POLAtleci

11. Memoriał Wiesława Murawskiego – wyniki (09.09.2026, Sztum)

Podsumowanie

W zawodach zapisano 43 startów 37 zawodników w 21 konkurencjach i kategoriach. Najliczniej obsadzone: Skok w dal K (7 startujących) – wygrała Julia Winogrodzka z wynikiem 5.75; 100 m K (4 startujących) – wygrała Monika Pietrzak z wynikiem 13.29; 100 m K U16 (4 startujących) – wygrała Łucja Stan z wynikiem 13.73. 42 wyników pochodzi ze źródeł nieoficjalnych i jest oznaczonych w tabelach.

Medaliści

60 m K U12
  1. 🥇 Blanka Kresimon10.42
60 m M U12
  1. 🥇 Szymon Gimiński9.90
100 m K
  1. 🥇 Monika Pietrzak13.29
  2. 🥈 Martyna Górnik13.61
  3. 🥉 Aleksandra Ingielewicz14.43
100 m K FINAŁ
  1. 🥇 Julia Winogrodzka12.66
100 m K U14
  1. 🥇 Weronika Kopyczyńska15.64
  2. 🥈 Antonina Czapczyk15.90
100 m K U16
  1. 🥇 Łucja Stan13.73
  2. 🥈 Nina Żukowska15.47
  3. 🥉 Zuzanna Wabiszczewicz15.64
100 m M FINAŁ
  1. 🥇 Karol Lis11.25
100 m M U14
  1. 🥇 Karol Drozdowski15.50
100 m M U16
  1. 🥇 Antoni Pięta13.47
300 m K U14
  1. 🥇 Natalia Chrzanowska46.25
  2. 🥈 Lena Kryszkiewicz-Podlecka50.13
  3. 🥉 Iga Piasecka52.37
300 m K U16
  1. 🥇 Nina Żukowska52.81
300 m M U14
  1. 🥇 Bogusław Dobek45.83
  2. 🥈 Oliwier Kaczorowski47.22
300 m M U16
  1. 🥇 Antoni Pięta43.45
600 m K U16
  1. 🥇 Barbara Flis1:46.47
  2. 🥈 Lena Tanona1:51.90
Skok w dal K
  1. 🥇 Julia Winogrodzka5.75
  2. 🥈 Kinga Burczyc5.71
  3. 🥉 Amelia Pieczeniak5.41
Skok w dal K U14
  1. 🥇 Zuzanna Bielewicz4.89
  2. 🥈 Marta Tomaszewska4.10
Skok w dal K U16
  1. 🥇 Julia Sawosz5.22
  2. 🥈 Zofia Połeć4.49
  3. 🥉 Milena Martyś4.01
Skok w dal M
  1. 🥇 Jeremiasz Zaniewicz5.02
  1. 🥇 Anna Steiniger22.10
  1. 🥇 Marika Kasprowicz36.65
  1. 🥇 Tomasz Tokaj47.58
  2. 🥈 Aleks Dyńka28.85

60 m K U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Blanka Kresimon201610.42

60 m M U12 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Szymon Gimiński20159.90

100 m K (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Monika Pietrzak201013.29
2.Martyna Górnik200913.61
3.Aleksandra Ingielewicz200914.43
4.Joanna Suchorab201017.38

100 m K FINAŁ (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Julia Winogrodzka200412.66

100 m K U14 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Weronika Kopyczyńska201415.64
2.Antonina Czapczyk201415.90

100 m K U16 (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Łucja Stan201213.73
2.Nina Żukowska201215.47
3.Zuzanna Wabiszczewicz201215.64
4.Dominika Żółtowska201215.82

100 m M FINAŁ (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Karol Lis199611.25

100 m M U14 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Karol Drozdowski201415.50

100 m M U16 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Pięta201213.47

300 m K U14 (3)

MiejsceZawodnikWynik
1.Natalia Chrzanowska201346.25
2.Lena Kryszkiewicz-Podlecka201450.13
3.Iga Piasecka201352.37

300 m K U16 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Nina Żukowska201252.81

300 m M U14 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Bogusław Dobek201445.83
2.Oliwier Kaczorowski201447.22

300 m M U16 (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Antoni Pięta201243.45

600 m K U16 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Barbara Flis20121:46.47
2.Lena Tanona20111:51.90

Skok w dal K (7)

MiejsceZawodnikWynik
1.Julia Winogrodzka20045.75
2.Kinga Burczyc20105.71
3.Amelia Pieczeniak20085.41
4.Monika Pietrzak20105.23
5.Martyna Górnik20095.06
6.Paulina Skrzyniarz20064.47
7.Sofiia Sinitsa20094.33

Skok w dal K U14 (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Zuzanna Bielewicz20134.89
2.Marta Tomaszewska20134.10

Skok w dal K U16 (4)

MiejsceZawodnikWynik
1.Julia Sawosz20115.22
2.Zofia Połeć20124.49
3.Milena Martyś20114.01
4.Zuzanna Wabiszczewicz20123.48

Skok w dal M (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Jeremiasz Zaniewicz20135.02

Rzut oszczepem K (600) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Anna Steiniger200822.10

Rzut oszczepem K U18 (500) (1)

MiejsceZawodnikWynik
1.Marika Kasprowicz201036.65

Rzut oszczepem M U18 (700) (2)

MiejsceZawodnikWynik
1.Tomasz Tokaj201047.58
2.Aleks Dyńka201028.85
Medaliści, edycje i powiązane rankingi

Poprzednia / następna edycja i cykl

    Inne starty medalistów w tym miesiącu