
| 1. | Kazimierz Kwiatkowski2013 | UKS MILA Nowa Iwiczna | 3:18.71 |
Inne zawody w tym terminie
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2026 · Warszawa
- Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego · Warszawa
- JESIENNE ZAWODY DLA DZIECI · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci · Warszawa
- Great Kids - Edycja jesienna · Wrocław
Medaliści, edycje i powiązane rankingi
Medaliści → profile
- Julia Szymankiewicz
- Julia Smolińska
- Pola Gajdosz
- Zofia Jędrzejczyk
- Marcelina Arczewska
- Igor Smogorzewski
- Wiktor Nowak
- Jan Szałecki
- Urszula Seredyńska
- Helena Moniuszko
- Barbara Podolczak
- Joanna Zabłocka
- Władysław Adamczyk
- Antoni Bielawski
- Aleksander Wojciechowski
- Paulina Omen
- Mariam Mamedova
- Dominika Klonowska
- Stefan Markowski
- Hubert Piechota
- Tadeusz Żurek
- Kazimierz Kwiatkowski
Poprzednia / następna edycja i cykl
Inne starty medalistów w tym miesiącu
- JESIENNE ZAWODY DLA DZIECI · 2026-09-27 · Warszawa
- Jesienne zawody dla dzieci · 2026-09-27 · Warszawa
- Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci - Finał · 2026-09-19 · Warszawa
- MAŁY MEMORIAŁ E.LOKAJSKIEGO DLA DZIECI-FINAŁ · 2026-09-19 · Warszawa
- Mały Memoriał E. Lokajskiego dla dzieci – FINAŁ · 2026-09-19 · Warszawa (AWF)
- Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2026 (II rzut) · 2026-09-13 · Warszawa
- Warszawska Liga Biegowa 2026 - 7 runda · 2026-09-20 · Warszawa
Rankingi miesiąca (wrzesień 2026) z tymi zawodnikami
- 100 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 10 lat · dziewczęta
- 300 m · 11 lat · chłopcy
- 60 m · 11 lat · chłopcy
- 100 m · 12 lat · dziewczęta
- 300 m · 12 lat · dziewczęta
- 600 m · 12 lat · dziewczęta
- 100 m · 12 lat · chłopcy
- 300 m · 12 lat · chłopcy
- 600 m · 12 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · dziewczęta
- 300 m · 13 lat · dziewczęta
- 600 m · 13 lat · dziewczęta
- 1000 m · 13 lat · chłopcy
- 100 m · 13 lat · chłopcy
- 300 m · 13 lat · chłopcy
- 600 m · 13 lat · chłopcy